Sebutrol - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-10, 22:45   #1
Agu5ka
Raczkowanie

Sebutrol

Czy ktos moze uzywa tego specyfiku? To jest olejek do zmywania twarzy tzn. na opakowaniu pisze "olejek poprzedzajacy zmywanie skory". Zawiera olej mineralny i olejek z drzewa herbacianego. I wlasnie ja mam takie pytanie, bo kosmetyczka zalecila mi jego stosowanie po peelingu chemicznym ktory mialam dzisiaj. Po peelingu stan mojej skory nie ulegl zmianie ( a mialy zniknac blizenki i przebrawienia :|) oprocz tego ze jest zaczerwieniona.. No i kosmetyczka kazala mi stosowac ten olejek tak ze kilka kropel na twarz i mam trzec to szczoteczka do zebow dla dzieci. Tylko ze ja nie wiem czy mam to stosowac na "brudna" skore, tzn. bez uprzedniego jej umycia? na sucha skore czy zwilzona? i czy potem mam umyc twarz? sama woda czy emulsja do mycia? bo na opakowaniu nic na ten temat nie pisze..
sposob uzycia jest taki:
"Nalozyc Sebutrol na cala twarz i masowac od 3-5 minut. Mozna uzyc delikatnej szczoteczki. Zmyc skore uzywajac zmywacza Environ Sebuwash lub innego zmywacza Environ z woda. Uzywac tylko wedlug zalecen."

pomozcie.. :P
Agu5ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 08:25   #2
Agu5ka
Raczkowanie

Dot.: Sebutrol

up up potrzebna mi szybka odpowiedz
Stary 2006-03-11, 08:56   #3
daphne81
Wtajemniczenie

GG do daphne81

Nie odpowiem na twoje pytanie ale bardzobym prosiła ciebie o wyjaśnienie co to jest ten sebutrol i do czego słóży???

daphne81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 10:18   #4
Agu5ka
Raczkowanie

No jest to olejek poprzedzajacy zmywanie skory. Likwiduje on i doprowadza do nie powstawania zaskornikow, przeciwdziala blyszczeniu skory. Tyle wiem bo dopiero wczoraj zaczelam go stosowac
Stary 2006-03-12, 10:27   #5
Agu5ka
Raczkowanie

naprawde nikt mi nie pomoze??
Stary 2006-03-12, 13:41   #6
yedanna
Zakorzenienie

Tutaj wizażanka napisała, że stosuje go do zmywania twarzy - może spróbuj napisać do niej na priv aby odpowiedziała na Twoje pytania?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=19495
Stary 2006-03-13, 13:27   #7
Agu5ka
Raczkowanie

napisalam do niej ale ta wiadomosc byla z 2004 raku wiec prawdopodobnie nie ma jej juz na forum... ;( ;(
Stary 2006-03-13, 14:16   #8
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agu5ka
napisalam do niej ale ta wiadomosc byla z 2004 raku wiec prawdopodobnie nie ma jej juz na forum... ;( ;(
uuups no niestety nic innego nie znalazłam Nawet na angielskich stronach jest tylko informacja jakie ma działanie ale nic odnośnie sposobu stosowania... A nie możesz zadzwonić do kosmetyczki, która Ci poleciła ten specyfik i po prostu zapytać???
Stary 2007-11-03, 18:56   #9
AsiaAsiurka
Przyczajenie

Hej, w sprawie Sebutrolu. Jest to produkt zapobiegajacy nadmiernemu powstawaniu loju, uwalnia jego zastanie sie w gruczolach. Dlatego jest napisane, ze jest preparatem poprzedzajacym zmywanie, poniewaz zawiera w swoim skladzie kw. salicylowy, ktory moglby powodowac poparzenie i rumien tym samym. Ja uwywam ten preparat i po wmasowaniu nakladam na to peeling do codziennego stosowania, tym samym usuwam warstwe olejku. Dziala bakteriobojczo, pomaga zlikiwidowac zaskorniki, oraz postawianie prosowek. Mam nadzieje ze pomoglam.
AsiaAsiurka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości