BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-08, 20:41   #781
oli69
Raczkowanie

GG do oli69
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czy do takiego blondu moge uzyc szamponu koloryzyjącego

Jak tak to jaki (najlepiej by nie niszczyl, bo mam cienkie i delikatne wlosy)

Dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Olga_pensjonat2a.jpg (103,3 KB, 159 załadowań)
oli69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:46   #782
marika_lol
Raczkowanie

GG do marika_lol

ja uzywam mnostwa kolorow, palety inglota daja duzo mozliwosci, ja najbardziej lubie ciemny braz ze zlotem o odcieniu miedzi lub z bezem, ale maluje tez ladnie wycieniowanym fioletem o kolorze wrzosu, rozowym polaczonym ze zlotym, turkusem ze zlotym, zielenia, dobrze dobrany odcien bedzie ladnie sie zgrywal z twarza i wlosami

Edytowane przez marika_lol
Czas edycji: 2008-01-08 o 21:09
marika_lol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 11:26   #783
wybujana
Wtajemniczenie

dolączam do grona

mam taki pytanie:

Mam juz odrosty[blond] i nie wiem na którą farbkę sie zdecydować
Moj wyjsciowy kolor to ciemny blond.
Mysle nad:

Schwarzkopf Natural & Easy 532 Perłowy Jasny Popielaty Blond
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=4056

lub
L'Oreal Casting Świetlisty Blond - 900

http://www.delikatna.com.pl/p/pl/642...ond_-_900.html

(jest bez amoniaku-kusi mnie , ale nie wiem czy sie nie spierze szybko )

lub

Garnier Color Naturals Bardzo Jasny Popielaty Blond 9.1

http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=455

Dziewczyny mam nadzieje, ze pomozecie

http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 11:39   #784
Invidia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez elusia.de Pokaż wiadomość
jasne ze sie NIERIKA wliczasz!!!!!!!wkoncu blondynk a czy farbowana czy nie to juz nie wazne a napisz prosze czy zalujesz farbowania i czy wloski mocno ci sie zniszczyly???a farbowalas u fryzjera?????buzka

czekam na propozycje innych.......
ja jestem z natury ciemna blondynka, przez kilka dobrych lat farbowalam na cimny braz, a teraz zmiana...mam platynowy blond, bialutki. Farbuje farbami Londa i polecam. Wiele osob uwaza, ze tanie farby niszcza wlosy, ale ja probowalam wielu...i nigdy kolor nie wychodzil jak chcialam, a wlosy byly sianowate, a teraz mam biale wloski, miekkie i blyszczace. Chcialam teraz polozyc na wlosy jasny blond Londy, ale nie wiem, czy mi chwyci na biale wloski...bo nie wiem, czy blond farby tez przyciemniaja jasne wloski, czy tylko rozjasniaja np.odrosty? Jak ktos wie to piszcie

Cytat:
Napisane przez wybujana Pokaż wiadomość
dolączam do grona

mam taki pytanie:

Mam juz odrosty[blond] i nie wiem na którą farbkę sie zdecydować
Moj wyjsciowy kolor to ciemny blond.
Mysle nad:

Schwarzkopf Natural & Easy 532 Perłowy Jasny Popielaty Blond
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=4056

lub
L'Oreal Casting Świetlisty Blond - 900

http://www.delikatna.com.pl/p/pl/642...ond_-_900.html

(jest bez amoniaku-kusi mnie , ale nie wiem czy sie nie spierze szybko )

lub

Garnier Color Naturals Bardzo Jasny Popielaty Blond 9.1

http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=455

Dziewczyny mam nadzieje, ze pomozecie
Nie kupuj Garniera...reszty nie znam, ale jak ja sobie zrobilam garnierem to mialam popielate! Nic z blondu...popiel jak mysz, jak babcia jakas! Tragedia

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-01-09 o 12:09 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
Invidia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:20   #785
NoPasaran
Zadomowienie

GG do NoPasaran

ja farbowałam garnierem 7 i 8 ... jasny blond i blond i po jakimś czasie wlosy zrudzialy - nie polecam
Stary 2008-01-09, 13:04   #786
wybujana
Wtajemniczenie

no wlasnie ja tez czytałam ,ze ten Garnier niezafajny, wiec on odpada.

Stary 2008-01-09, 13:33   #787
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

moze casting jako najmniej inwazyjny srodek koloryzacji zawsze jak nie wyjdzie to mozna cos powtorzyc z racji ze nie niszczy wlosow tak jak zwykla farba
Stary 2008-01-09, 13:54   #788
wybujana
Wtajemniczenie

no chyba ten casting kupie, jak nie wyjdzie to pojde do fryzjera ;-)

oby mi tylko złapał te odrosty ;D

Stary 2008-01-09, 14:57   #789
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

zlapie pierw nakladasz na odrosty,czekas jakies 20 min nakladasz na reszte kolejne 5-10 min ,spieniasz z odrobina wody kolejne 5 min i splukujesz i duza ilosc maski do wlosow i dlugo czekasz
Stary 2008-01-09, 17:38   #790
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Hej dziewuszki ...Dołączam do Waszego grona.
Jako mała dziewczynka miałam jasniutki popielaty blond. Potem Ciemniał ...Obecnie mam coś jakby średni blond ale chłodny (czasem m wydaje i się iż z rudawymi przebłyskami- ale to chyba jakieś zwidy )
Jeszcze do niedawna , chciałam mieć jasny brąz i.. farbowałam kilka razy szamponetkami albo używałam szamponu do włosów brązowych (trochę przyciemniają jednak) ..wciąż mam resztkę ale... Już Nie chce czegoś takiego.. Teraz chce mój własny blondzik.

Myślałam też, jako maniaczka, że mam ciemny blond ale..jak farbowałam ostatnio szamponetką i były tak kolorki to wyszło że średni..
Tak czy inaczej Cieszę się z mojego kolorku. Odkąd mam swoje naturalne koleżanki doradzają abym się nie farbowała bo mi w nich najlepiej ... taki "blond piasek pustyni " Jak to powiedziała moja fryzjerka

Właśnie nabyłam też mój 1 szampon "dla blondynek" - Gliss Kura. Ciekawe jak się spisze??? Bo ten do brązowych był nie zły
(używałam jak miałam szamponetkę na włosach)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
moze casting jako najmniej inwazyjny srodek koloryzacji zawsze jak nie wyjdzie to mozna cos powtorzyc z racji ze nie niszczy wlosow tak jak zwykla farba
Ja właśnie ostatnio miałam casting L'oreala.. Tą bez amoniaku -za 20 zl -miesięczną. i... Jestem z niej nie zadowolona.
Wybrałam kolorek "mroźny beż" aby tylko "ton w ton" wzmocnić moje popielate włoski.. a to to wyszło mi na głowie -ciemno brązowe wpadające w kasztan. Jak się zaczęło spierać (bardzo równomiernie-trzeba im to przyznać) to wyszło ciepły brąz a ja chcę POPIELATY BLOND i teraz dopiero ..Rzeczywiście po miesiącu(!) farba prawie że zeszła... Prawie!!!!!! mam nadzieje że jeszcze kilka myć i zejdzie do końca.

Ogólnie farba świetna co do właściwości pielęgnacyjnych -łapie równo ale.. kolorki wychodzą taaaaaaak diametralni ciemniejsze że nie polecam.

Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 00:53   #791
MOTYLowa
Raczkowanie

ja też dołączę do tego jakże wspaniałego blondynkowego grona i mam przy okazji takie pytanie-czy mój kolor profesjonalnie określa się jako jasny, popielaty blond? ;> przepraszam za jakość, ale fotka była robiona komórką

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lato-miniaturka.jpg (5,1 KB, 250 załadowań)

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 11:02   #792
dagirll
Wtajemniczenie

Motylowa -Ja bym nie nazwala Twoich wloskow jasnym popielatym blondem ,ale na zdjeciu ,to tak inaczej i w ogole Ale ladna z Ciebie kobitka Piekny masz usmiech Jak dla mnie jestes typowa delikatna ,blondynka
Przypominasz mi Magde Mielcarz

dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:53   #793
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki ...Dołączam do Waszego grona.
Jako mała dziewczynka miałam jasniutki popielaty blond. Potem Ciemniał ...Obecnie mam coś jakby średni blond ale chłodny (czasem m wydaje i się iż z rudawymi przebłyskami- ale to chyba jakieś zwidy )
Jeszcze do niedawna , chciałam mieć jasny brąz i.. farbowałam kilka razy szamponetkami albo używałam szamponu do włosów brązowych (trochę przyciemniają jednak) ..wciąż mam resztkę ale... Już Nie chce czegoś takiego.. Teraz chce mój własny blondzik.

Myślałam też, jako maniaczka, że mam ciemny blond ale..jak farbowałam ostatnio szamponetką i były tak kolorki to wyszło że średni..
Tak czy inaczej Cieszę się z mojego kolorku. Odkąd mam swoje naturalne koleżanki doradzają abym się nie farbowała bo mi w nich najlepiej ... taki "blond piasek pustyni " Jak to powiedziała moja fryzjerka

Właśnie nabyłam też mój 1 szampon "dla blondynek" - Gliss Kura. Ciekawe jak się spisze??? Bo ten do brązowych był nie zły
(używałam jak miałam szamponetkę na włosach)

Ja właśnie ostatnio miałam casting L'oreala.. Tą bez amoniaku -za 20 zl -miesięczną. i... Jestem z niej nie zadowolona.
Wybrałam kolorek "mroźny beż" aby tylko "ton w ton" wzmocnić moje popielate włoski.. a to to wyszło mi na głowie -ciemno brązowe wpadające w kasztan. Jak się zaczęło spierać (bardzo równomiernie-trzeba im to przyznać) to wyszło ciepły brąz a ja chcę POPIELATY BLOND i teraz dopiero ..Rzeczywiście po miesiącu(!) farba prawie że zeszła... Prawie!!!!!! mam nadzieje że jeszcze kilka myć i zejdzie do końca.

Ogólnie farba świetna co do właściwości pielęgnacyjnych -łapie równo ale.. kolorki wychodzą taaaaaaak diametralni ciemniejsze że nie polecam.
no malo kolm odpowiada mrozny bez zazwyczaj z niego zadowolone s najbardziej bardzo ciemne blondynki albo brunetki ten szampon jest poprostu przyciemnajacy i nie nalezy do seri swietistych blondow tylko 3 kolory do niech sie wliczaja: sloneczny blond,swietlisty blond i perlowy blond mozliwe ze bardziej ton w ton bylby okazal sie perlowy blondja uzywalam swietlistego i byl slicznyladnie lekko rozjasnial i rozswietlal wloski bez rudego polysku sloneczny za zolty jest-na mamie testowalam pozniej zrobilam jej prelowym i slicznie zrobil jej sredni zimny blond
Stary 2008-01-10, 13:32   #794
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

olkie.. a ktory z tych 3 blondow castinga jest najjasniejszy i nie przyciemni wlosow??

tak obecnie wygladaja moje wlosy po sprayu joanny..tylko mam dosc duze odrosty juz, mimo ze nie sa az tak widoczne, bo mam raczej baleyage po tym sprayu to mnie troche irytuja
Czy ktorys z tych blondow nie przyciemnilby mi wlosow tylko je rozswietlil i ujednolicil??

p.s jedno zdjecie zakryte..wybaczcie.. glupia mina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45671.JPG (50,5 KB, 320 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2222444.JPG (104,1 KB, 267 załadowań)

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:25   #795
NoPasaran
Zadomowienie

GG do NoPasaran

oj, ja już nie będę blondi ;( właśnie mam na głowie farbę palette deluxe ciemny brąz jednak zrezygnowalam z rudego za namową koleżanki, zamieszczeę niedlugo zdjęcia przed farbowaniem i po
Stary 2008-01-10, 19:23   #796
blue_cat
Rozeznanie

Ja dzisiaj podciełam końcówki, zakupiłam sobie serum do końcówek z joanny oraz piankę z l'oreala dodającą objętości. Wczoraj zrobiłam moim włosom kurację odżywczą, tz. nałożyłam na nie odzywkę z panetene do wlosów blond i tzrymałam ponad godzinę pod recznikiem.....efekt-włosy gładkie,prościuteńkie, pięknie lśnią, mają bloond refleksy-niestety jest minus-są strasznie oklapnięte, a niestety mi taka fryzura nie pasuje:/ To znaczy takie proste włosy...rano pianka mi sie zacięła i moze też przez to sa jakie są.
blue_cat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 13:12   #797
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

sprobowalam na pasemku castinga- świetlisty blond i na moich wlosach nie ma ZADNEGO EFEKTU.. wydawalo mi sie ze nie mam za ciemnych wlosow do tego koloru i ze powinien je rozswietlic, a tu nic..zero śladu. No trudno juz chyba beda musialy zostac takie jakie sa...albo fryzjera i jakies jasne pasemka...

V rok- praca mgr

Stary 2008-01-11, 13:57   #798
wybujana
Wtajemniczenie

a ja jednak kupiłam Londę 18 - swietlany blond.

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
sprobowalam na pasemku castinga- świetlisty blond i na moich wlosach nie ma ZADNEGO EFEKTU.. wydawalo mi sie ze nie mam za ciemnych wlosow do tego koloru i ze powinien je rozswietlic, a tu nic..zero śladu. No trudno juz chyba beda musialy zostac takie jakie sa...albo fryzjera i jakies jasne pasemka...
wiesz co, ja radze isc do fryzjera, bo sama mialam odrosty c.blond i chwyciła farba (pw ^^) jakos dziwacznie. ni to rudy, ni blond.
Ide do fryzjera

Czas edycji: 2008-01-11 o 14:36 Powód: post pod postem
Stary 2008-01-11, 14:35   #799
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie
Cytat:
olkie.. a ktory z tych 3 blondow castinga jest najjasniejszy i nie przyciemni wlosow??

tak obecnie wygladaja moje wlosy po sprayu joanny..tylko mam dosc duze odrosty juz, mimo ze nie sa az tak widoczne, bo mam raczej baleyage po tym sprayu to mnie troche irytuja
Czy ktorys z tych blondow nie przyciemnilby mi wlosow tylko je rozswietlil i ujednolicil??

p.s jedno zdjecie zakryte..wybaczcie.. glupia mina
wiec swietlisty blond perlowy wize ze ci przyciemni a sloneczny zrobi zolte wlosy piszesz dalej ze sprobowalas na pasemku i nic nie widzisz bo ne bedziesz widziec to jest koloryzacja ton w ton dodatkowo jest ona delikatnakolor dopiero polozony na calosci staje sie dla nas zauwazalny jako mieniace sie refleksy i poglebienie koloru jest watek o tym kolorze zalozony przeze mnie zobacz tam sa moje fotki bedzie tam widoczne jak ujednolicil mi wlosy po spreyu

a ja wlasnie ide sobie zrobic maske z waxu i kupilam jedwabiste serum z joanna profesional jak narazie ma swietna kosnsystencje;p taka jak moj ukochany ale juz wycofany fructis

Cytat:
Napisane przez MOTYLowa Pokaż wiadomość
ja też dołączę do tego jakże wspaniałego blondynkowego grona i mam przy okazji takie pytanie-czy mój kolor profesjonalnie określa się jako jasny, popielaty blond? ;> przepraszam za jakość, ale fotka była robiona komórką

pozdrawiam
naturalny kolorek??? mi wyglada na jasny blond ale raczej nie popielaty raczej srebrzystty brdziej

Czas edycji: 2008-01-11 o 16:34 Powód: post pod postem!
olkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:58   #800
wybujana
Wtajemniczenie

olkie a co to za serum? mozesz napisac cos wiecej?

Stary 2008-01-11, 16:26   #801
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Dziękuję Olkie za informacje MOzę i racja... i powinnam sobie kupić perłowy blond ale ten najjaśniejszy (świetllisty?? ) też móglby być świetny.. tylko najpierw muszę się pozbyć z włosó tego brązowawego pobłysku...

jeszcze się holerny Casting trzyma :/

Stary 2008-01-11, 20:35   #802
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

nie wiem czemu ale zawsze na zdjeciach wydaje mi sie, ze moje wlosy wychodza o wiele jasniejsze..i to na wszystkich. Patrzac w lustro ciagle wydaja mi sie za ciemne.. to chyba jakas fobia chce miec jak najjasniejszy blondzik a farbowanie normalna farba rozjasniajaca nie wchodzi w gre, bo codziennie szusze i prostuje, a scinac wlosow nie chce..
Wiec kusi mnie ten Casting swietlisty blond. A jak w niektorych miejscach wlosy mam ciemniejsze to on nie przyciemni ich jeszcze bardziej?
Bo jesli nie ma opcji przyciemnienia wlosow to na pewno sprobuje go uzyc na cale wlosy

V rok- praca mgr

Stary 2008-01-11, 20:39   #803
_Natalee_
Zadomowienie

Przyłanczam sie do grona
probowalam juz je przyciemniac,ale jednak blond to blond
i nie polecam szamponow koloryzujacych,bo ktos zadal to pytanie:P

_Natalee_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:57   #804
NoPasaran
Zadomowienie

GG do NoPasaran
Smile Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mam fotki do oceny blond i metamorfoza na ciemny brąz jak sie Wam podoba?

Edytowane przez NoPasaran
Czas edycji: 2008-05-21 o 21:08
NoPasaran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 22:00   #805
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiem czemu ale zawsze na zdjeciach wydaje mi sie, ze moje wlosy wychodza o wiele jasniejsze..i to na wszystkich. Patrzac w lustro ciagle wydaja mi sie za ciemne.. to chyba jakas fobia
A mi zawsze się wydaje że mam jaśniejsze a na zdjęciach taakie ciemne wychodzą. Z tymi moimi włosami to "kociokwiku" można dostać Już chwilami nawet nie wiem jaki mam kolor (i to naturalny) .

Bo raz mi się wydaje że to średni popielaty-blond , koleżanki mówią że jest jasny a ostatnio rodzinka mówi że mi ciemnieją i już nie wiem czy to nie jasny brąz?? Czy może farba mi do końca nie zeszła..No ale już ponad miesiąc i się ten jasny nie zmienia... A może to jakiś złoto-rudawy blond?

Niby to nie ważne ale... chciałoby się wiedzieć jaki kolor się posiada

Stary 2008-01-11, 22:14   #806
wybujana
Wtajemniczenie

noparasan ten blond byl sliczny
Ale braz tez ciekawy, taki kuszący, wyglada jak czekoladka :P

Stary 2008-01-11, 22:29   #807
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A mi zawsze się wydaje że mam jaśniejsze a na zdjęciach taakie ciemne wychodzą. Z tymi moimi włosami to "kociokwiku" można dostać Już chwilami nawet nie wiem jaki mam kolor (i to naturalny) .

Bo raz mi się wydaje że to średni popielaty-blond , koleżanki mówią że jest jasny a ostatnio rodzinka mówi że mi ciemnieją i już nie wiem czy to nie jasny brąz?? Czy może farba mi do końca nie zeszła..No ale już ponad miesiąc i się ten jasny nie zmienia... A może to jakiś złoto-rudawy blond?

Niby to nie ważne ale... chciałoby się wiedzieć jaki kolor się posiada
Zgadzam sie z Toba w 100 %
Mam takie same watpliwosci i to bardzo czesto :P
Niby malo wazna sprawa, a jak zaprzata glowy kobiet
Mi sie wydaje, ze moze sa jasniejsze od flesza.. a kolory wszystkiego wokol sa takie jak w rzeczywistosci tylko moje wlosy wydaja mi sie jasniejsze
A juz najtrudniej chyba okreslic kolor jak sie ma wlosy w odcieniach blondu..bo ladny blond naprawde trudno uzyskac i potem go utrzymac.

V rok- praca mgr

Stary 2008-01-12, 11:50   #808
Joooanna
Raczkowanie

no to tez sie dołącze
blondi od urodzenia.. zawsze mialam taki złotawy jasny odcien (nigdy mi sie niepodobal ale wszytscy mi go chwalili wiec sie przekonalam ze jednak niejest taki zly )

pomimo ze mialam naturalne pasemka to zrobilam sobie jasniejsze (troche nieswiadomnie ale to juz inna historia:P) no i teraz troche zaluje bo niemoge teraz powiedziec ze to moj naturalny kolor ..no ale trudno :p

moje wlosy niestey (jak chyba wiekszosci blondynek) sa cieniutkie i tak jakos wydaje mi sie ze ich bardzo malo :/:/:/

no wlasnie blondyneczki ..wy tez macie taki problem ?

Joooanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 12:19   #809
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Joooanna Pokaż wiadomość
moje wlosy niestey (jak chyba wiekszosci blondynek) sa cieniutkie i tak jakos wydaje mi sie ze ich bardzo malo :/:/:/

no wlasnie blondyneczki ..wy tez macie taki problem ?
taka juz natura jasnych wlosow, sa ciensze i bardziej delikatne niz wlosy np. kobiet w Azji

ale slyszalam, ze ilosciowo jest ich wiecej
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 15:09   #810
agatka222
Rozeznanie

A to moje włosy Z natury są koloru brązowego - rozjaśniałam je sprayem Blond Reflex Joanny, ale kolor wyszedł zbyt ciepły, więc ochłodziłam go u fryzjera gęstym balejażem (bodajże rozjaśniacz z L'oreala). Stosuję płukankę Flor Illum srebrną, a do pielęgnacji używam szamponu i odżywki Absolut Repair z L'oreala + od czasu do czasu Waxu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dwa.JPG (37,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trzy.JPG (39,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jeden.JPG (26,8 KB, 107 załadowań)
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blond, londa, rozjaśnianie, szwarzkopf, wella

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości