BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-22, 13:45   #421
ewelinnka
Raczkowanie

Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej a więc ja dołączam sie do wątku. Od dzieciństwa miałam blond wloski lecz ostatnio trochę mi pociemniały w brąż a że chciałam być dalej blondynką to zrobiłam sobie pasemka w tym kolorze. No i teraz wywiązal sie z tego maly problemik, bo mam ciemne odrosty ok.5cm. chcę użyć jakiegoś blond szamponu koloryzującego ale nie wiem czy pokryje mi wszystkie włosy jednakowo. Może coś poradzicie??? Powiem jeszcze że odrosty są koloru ciemnego brązu a chcę je zafarbować na ciemny blond. Wyjdzie?? jak myślicie?? czekam na info
ewelinnka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 14:56   #422
asiunk89
Przyczajenie

a ja mam naturalny blond wlosy i jestem bardzo zadowolona;D juz kiedys gdzies pisalam ze moje wlosy sa proste i dlugosci do polowy plecow jak o nie dbam? poprostu myje je codziennie szamponem Panteme albo Garnier wystarczy jak jakies pytania to pisac:P buziaki
asiunk89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 15:09   #423
aguuska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewela1 Pokaż wiadomość
chejka ja jestem tez blondyneczka naturalna moj kolor latem jasnieje od słonca ze mam bardzi jasne włoski a zima mam ciemnejszy blond...ostatnio zmienilam fryzure...miałam grzywke ale zastanawiam sie czy nie powrocic do poprzedniej fyzurki....zreszta i tak nie uwazam sie za ladna kobietke wrecz odwrotnie.... zazdroszcze dziewczyna ktore maja dlugie lsniace i naturalne wloski....albo takie ktore nie gardza swoja uroda.....bo wlosy to czasem jest tylko dopelnienie....a niekiedy to uroda jest dopełnieniem włosów.......ja mam straszne kompleksy.......choc bym nie chciala ich miec......

Ale śliczna ta 2 fruzyrka zakochałam się naprawdę.. dziewczyno ! czemu Ty masz kompleksy ?? Twoja fruzurka jest śliczna ! Nie mówiąc o posiadaczce jej Naprawdę wiem że wiele dziewczyn by chciało mieć takie włoski jak Ty uwierz mi.. i ta 2 fryzurka czyli mam rozumiec obecna jest naprawde PRZEŚLICZNA nie zmieniaj jej !!
Stary 2007-02-11, 21:24   #424
tripka
Wtajemniczenie

Odœwieżam wštek
aktualnie mam jasne,cieniuteńkie,gęsto zrobione pasemka,tak,ze w sumie zlewajš się w całoœć.Tak myœlałam,żeby następnym razem zrobić balejażyk jasny blond+ bršzik,co myœlicie o takim połšczeniu??
Stary 2007-02-12, 11:37   #425
ojejulku
Przyczajenie

Byc może dziewczyny miałyście ten sam problem co ja Witam i bardzo prosze o pomoc!
Od kilku lat maluje włosy na blond(farbą).W wakacje tego roku coś mnie podkusiło,żeby pomalowac włosy na ciemno,tak tez zrobiłam.Jednak nie byłam zadowolona z efektu i rozjaśniłam włosy(rozjaśniaczem),były jasniutkie i takie jak chciałam.Jednak gdy pojawiły sie odrosty malowałam je farbą tak jak wczesniej,przed przyciemnieniem,nie rozjaśniaczem.I teraz moja głowa wygląda komicznie bo u nasady moje włosy są ciemniejsze-jasnobrązowe,chociaz pomalowane farbą a reszta jest blond.(cos jak ma często Joanna Liszowska)Nie wiem co mam zrobić,nie chciałabym całe zycie uzywac rozjaśniacza Czy mam je całe pomalować na ciemno jednak(ale wtedy wydaje mi sie tez bedzie widac roznicę),czy mam zrobic pasemka,czy tylko może malować samponetką i czekać by odrosły...Jestem w rozterce wielkiej.Prosze o pomoc i z góry dziękuję,
ojejulku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 13:25   #426
anulka262
Zadomowienie

farbujesz ta farba i ci wychodzi ladny kolor z ciemnego blondu? ta farba az tak rozjasnia?
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 13:27   #427
anulka262
Zadomowienie

Wink Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez _wanilka_ Pokaż wiadomość
Kochane Blondyneczki Witam Was wszystkie i rowniez "wpisuje się" do grona blondynek. NAturlane jestem ciemną blondynką...a obecnie rozjasniana. dlugo zastanawialam sie czy rozjasniac, a teraz kocham byc blondynką
Rok szukalam faby która najabrdziej mi sie spodoba...ale oplacilo się. Obecnie farbuje serią "natural&easy" odcieniem "szampański blond"
pytanie do wanilki wlasnie
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 13:31   #428
ojejulku
Przyczajenie

tam gdzie maluje odrosty sama farba jest blond ale bardziej taki brazowy-rudawy a reszta jest jasniutka :|
ojejulku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 12:56   #429
nika_88
Rozeznanie

To i ja przyłączam się do grona Blondynek Przed tygodniem robilam blond pasemka (rozjasniaczem) i wyszedl bardzo ładny platynowy odcien. Niestety w tych miejcach, gdzie mialam brazowe pasemka zaczyna mi sie ten blond wyplukiwac i robi sie kurczakowy kolor Znacie moze jakies sprawdzone metody, by pozbyc sie tego paskudnego odcienia i byl znowu ladny odcien platyny (wiem ze ten temat byl wielokrotnie poruszany na wizazu, ale naprawde juz nie wiem co stosowac)
Stary 2007-06-22, 16:50   #430
iluminacja
Raczkowanie

Również się dołączam.
W dzieciństwie miałam bardzo jasne włosy, niestety z wiekiem mi ściemniały... od kilku miesięcy używam rozjaśniacza. Chciałabym wrócić do odcienia z dzieciństwa Wszystko szło by pomyślnie gdyby nie jedno małe ale...
Miałam [dość długo] problem z żółto-rudym odcieniem...
Walczyłam za pomocą Regenalu welli. Teraz sprawa przedstawia się tak:

[zdjęcie1 i 2] - tak to wygląda w słabym świetle dziennym
[zdjęcie3 i 4] - a tak w sztucznym [flesz]

No i właśnie... Nie mogę się do końca pozbyć tej upierdliwej żółci... są jakieś skuteczniejsze sposoby, szybciej przynoszące rezultaty? Słyszałam coś o aspirynie... ktoś próbował?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4407.JPG (115,6 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4411.JPG (106,4 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4412.JPG (110,3 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4405.JPG (65,2 KB, 81 załadowań)
iluminacja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:25   #431
anianyc
Raczkowanie

GG do anianyc Send a message via Skype™ to anianyc

ja tez sie dolanczam do blondynek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 152397.jpg (21,8 KB, 121 załadowań)
anianyc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:17   #432
Sabrina_1484
Raczkowanie

GG do Sabrina_1484

ja bardzo zniszczyłam sobie włosy rozjaśnianiem ... w skutek rozjaśniania straciłam ok. 10 cm włosów ...
Ale mam wymarzone jasne włoski, które kiedyś będą do pasa

Sabrina_1484 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:21   #433
Sabrina_1484
Raczkowanie

GG do Sabrina_1484

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
Przed tygodniem robilam blond pasemka (rozjasniaczem) i wyszedl bardzo ładny platynowy odcien. Niestety w tych miejcach, gdzie mialam brazowe pasemka zaczyna mi sie ten blond wyplukiwac i robi sie kurczakowy kolor Znacie moze jakies sprawdzone metody, by pozbyc sie tego paskudnego odcienia i byl znowu ladny odcien platyny ?
spróbuj płukanki (np. firmy Delia)
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=3496
w prawdzie daje ona efekt popielatego blondu, ale gdy będziesz oszczędnie jej używać to pozbędziesz się żółtych refleksów a kolor nie będzie taki szary
Fajny jest też "srebrzyk" tzw. "srebrna płukanka" jest on bezfirmowy i też daje fajny efekt
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=6276

Edytowane przez Sabrina_1484
Czas edycji: 2007-06-23 o 15:23
Sabrina_1484 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:25   #434
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

Tez jestem blondynką Naturalnie mam sredni blond, w zimie jasny brąz ale ostatnio zafarbowałam się na jasny zimny blond. Uzywam farby Palette XXL mroźny blond i bardzo mi odpowiada ale jednak ostatnio pomyślalam o lekkim przciemnieniu skoro się opalę itd.

Mam pytanie jaki kolor wloskow ma Kylie na fotach i jaka farba pomoże taki uzyskać?

http://www.radiobonton.cz/data/share...%20Minogue.bmp

http://www.radiobonton.cz/data/share...%20Minogue.bmp

http://www.guide-official.com/upload...minogue_28.jpg

http://images.askmen.com/top-99/2006...nogue-pics.jpg
Stary 2007-06-24, 08:40   #435
blekitneoczy
Raczkowanie

Jestem blondynka takze ale ciemna:P i czasem wydaje mi sie ze moje ciemno-blond wlosy sa bez charakteru
blekitneoczy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 19:27   #436
agatka222
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iluminacja Pokaż wiadomość

No i właśnie... Nie mogę się do końca pozbyć tej upierdliwej żółci... są jakieś skuteczniejsze sposoby, szybciej przynoszące rezultaty? Słyszałam coś o aspirynie... ktoś próbował?
Heh, właśnie pisałam do Ciebie w tej sprawie w temacie "Bardzo proszę o fotki po reflex blond joanna" Czyli jednak płukanki i regenal nie do końca pomagają?
Ach, i jeszcze jedno - mogę zapytać jaki miałaś wyjściowy kolor włosów, przed użyciem rozjaśniacza?
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 00:27   #437
iluminacja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
Heh, właśnie pisałam do Ciebie w tej sprawie w temacie "Bardzo proszę o fotki po reflex blond joanna" Czyli jednak płukanki i regenal nie do końca pomagają?
Ach, i jeszcze jedno - mogę zapytać jaki miałaś wyjściowy kolor włosów, przed użyciem rozjaśniacza?

Wybacz, dawno tam nie zaglądałam
Przed rozjaśnianiem miałam ciemny blond... taki wpadający w brąz [mój chłopak stwierdził nawet że na zdjęciach wychodzą prawie czarne]. W tamtym wątku wkleiłam zdjęcie "przed" i kilka "w trakcie", później zrudziały mi strasznie kolor był tragiczny. coś między żółtym i pomarańczowym
Kupiłam sobie jednak Regenal, zastosowałam kilka razy i stwierdziłam że delikatne efekty zaczynają być widoczne, jednak jak dla mnie to było za mało. Później wyczytałam gdzieś na forum że można go śmiało potrzymać na włosach nawet pół godziny [ja trzymałam 5 minut], spróbowałam i efekt jest niezły
Jutro [albo pojutrze] zamierzam powtórzyć 'zabawę'... jesli chcesz wkleję Ci fotkę jak już będzie po wszystkim. Pozdrawiam
iluminacja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 10:37   #438
agatka222
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iluminacja Pokaż wiadomość
Wybacz, dawno tam nie zaglądałam
Przed rozjaśnianiem miałam ciemny blond... taki wpadający w brąz [mój chłopak stwierdził nawet że na zdjęciach wychodzą prawie czarne]. W tamtym wątku wkleiłam zdjęcie "przed" i kilka "w trakcie", później zrudziały mi strasznie kolor był tragiczny. coś między żółtym i pomarańczowym
Kupiłam sobie jednak Regenal, zastosowałam kilka razy i stwierdziłam że delikatne efekty zaczynają być widoczne, jednak jak dla mnie to było za mało. Później wyczytałam gdzieś na forum że można go śmiało potrzymać na włosach nawet pół godziny [ja trzymałam 5 minut], spróbowałam i efekt jest niezły
Jutro [albo pojutrze] zamierzam powtórzyć 'zabawę'... jesli chcesz wkleję Ci fotkę jak już będzie po wszystkim. Pozdrawiam
Rozumiem, że spryskiwałaś naturalne, nie farbowane włosy? I to był ten rossmanowski spray?
Hm.. Ja mam Joannę i spryskuję nią naturalne jasnobrązowe włosy i na razie efekt jest słaby, ale jestem dopiero po drugiej aplikacji
Będę bardzo wdzięczna za jakieś Twoje nowe fotki
A próbowałaś tej płukani z Celii? Ona ma chyba bardziej zdecydowane działanie, niż Regenal (z tego, co wyczytałam), więc może ona Ci pomoże
Stary 2007-06-25, 16:33   #439
gandusia
Zakorzenienie

a ja tez tylko ze teraz mam balejażyk ale jak najvardziej do blądu się zaliczam kiedyś to mialam piękne białe włoski, ale sie zniszczyły niestety ale balejazyk tez dobrze i nie trzeba co chwile farbowac

„lepiej byc blisko z kims niz blisko kogos”

gandusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 08:37   #440
Kama16
Przyczajenie

Ja też sie dołączam troche problemową jestem blondynką i mam nadzieje ze mi pomorzecie Kiedyś miałam jasne blond włosy ale z czasem zaczęły ciemnieć tym bardziej jak byłam u fryzjera i ścięłam jasniejsze wloski...troszke sie zdenerwowałam i używałam jakiegoś sprayu.Włosy były fajne do czasu;/...zrobily sie zolte..wiec uzylam rozjasniacza no i sie załamałam..nie wiem co to był za kolor(straszny:/) wiec pomalowalam je na słodkie cappucino no i wszyscy mowili ze wygladam super..ale farba pomalu wyblakła, wlosy znowu zaczęły robić się blond-żółte a na tym punkcie mam bzika. Kupiłam płukanke i wlosy są bardzo jasne blond(nawet fajne)Już mam odrosty i zastanawiam się czy pomalować je na jakis fajny platynowy blond?Czy lepiej używać płukanki?Nie wiem czym bardziej niszcze włosy:/..bo wiem że je niszcze ale już nic innego nie moge zrobić:/..za dwa dni ide do fryzjera i ścinam włoski...no i mam dylemat czy malować czy nie? Z góry dzięki za pomoc
Kama16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 22:13   #441
Glamour_girl
Raczkowanie

Ja mam takie pytanie, czy istnieje cos takiego jak "plukanka w maseczce" tzn. chce pozbyc sie tej zolci z wlosow, ale nie chce mi sie robic tej plukanki.. mam juz jej dosc regenalu tez nie chce uzywac, bo mam po nim wlosy jak siano. Czy istnieja jakies preparaty ktore niweluja ten zolty odcien... maseczki, pianki, spreye? prosze o pomoc
Glamour_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 17:35   #442
agatka222
Rozeznanie

@iluminacja - napisz proszę, że ten rudy połysk Ci zszedł Ja właśnie jestem po piątej czy tam szóstej aplikacji sprayu i dopiero zaczynam wchodzić w rudości...

Jestem przerażona

Boję się psikać dalej w obawie, że wyjdzie mi jeszcze bardziej rudy....
Stary 2007-07-02, 18:15   #443
Eska88
Rozeznanie

GG do Eska88

dolaczam do wszystkim blondynek moja historia byla podobna jak historia Kama16 gdyz jak bylam mala to mialam jasniutki blond pozniej z czasem zaczely ciemniec i mialam ciemny blond, ale rok temu pojechalam do chorwacji na wakacje i tak mi sie strasznie rozjasnily od slonca i strasznie mi sie spodobal ten kolor wszyscy mowili ze lepiej mi w jasnym blondzie niz w ciemnym i od tego czasu raz na jakis czas farbuje garnierem, nie pamietam dokladnie nazwy koloru ale daje super odcien taki jasny, ale za to naturalny blod. przepadam za ta farba
Eska88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:11   #444
Kama16
Przyczajenie

Eska88 mozesz sprawdzic jaki to dokladnie kolor farby ... a nie masz zniszczonych wlosow po niej???
Kama16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 09:00   #445
Eska88
Rozeznanie

GG do Eska88

Kama16
Wlasnie dzisiaj kupilam ta farbe więc napisze od razu jaki to kolor i dodam zdjecia oczywiscie nie zaraz po, bo zrobie farbe dopiero wieczorem, ale inne zdjecia na ktorych jestem w tym kolorze włosów na szczescie nie mam zniszczonych, a kolor tej farby jest jak narazie najlepszy jak dla mnie, a nawet powiem wiecej- to jest chyba to czego zawsze szukalam
GARNIER 100% color - nr 102 - ultrajasny opalizujacy blond

Edytowane przez Eska88
Czas edycji: 2012-07-27 o 13:39
Stary 2007-07-13, 09:32   #446
marta6704
Zakorzenienie

Eska: Ślicznyt ten twój kolor blond!! I tą farbą z ciemnego blondu wyszło takie cudo!!

To i ja się przyłączam do blondynek
W dzieciństwie miałam prawie białe wlosy,a później zaczeły ciemnieć do ciemnego blondu.
W gimnazjum pofarbowałam sobie całość na blond i chodziłam tak rok.Później zrobiłam balejaż blond i tak do tego czasu mam cały czas blond (czyli juz eee 3 lata)

Na odrosty zawsze uzywałam spreju Joanny,ale strasznie mi zniszczył włosy (ogólnie rozjaśnianie zrobiło z mojej głowy stóg siana i żadne odżywki nie pomagają)

Od lutego do teraz nie malowałam włosów więc mam około 8 lub 9 cm odrosty brrr...

Ostatnio znów chce blond,a na fryzjera mnie nie stać więc chyba wypróbuje tą farbe z Garniera polecaną przez Eske bo jej kolor szaleńczo mi sie podoba.
Tylko boje się,że może wyjść kurczakowy odcień
marta6704 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:07   #447
Eska88
Rozeznanie

GG do Eska88
Smile Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Eska: Ślicznyt ten twój kolor blond!! I tą farbą z ciemnego blondu wyszło takie cudo!!

To i ja się przyłączam do blondynek
W dzieciństwie miałam prawie białe wlosy,a później zaczeły ciemnieć do ciemnego blondu.
W gimnazjum pofarbowałam sobie całość na blond i chodziłam tak rok.Później zrobiłam balejaż blond i tak do tego czasu mam cały czas blond (czyli juz eee 3 lata)

Na odrosty zawsze uzywałam spreju Joanny,ale strasznie mi zniszczył włosy (ogólnie rozjaśnianie zrobiło z mojej głowy stóg siana i żadne odżywki nie pomagają)

Od lutego do teraz nie malowałam włosów więc mam około 8 lub 9 cm odrosty brrr...

Ostatnio znów chce blond,a na fryzjera mnie nie stać więc chyba wypróbuje tą farbe z Garniera polecaną przez Eske bo jej kolor szaleńczo mi sie podoba.
Tylko boje się,że może wyjść kurczakowy odcień
Ja tez sie balam, bo na prawde probowalam bardzo roznych odcieni i za kazdym razem nie wychodzil taki efekt jakiego oczekiwalam ale od momentu wyprobowania tego koloru garniera, wszystkie inne farby moga sie schowac ta jest najlepsza i koniec kropka nie powinnas sie bac...a teraz dokladnie jaki masz odcien? moze zrob zdjecia to powiem Ci czy mialam podobny odcien i czego mozesz sie spodziewac ? ja dzisiaj zrobie farbe i w niedziele najpozniej pokaze fotki zaraz po a odrosty tereaz tez mam niczego sobie :P ale zadnych spray'ów nie uzywam, jakos za tym nie przepadam...
Stary 2007-07-13, 16:08   #448
marta6704
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
Ja tez sie balam, bo na prawde probowalam bardzo roznych odcieni i za kazdym razem nie wychodzil taki efekt jakiego oczekiwalam ale od momentu wyprobowania tego koloru garniera, wszystkie inne farby moga sie schowac ta jest najlepsza i koniec kropka nie powinnas sie bac...a teraz dokladnie jaki masz odcien? moze zrob zdjecia to powiem Ci czy mialam podobny odcien i czego mozesz sie spodziewac ? ja dzisiaj zrobie farbe i w niedziele najpozniej pokaze fotki zaraz po a odrosty tereaz tez mam niczego sobie :P ale zadnych spray'ów nie uzywam, jakos za tym nie przepadam...
Już załączam fotki
Na dole mam blond rozjaśniane,a na górze naturalny blond.
Ojj bym chciała mieć całe włoski blond o kolorze zbliżonym do twojego Eska.
A włosy są tuż po myciu i nie prostowaniuwiec nie wyglądają zbyt efektownie
Kurcze boje się,że może mi wyjść pomarańczowa góra (czyli odrosty) a biały dól
Może ktoś wie co zrobić w takim przypadku??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09098.JPG (94,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09103.JPG (69,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09108.JPG (82,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09109.JPG (89,3 KB, 53 załadowań)
Stary 2007-07-13, 16:34   #449
Eska88
Rozeznanie

GG do Eska88

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Już załączam fotki
Na dole mam blond rozjaśniane,a na górze naturalny blond.
Ojj bym chciała mieć całe włoski blond o kolorze zbliżonym do twojego Eska.
A włosy są tuż po myciu i nie prostowaniuwiec nie wyglądają zbyt efektownie
Kurcze boje się,że może mi wyjść pomarańczowa góra (czyli odrosty) a biały dól
Może ktoś wie co zrobić w takim przypadku??
wiesz, moim zdaniem mozliwe ze wyjdzie Ci troche ciemniejszy kolor niz moj bo ja mialam chyba minimalnie jasniejszy kolor wyjsciowy wlosow. Na Twoim miejscu , jelsi chcesz robic tym jasnym odcieniem to powinnas najpierw nalozyc na odrosty, na wszystkie ciemniejsze wlosy, a po chwili na reszte, tak z reszta jest tez w ulotce wiec sobie przeczytasz dokladnie moim zdaniem najlepsze sa farby garniera bo maja dosc naturlne odcienie, przynajmnije jak sie z takimi spotykalam tej firmy wiadoma rzecza jest rowniez to ze po kilku myciach kolor Ci sie troszke zmieni, ale mysle ze nawet na lepsze zycze powodzenia w wyborze i chetnie bym Ci doradzila i pomogla
Stary 2007-07-13, 16:45   #450
marta6704
Zakorzenienie

Hmm Eska być może spróbuje tą farbe,miałam kiedyś jedną z Garniera i włosy po niej miałam czerwono,zielono fioletowe
Ale to był jakiś brąz który zmył sie na szczęscie

jutro chyba pójde po tą twoją farbe i zobacze co wyjdzie
Odpowiedz

Tagi
blond, londa, rozjaśnianie, szwarzkopf, wella

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości