Odnośnie skrzypovity... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-18, 09:17   #31
ArBuziak!
Raczkowanie

GG do ArBuziak!
Dot.: Odnośnie skrzypovity...

Cytat:
Napisane przez mckabi
Jak brałam Humavit, to jedno opakowanie starczyło mi jakoś na miesiąc. Tabletki Humavitu należy brać 3 razy dziennie po 3 lub 4 tabletki, więc wychodzi 9 lub 12 dziennie. Po pierwsze te tabletki nie były powlekane i były okropne w smaku, a po drugie nie chciało mi się ich tylu brać. Dlatego przeżyciłam się na skrzypovitę

Pozdrawiam
dziękuję mckabi No ogólnie ze mną to jest tak, że szukam w miarę taniego i dobrego rozwiązania, ponieważ jeszcze sama na siebie nie zarabiam, a nie chcę zbytnio obciążać kiesy rodzicieli A z tego, co wiem, Humavit Z nie przekracza ceny 12 złotych [chyba ]. Saam samk akurat nie jest dla mnie przeszkodą, ponieważ nałykałam się już różnych świństw, by tylko wyleczyć trądzik i teraz prawie nic mi nie jest straszne. Czasem aż ma się dość- walką z cerą przy ograniczonych środkach to jak walka z wiatrakami :/
ArBuziak! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:41   #32
mckabi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Odnośnie skrzypovity...

Nie ma sprawy A co do ceny Humavitu, to zgadza się że jest on jednym z tańszych suplementów (coś koło 10zł). Powiem szczerze, że moje włoski wyglądały po nim lepiej niż po skrzypowicie, ale jakoś wolę brać bezsmakowe i dwie tabletki dziennie zamiast 12 heh. Ale jeśli Tobie, to nie przeszkadza to jak najbardziej je polecam

Pozdrawiam
mckabi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości