Jak zmienic siebie? Moja metamorfoza. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-10, 22:20   #1
Annie22
Przyczajenie

GG do Annie22

Jak zmienic siebie? Moja metamorfoza.

Od jakiegos czasu czytam Wasze forum ale dopiero dzis zdecydowalam sie napisac. Koncze dzis 22 lata, a ciagle wygladam i ubieram sie jak mala dziewczynka. I wlasnie dzisiaj chce cos z tym zrobic http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Pare dni temu poszlam do fryzjera zapytac sie o balejage,ale przestraszylam sie, ze zle sobie cos dobiore i nie zrobilam nic http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif Wlosy mam troszke krotsze niz do ramion, z przodu odrasta mi grzywka. Wczesniej farbowalam wlosy na ciemny braz, od siernia nie uzylam farby i teraz mam 10 cm odrostyw kolorze jasny braz. Jak ufarbowac wlosy tak by nie wyszly te odrosty? Jesli chodzi o sylwetke to ejstem lekko okragla, mam dosc duzy biust (E) jak mam sie ubierac ,zeby to zamaskowac? Jaki makijaz powinnam zastosowac przy tak okraglej twarzy?
Bede bardzo, bardzo wdzieczna za odpowiedzi http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Pozdrawiam - Ania
PS Zalaczam trzy zdjecia , z grzywka sa przed 3 miesiecy. Ostatnie bez makijazu.
Annie22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-11, 09:38   #2
rzyrafka
Zakorzenienie

Re: Jak zmienic siebie? Moja metamorfoza.

Według mnie trzeba popracować nad brwiami. Na fryzurkach to ja się nie znam. A co do krągłości twarzy to modeluje się ją różem, niedawno był taki wątek więc możesz poszukać w archiwum. Pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/1roza.gif
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 01:04   #3
Annie22
Przyczajenie

GG do Annie22

Dziekuje bardzo rzyrafko, kiedys robilam sobie henne, ale teraz tylko reguluje brwi. Dziewczyny macie jakies pomysly na mnie?
Annie22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 10:22   #4
Sam
Zadomowienie

witaj;-)
Ja bym proponowała zapuścić nieco włoski to - optycznie wysczupli buzie;-) taka długość jaką masz w tej chwili jeszcze podkreśla okrągłości
Co do brwi to troszke są pobałaganione;-) Powinnaś kupić sobie jakąś bezbarwną odzywke do rzęs np .Constance carol lub uzywać szczoteczki z tuszu (czystej) do ich czesania. Dobrze by bylo jakbys zaopatrzyla sie w kredke lub cień w kolorze brwi i nieco je dorysowala. Polecałabym też zakup korektora pod oczy i zakup kremiku pod oczy na cienie;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bn.jpg (14,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72.jpg (12,0 KB, 39 załadowań)
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 18:14   #5
nadziejka_82
Raczkowanie

Dot.: Re: Jak zmienic siebie? Moja metamorfoza.

ciekawe jak poszla metamorfoza i czy sa jakies zdjecia "po"?
nadziejka_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 00:40   #6
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087
Dot.: Jak zmienic siebie? Moja metamorfoza.

BIUST
heh co do dużego biustu hhmmm....zastanów się może najpierw czy to w ogóle powinien być kompleks?!
Nie zakładaj koszulek pod szyję i bez rękawów. Zrezygnuj z ubrań ze stójką oraz swetrów zrobionych grubym ściegiem. Dobrze Ci w bluzce obcisłej w talii i luźnej na piersiach. Odpada dekolt amerykański - bardzo trudno nosić pod nim dobry biustonosz, więc piersi będą się brzydko "wylewały" na boki. Zapomnij też o obcisłych bluzkach z ciasnym wycięciem pod szyją. Taka koszulka zbija piersi w jedną masę.

Dekolt w serek w bluzce portfelowej sprawi, że biust będzie rozdzielony i uwypuklony. Ponadto dekolt w serek dzieli klatkę piersiową pionowo, co bardzo ładnie eksponuje piersi. Jeśli biust jest jędrny, możesz sobie pozwolić na dekolt głęboki i szeroki

ŻAKIETY

Idealny będzie model dobrze dopasowany, kończący się na linii bioder, z niewielkimi kieszeniami lub klapami. Dekolt powinien mieć kształt litery V - odciąga uwagę od dużych piersi, dzieląc pionowo obszar biustu.

Do kompletu: prosta, dopasowana spódnica o fasonie tuby.

Nie

Unikaj długości do talii i fasonów z ukrytym zapięciem - pozbawiają figurę kształtu i dodają ciężkości górnym partiom ciała. Nie kupuj żakietów zapinanych pod samą szyją - sprawią, że biust będzie się wydawał jeszcze większy.

PŁASZCZE

Długa, wąska tuba będzie się opinała na zbyt masywnych biodrach. Model klasyczny (trencz z paskiem) nadmiernie poszerzy figurę, a dwurzędowe zapięcie niepotrzebnie wyeksponuje klatkę piersiową.

Najlepiej wyglądasz w płaszczu o długości 3/4, lekko rozszerzającym się ku dołowi, z żakietowym kołnierzem. Taki fason zamaskuje obfite dolne partie ciała. Duże klapy zrównoważą proporcje sylwetki, poszerzając jej górną część i ukryja duży biust.

załanczam fotki na pierwszej zła(1) i dobra (2) bluzeczka
fotka druga dobry żakiet
fotka trzecia zły płasczyk
fotka czwarta dobry płaszczyk

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z2832542N.jpg (22,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (8,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (5,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (6,0 KB, 7 załadowań)
aga21087 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 11:19   #7
Joey
Zakorzenienie

Agusiu skąd wzięłaś te obrazki?
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 17:05   #8
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087
Wink Dot.: Jak zmienic siebie? Moja metamorfoza.

obrazki dostałam od kolezanki na meila pozdro
Stary 2005-12-18, 17:09   #9
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087

mam ich jeszcze troche ze spodniami żakietami bluzkami
Stary 2005-12-18, 22:01   #10
lancomee
Raczkowanie

przede wszystkim zainwestuj w jakiś podkład, może być lekki, ale żeby skórka kolorytu nabrała, bo wygląda bardzo sszaro.
a druga sprawa to brwi, idz do kosmetyczki ona Ci coś doradzi
lancomee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 22:44   #11
juanita
Raczkowanie

czesc:

moim zdaniem bedziesz bbbb ladnie wygladac w jakiejsc asymetrycznej grzyweczce na bok a reszta wloskow moim zdaniem powinna byc lekko wydegazowana...jak napisala tu ktoras z wizazanek dolaczajac fotki.Zrobilabym na Twoim miejscu lekki balejaz dla poprawienia owalu twarzyczki i nadaniu jej charkterku....Moze jasne flesze i pare ciemniejszych pasemek(fryzjer na bank zrobi z Toba cos pozytywnego////no i tak na przyszlosc zapuszczalabym wloski nieco ....tak jak dziewczyny pisaly ..zaopatrz sie w dobry podkladzik...dobry pedzel do pudru...lub rozu,ktorym mozesz pieknie wymodelowac twarz///pokombinuj cos w brwiami...naturalna konturowka na dzien i ladny blyszczyk....oczka podkreslilabym w zewn kaciku oka oczywiscie tuszyk:P Nie widze dokladnie jaki kolor oczek masz ale mysle ze powinnac najpierw zrobic tzw baze...a pozniej bedziemy ci wszystkie pomagac w metamorfozie...pozdrawiam goraco.

ps.napisz jaki styl preferujesz...sportowy... elegancki ...przznaj sie ladnie
bedzie nam latwiej
juanita jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości