Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-08-15, 10:40   #121
ekstradyska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Dot.: baleja(baleyage) czarny+blond

z czarnych na blond , nie niszcz帷 w這s闚 ?
nie ma szans, nawet najlepsze drogie srodki pozostawi echo na w這sach
to nie jest tak hop siup - farbowa豉s czarna farba, a teraz nagle blond
da si to zrobi, oczywi軼ie, ale jak to w這sy znisosa to juz druga sprawa
ekstradyska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-19, 15:06   #122
martyyy2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Czarne w這sy i blond pasemko...

Witam, chcialam sie podzielic moimi do鈍iadczeniami w sprawie zmiany koloru z czarnego na blond......wiec jest to mozliwe ale duzym kosztem i materialnym ale rowniez zdrowotnym dla wloskow z natury jestem brunetka a farbowalam sie przez 1,5 roku na czarno nastepnie kolor mi sie znudzil i wymyslilam sobie ,ze teraz chcialabym byc blondynka no i jestem wiec najpierw poddalam sie tzw. dekoloryzacji, ktora mysle za duzo mi nie pomogla i tak nawet po niej bylam ruda , pomaranczowa. Nastepne farbowania byly coraz lepsze ale efekt ktory chcialam osiagnac byl trudny. Teraz jestem blondynka czysta platynka na glowie trwalo to z rok....ale mimo wszystko wlosy moje sa zniszczone ,suche i lamliwe ale nie zaluje do dobrego stanu wlosow mozna dojsc a w blondzie mi jest slicznie i nie bede juz nic na mojej glowce wymysliac
Pozdrawiam dziewczyny
martyyy2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-19, 15:44   #123
201704051255
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 276
Dot.: Czarne w這sy i blond pasemko...

nawet jesli to jedno pasemko, to zabawy w domu nie polecam, probowalam i efektem byly rozne odcienie zolci i pomaranczu nietylko na pasemku, ale i wokol niego, bo folia zjechala...
po 2 domowych rozjasnianiach owe jasne pasemko sie wykruszylo...
201704051255 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-30, 12:08   #124
Niiunniaa2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Bia這 - czarne w這ski :)

Chce takze Bialo Czarne wloski ale nie wimem czy mi to bedzie pasowac wyjsc wyjdzie bo osttanio robilam bland i sod spodu czarny ale jakos mi sie odwidzialo po paru tygodniach bo pzy tym baldzie byly duze odrosty i mi sie to zbytnio nie podobalo wiec zrblam na jasny bland z siwymi lekoo
o To zdjecie...

http://img100.imageshack.us/my.php?i...sc00064tu0.jpg

Prosze o Odpowiedz czy beda mi pasowac i czy napewno wyjda i jak tak to jak mi proponujecie to zrobic... Czy wiecej blandu czy tez craznego.
Niiunniaa2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-31, 20:44   #125
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

My郵 ze przy takiej kr鏒kiej fryzurce mo瞠 wygl康a to ciekawie ale oczywi軼ie nie typowy borsuk typ biel czer mi si podoba popielata platyna i czarny ale dwa trzy paska od spodu i cieniutkie na grzywce ale to m鎩 gust
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-04, 10:41   #126
Niiunniaa2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
My郵 ze przy takiej kr鏒kiej fryzurce mo瞠 wygl康a to ciekawie ale oczywi軼ie nie typowy borsuk typ biel czer mi si podoba popielata platyna i czarny ale dwa trzy paska od spodu i cieniutkie na grzywce ale to m鎩 gust

Ona nie jest taka Krutka Poniewaz Jest czesc wlosow schowana pod kurtka wiec one sa gdzies tak do ramion.

Ps czy mogla bys mi przeslac zdjecie tej kombinacji jak to wyglada bo wydaje sie bardzo ciekawe Pozdrawiam i dziiekuje
Niiunniaa2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-04, 12:17   #127
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

kiedy widzia豉 takie po陰czenie na zdj璚iach na jakie stronce ale ju nie pami皻am gdzie a niestety nie zapisa豉m zdj耩
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 10:51   #128
Patrrrycja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
pasemka na czarnych wlosach

Mam czarne wlosy i chcialabym zrobic sobie jakies pasemka . jaki kolor mi polecacie ?? dla ulatwienia zalaczam swoje zdjecie
Patrrrycja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 13:51   #129
alutka0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 397
Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0
Dot.: pasemka na czarnych wlosach

tak jest dobrze. wedlug mnie pasemka beda wygldac tandetnie.

Sierpie 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 14:01   #130
pyska06
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 154

masz naturalnie czarne w這sy? bo ja kiedy chcia豉m pasemka, fryzjerka powiedzia豉, 瞠 na moich w這sach 豉dnie wygl康a造 by s這mkowe (mam ciemne jak w awatarze), natomiast kole瘸nka na ciemnych w這sach ma kolor miodowy i wygl康a fantastycznie, og鏊nie boj si pasemek bo na ciemnych w這sach mog nie wyj嗆 i b璠 鄴速e to zale篡 od w這s闚.

Mo積a tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 15:13   #131
Patrrrycja
Przyczajenie

moj naturalny kolor to taki ciemny blond - jasny br您 . wlasnie boje sie rozjasniac ,zeby nie wyszedl zaden cyrk.. chociaz chcialabym jakies bardzo jasne pasemka np wychodz帷e spod wlosow.. ale nie wiem czy nie b璠zie to wygl康a tandetnie. Myslalam te nad czerwieni chociaz z tego co mi ka盥y m闚i to na czarnych w這sach ci瞛ko zrobic cokolwiek ;/ maluje je farb ciemny br您 ale wygladaj jak czarne
Stary 2009-11-19, 16:08   #132
pyska06
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 154

no wi璚 moja imienniczko z ciemnymi w這sami to ci篹ko bo nie wiadomo co tak naprawd wyjdzie, a z czerwonych 瞠by nie daj b鏬 rudy nie wyszed dla mnie np czerwone wygl康aj tandetnie, tak jako w og鏊e czerwony kolor jest taki nie naturalny. Poszukaj w necie fotek w這s闚 z jasnymi pasemkami mo瞠 co znajdziesz ciekawego, mi fryzjerka te doradzi豉, 瞠 na pocz徠ek mog sobie zrobi takie bloczki z jasnymi pasemkami od spodu w這s闚, robi si 5 na ca陰 g這w, 瞠 pono wtedy nie wida odrost闚 tak szybko, ale jak widzia豉m takie co u dziewczyn to mi si to absolutnie nie podoba. Og鏊nie pasemka na ciemnych w這sach to ryzyko, 瞠 nie wyjdzie wymarzony kolor.

Mo積a tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 17:53   #133
AimiA
SPAMER
Nieop豉cona reklama

Wiadomo軼i: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA

wydaje mi si ze na czarnych farbowanych w這sach farba Ci na pasemkach "nie chwyci" albo kolor wyjdzie tak ciemny 瞠 b璠zie widoczny tyko pod s這nce(o gorszych kombinacjach nie chce my郵e nawet). Rozwi您aniem by豉by by mo瞠 dekoloryzacja i na to farba(ale w這s闚 szkoda) albo zej軼ie do naturalnego koloru i farbowanie na raz(na naturalnym kolorze wybrane pasma na jaki鈣am kolor i reszta na czarno. Ale wg mnie duze kontrasty na g這wie wygl康aj prawie zawsze tandetnie, a niewielkich raczej nie uzyskasz.
AimiA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 17:58   #134
Stysik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 751

Proponuje zostawi tak jak jest bo bardzo 豉dnie wygl康asz ewentualnie odcie ja郾iejsze w這sy b璠 豉dnie wygl康a造, ale pasemek raczej bym nie robi豉... prywatnie pasemka tylko na blond w這sach mi si podobaj

P.S. bardzo mi si Tw鎩 makija na tym zdjeciu podoba

"Granice? Nigdy 瘸dnej nie widzia貫m.
Ale s造sza貫m, 瞠 istniej w umys豉ch niekt鏎ych ludzi."

Stysik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 18:12   #135
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

bardzo 豉dnie wygl康asz,ja maj帷 czarne w這sy zrobi豉m sobie czerwone pasemka,ale ten kolor szybko si zmywa,wed逝g mnie czerwie na czarnych w這sach nie wygl康a tandetnie dla mnie najgorzej wygl康aj jakie platynowe i jasne,ale wida zdania s podzielone.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-19, 23:06   #136
Patrrrycja
Przyczajenie

dziekuje wam bardzo moze i ten kolor mi pasuje ale mam takie wlosy juz od kilku lat i naprawde chce mi sie jakiejs zmiany . a gdybym zdecydowala sie pomalowac cale wlosy na inny kolor skoro pasemka mi odradzacie ? ale tez chyba musialabym je najpierw cale rozjasnic ;/ bo na ciemnych nic nie bedzie widac ajj
Stary 2009-11-19, 23:34   #137
szmyrk
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 547

Pasuje Ci ta czern .
Moze jakies sliwkowo-niebieske pasno jedno bys sobie zrobila, mogloby byc ciekawie. Co do jakichs bardzo jasnych pasemek to srednio jestem przekonana.
szmyrk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-21, 13:16   #138
BEATA8976
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110
Wpisy w blogu: 2

mam czarne w這sy i kiedy te chcia豉m zmiany i na這篡豉m pasemka ciemna wi郾ia. pierwsze dni by這 ok a potem kolor si wyp逝ka i pasemka by造 miedziane , rude . musia豉m wr鏂i do jednolitej czerni. jasne te si nie sprawdz a poza tym wygl康aj tandetnie w po陰czeniu z czerni.tak瞠 odradzam. je郵i chodzi o zmian koloru to bardzo ci篹ka droga.przechodzi豉m to i niestety zej軼ie z czarnego to ci篹ka sprawa.mi si nie uda這...uwa瘸m 瞠 tak jak teraz jest ci 豉dnie.
BEATA8976 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-07, 20:21   #139
malenka302
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42
Blond pasemka czarne wlosy

Witam. Planuje zrobic blond pasemka na czarnych wlosach. Ale wytlumacze na czym blizej polega moj problem.

Mialam w wakacje blond wlosy. Jednak napadlo mnie cos i pofarbowalam je na czarno. Minelo od tego czasu ponad 3 miesiace. Farba juz zaszla i teraz mam w sumie brazowe wlosy dosc jasne. Jednak planuje zrobic blond pasemka na czarnych wlosach. A dokladnie to drobniutke blond pasemka z drobniutkimi czarnymi pasemkami i czarnym podkladem. Chyba wiecie o co chodzi. Czytalam wiele postow na tej stronie i wiele z was pisalo, ze bede wygladac w tym jak zebra. I pisalyscie ze wyglada to okropnie. Jakie jest wasze naprawde zdanie?
malenka302 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-08, 15:41   #140
alutka0
Raczkowanie

GG do alutka0
Dot.: Blond pasemka czarne wlosy

tak,wyglada to ogropnie i bardzo sztucznie

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
Stary 2009-12-08, 17:49   #141
malenka302
Raczkowanie

No tak ale akurat to mi nie przeszkadza. Zadne farbowane wlosy nie wygladaja naturalnie. A jakby zrobic blond z ciemnym brazem? moze by juz lepiej wygladalo?
Stary 2009-12-08, 18:00   #142
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 27 202

Jakby mia豉 na prawd delikatne pasemka, dajmy na to baleja z trzech kolor闚 - br您 i dwa odcienie blondu, to mog這by to ca趾iem 豉dnie wygl康a. Ale jasne mocno odr騜niaj帷e si blond pasemka na czarnych w這sach nie s fajne. Szuka豉m zdj耩 jakiego 豉dnego baleja簑 na ciemnych w這sach, ale niestety nie znalaz豉m. My郵, 瞠 fryzjerka b璠zie wiedzia豉 jak sobie poradzi

visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-08, 18:09   #143
alutka0
Raczkowanie

GG do alutka0

mo瞠 co z ciemnym br您em,ale bez blondu. uwierz mi,瞠 mog wygl康a naturalnie. wiele os鏏 z mojego oteczenia farbuje wlosy, a nawet nie przysz這by mi to na my郵 瞠 nie s to naturalne

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
Stary 2009-12-08, 18:55   #144
milosc17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
Send a message via Skype™ to milosc17

po豉czenie bialego i czarnego(blodn i czarnego) jest dobre ale nie na wlosach. jak dla mnie to mega kicz i obciach...
moze wlasnie kilka kolorow zeby bardziej naturalnie wygladalo
milosc17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-08, 19:07   #145
malenka302
Raczkowanie

Hmm.. chyba macie racje, teraz zaczelam zastanawiac sie nad drobnymi pasemkami z ciemnym brazem. Podkreslam drobnymi. Mam do tego bardzo dlugie wlosy, wiec chce zrobic podklad tez. moja mama ma cos w tym stylu i ladnie to wyglada. Nie wiem moze ktos ma tak zrobione wloski?
Stary 2009-12-08, 22:56   #146
angela2906
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
GG do angela2906

jestem fryzjerka i ja tez uwazam ze to niejest strza w 10 po pierwsze i tak blond wyjdzie rudy lub z馧ty a jak bys siedzia豉 tak d逝go az by by造 bia貫 to sadze ze by ci te pasemka odpad造 po drugie przy sp逝kiwaniu farba by przybrudzi豉 pasemka po trzecie to niedaje fajnego efektu a pozatym nawet jak bys nadal chciala to zrobic to ja bym u siebie w salonie ci odm闚i豉 bo raczej ma這 kt鏎y fryzjer chce zniszczyc w這sy jesli by造 rozjasniane w wakacje potem je pofarbowa豉s na czarno a teraz znowy bys chcia豉 sciagnac czarny kolor z tych pasemek to te wlosy beda w nieciekawym stanie potem
angela2906 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-09, 14:17   #147
malenka302
Raczkowanie

Chyba nie bardzo sie zrozumielismy bo w sumie nie napisalam dokladnie. Ja nie mam czarnych wlosow juz. Mam bardzo jasny braz, farba mi zeszla. Sama jestem zdziwiona, w niektorych miejscach robia sie juz blond,wiec z pasemkami nie byloby raczej problemu. Na pewno by nie wyszly rude.
Stary 2011-10-02, 08:52   #148
annussiaa91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170

Ja ostatnio na mtv w "Sza cia" widzia豉m laske, kt鏎a ma豉 w這sy do..w徠roby <jakie okreslenie w ogole> i mia豉 konc闚ki czarne a potem mia豉 blond. Wydaje mi si, 瞠 albo mia豉 odwrotne ombre, albo mia豉 jakiedy czarne i zacz窸a farbowac na blond,ale nie wiem jak wygl康a豉 w trakcie zapuszczania. Pewnie okropnie xD
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.