Wp造w kwas闚 owocowych na kolor w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-03-14, 14:18   #1
AGArtha
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Question

Wp造w kwas闚 owocowych na kolor w這s闚

Farbuje w這sy (na bardzo jasny blond) naturalnie te jestem blondynk, jednak przez takie m這dzie鎍ze pr鏏y farbowania teraz w這sy "broni si" i rosn coraz ciemniejsze a ja kocham m鎩 blond
Jednak mam bardzo zniszczone w這sy-w豉郾ie przez farbowanie. S matowe i suche-nie moge nic z nimi robi-ani kr璚i ani prostowa bo robi sie z nich siano! Dos這wnie!
Jest wiele maseczek-domowej roboty- z naft, olejkiem rycynowym , pokrzyw , jajkiem i dodaje si do nich sok z cytryny. Czy kwasy z cytryny nie powoduj utraty koloru z na這穎nej na w這sy farby? Gdzie kiedy obi這 mi si o uszy , 瞠 po stosowaniu chocia瘺y szampon闚 owocowych kolor szybciej si "zmywa". Czy to prawda??

A jakie maseczki lub od篡wki albo jakies serum powinnam stosowa na moje w這sy?
-farbowane
-zniszczone
-suche
-matowe
-niedawno rzuci豉m palenie

Nie chc zwi瘯sza obj皻o軼i w這s闚-nie lubi jak sa puszyste. Chce np. zakr璚i je troche na wa貫czki 瞠by 豉dnie si uk豉da造 i nabra造 blasku.
AGArtha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-15, 14:04   #2
AGArtha
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
Dot.: Wp造w kwas闚 owocowych na kolor w這s闚

??? Mo瞠 Ktos odpowie mi na pytanko... ?
AGArtha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-15, 18:19   #3
sky1980
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 724
Dot.: Wp造w kwas闚 owocowych na kolor w這s闚

osobiscie stosuje taka domowa maseczke na wlosy : olej rycynowy+nafta+sok z cytryny, stosuje ja raz w tygodniu i to juz jakies trzy miesiace, rzeczywiscie zauwazylam u siebie ze w miejscach odrostow mam znacznie jasniejsze wlosy niz normalnie, dodam ze jestem brunetka i dobralam sobie taki kolor farby ze nie widac jezeli mam odrosty (farbuje zeby ozywic kolor wlosow), jestem wlasciwie pewna ze to efekt cytrynki, bo sama rycyne i nafte prawie zawsze uzywalam i nie mialam jasniejszych wloskow, to wlasnie jak zaczelam dodawac cytryne wloski przy glowce mi sie rozjasnily, nie mowie ze mam teraz blond wlosy ,ale sa znacznie jasniejsze i przy tym blyszczace.

Na twoje wlosy polecam cala game odrzywek nawilzajacych i regenerujacych,sa tez odzywki nakladane na noc (polecam Gliss kur),

czasami jak chce uzyskac bardziej blyszczacy kolor to przed umyciem wlosow natluszczam je oliwa(ciepla)z dodatkiem cytryny i zoltka,wlosy i kolor pieknie lsnia i latwo sie ukladaja
No ale to moje tak reaguja, jak bedzie z twoimi to nie wiem, powodzenia
sky1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.