Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-12-10, 16:50   #571
agapi
Przyczajenie

GG do agapi
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Dziewczyny chyba znalazłam kogoś kogo w końcu mogę nazwać "mój fryzjer" Przeglądałam ten wątek od roku, ponieważ przeprowadziłam się do Opola i nie bardzo wiedziałam gdzie iść a których salonów lepiej unikać.
Mam naturalnie kręcone, długie włosy, farbowane. W ciągu ostatniego roku testowania fryzjerów opolskich moje włosy przeszły niezłą chemioterapie. Jeszcze w lutym tego roku miałam swoje naturalne ciemnobrązowe włosy, potem był rudy z pasemkami naturalnego brązu, blondu i czerwonych.... Wyglądało... "oryginalnie". Potem sama farbowałam w domu farbą "mango" na rudo, który jak ładnie schodził, robił się ciekawy blondo - rudy
Odwiedziłam Salon na Sienkiewicza [nazwy nie pamietam] ale potraktowali mnie jakbym zabłądziła. To, że lubie chodzić w trampkach i jestem studentem, nie znaczy, że można mnie traktowac jak bezdomnego!!! Przez cały czas pani ktora mnie obcinala miala mine jakby robila to za kare, za darmo i w ogole zła ze przyszlam. Co do fryzury... bez szalu.
Potem poszlam do salonu koło "koszulandu". wydawalo mi się ze przeszkadzam jej w rozmowie z druga pracownica. nie zapytala mnie praktycznie o nic. zero zainteresowania.
No i dzisiaj poszłam do salonu o którym ktos juz wspominal na forum, naprzeciwko Starki przy moscie ul piastowska 2/3. nazwy nie pamietam - taka przypadlosc
Wiem, ze pracuje tam młody chlopaczek Łukasz i malutka drobniutka blondyneczka p. Ola. Jednak mnie obslugiwala pani ktorej imienia nie znam. Teraz az mi glupio ze nie zapytalam. Przemila, ale nie nachalnie miła. Doradzila, a bylam trudnym klientem, tym ktory nie wie czego chce tak naprawde ze soba zrobic. doradzila farbe, kolor, pochwalila sciecie i mowila zeby go nie zmieniac bo wlosy ukladaja sie dobrze, jedynie podciela koncowki zniszczone zabiegami. opowiadala mi po kolei co ze mna robi i dlaczego, opowiadala o farbie ktora mam na glowie, pytala czym myje wlosy, czym nawilzam, pomogla dobrac odpowiednia maske i szmapon, ale nie wciskala produktow sprzedawanych w salonie. Dostalam probki dwoch szamponow imaski do wlosow. Czulam, ze zajmuje sie mna i tylko mna a nie inna klientka rownoczesnie czy kolezanka z pracy.
Zdecydowanie bede do niej wracac i polecac ja przyjaciółkom
Salon na 5+ !!!
I z tego co podpatrzylam podejscie p. Lukasza do klientow tez na najwyzszym poziomie!! najpierw rozmowa o oczekiwaniach, wizji klienta, potem on mowi co zrobilby sadzac po stanie wlosow, ich kondycji itp. nie namawia ale doradza, tlumaczy. super!!!
agapi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 18:16   #572
201704240951
Konto usunięte

Ile płaciłaś ?
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 21:29   #573
Izane
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez emergency66 Pokaż wiadomość
A orientuje się może ktoś ile kosztuje strzyżenie w Manufaqturze? I czy długo trzeba czekać na wizytę?
Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
tak, długie

też się zdziwiłam, bo zazwyczaj za długie płaciłam ok. 90 zł
ale za to farbowanie mają droższe bo 150 zł, a w innych salonach ok. 120-130 zł (za długie włosy)
Salon Manufaqtury odwiedzam dość regularnie...i usługa ścinania u Mirka (właściciela) kosztowała jakiś czas temu 90zł dla nowych Klientek, a 70zł dla Klientek stałych, teraz kosztuje 70zł każdą Panią, może u pracownic jest taniej. A czas oczekiwania też jest zależny od tego do Kogo chcemy iść. Wiadomo, godziny ranne zawsze są mniej obłożone; za to na sobotę trudno się dostać, zwłaszcza do Mirka.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez stylowa karolina Pokaż wiadomość
a gdzie jest ta ca la manufaqtura? bo nie chce mi sie przeglądać całego wątku
ul. Krakowska...obok kawiarnio-lodziarni "Dolce Vita", jest szyld na budynku.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
na jakich farbach pracują w manufaqturze?
Goldwell i L'oreal

Edytowane przez Izane
Czas edycji: 2013-01-29 o 18:28 Powód: Ukatualnienie danych cenowych.
Izane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 10:37   #574
agapi
Przyczajenie

GG do agapi

płaciłam 220zł. farbowanie, maska i układanie włosów i podcięcie.
agapi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:35   #575
stylowa karolina
BAN stały

220 no, to szaleństwo jak dla mnie, o kurcze chociaż na urodziny to bym sobie zaszalała a a co
stylowa karolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 17:10   #576
201611220859
Konto usunięte

Macie może jakieś doświadczenia związane z salonem w Chmielowicach o nazwie Virgin?

Pojawiają się co chwila vouchery w necie do wykupienia i czasami kupno kusi

Bo przeszukałam wątek i muszę przyznać, że występują same mało wiarygodne wypowiedzi (kilka-kilkanaście wiadomości na koncie, bezosobowe nicki, ślad po nich zaginął: wiadomo, marketing internetowy się szerzy)
201611220859 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 06:32   #577
magda2109
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunflower__ Pokaż wiadomość
Macie może jakieś doświadczenia związane z salonem w Chmielowicach o nazwie Virgin?

Pojawiają się co chwila vouchery w necie do wykupienia i czasami kupno kusi

Bo przeszukałam wątek i muszę przyznać, że występują same mało wiarygodne wypowiedzi (kilka-kilkanaście wiadomości na koncie, bezosobowe nicki, ślad po nich zaginął: wiadomo, marketing internetowy się szerzy)
Ja byłam i hmmmm...

Po pierwszym razie byłam kompletnie niezadowolona, włosy robiła mi chyba jakaś praktykantka, cała byłam umazana farbą, a w domu lepiej sobie sama prostuję włosy...

A za drugim razem robiła mi taka blondynka i byłam zadowolona

Obie wizyty z kuponu na grupponie, niestety musiałam dopłacac, bo moje włosy były za długie
Stary 2013-01-30, 11:14   #578
201611220859
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
A za drugim razem robiła mi taka blondynka i byłam zadowolona

Obie wizyty z kuponu na grupponie, niestety musiałam dopłacac, bo moje włosy były za długie
Ale nie jesteś w stanie powiedzieć, jak ta blondynka się nazywa?
A jak oceniasz farby, które tam stosują?
Pamiętasz markę?

Czekam na dalsze opinie
201611220859 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 06:15   #579
magda2109
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunflower__ Pokaż wiadomość
Ale nie jesteś w stanie powiedzieć, jak ta blondynka się nazywa?
A jak oceniasz farby, które tam stosują?
Pamiętasz markę?

Czekam na dalsze opinie
Ojjj, przykro mi, ale nie pamietam jak nazywała się ta blondynka, ale tam jest chyba jedna Taka młoda

A farby Matrix używają i powiem Ci, że tyle lat farbuję, a dopiero po tamtej farbie odnalazłam swój kolor i teraz nawet zamawiam na allegro te farby i jestem bardzo z nich zadowolona Więc polecam
Stary 2013-03-03, 16:45   #580
whiteska
Raczkowanie

Ktoś wie ile cięcie długich włosów u tego p. Łukasza z hair division?
whiteska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 11:11   #581
biba123
Przyczajenie

Smile fryzjer w Strzelcach Opolskich

Witam Was. Jeszcze nie znalazłam nigdzie opinii na temat salonów fryzjerskich w Strzelcach Opolskich, a wiem ze jest ich tam sporo. Piszczcie które są warte odwiedzenia,a które omijać szerokim lukiem,z których można wysc załamanym a w których robią super metamorfozy.Pozdrawiam.

Edytowane przez biba123
Czas edycji: 2013-03-04 o 11:19
biba123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 07:35   #582
Ania_op
Przyczajenie

To chyba bez różnicy. Ja mam inny problem chodziłam do pana Olka był w Kaskadzie skąd odszedł ponoć do Solarisa ale już go tam nie ma.Pracuje gdzieś w Opolu tylko w Berendowicz też mi nie chcieli powiedzieć gdzie jest,zostałam tam na kolor.Nie rozpisuję się o usłudze nie byłam zadowolona i tyle.Kto wie gdzie pracuje pan Olek? Proszę o info z góry dziękuję
Ania_op jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 13:02   #583
manka89
Przyczajenie

GG do manka89 Send a message via Skype™ to manka89

Witam, a moze ktos zna jakis salon fryzjerski w opolu, ktory oferuje komputerowe dobieranie fryzury(cena nie gra roli)??
Od pieciu lat podcinam tylko koncowki wlosow i juz troche mi sie znudzily takie dlugie. Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam
manka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 13:59   #584
modotek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez manka89 Pokaż wiadomość
Witam, a moze ktos zna jakis salon fryzjerski w opolu, ktory oferuje komputerowe dobieranie fryzury(cena nie gra roli)??
Od pieciu lat podcinam tylko koncowki wlosow i juz troche mi sie znudzily takie dlugie. Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam
Namawiam na wizytę w salonie Enklava ,dokładnie u Bartka, co prawda po umówieniu z nim można się spodziewać przeniesienia terminu,bo coś tam,ale i tak warto ,bo pięknie dobiera fryzurę do osoby.
Telefon do salonu to XXX, o ile nie uległ zmianie. salon się mieści na ozimskiej na przeciwko "rzemieślnika"
pozdrawiam

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-05-04 o 22:34
modotek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 13:50   #585
KARMEN 007
Raczkowanie

Witam,

Drogie koleżanki mogły byście mi napisać coś na temat salonów loreal expert w Opolu, chciała bym zafarbować włoski farbą inoa ultra blond. Znalazła ten salon en vogue opole ale nie za wiele jest opinii. Czy może polecicie mi kogoś innego z Opola kto pracuje na farbach Inoa. Z góry dziękuję . Pozdrawiam.

Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle.

KARMEN 007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 15:29   #586
magda2109
Zakorzenienie

Odp: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Ja polecam en vouge Drogo, ale naprawdę dobrze robią włosy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2013-05-25, 19:28   #587
milywaz
Przyczajenie

Czy ma ktoś aktualny telefon do Mateusza z Nysy? Ostatnio miał salon na Sudeckiej, ale chyba zmienił lokal...
Proszę, proszę, jak coś wiecie, to dajcie cynk
milywaz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 08:16   #588
201701051337
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez modotek Pokaż wiadomość
Namawiam na wizytę w salonie Enklava ,dokładnie u Bartka, co prawda po umówieniu z nim można się spodziewać przeniesienia terminu,bo coś tam,ale i tak warto ,bo pięknie dobiera fryzurę do osoby.
Telefon do salonu to XXX, o ile nie uległ zmianie. salon się mieści na ozimskiej na przeciwko "rzemieślnika"
pozdrawiam
Chodziłam do niego, super zdolny chłopak...naprawde, ale zrezygnowałam...te terminy...ciągle przekładane albo odwoływane...tego nie da sie znieść na dłuższą metę...masakra...
201701051337 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 08:37   #589
201704240951
Konto usunięte

Dot.: Odp: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Ja polecam en vouge Drogo, ale naprawdę dobrze robią włosy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Kręcone też dobrze robią ?
Stary 2013-07-24, 09:05   #590
magda2109
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Kręcone też dobrze robią ?
Tego nie wiem, bo mam falowane i puszące się
Stary 2013-07-24, 10:25   #591
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Tego nie wiem, bo mam falowane i puszące się
A obsługa przez fryzjerkę jaka byla? Wywiad przeprowadzila, coś doradziła?
Stary 2013-07-24, 11:00   #592
magda2109
Zakorzenienie

Cytat:
A obsługa przez fryzjerkę jaka byla? Wywiad przeprowadzila, coś doradziła?
Ja zawsze chodzę do Pana Marka i u Niego robię włosy. Pracuje tam tez Jego Żona.

Wywiad zawsze bardzo dokładny z gruntownym obejrzeniem struktury włosów. Zakładają kartę (jak w przychodni ) i wpisują po każdej wizycie co i jakim kolorem było robione
Stary 2013-08-01, 10:47   #593
Izane
Raczkowanie

Cool Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Mam pytanie czy Któraś z Was korzystała może z usług Studia Fryzjerskiego Juran Art w Opolu...jest tam obecnie możliwość wykonania zabiegu keratynowego prostowania włosów w promocyjnej cenie i zastanawiam się czy warto?
Izane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 13:51   #594
anusiuniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy Któraś z Was korzystała może z usług Studia Fryzjerskiego Juran Art w Opolu...jest tam obecnie możliwość wykonania zabiegu keratynowego prostowania włosów w promocyjnej cenie i zastanawiam się czy warto?
jeżeli mówisz o tym na Bończyka to warto wygląda niepozornie a potrafią robic cuda
Włąścicielka jest Anna Zenkovska ona chyba z zeszłym roku była Mistrzynią Fryzjerstwa bodajże Europy
Stary 2013-08-13, 15:40   #595
lazycozy
Przyczajenie

ja z początkiem lipca miałam robiony keratynowy zabieg prostowania, i jestem tak zachwycona moimi włoskami jak nigdy!! dziewczyny uważajcie przy tych zabiegach gdyż moze on wam popalić włosy jesli fryzjer nieumiejetnie wykonuje zabieg bądź posiada tanią keratyne skonczyć sie to może dla was tragicznie. idealny zabieg na lato, włosy sie nie puszą i są ujarzmione.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

zapomnialabym-zabieg robił wspomniany juz pan Łukasz. ))))
lazycozy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 09:52   #596
adiva
Przyczajenie

GG do adiva

Cytat:
Napisane przez lazycozy Pokaż wiadomość
ja z początkiem lipca miałam robiony keratynowy zabieg prostowania, i jestem tak zachwycona moimi włoskami jak nigdy!! dziewczyny uważajcie przy tych zabiegach gdyż moze on wam popalić włosy jesli fryzjer nieumiejetnie wykonuje zabieg bądź posiada tanią keratyne skonczyć sie to może dla was tragicznie. idealny zabieg na lato, włosy sie nie puszą i są ujarzmione.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

zapomnialabym-zabieg robił wspomniany juz pan Łukasz. ))))
No to trafiłam na odpowiedni dla mnie temat bo własnie szukam salonu który dobrze wykonuje prostowanie włosów.
Salon De Lagge ma własnie promocje na ten zabieg. Ale sama nie wiem tyle różnych opinii czytałam, że można zgłupieć

Napisz proszę coś więcej na ten temat. Jak mocno kręcone miałaś włoski? Jak zachowują się juz po zabiegu?
Stary 2013-09-11, 23:23   #597
niosche
Raczkowanie

GG do niosche

znalazłam ten wątek przypadkiem widzę bardzo ciekawy i przydatny

osobiście bardzo długo korzystałam z usług salonu Karina Smyrek w Kluczborku. Wiem, że jest też oddział w Opolu na Krakowskiej ale nie mogę się wypowiedzieć bo tam nie byłam, podejrzewam jednak, że poziom podobny jak w Kluczborku czyli: miła, kompleksowa usługa. 100% relaks + kawka, herbatka, woda - co tylko chcecie, w trakcie mycia elektryczny masaż w fotelu Po prostu można się rozpłynąć! Traktowana byłam jak księżniczka

Co do wykonywanych tam zabiegów:
Trafiłam tam ponad rok temu, kiedy zdecydowałam się na dekoloryzację włosów (ciemny brąz/czerń) do jasnego brązu i wyszłam bardzo zadowolona! Jedyne czego nie polecam to kupować produktów u nich w salonie (za maskę, by odżywić włosy zapłaciłam ponad 80 zł) a chwilę później zestaw 5 kosmetyków (w tym tej maski) BC Schwarzkopf'a był na gruponie za 70 zł więc przepłaciłam a tego nie lubię
Zapłaciłam wtedy blisko 300 złotych ale byłam nastawiona na taką kwotę, zresztą wcześniej pytałam o cenę, a ta była uzależniona od ilości zużytego produktu (mam gęste, długie włosy) stąd ten wynik.

Następnie zachwycona efektami wracałam na farbowanie i podcinanie włosów całość kosztowała mnie 109 zł. Jakoś w okolicach Świąt moja fryzjerka dostała awans, z czego się bardzo cieszę bo naprawdę na to zasłużyła, jednak polityka w tej firmie jest taka, ze wraz z awansem cena rośnie i za tą samą usługę później już płaciłam 139 natomiast samo ścięcie (niezależnie czy podcięcie końcówek czy wyszukane strzyżenie) z tego co się dowiadywałam kosztuje 85 zł. Cóż. Jestem studentką i musiałam zrezygnować z tej przyjemności bo zwyczajnie przestało mnie na nią stać ale jestem na etapie poszukiwania fryzjera i zastanawiam się czy nie odżałować na to ścięcie końcówek tych 8 dyszek Chociaż są salony w Opolu gdzie robią to za połowę ceny (w ofercie studenckiej) - Arachnia na Kośnego.

Zapomniałam dodać najważniejszego! Moimi włosami zajmowała się Agata

---
ale się rozpisałam, przepraszam ale tak się rozmarzyłam

EDIT:
I jeszcze dwa słowa o Arachnii - równie miło, choć czułam się tam nieco spięta - nie znany mi fryzjer, otoczenie - lubię chodzić do tego samego fryzjera, gdzie dobrze się czuję, który zna moje włosy. W Arachnii zajęła się mną p. Justyna (o którą poprosiłam, bo została mi polecona "młoda blondynka" a innej nie było). Bardzo sympatyczna, energiczna dziewczyna. Za podcięcie końcówek (z myciem i modelowaniem) zapłaciłam 40 zł (oferta studencka z 60zł) na do widzenia dostałam próbkę szamponu. Tak więc również polecam!

Edytowane przez niosche
Czas edycji: 2013-09-11 o 23:34
niosche jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 08:03   #598
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez niosche Pokaż wiadomość
znalazłam ten wątek przypadkiem widzę bardzo ciekawy i przydatny

osobiście bardzo długo korzystałam z usług salonu Karina Smyrek w Kluczborku. Wiem, że jest też oddział w Opolu na Krakowskiej ale nie mogę się wypowiedzieć bo tam nie byłam, podejrzewam jednak, że poziom podobny jak w Kluczborku czyli: miła, kompleksowa usługa. 100% relaks + kawka, herbatka, woda - co tylko chcecie, w trakcie mycia elektryczny masaż w fotelu Po prostu można się rozpłynąć! Traktowana byłam jak księżniczka

Co do wykonywanych tam zabiegów:
Trafiłam tam ponad rok temu, kiedy zdecydowałam się na dekoloryzację włosów (ciemny brąz/czerń) do jasnego brązu i wyszłam bardzo zadowolona! Jedyne czego nie polecam to kupować produktów u nich w salonie (za maskę, by odżywić włosy zapłaciłam ponad 80 zł) a chwilę później zestaw 5 kosmetyków (w tym tej maski) BC Schwarzkopf'a był na gruponie za 70 zł więc przepłaciłam a tego nie lubię
Zapłaciłam wtedy blisko 300 złotych ale byłam nastawiona na taką kwotę, zresztą wcześniej pytałam o cenę, a ta była uzależniona od ilości zużytego produktu (mam gęste, długie włosy) stąd ten wynik.

Następnie zachwycona efektami wracałam na farbowanie i podcinanie włosów całość kosztowała mnie 109 zł. Jakoś w okolicach Świąt moja fryzjerka dostała awans, z czego się bardzo cieszę bo naprawdę na to zasłużyła, jednak polityka w tej firmie jest taka, ze wraz z awansem cena rośnie i za tą samą usługę później już płaciłam 139 natomiast samo ścięcie (niezależnie czy podcięcie końcówek czy wyszukane strzyżenie) z tego co się dowiadywałam kosztuje 85 zł. Cóż. Jestem studentką i musiałam zrezygnować z tej przyjemności bo zwyczajnie przestało mnie na nią stać ale jestem na etapie poszukiwania fryzjera i zastanawiam się czy nie odżałować na to ścięcie końcówek tych 8 dyszek Chociaż są salony w Opolu gdzie robią to za połowę ceny (w ofercie studenckiej) - Arachnia na Kośnego.

Zapomniałam dodać najważniejszego! Moimi włosami zajmowała się Agata

---
ale się rozpisałam, przepraszam ale tak się rozmarzyłam

EDIT:
I jeszcze dwa słowa o Arachnii - równie miło, choć czułam się tam nieco spięta - nie znany mi fryzjer, otoczenie - lubię chodzić do tego samego fryzjera, gdzie dobrze się czuję, który zna moje włosy. W Arachnii zajęła się mną p. Justyna (o którą poprosiłam, bo została mi polecona "młoda blondynka" a innej nie było). Bardzo sympatyczna, energiczna dziewczyna. Za podcięcie końcówek (z myciem i modelowaniem) zapłaciłam 40 zł (oferta studencka z 60zł) na do widzenia dostałam próbkę szamponu. Tak więc również polecam!

Spróbuj iść do P. Darii z salonu Izy Hojdy w Kluczborku - świetnie moje kręcone włosy ścieła. Bardzo fachowo- gdzie jestem na to uczulona. Pierwszy raz w życiu fryzjer wreszcie mi ścinał włosy zawijając w ruloniki i podszczupujac je. Ścinanie z myciem i modelowanie -40 zł. Aż się wychodzić nie chciało.

A co do Arachniii- Darek juz nie obcina ?

Czas edycji: 2013-09-12 o 12:35
Stary 2013-09-12, 11:46   #599
niosche
Raczkowanie

GG do niosche

Cytat:
Spróbuj iść do P. Darii z salonu Izy Hojdy w Kluczborku - świetnie moje kręcone włosy ścieła. Bardzo fachowo- gdzie jestem na to uczulona. Pierwszy raz w życiu fryzjer wreszcie mi ścinał włosy zawijając w ruloniki i podszczupujac je. Ścinanie z myciem i modelowanie -40 zł. Aż się wychodzić nie chciało.

A co do Anarchniii- Darek juz nie obcina ?
a możesz powiedzieć gdzie dokładnie jest ten salon? Bo przyznam, że nie orientuję się zbytnio w tej kwestii jeśli chodzi o Kluczbork

i co do Arachnii - z tego co pamiętam było tam dwóch mężczyzn i dwie kobiety (tą młodą blondynkę poprosiłam o ścięcie) a jeden z panów zajął się myciem ale imienia nie znam
niosche jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 12:35   #600
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez niosche Pokaż wiadomość
a możesz powiedzieć gdzie dokładnie jest ten salon? Bo przyznam, że nie orientuję się zbytnio w tej kwestii jeśli chodzi o Kluczbork

i co do Arachnii - z tego co pamiętam było tam dwóch mężczyzn i dwie kobiety (tą młodą blondynkę poprosiłam o ścięcie) a jeden z panów zajął się myciem ale imienia nie znam
Salon P.Izy jest obok Kauflanda, tam gdzie jest ten mechanik. Schodkami się idzie do góry

Darek to właściciel Arachnii - jest z Klb

Czas edycji: 2013-09-12 o 12:36
Odpowiedz

Tagi
cre cap, okolice, opole, przedłużanie, przedłużanie włosów, trwała opole fale loki, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości