's這miany' kolor w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-03-16, 14:48   #1
b-maskotka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Question

's這miany' kolor w這s闚

Cz窷 z Was pisze 瞠 zaczynacie siwie = pojawiaj si pierwsze siwe w這sy w m這dym wieku (podobnie mia豉 moja ciotka ju jako 20-latka by豉 siwa), ale m鎩 problem jest troszke inny... mam ca貫 w這sy w kolorze 's這my',ale od pocz徠ku...
jako ma豉 dziewczynka mia豉m ja郾iutkie w這ski kt鏎e z biegiem lat stopniowo ciemnia造 a do ciemnego blondu, a potem do... no w豉snie do takiego nijakiego koloru - troche jak siano on wygl康a, troch jak mysi... nawet nie wiem czy nie najlepsze por闚nanie b璠zie w豉郾ie do s這my...
pod koniec liceum zacz窸am farbowa w這sy - najpierw blond (chcia豉m wr鏂i do swojego z dzieci雟twa) ale wychodzi jaki taki 鄴速awy (zobaczy豉m to dopiero na zdj璚iach pare lat p騧niej), potem chcia豉m czekoladowy br您, ale wysz這 mi co rudawego na w這sach (to na pewno nie jest m鎩 kolor), wi璚 przesz豉m do ciemnych br您闚 - kt鏎e wychodz mi czarne

ostatni farb na mojej g這wie by豉 L'oreal Paris Recital Preference nr G (jasny z這cisty br您) -to jest ten 鈔odkowy kolor na zdj璚iach (k豉dziony na 闚czesne odrosty)
te przy samej sk鏎ze to oczywi軼ie m鎩 s這miany
a ten najdalej to resztki ciemnego br您u kt鏎y waln窸a mi fryzjerka (wcze郾iej pokaza豉m jej zdj璚ie moich w這s闚 po ciemnym br您ie i powiedzia豉m 瞠 nie chce takiego ciemnego... ehhh nie pomog這) -oczywi軼ie troszk si rozja郾i po tym moim farbowaniu i w wyniku mycia

chcia豉bym us造sze Wasz rad - wraca do naturalnego koloru (s這ma) czy dalej farbowa?? pono w這sy ca造 czas farbowane trac彫aturaln zdolno嗆 pigmentacji i robi si w豉snie takie nijakie?? -prawda to czy nie?? a mo瞠 z okazji nadchodz帷ego lata (hihihi to takie ma貫 pogonienie wiosny) da sobie spok鎩 i niech s這鎍e troch mi rozjasni w這sy???

p.s.mam nadziej ze na zdj璚iach wida moje 3 kolorki -stara豉m si jak mog豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (63,2 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (77,6 KB, 79 za豉dowa)
b-maskotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-17, 15:25   #2
b-maskotka
Raczkowanie

Dot.: 's這miany' kolor w這s闚

chyba tylko ja mam taki problem
Stary 2006-03-20, 17:35   #3
ijaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 984

W豉軼iwie to nie wiem co Ci doradzi, ale powiem co robi ja.

Tez jako dziecko mia豉m ja郾iutkkie w這sy, a zacze造 mi ciemnie i sta造 si ciemnym blondem.
Robi豉m swego czasu ja郾iutkie pasemka, 瞠 troche o篡wi ten 'mysi' blond. Musia豉m z tego zrezygnowa, bo jak wiadomo rozja郾ianie bardzo niszczy w這sy.

Teraz farbuje m鎩 sianowaty kolor farb palet Delux nr 400 (鈔deni blond to chyba jest ) i jestem bardzo zadowolona.
Trzy razy ju to czyny豉m, w odst瘼ach 1,5 - 2 miesi帷znych.
Woski nabra造 豉dnego naturalnego odcienia, a co najwa積iejsze i czego nigdy bym sie nie spodziewa豉 nie widac odrost闚 w moim sianowatym kolorze.
Nie wiem czym to jest spowodowane, ale po miesi帷u nie wida dos這wnie nic, tak jakby kolor z farbowania by moim naturalnym kolorem.

Je郵i chcesz i odpowiada Ci takie rozwi您anie to spr鏏uj, mo瞠 u Ciebie b璠zie podobnie.

Pozdrawiam!!

...i przyrzekam Ci, u鄉iech ka盥ego dnia, kaw o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-23, 11:06   #4
b-maskotka
Raczkowanie

chyba sprawdze t farb, bo ju zbli瘸 si okres farbowania
dzieki
Stary 2006-03-23, 14:42   #5
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

Naprawde wlosy moga stracic zdolnosc do pigmentacji? Nie wiem czy w to wierzyc.....Ale ciekawi mnie to
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.