Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-14, 09:02   #1
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Szukam Pewnej Fryzjerki Z Kielc!!!

Wiem, ze szanse nie sa zbyt duże, ale... w koncu na tym forum siedza dziewczyny z Kielc Otoz - jak kilak razy pisalam - w Krakowie nie moge znalezc pasujacego mie fryzjera i za tydzien, jak bede w domku, to chcialam sie wybrac do mojej fryzjerki z Kielc. Do tej pory chodzilam do fryzjera do studia Expert L'oreal na Jasnej - zawsze strzygla lub farbowala mnie Pani Ania Świeboda. I to byla jedynka fryzjerka, ktorej ufałam Dzis rano dzwonie do studia a tu lipa...okazalo sie, ze Pani Ania juz tam nie pracuje... Dziewczyny z Kielc (lub Krakowa - bo wiem, ze Pani Ania czesto jezdzila na kursy do Krakowa) jesli macie jakies namiary na Pania Ania to bardzo prosze o info, np. na PW
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 10:44   #2
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: Szukam Pewnej Fryzjerki Z Kielc!!!

ech, widze, ze nikt nie jest mi w stanie pomoc jak dzownilam do salonu to nie chcieli mi podac nr do Pani Ani, mimo iz w koncu powiedzialam im, ze co im zalezy, i tak już wiecej do nich nie pojde, bo nie pracuje już tam Pani Ania
Stary 2006-03-20, 06:44   #3
bea76
Przyczajenie

Kalex, dzięki za informację w innym wątku, nie pomogę Ci, bo sama sie do salonu na Jasnej wybierałam po raz pierwszy. Byłam ciekawa ile kosztuje tam obcięcie, bo myślę też o Salonie Camille Albane na ul. Warszawskiej, chciałam porównać ceny. W zwiazku z faktem, jak mówisz, nie ma ten Pani Ani to spróbuję tutaj, podobno jest chłopak, który fajnie obcina, a przy moich włosach się trochę natrudzi (mam cienkie włosy i długie), a nie chcę ich całkiem na krótko obcinać, to najwyżej powiem Ci o efektach po jego wizycie. Pa
bea76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 09:01   #4
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez bea76
Kalex, dzięki za informację w innym wątku, nie pomogę Ci, bo sama sie do salonu na Jasnej wybierałam po raz pierwszy. Byłam ciekawa ile kosztuje tam obcięcie, bo myślę też o Salonie Camille Albane na ul. Warszawskiej, chciałam porównać ceny. W zwiazku z faktem, jak mówisz, nie ma ten Pani Ani to spróbuję tutaj, podobno jest chłopak, który fajnie obcina, a przy moich włosach się trochę natrudzi (mam cienkie włosy i długie), a nie chcę ich całkiem na krótko obcinać, to najwyżej powiem Ci o efektach po jego wizycie. Pa
to daj znac jak bylo no wlasnie, na jasnej stracili sporo klientow, przez to, ze Pani Ania odeszla
Stary 2006-03-24, 20:51   #5
Smerfi
Rozeznanie

Ja nie pomoge Ci w znalezieniu tej Pani ale jeśli jesteś wymagająca chciałabyś namiary na dobrą młodą fryzjerke w CK to zapraszam na PW
Smerfi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości