podkład dla pięćdziestki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-08, 23:24   #1
erinka
Przyczajenie

podkład dla pięćdziestki

Długo się przymierzałam, ale wreszcie zdobyłam się na odwagę. Proszę o pomoc. O ile znajdzie się wśród Was ktoś mniej więcej w moim wieku. Przetestowałam już chyba wszystkie podkłady. Mimo wieku mam cerę mieszaną, miejscami przesuszoną, z piegami od zawsze. Potrzebuję podkładu - czy czegokolwiek, co wyrówna moją paszczę, nie wlezie w zmarchy i będzie się trzymać. Ostatnie moje doświadczenoia to Kanebo. Używałam Liquid Finish i total finish. Po pierwszym się świecę, po drugim wyglądam jak stuletnia pudernica. A nie chcę! Staram się nie poddawać, dbam o siebie, ale rzeczywistość coraz bardziej skrzeczy. Proszę Was o pomoc! O z góry pozdrawiam wszystkie Wizażanki, buszuję na tej stronie już od dawna.
erinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 23:54   #2
pikusia
Raczkowanie

Re: podkład dla pięćdziestki

Inkar
Ja mam podobne oblicze, a i wiek zbliżony ( chciałam napisać, że ja tylko w imieniu mamusi , ale to już byłby szczyt kłamstwa )
Mój ostatni pomysł, to mieszanka EL Double Wear z Colorstay Revlona, w proporcji 2:1 na korzyść EL. Ma być tego mało.Trzy przechylenia na palec i zbełtanie szpatułką w zagłębieniu dłoni. Na to transparentny puder Diora, obowiązkowo róz. Jak mi przyjdą do głowy inne pomysły, odezwę sie jutro
pikusia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości