Kremy do cery wrażliwej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-15, 11:22   #1
Wikingos
Przyczajenie

Kremy do cery wrażliwej

Mam 17 lat, cerę wrażliwą, na której czasem pojawiaja się pryszcze. Większośc kremów do cery trądzikowej mnie uczula, w ogóle zresztą większośc kremów Co mi polecicie?? Słyszałam ze kremy Iwostin są dobre, stosowałyście?? Aktualnie mam krem nawilzający Erisa do cery szczególnie wrażliwej, ale stwierdziłam ze jest dla mnie za mało nawilżajacy:[ WIęc szukam kremu delikatnego, ale mocno nawilzającego i bron boze nie tłustego! Znacie jakieś dobre??
Wikingos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 12:24   #2
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kremy do cery wrażliwej

Polecam lekture KWC,zajmujaca lektura i przy okazji poczytasz rozne opinie.
Kremy Iwostinu maja dobre recenzje,sama zreszta uzywam i chwale sobie.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/
Stary 2006-03-15, 12:29   #3
angel1980
Raczkowanie

GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980

Iwostin jest polskim odpowiednikiem Avene,jest tańszy ale nie wiem czy równie skuteczny bo nie stosowałam.Avene natomiast uzywam od dawien dawna i jestem bardzo zadowolona.Również mam cere wrażliwa,więc używam Creme pour peaux intolerantes-apaisante,czyli krem do skory wrazliwej,wręcz nadwrażliwej i podraznionej.
Możesz sosować na noc i na dzien.Nawilża i jest bardzo lekki.Wydajny,wieć nie szkoda wydanych pieniędzy.Poszukaj aptek ,w których mają taniej kosmetyki Avene,ja własnie taka znalazłam,jest 10% upust a do tego karta,po 7 pieczątkach dostaję się produkt gratis,opłaca sie bardzo.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...id=1627,wiecej znajdziesz tutaj,powodzenia
angel1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 13:12   #4
Agniesia~
Raczkowanie

Ja tez mam cere wrazliwa i niegdys uzywalam krem Eris do cery szczegolnie wrazliwej. Po 2 latach stosowania dostalam od niego alergii!!!!!Moja kosmetyczka byla zaskoczona. Kazala mi sprawdzic, czy to nie jakis kosmetyk kolorowy do makijazu, ale okazalo sie, ze nie. I juz od dawna stosuje zwykly Nivea, ale nie ten bardzo tlusty. Bardzo szybko sie wchlania. Na noc nakladam wiecej. W dzien za nim sie umaluje nakladam troszke kremu jakies 30 minut przed. Czesto stosuje maseczki nawilzajace(np. Avon -milk&honey, czy takie w saszetkach Garnier).
Duzo dalo mi tez to, ze rzadko nakladam podklad, a codziennie stosuje tylko kuleczki brazujace. Twarz przestala byc tak bardzo wysuszona.
Radze jeszcze isc na oczyszczanie buzi. Ja bylam 3 razy w zyciu w odstepie 6 miesiecy. Ostatni raz 3 lata temu i przestalam miec problem z wypryskami. Dermatolog nic mi nie pomogl
Postaraj sie duzo nawilzac buzie, a wypryski maskowac punktowo.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości