Dlaczego tak jest?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-11, 20:13   #1
clarisa
Przyczajenie

GG do clarisa
Question

Dlaczego tak jest??

Hej
Mam pewien problem mam jasna karnacje no i oczywiście trądikale mam go straszne takie czerwone te krostki jak buraki jak już w niektorych miejscach ich nie ma to zostaje ta czerwona plama Czy ktoś tez tak miał bo nie wiem co robic a u dermatologa byłam ale chce sie dowiedziec czy to jest możliwe aby to zeszło całkowice bo tak jeszcze nie miałam
Dzieki za odpowiedź
clarisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 20:28   #2
Domina
Zakorzenienie

Dot.: Dlaczego tak jest??

Ja biore tetracykline i trądzik znikł no ale te placki takie czerwone są.... Jak będę u dermatologa to poproszę żeby dał mi coś na blizny. Mam wielką nadzieje że to zniknie...
Domina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 20:52   #3
clarisa
Przyczajenie

GG do clarisa

Ja też biore tetracykline i mi dermatolog przepisał aż 4 opakowania ale trądzik jak był tak był niestety
Stary 2006-03-11, 22:45   #4
__Madzia__
Raczkowanie

Witam serdecznie

Ja również mam z tym problem, od pół roku biore diane, trądzik troche ustąpił, ale zostały bardzo brzydkie i widoczne przebarwienia, kupiłam acnederm, kiedyś mi pomagał i wiem, że teraz mi tez pomoze, ale na efekty trzeba poczekać (kosztuje ok 20zł), oprocz tego chodze do dermatologa na zabiegi z kwasami-mialam juz 2 zabiegi (o stężeniu 35% i 50%), teraz bede miec 75%, przebarwienia troche wublakły jak również blizny. Ślady po trądziku można zniwelować, ale na afekty potrzeba czasu i cierpliwości.Pozdrawiam i powodzenia.
__Madzia__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 13:38   #5
Little Angel
Wtajemniczenie

Clariso,slyszalam,ze przy tetracylkinie tak bywa,ze najpierw nastepuje pogorszenie,a dopiero potem poprawa ja rowniez walcze z tradzikiem wiec i z plamami(teraz jest lepiej).Moja pani dermatolog zapisuje mi co jakis czas robiona w aptece masc na bazie rezorcyny,cynku i kilku jeszcze rzeczy(nie pamietam wiecej,a nie mam opakowania).masc ta moze byc o roznym stezeniu,powoduje dosc silne zluszczanie skory,tak jak dlugo sie smarujesz tak dlugo chodzisz taka nawpol zluszczona ale efekt jest b.dobry(przynajmniej u mnie)plamy znikaja,a to co zostaje jest bardzo jasne i latwo da sie przykryc nawet lekkim makijazem.mascia ta smaruje sie na noc,na dzien krem silnie nawilzajacy.pozdrawiam
Little Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 13:39   #6
Little Angel
Wtajemniczenie

koszt zrobienia takiej masci to 5 zl.mysle,ze wszedzie jest podobnie.
Little Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 14:17   #7
aneczkaa90
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez clarisa
Hej
Mam pewien problem mam jasna karnacje no i oczywiście trądikale mam go straszne takie czerwone te krostki jak buraki jak już w niektorych miejscach ich nie ma to zostaje ta czerwona plama Czy ktoś tez tak miał bo nie wiem co robic a u dermatologa byłam ale chce sie dowiedziec czy to jest możliwe aby to zeszło całkowice bo tak jeszcze nie miałam
Dzieki za odpowiedź
skad ja to znam mam w zasadzie identyczny probel, ale co gorsza skora jest tak bardzo wrazliwa ze wiekszosci z mocniejszych masci stosowac nie moge a co do blizn,moja p. dermatolog powiedzila ze na wiekszosc osob dziala cepan (i ze w oglgle ma wlasciwosci bakteriobojcze) nie wime czy na tradzik pomoze, ale na moja blizne na raczce podzial

aneczkaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 21:26   #8
clarisa
Przyczajenie

GG do clarisa

Ja już stosowałam wszystko cepan acne derm krem z macicy perłowej (czy coś takiego)już nie pamiętam sok z cytryny ogórka i nic dalej jak było tak jest
Stary 2006-03-12, 21:58   #9
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez clarisa
Ja też biore tetracykline i mi dermatolog przepisał aż 4 opakowania ale trądzik jak był tak był niestety

A ile już wzięłaś opakowań? Ja też mam 4 opakowania i mi pomaga. Nie myśl że weźmiesz 16 tabletek i już od razu wszystko ci zniknie. Do tego naprawdę potrzeba cierpluwości. Aaa i na pewno na tych 4 opakowaniach się nie skończy
Stary 2006-03-13, 19:44   #10
clarisa
Przyczajenie

GG do clarisa

Ja już kończe 4 opakowanie Mnie nie chodzi że nie pomaga na krostki bo tak w zasadzie ich nie mam za dużo(kilka krostek) to jakoś idzie przeboleć ale te wstrętne plamy czerwone które sa po nich i wygladaja jak bym miala liczne krostki a to tylko ślady na moje twarzy ktore po nich zostały
Stary 2006-03-13, 20:41   #11
aneczkaa90
Rozeznanie

nie wiem czy Was pociesze, ale ja tez bralam antybiotyk przez 2 miesiace(niestety dluzej nie wytrzymal moj zoladek) ale biorac go zauwazylam, ze moja cera "wygladzila "sie, teraz kiedy juz od ok 2 miesiecy(albo i wiecej) nie biore, widze ze jednak pomogl.Nie mam juz takich tyci tyci grudeczek pod palcami, tlyko wciaz sie tworzace wulkany (cale szczescie tlyko ostanio,ale i na nie znalazalm prawie zloty srodek-clindacne)no i te blizny...

aneczkaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 15:04   #12
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez clarisa
Ja już kończe 4 opakowanie Mnie nie chodzi że nie pomaga na krostki bo tak w zasadzie ich nie mam za dużo(kilka krostek) to jakoś idzie przeboleć ale te wstrętne plamy czerwone które sa po nich i wygladaja jak bym miala liczne krostki a to tylko ślady na moje twarzy ktore po nich zostały
Tetracyklina na te ślady nie pomoże. Ja jeszcze nie wiem czym je zwalcze... Zastanawiam się nad Acne Derm ale bardzo się boje tego używać. Ja teraz biorę 3 opakowanie. Nie czuję żeby tetracyklina psuła mi żołądek.
Stary 2006-03-14, 16:50   #13
clarisa
Przyczajenie

GG do clarisa

Wiem że tetracyklina nie pomoże na ślady dlatego zapytam sie swojego dermatologa co na to można poradzić jak na razie to maluje sie korektorem to tego nie widac tak mocno a co do acne derm to ja u siebie po 2 miesiacach stosowania zauwazylam że ślady stały się bardziej widoczne na innych działa a na innych nie pozdro
Stary 2006-03-14, 16:57   #14
falkka
Raczkowanie

Brałam tetrakcyline kilka miesięcy, na tradzik pomogło , zmniejszyło go , na blizny nie. teraz stosuje acne derm i widze lekką poprawe. Mam nadzieje że pomoże, bo dalej buzia czerwona od blizn potrądzikowych + istniejsące pryszczyki.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości