I zowu problem z czarnymi w這skami? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-03-15, 20:26   #1
agi_13
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

I zowu problem z czarnymi w這skami?

Witam dziewczynki mam czarne wloski juz dwa lata juz mi sie znudzily wiec mam ochote zmienic kolor.Naczytalam sie na forum o dekoloryzatorach ze odradzacie wiec sie zastanawiam.Bylam u fryzjera ale odradzil mi ten zabieg a pasemka z jadnego kolru pani zarzyczyla sobie 130zl.Szczerze powiem ze sie zdziwilam bo mam kumpele ktora placi za dwa kolory 70 zl u tego samego fryzjera ale nie ma czrnych wlosow.Moje pytanko do was drogie dziewczyny czy baleyaz i pasemka na czarnych wlosach to takie trudne dla profesjonalisty bo kazdy jakos dziwnie sie patrzy.I jeszcze jedno jak widza czrne wlosy to podnosza cene za uslugi bo takie odnioslam wrazenie.
agi_13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-15, 20:35   #2
oaza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 558
Dot.: I zowu problem z czarnymi w這skami?

Pasemka na czarnych w這sach sa dro窺ze gdy aby je umalowac trzeba najpierw "odci庵na" kolor a nast瘼nie pomalowa.
Ale i tak na tych pasemkach (kt鏎e powsta造 po"odci康ni璚iu"koloru) kolor zmywa sie b造skawicznie i s pomara鎍zowo-rude, widze to u kole瘸nek dwie z nich i tak po kilku tygodniach powr鏂i造 do czrnego.
Mo瞠 trafia造 na z貫 fryzjerki....
Niech si wypowiedz osoby kt鏎e to przesz造 (mo瞠 tylko moje znajome mia造 pecha)
oaza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-15, 20:41   #3
malaika7
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 549

Mia豉m pasemka na ciemnym br您ie, co prawda to nie czysta czer, ale w這sy by造 ciemne. Wysz造 bardzo 豉dnie, ale ja - od lat brunetka - nie czu豉m si w nich wtedy dobrze. Po kilku tygodniach te zafarbowa豉m ca這嗆 na br您. Zap豉ci豉m za nie 160 z (mn鏀two dekoloryzatora i farby - mam grube g瘰te k豉ki), ale fryzjerka te strasznie kr璚i豉 nosem, 瞠 nie wyjdzie i bla bla bla. Wydaje mi si, 瞠 wi瘯szo嗆 fryzjer闚 boi si robi co na czerni, bo wiedz, 瞠 to ryzykowne i efekt bywa r騜ny. I wiedz te jak bardzo taki zabieg n niszczy w這sy...Dlatego radz uda si do takiego, kt鏎y jest pewien swoich umiej皻no軼i. Ja od niedawna ciesz si blondem na g這wie (du瘸 zmiana, ale czuj si bardzo dobrze). Rozja郾ia豉m u fryzjera w pe軟i 鈍iadoma, 瞠 cud闚 nie ma - kolor jest extra, ale kosztem stanu w這s闚. Ale si rozpisa豉m. Uff
malaika7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-15, 21:38   #4
malaulcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 307

ehh.. ja ci powiem tyle - nie chcia豉m kasy marnowa.. ryzyka si nie ba豉m wi璚 kupi豉m rozja郾iacz z Joanny [ten r騜owawy] i rozja郾i豉m sobie w這ski kolorek z czarnych wyszed marchewka.. dos這wnie! nast瘼nego dnia zafarbowa豉m na wybrany kolor [br您] i mam w這sy :P nie przep豉ci豉m ani nic je郵i sie nie boisz to mo瞠sz te tak zrobi..
powodzenia!

Nie wystarczy pokocha, trzeba jeszcze umie wzi望 t mi這嗆 w r璚e i przenie嗆 j przez ca貫 篡cie.

razem od 29.01.2005r.
zar璚zeni od 11.01.2008r.
nasz 郵ub 29.07.2010r.

`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-15, 21:40   #5
agi_13
Przyczajenie

A czy cena zalezy od ilosci pasemek bo tak powiedziala mi ta fryzjerka byla troche zakrecona i nie wiedziala jaka cene mi zaspiewac motala sie bylo to troche dziwne.A ile wy placilyscie za swoj baleyaz lub pasemka?
Stary 2006-03-15, 23:20   #6
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

witaj ja na swoich ciemno br您owych [no..prawie czarnych..] w這sach mia豉m robione ca貫 mn鏀two drobnych pasemek i zap豉ci豉m za to 190 PLN razem z po這瞠niem jakiego koloranta czy czego.. a i mo瞠 cena jest te zale積a od u篡wanych kosmetyk闚, ja mia豉m robione chyba goldwellem pozdrawiam
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-16, 15:25   #7
oaza
Rozeznanie

Pytasz czy cena zalezy od ilosci pasemek.
Tak, mi zawsze (chodz mam balejaz nie na czarnych) fryzjerki m闚i 瞠 cena zalezy od tego ile farby pujdzie.
Powodem r霩nych cenych w r霩nych salonach jest te jakos kosmetyku.
Stary 2006-03-16, 17:24   #8
ishtar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 653

Nie chc nic m闚i, ale chyba troche drogo sobie ka瞠 liczy fryzjerka. Ja kilka lat temu farbowa豉m w這sy na czarno, i za czerwone pasemka na ca貫j g這wie zap豉ci豉m 70 z.

W og鏊e bardzo ci篹ko zej嗆 z czarnego koloru. Ja ju nie pamietam jak z niego zesz豉m, chyba jakim rudym (maho) przebija豉m czarny i w ko鎍u zdecydowa豉m si na naturalne zejscie z czarnego, tzn. niefarbowanie w這s闚. A 瞠 swopje mam bardzo ciemne (br您) to nie by這 wida strasznej r騜nicy, chocia nie powiem 瞠 wygl康a豉m rewelacyjnie. Regularnie te chodzi豉m do fryzjera na podcinanie ko鎍闚ek, wi璚 ok. p馧 roku zaj窸o mi zej軼ie z tego czarnego (ale wtedy mia豉m w這sy do po這wy szyi, wi璚 niezbyt d逝gie).

Je郵i masz swoje naturalne ciemne w這sy to mo瞠sz spr鏏owa w豉郾ie naturalnie zej嗆 z czarnego. Rozja郾iaczy i dekoloryzacji faktycznie nie polecam, w這sy si robi z馧te i takie marchewkowe - paskudne.
ishtar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-16, 17:25   #9
ishtar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 653

Nie chc nic m闚i, ale chyba troche drogo sobie ka瞠 liczy fryzjerka. Ja kilka lat temu farbowa豉m w這sy na czarno, i za czerwone pasemka na ca貫j g這wie zap豉ci豉m 70 z.

W og鏊e bardzo ci篹ko zej嗆 z czarnego koloru. Ja ju nie pamietam jak z niego zesz豉m, chyba jakim rudym (maho) przebija豉m czarny i w ko鎍u zdecydowa豉m si na naturalne zejscie z czarnego, tzn. niefarbowanie w這s闚. A 瞠 swopje mam bardzo ciemne (br您) to nie by這 wida strasznej r騜nicy, chocia nie powiem 瞠 wygl康a豉m rewelacyjnie. Regularnie te chodzi豉m do fryzjera na podcinanie ko鎍闚ek, wi璚 ok. p馧 roku zaj窸o mi zej軼ie z tego czarnego (ale wtedy mia豉m w這sy do po這wy szyi, wi璚 niezbyt d逝gie).

Je郵i masz swoje naturalne ciemne w這sy to mo瞠sz spr鏏owa w豉郾ie naturalnie zej嗆 z czarnego. Rozja郾iaczy i dekoloryzacji faktycznie nie polecam, w這sy si robi z馧te i takie marchewkowe - paskudne.
ishtar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-16, 17:35   #10
agacion
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72
GG do agacion

mam wra瞠nie 瞠 naprawd lepiej mieszka w mniejszych miejscowo軼iach ( takich jak moja ) ot騜 za baleja na moich ciemnobr您owych w這skach kolorkiem bordo zap豉ci豉m 35 zl....
Stary 2006-03-16, 19:41   #11
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

hmm.. no pewnie jest te jaka zale積o嗆 mi璠zy wielko軼i miasta a cenami [u mnie - 堯d - nie widzia豉m nigdzie salonu w kt鏎ym cena za baleja (jeden kolor) schodzi豉 poni瞠j 100..] ale na pewno to te zale篡 od salonu.. i jak tu juz wspomniano od firmy jakiej kosmetyki s u篡wane.. i od ilo軼i tego wszystkiego kt鏎a zostaje zu篡ta na pasemka..
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-16, 20:08   #12
Dea
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Smile Dot.: I zowu problem z czarnymi w這skami?

Ja farbowa豉m na czarno dobrych pare latek. W koncu mi sie znudzi這 i zrobi豉m jasne pasemka. Moja fryzjerka od razu powiedzia豉, ze sie da, pyta豉m tez innych fryzjerek to one oczywiscie gada造 ,ze sie nie da i takie tam bzdury.Wiec chyba mam dobra fryzjerke . Pasemka mia豉m robione jak御 specjaln farba do pasemek z welli. Od razu mi wysz造 豉dne, fakt na ko鎍u troche ciemniejsze i 鄴速awe by造 ,ale tylko konce. Wszyscy sie dziwili ze takie 豉dne wysz造 na ciemnych w這sach. Ja przed zrobieniem pasemek nie farbowa豉m ok. 2 miesiace w這s闚, bo mi fryzjerka powiedzia豉 ze lepiej chwyta na zmyt troche farbe ,to wola豉m nie farbowac. Mysle, ze duzo zalezy od tego jakie farby czy rozjasniacze stosuja w salonie, w tym gdzie chodze to maja bardzo dobrej jakosci produkty.zalezy tez duzo od w這s闚 i ich podatnosci na rozjasnianie. Zap豉ci豉m 130 z bodajze. Jak potem chodzi豉m na robienie odrost闚 to tak 100 z p豉ci豉m, troche to kosztuje niestety! zalezy to od d逝gosci w這s闚 i od ilosci farby jaka zuzyja.Pozdrawiam!
Dea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 18:27   #13
migotka1010
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 405
GG do migotka1010

To co radzicie by wogole zejsc z czarnego i wrocic do naturalnego kolorku? nie farbowac, dodam ze mam wlosy do lopatek...
migotka1010 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-18, 12:24   #14
oaza
Rozeznanie

Wydaje mi sie 瞠 zanim ochodujesz naturalne w這sy to ju w mi璠zyczasie te czeknie Ci sie znudzi. (chcia do zalezy od silnej woli)
Moim zdaniem powinna pujsc do fryzjera i powiedzie na czym Ci zalezy.
Najlepszym rozwiazaniem wg mnie sa pasemka (stopnowe, i coraz wcej)
Po pierwszej wizycie mo瞠 bed czeronoawe po nastepnej jasniejsze (nastepna wizyta powinna by wtedy jak pojawi sie odrost) i tak stopniowo w這sy Ci sie zrozja郾ia.
Stary 2006-03-18, 13:57   #15
agi_13
Przyczajenie

Dziekuje wam za rady ale nie moglabym na siebie patrzec czekajac na swoje wlosy a pasemka czy baleyaz musialabym robic chyba co 4 miechy i praktycznie przez caly czas musialabym wydawac 130 zl.Powiem wam szczerze ze kolezanka byla u tego samego fryzjera i zaplacila za dwa kolory 180 zl (nie na czarnych wlosach) a stala klientka 70 zl.Wiec chyba cos nie tak prawda?
Stary 2006-07-09, 13:52   #16
katia1985
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
Exclamation Dot.: I zowu problem z czarnymi w這skami?

hej
ja tez mam prblem mam wlosy hmmm za ramiona, po lopatki i tez oczywiscie czarne...ale juz nie wiem czy je chce...chialabym jakas odmiane...lecz ja rowniez dobrych pare lat farbuje je na czarno...od tego roku juz tylko szamponami kolor ale przedtem farba:/ teraz juz od hmmm jakiegos czasu nie farbuje ale teraz mam mega wielkie odrosty,..za miesiac ide na wesele..pomoizcie co mam zrobic...zeby odmienic jakos swoje wloski
katia1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.