BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-17, 23:52   #1381
kocimietka
Rozeznanie

GG do kocimietka
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wszystkei wizażowe blondyny

Zajrzałam tu przypadkiem i pomyślałam ,ze może wy mi podpowiecie..
Miesiąc temu zafarbowałam sie na blond. Mój naturalny kolor to ciemny blond i ju zaczyna wylazic odrostami..I teraz seria pytan:P
Jak czesto farbujecie wloski?
Po jakim czasie Wasze odrosty staja sie nieprzyjemnie widoczne?(wiecie o co chodzi:P)
Kolor na wlosach mam taki jak anetka_m( czyli naturalny ciemny mysi, rozjasniany ciepłym blondem), jesli bede chciala usunac odrosty to nalozyc farbe najpierw na odrosty i potem na reszte czy wystarczy tylko na całosc?

prooszem o podpowiedz

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 07:19   #1382
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

A u mnie widać już spory odrost mojego naturalnego blondu

Obiecałam sobie żę nigdy więcej farbowania bo nie mogę znieść tych okropnych odrostów..Zresztą DUSZĄ I CIAŁEM czuję się blondi jakoś brąz nie jest dla mnie...

tylko mam dylemat...obciąć na krótkie i mieć tylko swoje własne czy... podciąć tylko końcówki i.. znowu zrobić blond balejaż albo zafarbować ŚWietlistym blondem Castinga:rolley es:

ha ha.. jak zwykle Kobiecy dylemat

A..kupiłam sobie szampon "dla blondynek" z Gliss Kura... Ciekawa jestem czy rozświetli włoski!

Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:52   #1383
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

to moze ja opowiem co zrobilam ze swoimi juz duzymi odrostami po spreyu joanny i castingu.. Kolor mialam nierownomierny- u gory ciemniejszy, na dole jasniejszy, wiec zdecydowalam, ze udam sie do fryzjera i nie bede sie sama bawic w farbe bo i tak to mi nie wyjdzie. Tymbardziej, ze jak spielam wlosy to u gory byly blond, a na dole cale w moim naturalnym kolorze-ciemny blond.
To sprawilo, ze sie juz w ogole nie wahalam i poszlam do fryzjera do Hair Coif'a.

Powiedzialam, ze chce same odrosty farbowac, a nie cale wlosy, bo mam je dlugie i sa zniszczone. Fryzjerka sie zgodzila i przyniosla palete farb Majirel. Wybralysmy dosc sprawnie odcien 9.0 jest to kolor jasny blond złocisty( tak wyglada a jak sie naprawde nazywa cos chyba z jasnym blondem naturalnym) i teraz byl problem jaka wode dobrać. Podpowiedzialam fryzjerce, ze wlosy sa podatne na farbowanie i niech robi na 6 % wodzie (zaznaczam odrost bardzo ciemny).

Zafarbowala mi same odrosty, ktore byly duzo z 3-4cm. Po splukaniu kolor chwycil idealnie, pokryl wszystkie odrosty, wyrownal kolor wlosow, nie ma zadnej granicy miedzy farbowaniem a pozostala czescia wlosow. Zadnych zniszczen ani nic. Fakt zaplacilam duzo za moje wlosy, bo 170 zl za same odrosty...ale coz. Raz na jakis czas jestem w stanie takie cos przezyc.

Tylko co mi sie nie podobalo to byle jakie wysuszenie i wypuszczenie mnie z szopa na glowie z nieulozona grzywka itd. Ale z farby jestem zadowolona.. mimo ze mam zlociste wlosy i uzywam srebrnych plukanek, zeby nie zżółkły to pogodzilam sie, ze ja popielatego koloru nie bede miala przy tej dlugosci wlosow... bo bym musial jeszcze uzyc farby rozjasniajacej na cala dlugosc wlosow, a to by chyba je dobilo. Nad tym pomysle jak zapuszcze jeszcze z 5 cm i zregeneruje..

I jednego jestem pewna..nigdy nie wroce do swojego naturalnego koloru, tymbardziej, ze wszyscy sa święcie przekonani, ze to jest moj naturalny jasny blond i nie wyobrazaja sobie mnie w ciemnym blondzie. Sama czuje sie o wiele korzystniej w obecnym kolorze, chociaz jest z nim duzo męczarni.. bo chcialabym troszke go ochlodzic... :P

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:35   #1384
yes
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość

A..kupiłam sobie szampon "dla blondynek" z Gliss Kura... Ciekawa jestem czy rozświetli włoski!

mam ten szampon i jest rewelacyjny Najlepszy szampon jaki mialam. Dobrze się pieni, doskonale myje, pozostawia włosy miękkie i kolor jest jakby 'podrasowany'- taki świeży . Przynajmniej na moje włoski działa
Stary 2008-06-18, 14:29   #1385
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

ja tez mam z gliss kura szampon i tak mi rozswietlil wloski ze kolezanki myslaly ze sobie farbowalam... swietnie sie pieni a stosowany z odzywka daje wspaniale efekty (jak reklama:P)
Stary 2008-06-18, 16:06   #1386
karoolaaa
Zakorzenienie

Malowala moze ktoras z Was wlosy farba Garnier Color naturals 7 blond ?

karoolaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 16:18   #1387
FridaKahlo
Raczkowanie

Dołączam się do Was blondyneczki!:

Jeżeli tak chwalicie tego Gliss Kura to muszę lecieć do drogerii i go wypróbować Choć i tak teraz słoneczko świeci coraz mocniej, niedługo moję włoski ślicznie rozjaśnieją Nie polecam Wam natomiast tego kremu rozjaśniającego z Avon, bo uczynił moje włoski pomarańczowymi:P I mój TZ się smieje, że jestem rudzielec teraz
FridaKahlo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:16   #1388
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
to moze ja opowiem co zrobilam ze swoimi juz duzymi odrostami po spreyu joanny i castingu.. Kolor mialam nierownomierny- u gory ciemniejszy, na dole jasniejszy, wiec zdecydowalam, ze udam sie do fryzjera i nie bede sie sama bawic w farbe bo i tak to mi nie wyjdzie. Tymbardziej, ze jak spielam wlosy to u gory byly blond, a na dole cale w moim naturalnym kolorze-ciemny blond.
To sprawilo, ze sie juz w ogole nie wahalam i poszlam do fryzjera do Hair Coif'a.

Powiedzialam, ze chce same odrosty farbowac, a nie cale wlosy, bo mam je dlugie i sa zniszczone. Fryzjerka sie zgodzila i przyniosla palete farb Majirel. Wybralysmy dosc sprawnie odcien 9.0 jest to kolor jasny blond złocisty( tak wyglada a jak sie naprawde nazywa cos chyba z jasnym blondem naturalnym) i teraz byl problem jaka wode dobrać. Podpowiedzialam fryzjerce, ze wlosy sa podatne na farbowanie i niech robi na 6 % wodzie (zaznaczam odrost bardzo ciemny).

Zafarbowala mi same odrosty, ktore byly duzo z 3-4cm. Po splukaniu kolor chwycil idealnie, pokryl wszystkie odrosty, wyrownal kolor wlosow, nie ma zadnej granicy miedzy farbowaniem a pozostala czescia wlosow. Zadnych zniszczen ani nic. Fakt zaplacilam duzo za moje wlosy, bo 170 zl za same odrosty...ale coz. Raz na jakis czas jestem w stanie takie cos przezyc.

Tylko co mi sie nie podobalo to byle jakie wysuszenie i wypuszczenie mnie z szopa na glowie z nieulozona grzywka itd. Ale z farby jestem zadowolona.. mimo ze mam zlociste wlosy i uzywam srebrnych plukanek, zeby nie zżółkły to pogodzilam sie, ze ja popielatego koloru nie bede miala przy tej dlugosci wlosow... bo bym musial jeszcze uzyc farby rozjasniajacej na cala dlugosc wlosow, a to by chyba je dobilo. Nad tym pomysle jak zapuszcze jeszcze z 5 cm i zregeneruje..

I jednego jestem pewna..nigdy nie wroce do swojego naturalnego koloru, tymbardziej, ze wszyscy sa święcie przekonani, ze to jest moj naturalny jasny blond i nie wyobrazaja sobie mnie w ciemnym blondzie. Sama czuje sie o wiele korzystniej w obecnym kolorze, chociaz jest z nim duzo męczarni.. bo chcialabym troszke go ochlodzic... :P
ja szczerze mówiąc nie pamiętam już dokładnie jaki mam kolor włosów (naturalny) ze zdjęć wnioskuję że ciemny blond podchodzący pod rudy, ale tak jakby trochę popielate-nie umiem opisać? Ale pewności nie mam...

Podobają mi sie natomiast włoski jasny-blond.. i chciałabym użyc Świetlistego BLONDU Castinga.. tylko nie wiem na ile mi on złapie odrosty i czy rzeczywiście nie wysusza włosów..

Ps: a wszyscy mówią abym nie farbowała tylko ciągle balejaż robiła

Dobrze ze poszłaś do fryzjera , na pewno profesjonalne farby są lepsze niż te z drogerii

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
mam ten szampon i jest rewelacyjny Najlepszy szampon jaki mialam. Dobrze się pieni, doskonale myje, pozostawia włosy miękkie i kolor jest jakby 'podrasowany'- taki świeży . Przynajmniej na moje włoski działa
Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
ja tez mam z gliss kura szampon i tak mi rozswietlil wloski ze kolezanki myslaly ze sobie farbowalam... swietnie sie pieni a stosowany z odzywka daje wspaniale efekty (jak reklama:P)

NIE MAM ODżYWKI DO NIEGO.. BRRR... MUSZę KUPIć

Ciekawa tylko jestem po ilu szamponach (myciach) widać takie rozświetlenie?

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Co prawda nie farbowałam ale w wątku o "karmelowych" włosach dziewczyny pisały że farba ta łapie na taki "karmelowo-brąz" ...jasny brąz ale brąz.. Przejrzyj wątek "karmelowe włosy"

Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:12   #1389
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)

Cytat:
Napisane przez nanana1212 Pokaż wiadomość
Ślicznotka hmm ja na swoje wlosy na odsrosty nigdy nie daje farby bo wiadomo ze wyjda ciemne tlyko zwsze rozjasniacz.. choc wiem ze bardzo niszczy wlosy ale co zrobic;/ ja na twoim miejscu uzylabym plukanki albo rozjasniacza, nie iem moze dziewczyny znaja lepsze sposoby zeby nei zniszczyc wlosow
Nie jest to tak duża różnica, żeby używać rozjaśniacza. Szkoda mi trochę włosków Może następnym razem troszkę dłużej potrzymam na odrostach, a na reszcie tylko 5 min. Bo kolor generalnie wychodzi bardzo ładny, przez 3 dni cztery osoby mi powiedziały, że mam piękny kolor

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Moja mama nim robi. To zdecydowanie brąz
Ślicznotka;) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:50   #1390
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

jako blondynki powinniscie miec taki problem jak ja (a przynajmniej niektore) wydaje mi sie ze moje wlosy sa za miekkie...wszystkie szmpony dodatkowo je zmiekczaja a ja chce zeby cos je w koncu usztywnilo!!! moze ktoras z was stosuje jakas odzywke czy cos innego co choc troche usztywnia...
Stary 2008-06-19, 17:45   #1391
wybujana
Wtajemniczenie

a ja nie wiem o jaki szampon dla blondynek z Gliss Kura chodzi?
Moze mnie ktos oswieci? jak wyglada? ile kosztuje? bo widze pozytywne opinie, moze bym sie skusiła

http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:47   #1392
yes
Zakorzenienie

wpisz w KWC: Gliss Kur świetlisty blond

Stary 2008-06-19, 18:11   #1393
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
jako blondynki powinniscie miec taki problem jak ja (a przynajmniej niektore) wydaje mi sie ze moje wlosy sa za miekkie...wszystkie szmpony dodatkowo je zmiekczaja a ja chce zeby cos je w koncu usztywnilo!!! moze ktoras z was stosuje jakas odzywke czy cos innego co choc troche usztywnia...
Lekko usztywnia je piwo. A w dodatku nabłyszcza. Spróbuj tez przed myciem maski z lnu (żelu lnianego).

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 18:20   #1394
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

maska z lnu... to mozna kupic? bo pierwsze slysze
Stary 2008-06-19, 20:07   #1395
pirglak1986
Przyczajenie

Kobietki kochane, pomocy!! Jestem szczęśliwą posiadaczką jasnych blond włosków, dodatkowo potraktowanych rozjaśniającym balejażem. Kolor jest ciepły, wpadający lekko w złoty, ale zdecydowanie BARDZO jasny. Mam delikatną, naczynkową cerę i nie umiem spojrzeć na siebie obiektywnie - czy sądzicie, że do zaróżowionej cery bardziej odpowiedni byłby chłodniejszy odcień blondu? Nie umiem dobrać sobie koloru, a każdy fryzjer mówi co innego.... Proszę pomóżcie...
pirglak1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:36   #1396
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

sama mam rozowa cere- ale uzywam delikatnego fluidu... ale ogolnie uwazam ze jednak do rozowej cery pasuje zimny odcien blondu...co nie oznacza tandetny kolor-prawie bialy!
Stary 2008-06-19, 23:29   #1397
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
maska z lnu... to mozna kupic? bo pierwsze slysze
Wystarczy kupić siemię lniane i zagotować z wodą, a potem przecedzić i wetrzec we włosy, najlepiej na całą noc.

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Stary 2008-06-19, 23:31   #1398
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pirglak1986 Pokaż wiadomość
Kobietki kochane, pomocy!! Jestem szczęśliwą posiadaczką jasnych blond włosków, dodatkowo potraktowanych rozjaśniającym balejażem. Kolor jest ciepły, wpadający lekko w złoty, ale zdecydowanie BARDZO jasny. Mam delikatną, naczynkową cerę i nie umiem spojrzeć na siebie obiektywnie - czy sądzicie, że do zaróżowionej cery bardziej odpowiedni byłby chłodniejszy odcień blondu? Nie umiem dobrać sobie koloru, a każdy fryzjer mówi co innego.... Proszę pomóżcie...
Uważaj na platynę, ona bardzo lubi podkreślać różowość cery.

F.-R. Chateaubriand

Stary 2008-06-21, 14:42   #1399
nanana1212
Raczkowanie

a jak myslicie platyna chyba nie pasuje do bardzo jasne cery ? ;| bo pewnie jeszcze bardizej ją rozjasni i bedzie strasznie blado. co o tym myslicie?
nanana1212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:48   #1400
Blonde_Stranger
Zadomowienie

To chyba zależy od tego czy jasna skóra ma odcień różowawy czy beżowy. Do różowawej karnacji platyna nie pasuje i łatwo daje efekt "świnki",że tak to ujmę

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:53   #1401
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nanana1212 Pokaż wiadomość
a jak myslicie platyna chyba nie pasuje do bardzo jasne cery ? ;| bo pewnie jeszcze bardizej ją rozjasni i bedzie strasznie blado. co o tym myslicie?
Do bladobeżowej też moim zdaniem nie. Ja mam taką i kiedy fryzjerka zaaplikowała mi kiedyś coś takiego wyglądałam jak łazarz. Białe czy też białosrebrzyste nie powinno zlewać się z białym. Chorobliwy wygląd jak w banku.

F.-R. Chateaubriand

Stary 2008-06-21, 14:55   #1402
Blonde_Stranger
Zadomowienie

Morelle,z kolei moja znajoma ma jasnobeżową buzię i w platynie wygląda bardzo dobrze nie ma reguły,niestety trzeba sprawdzić na sobie,innego pewnego sposobu nie ma...

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 15:05   #1403
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Morelle,z kolei moja znajoma ma jasnobeżową buzię i w platynie wygląda bardzo dobrze nie ma reguły,niestety trzeba sprawdzić na sobie,innego pewnego sposobu nie ma...
Tak, masz rację, to też przyszło mi do głowy. Faktycznie nie ma reguły. Chyba jasnobeżowa cera się nadaje, bladobeżowa raczej nie. Inaczej nie umiem tego wyrazić. Czasem jest tak, że jasna cera wymaga wręcz podkreślenia. A czasem, trzeba dodać jej koloru. Czupryną na przykład.

F.-R. Chateaubriand

Stary 2008-06-21, 16:50   #1404
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

mój dawny blond... na fotce wyglada szarawo ale w rzeczywistosci byl bardziej srebrzysty (w polaczeniu oczywiscie z jasnym blondem)...
Stary 2008-06-21, 16:58   #1405
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
mój dawny blond... na fotce wyglada szarawo ale w rzeczywistosci byl bardziej srebrzysty (w polaczeniu oczywiscie z jasnym blondem)...
Fajne wlosy i fajny kolor a co to za farba i numer ?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 17:37   #1406
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

hmmm to jest palette deluxe nr 218- srebrzysty blond... bardzo sobie go chwale, ale wiadomo czasami trzeba cos zmienic no i zmienilam...na inny odcien i juz mi sie tak nie podoba ...takze wroce do starego wyprobowanego odcienia
Stary 2008-06-21, 19:21   #1407
pirglak1986
Przyczajenie

Pofarbowałam sobie dziś włoski Ferią Preference L'Oreala, kolor 92 Bardzo jasny blond beżowo-perłowy i efekt jest powalający!!! Jasny, delikatny, chłodny ale lekko miodowy odcień idealnie pasuje do karnacji, nie wiem jakim cudem, ale w ogóle nie widać, że cera ma (miała ) różowy odcień. To jakies czary Polecam wszystkim o delikatnej urodzie!!
pirglak1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 20:13   #1408
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

a mozesz dac fotke?????!!!! proszeeeee
Stary 2008-06-23, 10:10   #1409
lokatyna
Przyczajenie

Ja jestem posiadaczka jasnego blondu.. chce zrobić pasemka brązowe.. wiem ze słońce dodatkowo rozjaśni mi włoski i dlatego nie wiem na jaki odcień sie zdecydować.. proszę o poradę ..
Pozdrawiam Lokatynka
lokatyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 13:49   #1410
margitta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
Po jakim czasie Wasze odrosty staja sie nieprzyjemnie widoczne?(wiecie o co chodzi:P)
Kolor na wlosach mam taki jak anetka_m( czyli naturalny ciemny mysi, rozjasniany ciepłym blondem), jesli bede chciala usunac odrosty to nalozyc farbe najpierw na odrosty i potem na reszte czy wystarczy tylko na całosc?

prooszem o podpowiedz
Ja farbuje raz na miesiąc. Przed farbowaniem już niestety wyraźnie widać odrosty ale nie mam sumienia częściej.

W liceum wyobraźcie sobie, że zdarzało mi się farbować co trzy tygodnie

Zawsze nakładam farbę na całe włosy. Jakoś przez ten miesiąc kolor całych włosów wyraźnie mi się zmienia Różnicę widać od razu

Moja koleżanka za dwa tygodnie bierze ślub. Od wielu lat farbuje włosy w domu na bardzo jasny kolor. Ale przed ślubem chciała iść jednak do fryzjera, który z reszta potem będzie układał jej koka. Babka jej powiedziała, że nie zafarbuje jej na blond bo ma strasznie zniszczone włosy, tylko powinna zrobić balejaż. I co? Zrobiła balejaż i jak to zwykle bywa dalej wygląda jakby miała odrosty - i to spore. Jak można komuś coś takiego zrobić przed ślubem? W dodatku kok taki, że włosy mocno ściągnięte do tyłu co potęguje efekt. Teraz fryzjerka znowu chce robić balejaż (drugi) i twierdzi że to pomoże. Nie sądzę.

włosomaniaczka CG od 06.2012 moje włosy luty
margitta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blond, londa, rozjaśnianie, szwarzkopf, wella

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości