Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-11, 23:03   #391
natii4
Zakorzenienie

Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez nimfetka
dziewczyny gdzie moge zobaczyć wszystkie makijaze??
http://www.wizaz.pl/konkurs/makijaz_...2006/prace.php

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 01:26   #392
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Dopiero teraz wzięłam się za oglądanie prac i głosowanie

Zagłosowałam na 18 - najbardziej ni się podoba - i na 32 i 49
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 07:58   #393
nimfetka
Zadomowienie

hehe dzięki natti
Stary 2006-04-12, 09:21   #394
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez lexie

mnie też 32 wpadła w oko już na samym początku

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 11:53   #395
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lexie
No to jak podajemy co i dlaczego, to ja też
18- uroczo wiosenna i delikatna, do tego dobrze sfotografowana. Zazdroszczę porcelanowo przejrzystej cery
49 - zaskakująca stylizacja - wiosna kwiatu jabłoni - bardzo niebanalnie Do tego dobry warsztat

Trzecim typem była 9 o niebo przewyższająca jakością pozostałe prace, ale nie zagłosowałam na nią dlatego, że wydawała mi się pracą nie na temat - mnie się skojarzyła raczej z letnią nocą - no i okazało się, że faktycznie nie była przygotowana pod ten temat. Jednak pani Annie serdecznie gratuluję pięknego makijażu, ślicznej modelki, doskonałego fotografa oraz serca i talentu włożonego w pracę

A 32 odpadła, bo brakowało mi ujęcia całej twarzy - to co widać jest niewystarczające, zebym ją nalezycie oceniła

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 12:00   #396
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nimfetka
hehe dzięki natti
Nie ma za co

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 12:20   #397
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

Ok no to teraz moje wybory:
Nr 18-mega wiosenny,wiosenna uroda modelki,porcelanowa cera,kolorki,wpadłam wprost w zachwyt,no a do tego troszkę ekstrawagancji-biedroneczka na listku
Nr 32-piękne wiosenne kolory mniszek lekarski(żółty)w trawie(piękna zieleń) pasujące do urody modelki.Bardzo mi się podoba zestawienie tych dwóch kolorów.
Nr 49-wiosenny kwiat jabłoni-pięknie!brawo za pomysł.
kasiasiar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 12:23   #398
tanzanit
Wtajemniczenie

A ja jestem troche smutna ze usunieto makijaz nr 9.
Argument ze nie byl na temat wydaje mi sie nie za bardzo trafiony bo 200-ilus tam osoba ktore na niego glosowaly wydawal sie wiosenny, to jest przeciez subiektywna ocena kazdej z nas!?

Po drugie to ze byl wczesniej zrobiony nie powinno miec wplywu na decyzje bo inne uczestniczki moze tez wygrzebaly swoje makijaze gdzies z zamierzchlych czasow, tego nie udowodnimy. Wazne jest ze makijaz nie startowal w innych konkursach.

Po trzecie to ze odbiegal profesjonalizmem od reszty swiadczy tylko o zaangazowaniu autora w to co robi. Konkurs powinien mobilizowac do wysilku a jak same pisalyscie mozna w wielu przypadkach powiedziec cos calkiem odwrotnego.

Dlaczego praca wysmienita jest usunieta? Tak jest w zyciu i konkursach ze wygrywa najlepszy. A na ta prace glosowala najwieksza liczba uczestniczek forum.
W regulaminie nie bylo tez mowy o tym ze osoby wyksztalcone w kierunku charakteryzacji i wizazu nie moga brac udzialu. Tym tropem idac nalezaloby znowu usunac inne uczestniczki i tak kolo sie zamyka...
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 12:34   #399
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez tanzanit
A ja jestem troche smutna ze usunieto makijaz nr 9.
Argument ze nie byl na temat wydaje mi sie nie za bardzo trafiony bo 200-ilus tam osoba ktore na niego glosowaly wydawal sie wiosenny, to jest przeciez subiektywna ocena kazdej z nas!?

Po drugie to ze byl wczesniej zrobiony nie powinno miec wplywu na decyzje bo inne uczestniczki moze tez wygrzebaly swoje makijaze gdzies z zamierzchlych czasow, tego nie udowodnimy. Wazne jest ze makijaz nie startowal w innych konkursach.

Po trzecie to ze odbiegal profesjonalizmem od reszty swiadczy tylko o zaangazowaniu autora w to co robi. Konkurs powinien mobilizowac do wysilku a jak same pisalyscie mozna w wielu przypadkach powiedziec cos calkiem odwrotnego.

Dlaczego praca wysmienita jest usunieta? Tak jest w zyciu i konkursach ze wygrywa najlepszy. A na ta prace glosowala najwieksza liczba uczestniczek forum.
W regulaminie nie bylo tez mowy o tym ze osoby wyksztalcone w kierunku charakteryzacji i wizazu nie moga brac udzialu. Tym tropem idac nalezaloby znowu usunac inne uczestniczki i tak kolo sie zamyka...
ja zaś uważam że to sprawiedliwe umieszczenie tych dwóch makijaży (9 i 25) było krzywdzące dla reszty uczestniczek, które wykonały makijaż w myślą o konkursie-to raz. Drugim ważnym argumentem jest fakt wklejenia tego makijażu wcześniej na wizażu ( i nie tylko na tej stronie) z pełnymi danymi autorki-prace miały być anonimowe

Stary 2006-04-12, 12:38   #400
tanzanit
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
ja zaś uważam że to sprawiedliwe umieszczenie tych dwóch makijaży (9 i 25) było krzywdzące dla reszty uczestniczek, które wykonały makijaż w myślą o konkursie-to raz. Drugim ważnym argumentem jest fakt wklejenia tego makijażu wcześniej na wizażu ( i nie tylko na tej stronie) z pełnymi danymi autorki-prace miały być anonimowe
Dobrze Aga zgadzam sie z punktem o anonimowosci

Ale czy w innych punktach nie ma troche racji? Skad wiemy czy inne makijaze nie byly wykonane wczesniej i nie wisza na innych portalach?
Stary 2006-04-12, 12:40   #401
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Dobrze Aga zgadzam sie z punktem o anonimowosci

Ale czy w innych punktach nie ma troche racji? Skad wiemy czy inne makijaze nie byly wykonane wczesniej i nie wisza na innych portalach?
Tan jeśli znajdziesz je na innych stronach wówczas z pewnością zostaną konsekwentnie wycofane również

Stary 2006-04-12, 13:18   #402
tanzanit
Wtajemniczenie

Jeszcze kilka przemyslen co do anonimowosci. A co ze zdjeciami gdzie jest podpis fotografa (mozna tez przypuszczac czyje sa)...albo gdzie rozpoznano modelke itp....

W ten sposob moznaby znowu wycofac wiele makijazy...

Wydaje mi sie ze tu chodzilo o to aby dziewczyny z forum MM byly nie do rozpoznania bo wiadomo ze ktos kogos lubi albo nie i to wplywa na ocene.
Osoba z zewnatrz jest neutralna.
Stary 2006-04-12, 13:23   #403
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Jeszcze kilka przemyslen co do anonimowosci. A co ze zdjeciami gdzie jest podpis fotografa (mozna tez przypuszczac czyje sa)...albo gdzie rozpoznano modelke itp....

W ten sposob moznaby znowu wycofac wiele makijazy...

Wydaje mi sie ze tu chodzilo o to aby dziewczyny z forum MM byly nie do rozpoznania bo wiadomo ze ktos kogos lubi albo nie i to wplywa na ocene.
Osoba z zewnatrz jest neutralna.
Tan, osoba zamieszczająca swoje zdjęcia na wizażu nie jest neutralna w żaden sposób.
Co do fotografa-chyba wizażystka nie ma wyłączności na niego, tak myślę
Modelka została rozpoznana, ale nikt nie napisał jaki to makijaż, zresztą sama autorka czyli Femme prosiła by w takim razie go wycofać.
Co do anonimowości-czy chodziło o dziewczyny z MM czy też nie. Zasada dotyczyła wszystkich, bez żadnych wyjątków.
Cytat:
Prace będą anonimowe
Cytat:
(...)Dane personalne i adresowe makijażysty, które będą znane jedynie redakcji
Dla mnie praca umieszczona wcześniej na wizażu czy też gdzie indziej z pełnymi danymi autorki nie jest anonimowa
Szefowa podjęła już decyzję

Stary 2006-04-12, 13:54   #404
misioczat
Wtajemniczenie

A mi sie spodobala jedynie 6 i na nia zaglosowalam
misioczat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 14:50   #405
tanzanit
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Co do anonimowości-czy chodziło o dziewczyny z MM czy też nie. Zasada dotyczyła wszystkich, bez żadnych wyjątków.
No wlasnie ale czy to jest wogole mozliwe i czy rzeczywiscie jest tak do konca??
Co krok wyskakuje cos nowego i mysle ze ciezko jest byc sprawiedliwym i do konca fair wobec wszystkich.
Stary 2006-04-12, 14:52   #406
satine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kamikitten
prawda
nie zgadzam się z tym

satine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 15:09   #407
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lexie

A myślałam, że głosować można tylko raz
Wpadła mi w oko dziewiątka, ale już była usunięta z ankiety. Zagłosowałam na bierdonkową 18
Jeszcze mi się 32 i 50 podobało, ale - głos tylko jeden

Oscar Wilde
rachela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 15:13   #408
Ivvonka
Zadomowienie

Za pierwszym razem glosowalam tylko na slynna prace nr 9. Ciesze sie, ze mimo wycofania, mialam mozliwosc ponownego zaglosowania na inna. Zaglosowalam wiec drugi raz na prace nr 3.

Chcialam takze zauwazyc, ze takie eliminowanie prac co chwile nie jest czyms dobrym. Makijaze powinny reprezentowac rozny poziom - chodzi wlasnie o konfrontacje. Mysle, ze powinno sie dopuscic do konkursu nawet prace obrobione photoshopem, podejrzewam, ze wsrod tych zakwalifikowanych takie rowniez sie znajduja. . Moga to byc zupelnie minimalne korekty, ktorych nie jestesmy w stanie spostrzec. Uwazam, iz powinna byc mozliwosc glosowania tylko na jedna prace. Powinny byc anonimowe, to jest oczywiste, ale mysle ze na niektorych pracach modelka jest takze sama autorka - nie znamy jej twarzy z MM, wiec nie mozemy sie tego domyslic. Na pewno prace wyslane na konkurs nie powinny byc brac udzialu w innych konkursach. Ale publikowane we wlasnym portfolio - czemu nie? Dlatego uwazam, ze usuniecie pracy nr 9 jak i innych prac nie jest do konca sprawiedliwe.

Tak naprawde uwazam, ze Redakcja stanela przed bardzo trudnym zadaniem. Mam tez nadzieje, ze takich konkursow bedzie wiecej, bo jest to swietna zabawa dla wszystkich
Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:49   #409
essijoj
Raczkowanie

ja glosowalam na 9 i 35. ale niestet zaden juz nie wygra bo jeden odpadl a drugi na za malo glosow. zauwazylam ze slynna biedronellama nierownomiernie rozprowadzony roz ale mimo to jest urocza chodz nie dla mnie!
pozdrawiam!
Stary 2006-04-12, 17:59   #410
wścibiuszka
Zadomowienie

Dziewczyny a wy zamiast podziwiać makijaże to tylko o zasadach dyskutujecie, jeszcze zanim prace sie ukazały tematem przewodnim był regulamin To dobrze, że wszyscy chcą, żeby było sprawiedliwie ale niestety taki już jest ten świat, ze nigdy nie bedzie tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Jednemu coś się upiecze a drugiemu nie, wazne, że regulamin przedstawiony i udostępniony wszystkim- jaki by nie był- jest przestrzegany. Takie jest moje zdanie Uważam, że jeśli w regulaminie byłby zakaz używania różowych cieni do powiek- a osoby łamiące tą zasade byłyby "karane" to i tak byłoby dobrze. Świadczy to o tym, że Redakcja nie rzuca słów na łącze i że trwa przy swoich postanowieniach jeśli ktoś chce malować na różowo niech maluje ale w innym konkursie, a my nie powinnyśmy tego w żaden sposób oceniać (mówie o zasadach, a nie o makijażach ) To nie my wymyślamy konkurs i nie my fundujemy nagrody, jest on dobrowolny, jeśli komuś coś nie odpowiadało mógł niebrać w tym udziału. I tyle...
PS. kolor cienia do powiek użytego w opisie mojego toku myślenia był przypadkowy

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 18:09   #411
Kamikitten
Zadomowienie

Makijaż z biedronką jest uroczy, to fakt, ale moim zdaniem poza rzucającym sie w oczy listkiem i biedronką nic szczególnego w nim nie ma, ot prosty i niespomplikowany makijaż Nie potępiam autorki/autora tegoż makijażu, takie jest tylko moje skromne i mało ważne zdanie
Stary 2006-04-12, 18:13   #412
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Makijaż z biedronką jest uroczy, to fakt, ale moim zdaniem poza rzucającym sie w oczy listkiem i biedronką nic szczególnego w nim nie ma, ot prosty i niespomplikowany makijaż Nie potępiam autorki/autora tegoż makijażu, takie jest tylko moje skromne i mało ważne zdanie
moje też ładny, ale poza ta przyklejoną biedronką nie ma w nim nic co przykułoby moją uwagę.

Stary 2006-04-12, 18:16   #413
bzyku
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rachela
A myślałam, że głosować można tylko raz
Wpadła mi w oko dziewiątka, ale już była usunięta z ankiety. Zagłosowałam na bierdonkową 18
Jeszcze mi się 32 i 50 podobało, ale - głos tylko jeden
Wystarczy dokładnie i co ważne ze zrozumieniem przeczytać:

"Zasady głosowania:

prawo oddania głosu ma jedynie ZAREJESTROWANY UŻYTKOWNIK w serwisie wizaz.pl;
głos można oddać na jedną, bądź kilka prac, które Waszym zdaniem zasługują na I miejsce;
WAŻNE! Oddajemy głos tylko raz, zaznaczając jedną bądź kilka prac!"
bzyku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 18:18   #414
Kamikitten
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
moje też ładny, ale poza ta przyklejoną biedronką nie ma w nim nic co przykułoby moją uwagę.
Trochę mnie dziwi, że makijaż ten prowadzi, są inne ładne, ba, ładniejsze, nad którymi widać, że autor naprawdę się napracował a mają marniutką liczbe punktów. Osobiście głosowałam na te z widoczną (dla mojego oka) mozolną pracą autora
Stary 2006-04-12, 18:20   #415
paula78
Zakorzenienie

Osobiscie glosowalam na makijaz z biedronka poniewaz jest jak pierwsze tchnienie wiosny ,jeszcze nie do konca przekonany aby przyjsc na dobre,delikatny,lekki,świ ezy ,biedronka malutki zwiastun rodzacego sie nowego zycia ,zdecydowanie wole biedronke niz zawalona twarz nie wiadomo czym,lub tez rózowe cos i turkusowy plastik.

plus za zdjecie i sliczna modelkę.

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 18:26   #416
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

Cytat:
Napisane przez paula78
Osobiscie glosowalam na makijaz z biedronka poniewaz jest jak pierwsze tchnienie wiosny ,jeszcze nie do konca przekonany aby przyjsc na dobre,delikatny,lekki,świ ezy ,biedronka malutki zwiastun rodzacego sie nowego zycia ,zdecydowanie wole biedronke niz zawalona twarz nie wiadomo czym,lub tez rózowe cos i turkusowy plastik.

plus za zdjecie i sliczna modelkę.
popieram!!!!!poperam!!!! I jeszcze raz popieram!!!!!
Taka jest właśnie wiosna na samym początku:nieśmiała, skromna ale świeża.
kasiasiar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 18:29   #417
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Ja póki co nie oddałam jeszcze swoich głosów, ale nie zagłosuję ani na "biedronkowy" makijaż, ani nie zagłosowałabym na makijaż nr 9.

Biedronka poza biedronką nie ma nic specjalnego w sobie, mało finezji.
Natomiast nr 9 nie był dla mnie makijażem wiosennym, przy całej fachowosci i profesjonalizmie autorki [bavo!].

Dziś zagłosuję.
Stary 2006-04-12, 18:54   #418
Editaphx
Zadomowienie

zagłosowalam na 6 prac, niestety marnie stoją nie rozpoznalam makijazu zadnej z dziewczyn z MM, poznałam tylko modelkę Femme
Editaphx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 18:57   #419
Olaola
Zadomowienie

Cytat:
Trochę mnie dziwi, że makijaż ten prowadzi, są inne ładne, ba, ładniejsze, nad którymi widać, że autor naprawdę się napracował a mają marniutką liczbe punktów. Osobiście głosowałam na te z widoczną (dla mojego oka) mozolną pracą autora
Ale chyba w makijażu wiosennym (przynajmniej w moim jego rozumieniu, tzn. przede wszystkim lekkim) nie musi być widać, że autor się NAPRACOWAŁ. Dla mnie kryterium jest tu delikatne podkreślenie urody, taki weselszy niż zwyczajowe brązy minimalizm. Biedronka na listku podoba mi się, bo to stylizacja - i też właśnie ma w sobie wiosenny brak przesady. Ot, listek, insekt i to wszystko. Oczywiście każdy głosuje według swoich kryteriów oraz gustu, a konkurs to konkurs i nie wiem nawet czy jest sens teraz omawiać te wszystkie makijaże...

W ogóle początkowo myślałam, że nie będzie ujawniania kto na co głosował, ale jakoś wątek w tę stronę właśnie się rozwinął. No, nic to.
Olaola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 19:10   #420
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mona1978
Femme mam nadzieję, że do następnego konkursu modelka nie nawali

Tez mam taka nadzieje.

Wiecie co Kobity, ja sie jednak z konkursu wycofam, bo mi nieprzyjemnie z ta modelka rozpoznana. I zeby nie bylo pomowien, niesnasek, zeby bylo sprawiedliwie... Moja praca nie jest w jakims stopniu anonimowa (czesc Wizazanek ja rozpoznalo, czesc nie) ale jednak pewna czesc TAK.

No - zle sie z tym czuje po prostu...

No i jakos od poczatku nie tak wychodzilo jak chcialam z makijazem do tego konkursu - najpierw calkiem inny pomysl makijazu, potem modelka, ktora nawalila, no i ten makijaz na szybcika na mojej "sprawdzonej kolezance"...
Tonacy brzytwy sie chwyta.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości