Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-12, 20:40   #211
kasica123
Zakorzenienie

Dot.: fryzjer - NYSA

J ajak najbardziej polecam BARBER,super klimat miła obsuga i zajefajni fryzjerzy polecam Grzesia (właściciela) i tego drugiego chłopaka,ale zapomnialam jak ma na imie

Cypriana polecam fajny chłopak, juz długo tam pracuje więc musi znać się na rzeczy

Edytowane przez kasica123
Czas edycji: 2012-07-20 o 21:33 Powód: przypomnienie ;)
kasica123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 10:33   #212
lulina
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
J ajak najbardziej polecam BARBER,super klimat miła obsuga i zajefajni fryzjerzy polecam Grzesia (właściciela) i tego drugiego chłopaka,ale zapomnialam jak ma na imie
A ja Barber ODRADZAM przynajmniej do czesania. moze ścinają fajnie (nie wiem, nie widziałam), ale czesanie... Za tę cenę takie marne coś, ze w sumie w domu samemu można by sie tak uczesać. Właściciel i jego koncepcja :/ .

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 11:51   #213
Daryja
Raczkowanie

Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

hej prosze o pomocccccc!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
od niedawna studiuje w opolu i szukam dobrego fryzjera!!!! chodzi mi konkretnie o trwałe prostowanie, czy możecie mi kogoś polecić???!!! Ja znalazłam jeden salon jak narazie który wykonuje takie prostowanie i nazywa sie "Aga" jest niedaleko Galerii Opolanin, czy któraś z was tam była i może coś o tym salonie powiedzieć?????????
Daryja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 21:51   #214
senseo
Przyczajenie

Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

witam
na poczatku nie zamierzalam w ogole sie tu logowac, chcialam poznac opinie uzytkowniczek o fryzjerach w opolu. ale po przeczytaniu calego watku chce sie podzielic moimi opiniami. moze Pani moderator to sie nie spodoba ze zalogowalam sie tylko dla "jednego" postu ale co tam, jednopostowcy maja tez chyba cos do powiedzenia i moga sie podzielic doswiadczeniami w koncu to forum publiczne.
Trendy Hair - hmm jak wiekszosc uzytkowniczek mam zle doswiadczenie z tym salonem. pierwszy raz bylam tam moze z trzy lata temu na sciaganiu farby. efekt?? marchewka na glowie, skora glowy i wlosy spalone, musialam je radykalnie zetnac i wydac prawie 200 zl na regeneracje niestety przez moj wyjazd do rodziny na kilka miesiecy nie mialam jak zreklamowac uslugi. nie pamietam juz kto mi to robil. drugi raz poszlam tam "z ulicy" poniewaz inny fryzjer nie mial wolnych terminow. i bylam mile zaskoczona, nie pamietam imienia dziewczyny ktora mnie scinala (miala krotkie kolorowe wlosy juz tam nie pracuje) ale wielki pozytyw dla niej, dobrala mi sliczna fryzurke, kolor ktory podkreslil moje oczy i urode. juz myslalam ze pierwszy przypadek byl tylko wypadkiem przy pracy ale nie po ostatniej wizycie juz mam dosyc
scinala mnie Pani Gosia. chcialam tylko lekkiej odmiany i grzyweczke poniewaz zapuszczam wlosy. mam okragla twarz i pani Gosia jako mistrz fryzjerski powinna wiedziec ze do okraglej twarzy nie pasuje gesta i prosta grzywka (ja wtedy o tym jeszcze nie wiedzialam) zero fachowej porady. kolor mial byc zblizony do mojego naturalnego wyszedl za ciemny i po miesiacu zrobil sie rudawy. no i fryzjerka faktycznie niesympatyczna sztuczny usmiech i w ogole. co do reszty ladny salon, czysto pyszna kawka ale to sa tylko detale liczy sie przeciez efekty koncowy i zadowolenie klientki.
we wtorek wybieram sie do salonu inspiration na 1-go maja, czy ktoras Was moze juz tam byla, dla mnie to poierwsza wizyta tam, chcialam pojsc do metamorfozy ale niesety juz nie ma terminow.
senseo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 07:01   #215
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez senseo Pokaż wiadomość
witam
na poczatku nie zamierzalam w ogole sie tu logowac, chcialam poznac opinie uzytkowniczek o fryzjerach w opolu. ale po przeczytaniu calego watku chce sie podzielic moimi opiniami. moze Pani moderator to sie nie spodoba ze zalogowalam sie tylko dla "jednego" postu ale co tam, jednopostowcy maja tez chyba cos do powiedzenia i moga sie podzielic doswiadczeniami w koncu to forum publiczne.
Dlaczego miałaby usunac Twoj watek? Przeciez od czegos trzeba zaczac..
Kazda wypowiedz jest wazna..

Pozdrawiam.
Moni@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 23:40   #216
Moni@
Zakorzenienie

Własnie dzis bylam w salone Benefis w Opolu scinał mnie Pan Mirek i jestem mega zadowolona..
Obsługa - pierwsza klasa, miło, wesoło, na luzie, co najwazniejsze doskonały wywiad jak układam wlosy, jakich produktów uzywam, czego nie lubie na swojej glowie, a co bym chciała sprobowac zrobic z wlosami itp...Scięcie - mega profesjonalne, delikane, dokładne wymodelowanie fryzury
Wyszłam jak nowo narodzona.

POLECAM !!!

BENEFIS
Stary 2009-01-31, 23:59   #217
sabbatha
Zakorzenienie

Moni@ a ty czemu sie nie ujawniasz na watku opolskim ;p

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:17   #218
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Moni@ a ty czemu sie nie ujawniasz na watku opolskim ;p
A ja nie widziałam takiego Mam tylko kilka watków na ktorych pisuje nie zagladam na reszte ...ale chetnie poszukam i sie dopisze
Dziekuje.
Stary 2009-02-01, 22:49   #219
sabbatha
Zakorzenienie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66882 ło tu

Stary 2009-02-03, 08:34   #220
azzis
Zakorzenienie

Dot.: dobry fryzjer w Nysie!!!!

Podbijam wątek.
Poszukuję dobrego fryzjera w Nysie.
Cel: fryzura na ślub.

Większości z nas, większość czasu zajmuje ten sam dylemat - Jak pogodzić przyzwyczajenia brutto z dochodami netto?(A.Bierce)
azzis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:34   #221
Yennka
Raczkowanie

GG do Yennka
Dot.: dobry fryzjer w Nysie!!!!

to ja się dołączam - cel ten sam
Yennka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:33   #222
justynalenka
Zadomowienie

To może ja też się wypowiem Od kilku lat chodzę do Sissi i jestem zadowolona Z resztą nie tylko ja, moja mama też jest wierna temu salonowi od dłuższego czasu. Są tam dwie przemiłe fryzjerki- ja strzygę się u p.Kasi, moja mama u p.Iwonki Obie słuchają klientek,biorą pod uwagę ich prośby i sugestie,ale potrafią mimo wszystko tak przekształcić ich pomysł żeby fajnie wyglądać faktycznie może nie strzygą jakoś awangardowo,ale ja kilka razy dzięki nim przechodziłam metamorfozę i byłam zawsze zadowolona.Tylko zaznaczam,że ja się tylko strzygę, nie farbuję włosów póki co Ostatnio pojawiło się tam kilku młodych i uczących się i jakoś do nich nie mam zaufania mimo wszystko, ale patrzą i uczą się,taka ich rola w końcu :P Jeśli chodzi o koki to bardzo polecam panią Iwonkę - mnie czesała na studniówkę (wszystkie koleżanki były zachwycone!) a moją koleżankę na swój ślub i również wyszło rewelacyjnie A przy tym niskie ceny i świetna atmosfera - z czystym sumieniem polecam!

Edytowane przez justynalenka
Czas edycji: 2009-03-13 o 09:40
justynalenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:11   #223
cybercat11
Rozeznanie

justynalenka a gdzie mieści się ten salon??
cybercat11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:33   #224
justynalenka
Zadomowienie

cybercat11 Na katowickiej, obok Polo Market jest taki mały pasaż handlowy Olimp Jak będziesz szła od Polo do Galerii Opolanin to po drodze na pewno zauważysz
justynalenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:37   #225
sabbatha
Zakorzenienie

Ja chodzę do salonu Beata na Niemodlińskiej - Zawsze do Agaty. Juz jestem wierna;]

Stary 2009-03-13, 18:20   #226
cybercat11
Rozeznanie

dziękuję za namiar
cybercat11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:00   #227
kasiusiu
Przyczajenie

Dowiedziałam się, że u p. Izy Jagusz czesze takze jakis chłopak, czy wiecie cos na jego temat, szczególnie chodzi o czesanie, słyszałam, że nawet ok, ale chałabym potwierdzenia od wiekszej ilości osób
kasiusiu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:53   #228
mloda71
Zadomowienie

GG do mloda71

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
cześć
jestem tu nowa i jak na razie nie będę nie będę nikogo polecać. Zresztą ja chodzę do fryzjerki w swojej wiosce(bo mieszkam koło Opola) ogólnie jestem z niej zadowolona,ale potrzebuje jakiejś odmiany. Kogoś kto mi doradzi w jakiej fryzurce było by mi do twarzy i w jakim kolorku. Widzę,że jest tutaj dużo różnych opinii. Jednak najbardziej zainteresował mnie salon De Legge oraz Metamorfoza(ale niestety ceny mają nie małe). Więc czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są ceny w De Legge? i czy tam mi doradzą jakąś fryzurke i kolory?
ale się rozpisałam..heh..

pozdrawiam;*

p.s. a co do salonu Trendy Hair to moja koleżanka poleca panią Karine. Z tego co mi powiedziała bardzo fajnie ścina.
Chciałam to tylko dodać bo przed chwilą z nią rozmawiałam i uznałam,że powinnam podzielić się z wami tą wiadomością bo z tego co widzę to nikt nie poleca tego salonu.

Ja juz gdzies dwa razy go polecalam, a szczegolnie Karine.
Przechodzilam tam juz rozne metamorfozy tzn. z blondu na braz z brazu na blon, krotkie, dlugie, bob, pixi, pasemka, balejaz i jeszcze NIGDY sie nie zawiodlam, a za kazdym razem wywoluje u znajomych wow-efekt Po mojej namowie wiele moich kolezanek poszlo do Kariny i wszystkie byly zadowolone.Ach i chyba najwazniejsze, po tych wszystkich experymentach do tej pory nie mam zniszczeonych wlosow. Ogolnie profesjonylnie.
Pozdrawiam i polecam
Edycja: Wlasnie przeczytalam caly watek Dlatego chcialam zaznaczyc, ze tylko chodze do Kariny (tak jak niegdys foka). Foce osobiscie polecilam ten salon (ps. pozdrawiam cie wiesniaku i wracaj skad przyszlas ) i polecilam jej Karine (z ktorej byla zadowolona) a nie jakas p. Gosie czy Jimmiego
A zeby nie bylo, ze jakis trol jestem to juz kiedys polecalam Hair trendy na wizazu ( http://wizaz.pl/forum/showthread.php...+fryzjer+opolu )

Edytowane przez mloda71
Czas edycji: 2009-03-16 o 21:41
mloda71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:27   #229
karolcia_1986
Raczkowanie

Ja od czerwca ubiegłego roku chodzę do Pani Kasi z salonu Metamorfoza i jestem zachwycona. Włoski sie świetnie układają, nie musze ich prostowac zebym w koncu wyglądała jak człowiek. Po wielu cięzkich przejsciach u fryzjera znow jestem w stanie zapuszczac wlosy. Pani Kasia dobrała mi piękny kolor. Moja mama ostatnio była u Pani Iwony z tego samego salonu i też efekt był fajny, ale ja już zostane wierna Pani Kasi:P
karolcia_1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 16:02   #230
olkaa93
Przyczajenie

Dobry fryzjer-Opole.Gdzie szukać?

Witam Wszystkich .

Mam mały problem z moimi włosami.Dokładnie chodzi o porządne wycieniowanie włosków i grzywke.Bylam u kilku fryzjerek ale niestety nic z tego nie wyszło

Więc mam może niemałą prośbę o podanie adresu jakiegoś dobrego fryzjera w Opolu.

Z góry dziękuję.
olkaa93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:27   #231
PaannaMiigotka
Przyczajenie

Hejka
wlaśnie zalogowałam się w poszukiwaniu informacji o organizacji wesel w opolu i trafiołam ne ten wątek
wiec i ja sie z wami podziele własnymi przeżyciami mieszkam na zwm od njakiegoś miesiaca i wedrowałam w poszukiwaniu kosmetyczkio żeby zrobić tips. Przypadkiem trafiłam aż pod ulice witosa i odkryłam nieduży salonfryzjerski. Za farbowanie zapłąciłam 90zł wiec jak na moje włosy to mało (zwykle kasuja mnie co najmiej 120). Tydzień temu byłąm ponownie bo dostałam zaproszenie do nowej kosmetyczki, zrobiłam śłiczne złote paznokietki i dostałam bon na bezpłątny zabieg. Powiedziano mi że pakiety śłubne mają już od 200-300zł i obejmuja paznokcie makijaż fryzure i w gratisie zabieg a i że są indywidualnie ustalane. Może warto się tam udać ja w kazdym razie polecam i zobacze jak bedzie nastepnym razem. A kolor nie zmywa sie po 2 tygodniach jak czytałam w poprzednich wypowiedziach :P)) pozdrawiam
Ewka
PaannaMiigotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 08:52   #232
desvit
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez PaannaMiigotka Pokaż wiadomość
Hejka
wlaśnie zalogowałam się w poszukiwaniu informacji o organizacji wesel w opolu i trafiołam ne ten wątek
wiec i ja sie z wami podziele własnymi przeżyciami mieszkam na zwm od njakiegoś miesiaca i wedrowałam w poszukiwaniu kosmetyczkio żeby zrobić tips. Przypadkiem trafiłam aż pod ulice witosa i odkryłam nieduży salonfryzjerski. Za farbowanie zapłąciłam 90zł wiec jak na moje włosy to mało (zwykle kasuja mnie co najmiej 120). Tydzień temu byłąm ponownie bo dostałam zaproszenie do nowej kosmetyczki, zrobiłam śłiczne złote paznokietki i dostałam bon na bezpłątny zabieg. Powiedziano mi że pakiety śłubne mają już od 200-300zł i obejmuja paznokcie makijaż fryzure i w gratisie zabieg a i że są indywidualnie ustalane. Może warto się tam udać ja w kazdym razie polecam i zobacze jak bedzie nastepnym razem. A kolor nie zmywa sie po 2 tygodniach jak czytałam w poprzednich wypowiedziach :P)) pozdrawiam
Ewka
Witam,zobacz stronkę www.virginsalon.pl
desvit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 11:45   #233
ALexaBTC
Przyczajenie

Re: fryzjer - NYSA

A ja jedynie i wyłącznie polecam salon stylownia!! Miła obsługa P.Agnieszka to profesjonalistka. Naprawdę super.
ALexaBTC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 16:01   #234
miska84
Przyczajenie

Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

A ja bardzo polecam fryzjera w czarnowąsach niedaleka opola jakieś 20km. salon prowadzi od niedawna ale pracuje na dobrych firmowych kosmetykach. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona a ceny super niskie. np ścięcie damskie 20zl farbowanie50 zl naprawdę warto.
miska84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:09   #235
śliweńka
Zakorzenienie

był ktoś w salonie Jeżyk na Zaodrzu Pawilonie AS jeśli dobrze pamiętam?
śliweńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:17   #236
sabbatha
Zakorzenienie

bylam po scieciu dreadow, oni specjalizowali sie w meskim i dzieciecym ewentualnie, kobieta nie ma czego tam szukac - ladne niehalo mi na glowie zrobili;d. jak chcesz niedaleko to na niemodliskiej (obok wojska polskiego) jest salon beata i tam szefowa i Agata swietnie scinaja (jak pozostale dziewczyny nie dam gwarancji).

Stary 2009-06-01, 09:12   #237
ZombieBarbie
Przyczajenie

Smile Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Marconi z Enklavy na ul. Ozimskiej

Drogo, ale ja potrzebuję fryzjera, który spełni moje oczekiwania, a nie będzie eksperymentował na moich włosach. On jest dobry i konkretny. Plusem jest tez świetne poczucie humoru
ZombieBarbie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 11:42   #238
Kasiulka1
Przyczajenie

Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Ja polecam salon Lovely Look w Realu. Pani Grazynka albo Asia, bardzo fachowa obsługa.
Kasiulka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 11:53   #239
Kasiulka1
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Poszukuję dobrego, niedrogiego fryzjera w Opolu.

Polecam LovelyLook w Realu, fachowa obsługa - pani Grazynka lub pani Asia.
Kasiulka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:00   #240
kazimieraaaaaa
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: fryzjer - NYSA

Wracając do pracownika Pani Izy Jagusz --> Pana Pawła to jak najbardziej POLECAM jestem jego stałą klientką i pomimo wielu wizyt w różnych salonach nie tylko w Nysie ale również we Wrocławiu uważam, że jest najlepszy. Tak więc uważam że to do niego własnie warto się wybrać jeszcze raz POLECAM
kazimieraaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cre cap, okolice, opole, przedłużanie, przedłużanie włosów, trwała opole fale loki, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości