BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-29, 19:29   #2731
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witajcie dziewczyny! Widze,że tutaj są już "doświadczone" osoby w sprawach farbowania,więc postanowiłam sie poradzić.
Założyłam jakiś czas temu wątek w tym dziale(za odpowiedź jeszcze raz dziekuję),jednak moja mama stwierdziła,że odcień,który podpowiedziała mi ta dziewczyna, nie jest dla mnie nie odpowiedni.

Ja marzę o słonecznym lub złotym,jasnym blondzie.Moje włosy miały trzy razy kładzione pasemka i dwa razy tonerowane,teraz używam rozjasniacza Joanny w Spreju.Mam duzo różnych odcieni-znaczy ogólnie jasny blond,ale znajdzie się i platyna i ciemniejsze odcienie blondu.

Czy pomogłybyście mi znaleść jakąs drogeryjną farbę,która mogłaby ujednolicić mi kolor włosów i jednocześnie pokryć odrosty średni blond?Dodam,że mam włosy kręcone,więc są z natury bardziej suche
jednak ich kondycja jest dobra.

mam nadzieję,że taka farba w ogóle istnieje.^^ i nie wymagam zbyt wiele.czytałam też o tym,że nałoże farbę blond,mogę mieć zielony odcień-czy to jest możliwe w moim przypadku?

z góry wielkie dzięki i baaaardzo prosze o odpowiedź!
xTomsxSweetxPussycatx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:42   #2732
astra85
Zakorzenienie

witam.potrzebuje porady osoby,ktora tak juz robila i jest z efekow zadowolona.otoz jestem farbowana blondynka,tzn gesty balejaz jasny blond na ciemnym blondzie naturalnym,męczy mnie juz finansowo robienie odrostow,dlatego chcialam zapytac czego i jak uzyc samodzielnie zeby juz nie chodzic do fryzjera.kiedys dawno temu porbowalm zrobic odrosty rozjasniaczem to wyszly mi zolte plamy.moze ktoras z Was znalazla skuteczney domowy sposob radzenie z odrostem,zeby efekt byl ładny a wlosy nie popalone.moze rozjasniacz i pozniej farba?pomozcie,gdyz w samodzielnej koloryzacji jestem zielona

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2009-06-30 o 16:33
astra85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:05   #2733
blondyna789
Zakorzenienie

też nie jestem mistrzem w tej kategorii, ale mam już pewną wprawę i tak jak pisałam powyżej - farbuję włoski drogeryjną farbą. nie polecam rozjaśniaczy, bo potrafią spartaczyć nawet najładniejszy odcień blondu na żółty, a tego chyba żadna blondyneczka nie chce
jeżeli chodzi o zejście z pasemek na jednolity kolor, to polecam użyć odcień najbardziej zbliżony do pasemek. przynajmniej ja tak zrobiłam, ale ja miałam już tak gęste pasemka, że praktycznie jednolity kolor to już tylko formalność

hm.. osobiście odradzam używanie rozjaśniacza i po nim farby.. włosy na bank dostaną po dupie...

a jeżeli chodzi o farbowanie odrostu, to w celu uniknięcia popalenia włosków polecam nakładać na całą ich długość (poza odrostem) jakąś odżywkę. farba tylko na odrost...
blondyna789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 07:11   #2734
astra85
Zakorzenienie

ten wellaton 12/1 to jest rozjasniajaca farba o 3-4 tony?bo widzialam kiedys w drogerii ale nie wiem czy to to..boje sie ze odrosty mi wyjda za jasne lub zolte w stosunku do pozostalych wlosow,za miesiac dopiero moge sama eksperymentowac,gdyz wczoraj bylam u fryzjera
Stary 2009-06-30, 13:33   #2735
marttyna15
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
hej dziewczęta, znam problem koloryzacji z pasemek na jednolity kolor z autopsji. kiedyś dawno temu, przed studniówką zapragnęłam mieć jeden kolorek. poszłam do mojej fryzjerki żeby mi zafarbowała. wzięłam swoją farbę w celu zmniejszenia kosztów. pani fryzjerka zamiast od razu mi powiedzieć, że drogeryjną farbą nic nie zdziałamy, a jedyne co da się osiągnąć to kolor żółty, to nawaliła mi farbę. w trakcie farbowania uświadomiła mnie, że rezultat będzie troszkę rozbieżny z oczekiwanym efektem. tym oto sposobem wyszłam z salonu z żółtymi włosami. musiałam wrócić do pasemek żeby ten żółty zgubić.... no i tak dalej...
dopiero później koleżanka mamy poleciła mi wellaton 12/1 , którego używam konsekwentnie od hm.. 4 lat i jestem naprawdę zadowolona. udało się szybko i skutecznie zejść z pasemek i otrzymać jednolity kolor... wcale nie żółty. ładną platynką cieszę się do dziś!

naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tę farbę i odcień. to jest bardzo jasny popielaty blond ( włosy nie robią się po nim ani fioletowe ani siwe, więc bez obaw)

wellaton 12/1 POLECAM!
Ja tez mam wlasnie pasemka i chce zafarbowac wlosy ale ten kolor 12/1 i 12/0 z WELLATON jest za jasny a ja nie chce miec az tak bardzo jasnych tylko cos takiego jak na tym zdjeciu..
Znasz moze jakos farbe ktora da mi taki efekt??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z2571063X.jpg (40,2 KB, 79 załadowań)
marttyna15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:21   #2736
blondyna789
Zakorzenienie

myślę, że to może być któryś ze słonecznych blondów, ale ciężko mi powiedzieć jaka farba dałaby taki efekt... może palette color xxl? chociaż tam też są bardzo jasne blondy...
Stary 2009-07-01, 23:04   #2737
kasinka886
Przyczajenie

już pisałam na wątku "najlepsze farby blond", ale jesli cos to Wam dziewczyny pomoże to moje włosy po wellatonie 12.0 - ja jestem zadowolona, ale chetnie zobaczylabym jak komus wyszły po 12.1 - czy ktos nia robil i moze wstawić fote ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (8,5 KB, 169 załadowań)
kasinka886 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 07:48   #2738
astra85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasinka886 Pokaż wiadomość
już pisałam na wątku "najlepsze farby blond", ale jesli cos to Wam dziewczyny pomoże to moje włosy po wellatonie 12.0 - ja jestem zadowolona, ale chetnie zobaczylabym jak komus wyszły po 12.1 - czy ktos nia robil i moze wstawić fote ??
dawałas na cale włosy czy tylko na odrosty?jaki masz anturalny kolor?ten ładnie Ci wyszedł
Stary 2009-07-02, 12:35   #2739
dagirll
Wtajemniczenie

Ja jestem wściekła. Wczoraj wieczorem zrobiłam odrosty Palette XXL "czysta platyna" i włosy troche też zrobiłam "pasemek". Miałam bardzo jasniutki zlocisty blond, a zrobił mi sie taki wyplowialy z rozjasniacza może nie totalne jajko, ale lekki kurczak jest :P I nie wiem co z tym zrobil, bo wlosy CALE nie tylko odrost tak wygląda. Zupelnie mi nie do twarzy a boje sie teraz pokryc cale wlosy znów jakaś farbą. Płukanki i szampony fioletowe odpadają, włosy bedą b. zimne po nich, a mi jest dobrze w cieplych kolorach.

Edytowane przez dagirll
Czas edycji: 2009-07-02 o 12:36
dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:43   #2740
platynowa
Raczkowanie

od wielu lat jestem blondynką.
kiedyś latami miałam platynowe,potem w ciąży miałam ciemniejsze blondy aby nie narażać zdrowia dziecka,a teraz wczoraj pofarbowałam włosy PALETTE COLOR XXL -CZYSTA PLATYNA i wlosy wyszły mi BIAŁE jak śnieg.
Wygląda to trochę sztucznie(kolor identyczny jak laydi gaga ) ...
jaka płukanka odrobinę zplatynowi mi włoski???
robiłam delią fioletową ,ale w efekcie sąjeszcze bardziej białe i srebrzyste.

a farbka swoją drogą godna polecenia.
nie piecze nie śmierdzi no i efekt-przechodzący oczekiwania
platynowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 15:44   #2741
Moccari
Wtajemniczenie

Mam prośbę, może któraś z Was miała kiedyś baleyage i pofarbowała włoski Castingiem "świetlisty blond"? Załączam zdjęcie, już mam odrosty, jak myślicie co mi z tego by wyszło? ujednoliciłby się kolorek? Byłby taki jak mój naturalny? Czy jaśniejszy?
Przepraszam za jakość zdjęcia. Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (8,9 KB, 156 załadowań)

Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-07-02 o 15:47
Moccari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 18:45   #2742
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
od wielu lat jestem blondynką.
kiedyś latami miałam platynowe,potem w ciąży miałam ciemniejsze blondy aby nie narażać zdrowia dziecka,a teraz wczoraj pofarbowałam włosy PALETTE COLOR XXL -CZYSTA PLATYNA i wlosy wyszły mi BIAŁE jak śnieg.
Wygląda to trochę sztucznie(kolor identyczny jak laydi gaga ) ...
jaka płukanka odrobinę zplatynowi mi włoski???
robiłam delią fioletową ,ale w efekcie sąjeszcze bardziej białe i srebrzyste.

a farbka swoją drogą godna polecenia.
nie piecze nie śmierdzi no i efekt-przechodzący oczekiwania

Matko boska, to jakimi Ty wczesniej farbami robilas wlosy, ze ta farba wg Ciebie nie smierdzi Efekt pieczenia zalezny jest od stanu skory glowy.Mnie piekla, ale dlatego ze mam ranki. A włosy faktycznie biale.. Wysuszylam i sa biale Strasznie sztuczne, kiedys mi sie, to podobalo, ale wolalabym ciemniejszy.. Jeżeli masz, to wklej zdjęcia przed i po Jestem ciekawa jak u Ciebie wyszlo pozdrawiam

Stary 2009-07-02, 19:22   #2743
marttyna15
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
Mam prośbę, może któraś z Was miała kiedyś baleyage i pofarbowała włoski Castingiem "świetlisty blond"? Załączam zdjęcie, już mam odrosty, jak myślicie co mi z tego by wyszło? ujednoliciłby się kolorek? Byłby taki jak mój naturalny? Czy jaśniejszy?
Przepraszam za jakość zdjęcia. Z góry dziękuję za pomoc
Ja robiłam Castingiem swietlisty blond i mialam baleyage wczesniej ale szczerze powiedziawszy to nie złapała mi za bardzo ta farba rozjasniła troszke wlosy
marttyna15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:51   #2744
kasinka886
Przyczajenie

do astra 85: miałam ok. 2 cm odrostu bardzo ciemny brąz, wrecz czarny, bo takie mam naturalne włoski, wiec najpierw trzymałam na tym a potem dalam na kilka minut na reszte. Moje włosy latwo chłonia farbe, ale mam naturalnie kręcone, wiec i podatne na wysuszenie, ale na razie sa oki

do moccari: casting to farba ton w ton, więc sądze, że ci nie złapie tego na tyle, żeby ujednolicic kolor... ja ta farba nie byla zachwycona, bo u mnie nic w sumie nie zdzialala :P

Edytowane przez kasinka886
Czas edycji: 2009-07-02 o 21:55
Stary 2009-07-02, 22:24   #2745
buluqta
Przyczajenie

no ja tez ciemna blondynka z natury;D
jasna za pomoca farby hehe
Stary 2009-07-03, 08:51   #2746
astra85
Zakorzenienie

Cytat:
do astra 85: miałam ok. 2 cm odrostu bardzo ciemny brąz, wrecz czarny, bo takie mam naturalne włoski, wiec najpierw trzymałam na tym a potem dalam na kilka minut na reszte. Moje włosy latwo chłonia farbe, ale mam naturalnie kręcone, wiec i podatne na wysuszenie, ale na razie sa oki
dzieki za odpowiedz
Stary 2009-07-03, 09:29   #2747
Moccari
Wtajemniczenie

marttyna15
kasinka886

Dzięki
Miałyście rację, nie widać że coś robiłam z włosami tylko po odroście bo jest rudy :/ ale przynajmniej wiem że jestem ciepłym typem kolorystycznym

Stary 2009-07-03, 12:45   #2748
blondyna789
Zakorzenienie

Cytat:
to nie wiem czy jest sens żebyś zmieniała farbę, bo ja po 12/1 mam podobny efekt jak Ty po 12/0

apropos brzydkich "rudych" odrostów - też mam teraz lekkiego cykora, bo zapuściłam trochę odrost i pewnie będę mieć rudy przedziałek. nie farbowałam odrostu już jakieś 1,5 miesiąca, a zwykle robiłam to co 2 tygodnie, by właśnie kolor odrostu nie różnił się od reszty włosów.. na długość staram się farby nie rozprowadzać, bo po prostu przesusza moje i tak suche włosy

Edytowane przez blondyna789
Czas edycji: 2009-07-03 o 12:51 Powód: dopisek
Stary 2009-07-03, 20:09   #2749
kasinka886
Przyczajenie

polecam oprócz tradycyjnych masek do włosów i odżywek zwykła oliwe z oliwek ja stosuje na koncówki na jakąs godzinkę, zawijam w ręcznik i potem normalnie myje włosy i jak na razie jestem bardzo zadowolona )
moccari : casting sie szybko wymywa, wiec pare razy umyjesz włoski i pewnie kolor zniknie :P

Edytowane przez kasinka886
Czas edycji: 2009-07-03 o 20:10
Stary 2009-07-03, 23:21   #2750
blondyna789
Zakorzenienie

ja polecam olej kokosowy, ale na ten temat jest zupełnie odrębny wątek
Stary 2009-07-04, 19:40   #2751
Moccari
Wtajemniczenie

Cytat:
moccari : casting sie szybko wymywa, wiec pare razy umyjesz włoski i pewnie kolor zniknie :P
Mi akurat rudawy odrost nie przeszkadza bo dalej mam baleyage i za bardzo tego nie widać, chciałam ujednolicić kolor, nie udało się, więc jednak muszę się wybrać na kilka godzin do fryzjera i wyrównać kolor profesjonalnie, boję się tylko że zrobi mi za jasne a nie pasuje mi jaśniutki blond, hmmm coś wymyślę za pomocą podglądania tego wątku zapewne

Stary 2009-07-04, 20:21   #2752
XombieBast
Przyczajenie

Dziewczyny, witam, to mój pierwszy post tutaj

Dołączam się do grona blondynek i pozwolę sobie pomęczyć was pytaniem, jak przystało na nOObka : chcę na jakiś czas zmienić kolor włosów na rudy/marchewkowy i do farbowania wybrałam Loreal Casting Color Gloss bursztynowy blond(na opakowaniu wygląda dość rudo ).Czy załapie na średnim/ciemnym blondzie?Jak wygląda "spieranie się" tego specyfiku?

Baardzo zależy mi na dość szybkiej odpowiedzi
XombieBast jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 15:11   #2753
cornellia33
BAN stały

dziewczyny ja tez dołacze to szanownego grona Blądynek

czy któraś z was miałą odcień zielonkawy po wakacyjnych kąpielach,wróciłam wczoraj z Egiptu i przywiozłam na moim cudownym blądzie jakąś dziwną zieloną powłokę i nie wiem co mam z nią zrobić.myłam juz chyba z 10-razy i nic sie nie wypłukała.
Moja Pani Basia napewno by coś wymysliła ale dzisiaj nie pracuje a ja jutro mam iść do pracy jak ja sie pokaże
cornellia33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:06   #2754
katebury
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
ooo ja w sprawie tego kolloru wlasnie. ja do tej pory stosuje majiblond 901s. ostatnio mieszam do niego majirel 8.1. nie jest moze jakos fatalnie, ale ja nie jestem specjalnie nim zachwycona. ogolnie chcialabym troche ciemniejszy odcien, najchetniej jakis naturalny. myslalam tez wlasnie o tym 900s, moze wlasnie z mala domieszka 8.1 lub 902.
mozesz mi prosze powiedziec, jaki jest ten 900s w naturze na wlosach. jakos tymi zdjeciami na stronie loreala nie umiem sie sugerowac. czy to naturalny kolor? czy daje on taki zoltawy odcien? dziekuje z gory za odpowiedz;-)
stosuje ten kolor juz dluzszy czas, jest to odcien bardzo jasny blond naturalny, wlosy nie sa takie jasne, ale odrost jest lekko zoltawy, zawsze bedzie sie roznil, ja robie odrosty co 3 tygodnie, ale uwazam ze ten krotki 3-tygodniowy odrost nie jest az tak widoczny i ogilnie tragedii nie ma, na stronie tak mi sie wydaje, zdjecie jest zrobione z lampą..bo jesli zrobie fotke z lampą to tez takie podobne sa..nigdy nie mieszalam tej farby z innym odcieniem np 902 albo innym.. zrobie fotke to wkleję
pozdrawiam

Edytowane przez katebury
Czas edycji: 2009-07-06 o 22:17
katebury jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 20:01   #2755
platynowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Matko boska, to jakimi Ty wczesniej farbami robilas wlosy, ze ta farba wg Ciebie nie smierdzi Efekt pieczenia zalezny jest od stanu skory glowy.Mnie piekla, ale dlatego ze mam ranki. A włosy faktycznie biale.. Wysuszylam i sa biale Strasznie sztuczne, kiedys mi sie, to podobalo, ale wolalabym ciemniejszy.. Jeżeli masz, to wklej zdjęcia przed i po Jestem ciekawa jak u Ciebie wyszlo pozdrawiam
robiłam różnymi farbami .i efekty były óżne.jedene cuchneły tak ,że aż w oczy paliło,inne miały mniej przykrą woń.oczywiście każda z farb rozjaśniających nie pachnie fiołkami ,to jasne,ale są bardziej i mniej śmierdzące ,a ta zdecydowanie należy do tej 2 grupy.
co do pieczenia-nie zgadzam się.ja mam skórrę głowy od lat w takim samym stanie i jedne farby tak mnie palą i pieką że hej a nie .
ale to nie o farbach forum więc wracając do tematu -
mój biały sztuczny blond stał się prześliczną platyną
jak?
położyłam na włosy SREBRNY PYŁ JOANNY ale tylko nałożyłam ,trzymałam 1 min i zmyłam -efekt - CUDO
jak będę miała czas- wstawię fotki
platynowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:25   #2756
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
robiłam różnymi farbami .i efekty były óżne.jedene cuchneły tak ,że aż w oczy paliło,inne miały mniej przykrą woń.oczywiście każda z farb rozjaśniających nie pachnie fiołkami ,to jasne,ale są bardziej i mniej śmierdzące ,a ta zdecydowanie należy do tej 2 grupy.
co do pieczenia-nie zgadzam się.ja mam skórrę głowy od lat w takim samym stanie i jedne farby tak mnie palą i pieką że hej a nie .
ale to nie o farbach forum więc wracając do tematu -
mój biały sztuczny blond stał się prześliczną platyną
jak?
położyłam na włosy SREBRNY PYŁ JOANNY ale tylko nałożyłam ,trzymałam 1 min i zmyłam -efekt - CUDO
jak będę miała czas- wstawię fotki

To fajnie, ze podoba Ci sie kolorek "srebny pyl" podejrzewam jest to jakis zimny odcien, ja za takowymi nie przepadam, zle sie w nich czuje i moje wlosy kiepsko wtedy wygladaja.. nie wiem czemu, ale wydaja sie byc bardziej zniszczone

Mój kolor, sie troche spłukal i jest lepiej, mowią, ze ladny.. Ja jednak wolalabym polozyc jakas farbe, bo ciagle mam wrazenie, ze sa takie "po rozjasniaczu" Wklejam fotki w roznych oswietleniach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (8,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jhi.jpg (10,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ye56y5.jpg (9,2 KB, 140 załadowań)

Stary 2009-07-07, 08:32   #2757
agusiamyszka
BAN stały

ja jestem maniaczka gazetowa i kupilam w krotkim okresie czasu kilka gazet . wczoraj kupilam gazete naj, ktora opisywala rozne odcienie blondu( a dokladnie 4 : skandynawski, ciemny, chlodny i zloty blond. do polecenia, oprocz drogeryjnych, rowniez dodala profesjonalne firmy lorea'l (luo color, majiblond, richesse, majirel)

i bylam w szoku jak zobaczylam cene i opis : do kupienia w salonie fryzjerkim , uwaga : 150 zl

tak sobie mysle, ze jesli salon naprawde za tyle sprzedaje farby fryzjerskie to dobrze sobie na tym zarabia, szkoda tylko tych pan i pieniedzy wyrzuconych na zarobek, bo na allegro te farby chodza za ok 25 zl+ koszt przesylki + utleniacz, wystarczylo by sie zapytavc w sklepie fryzjerskim czy tu na forum (czy przeczytac na ulotce, jesli tak jest) jak sie miesza
agusiamyszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 09:47   #2758
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
ja jestem maniaczka gazetowa i kupilam w krotkim okresie czasu kilka gazet . wczoraj kupilam gazete naj, ktora opisywala rozne odcienie blondu( a dokladnie 4 : skandynawski, ciemny, chlodny i zloty blond. do polecenia, oprocz drogeryjnych, rowniez dodala profesjonalne firmy lorea'l (luo color, majiblond, richesse, majirel)

i bylam w szoku jak zobaczylam cene i opis : do kupienia w salonie fryzjerkim , uwaga : 150 zl

tak sobie mysle, ze jesli salon naprawde za tyle sprzedaje farby fryzjerskie to dobrze sobie na tym zarabia, szkoda tylko tych pan i pieniedzy wyrzuconych na zarobek, bo na allegro te farby chodza za ok 25 zl+ koszt przesylki + utleniacz, wystarczylo by sie zapytavc w sklepie fryzjerskim czy tu na forum (czy przeczytac na ulotce, jesli tak jest) jak sie miesza

mogłabyś mi może napisać,jakie farby polecano do złotego blondu?z góry będę bardzo wdzięczna

xTomsxSweetxPussycatx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 09:58   #2759
bierka83
Zadomowienie

Czesc Dziewczyny
Mozecie mi powiedziec jaki odcien blondu bedzie mi pasowal,mam piwne oczy,cere sredniego koloru tzn nie jestem blada ale tez nie za ciemna,brwi i oprawa oczu dosc jasne-duzo jasniejsze od wlosow-jestem naturalna szatynka.Juz wczesniej wklejalam kolor moich wlosow(robie pasemka) ale chce zafarbowac cale na blond.
Mam nadzieje ze mi pomozecie.I jeszcze jedno,jaka farbe mi polecicie ale odpada wellaton mieszkam poza Polska i tu nie ma takich farb
Moze ktos wie ktora najlepsza z loreala czy garniera moze schwarzkopf??
Wolalabym zamiast typowego rozjasniacza zrobic czyms do sciagania koloru,ale kompletnie sie nie znam.Mialam isc do fryziera ale zastanawiam sie zeby samej sie zabrac-szczerze sama nie wiem jeszcze zobacze.Bede bardzo wdzieczna jesli mi pomozecie.
Pozdrawiam
Stary 2009-07-07, 21:23   #2760
agusiamyszka
BAN stały

a juz odpowiadam. wella (wellaton), palette deluxe, londa (color naturals) i majirel. moze to nie byly polecane ale jak opisuja jakies zabiegi czy to twarz czy to wlosy to podaja zwykle wykazy preparatow ktore mozna uzyc.

ale i tak wole przeczytac recenzje na kwc.

ja sobie spisalam nazwy 3 farb profesjonalnych ktore byly najlepsze na kwc i udalam sie do punktu zaopatrzen fryzjerow, ale ceny za voile, kadusa i koleston to mieli ladnie wyjechane w gore do ok 37 zl, wiec stwierdzilam ze nie warto. potem obejrzalam neta i pospisywalam z roznych zrodel nazwy farb ktorych i tak nie bylo na kwc. chcialam zeby bylo jej duzo i zeby nie byly drogie no i do sprawdzenia zostal vitalitys' art i matrix.

moja hurtownia wystawila na allegro farby cece za 18 zl ale jak przeczytalam watki ze nie warto to jednak jestem zrezygnowana. hm.. nie wiedzialam ze tyle ludzi kupuje ta farbe
agusiamyszka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blond, londa, rozjaśnianie, szwarzkopf, wella

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości