Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-12, 23:22   #421
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

NO dobra. Oddałam pięc głosów w konkursie. Na 3 prace byłam zdecydowana prawie od początku, zaś na 2 zagłosowałam, bo wydały mi się warte uwagi.

Teraz czekam na zwycięską pracę. I ujawnienie się autorek prac, choć niektórych się domyślam, nie wiem tylko czy dobrze obstawiam.
Stary 2006-04-12, 23:36   #422
essijoj
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kamikitten
Makijaż z biedronką jest uroczy, to fakt, ale moim zdaniem poza rzucającym sie w oczy listkiem i biedronką nic szczególnego w nim nie ma, ot prosty i niespomplikowany makijaż Nie potępiam autorki/autora tegoż makijażu, takie jest tylko moje skromne i mało ważne zdanie
zgadzamsie, aczykolwiek podsunol mi fantastyczny pomysl!
przyklej sobie liscie trawy do rzes i bede sie czula swiezo i naturalnie.
wiosna wkoncu nie??!!
Stary 2006-04-12, 23:44   #423
agnieska
Zakorzenienie

essijoj, nie atakuj cudzej pracy - wygląda to dziwnie chociażby ze względu na to, że przyznałaś się do zgłoszenia własnego makijażu i teraz hmm..
wnioski pozostawię Tobie

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 00:00   #424
essijoj
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agnieska
essijoj, nie atakuj cudzej pracy - wygląda to dziwnie chociażby ze względu na to, że przyznałaś się do zgłoszenia własnego makijażu i teraz hmm..
wnioski pozostawię Tobie
ja nie atakuje tylko stwierdzam fakty. przepraszam jesli urazilam, ten makijaz podoba mi sie duzo gorzej niz to zdjecie na ktorym jest ,stylizacja i pomysl sa super!!! pozdrawiam autorke dziela i przepraszam jesli czyms urazilam!
Stary 2006-04-13, 00:15   #425
essijoj
Raczkowanie

Karzda z nas ma inny gust, jestesmy zdecydowane, odwazniejsze, badz bardziej subtlne i skromne. wiec kazdej z nas sie podoba cos innego.
przed chwila po raz kolejny szczegulowo ogladlam prace i wybralam z nich cos dla siebie. makijaz na sobotnia impreze w dyskotece 9 i na spacr 35 reszta makijazy sa ladne niekture nawet bardzo ale nie sa w moim typie nie twierdze ze sa brzydkie. poprostu kazdej pasue cos innego.

prawda?

czy ktos sie zemna zgadza?
Stary 2006-04-13, 00:27   #426
Pomadka
Pomadkorator

DZiewczyny, ja wiem, że konkurs budzi emocje, ale może nie wdajmy się w oceny co który makijaż jest wart... Zachowajmy ciszę wyborczą, później będziemy omawiać co i jak wyglądało, która praca nam się podobała, a która nie. I choć sama wyraziłam się o 2 makijażach [źle zrobiłam], to wiem, że takie wczesne krytykowanie-podczas trwania konkursu, nie służy sprawie.
Dlatego apeluję o umiar w komentowaniu prac konkursowych.
Stary 2006-04-13, 09:21   #427
wścibiuszka
Zadomowienie

Dziewczyny pamiętajcie o tym, że mak na konkurs to coś innego niż wklejenie go na forum. Na MM liczymy na konstruktywną krytykę- wizażanki doradzają-pomagają a w mniejszym stopniu oceniają, do tego możemy założyć kilka wątków w których przedstawimy swoje pomysły. Jeżeli startujemy w konkursie to zazwyczaj dajemy z siebie wszystko, to co robi się na codzień staje sie niezwykle trudne bo dochodzi stres no i reguły- tylko jeden makijaż. Z głowy pełnej pomysłów trzeba wybrać tę jedna perełkę i przedstawić ją w jak najlepszy sposób. A nie kazdy ma takie możliwości.
Stwierdzenie "zawalona twarz niewiadomo czym, różowy i turkusowy plastik" jest conajmniej niegodne tego forum. Mam dziury w wątkach- nie wszystkie czytam ale nie spotkałam się nigdy z tym, żeby któraś z wizażanek w taki sposób krytykowała makijaż innej forumowiczki. Bo tak naprawdę czemu takie słowa mają słuzyć? Temu, że ktoś poprawi technikę malowania? Nie wydaje mi się... Praca konkursowa to wizja makijażystki i trzeba pamiętac o tym, że nawet jeśli się nam coś strasznie nie podoba to mogło być to zamierzone- uczestniczki konkursu nie miały przecież możliwości opisania swoich prac.
Jeśli ktoś ma ochotę chodzic z biedronką to oczywiście niech to robi ale nie wolno w taki sposób wypowiadać się na temat innych pracy- to jest po prostu nieeleganckie.

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:04   #428
tanzanit
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka
Stwierdzenie "zawalona twarz niewiadomo czym, różowy i turkusowy plastik" jest conajmniej niegodne tego forum. Mam dziury w wątkach- nie wszystkie czytam ale nie spotkałam się nigdy z tym, żeby któraś z wizażanek w taki sposób krytykowała makijaż innej forumowiczki. Bo tak naprawdę czemu takie słowa mają słuzyć? Temu, że ktoś poprawi technikę malowania? Nie wydaje mi się... Praca konkursowa to wizja makijażystki i trzeba pamiętac o tym, że nawet jeśli się nam coś strasznie nie podoba to mogło być to zamierzone- uczestniczki konkursu nie miały przecież możliwości opisania swoich prac.
Jeśli ktoś ma ochotę chodzic z biedronką to oczywiście niech to robi ale nie wolno w taki sposób wypowiadać się na temat innych pracy- to jest po prostu nieeleganckie.

Wscibuszka swietnie to napisalas!!! Nic dodac nic ujac!

Dodam jeszcze ze nie rozumie ataku na biedronke. Nie zapominajmy ze to jest konkurs, stylizacja jest tu tez niezwykle wazna a sam makijaz nie zawsze jest dzielem do wyjscia na ulice.

Po drugie nie rozumie dlaczego makijaz delikiatny ma byc gorszy od tego gdzie sie ktos "napracowal"? A moze ten makijaz tez kosztowal kilka godzin pracy aby uzyskac taki efekt swiezosci i czystosci???
Poza tym to co proste nie jest gorsze! I chyba o tym swiadczy ilosc glosow.
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:23   #429
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez tanzanit

Po drugie nie rozumie dlaczego makijaz delikiatny ma byc gorszy od tego gdzie sie ktos "napracowal"? A moze ten makijaz tez kosztowal kilka godzin pracy aby uzyskac taki efekt swiezosci i czystosci???
Poza tym to co proste nie jest gorsze! I chyba o tym swiadczy ilosc glosow.
często właśnie taki na pozór prosty i mało skomplikowany makijaż wymaga więcej trudu niż nachalny i widoczny, gdzie wszystko jest napaćkane i nałożone w chotyczny sposób nie sztuką jest zrobić makijaż mocny , rzucający się w oczy, trudniej wykonać coś delikatnego, subtelnego i dyskretnego-wkomponowac makijaż w twarz modelki tak, by nie przysłaniał jej, tylko zgrał się z rysami Tak uważam.
Choć uważam biedronkę za ładną propozycję, nie głosowałam na nią gdyż po prostu mnie nie urzekła. Ale nie odmawiam jej uroku

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 13:45   #430
weronika nadara
Rozeznanie

GG do weronika nadara

Cytat:
Napisane przez satine
nie zgadzam się z tym
ale tu sie nie ma co zgadzac albo i nie...to jest poprostu faktem takim jak ten ze niebo jest niebieskie a trawa zielona...makijaz jest częscia charakteryzacji i już.

Edytowane przez weronika nadara
Czas edycji: 2013-06-21 o 13:30
weronika nadara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 14:11   #431
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

Jejku ile ten konkurs wzbudził kontrowersji,z niektórych komentarzy wieje chłodem i zimą .A miało być wosennie. Ech...przez niektórych chyba przemawia zazdrość.Ale dajmy już temu spokój.

Moim zdaniem wypowiadajmy się pozytywnie a krytykę i to co nam się nie podoba zostawmy dla siebie.Nie podoba Ci się jakiś makijaż -nie głosuj na niego i tyle...

a co do biedronki.Głosowałam na ten makijaż i sądzę, że jest to makijaż 2 w1.
Z biedroneczką jest to pozycja raczej wyłącznie konkursowa natomiast po odczepieniu listka-jak najbardziej codzienna.I tu wielki plus dla autorki-dwa zastosowania w jednym makijażu,cóż za pomysłowość!!
kasiasiar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 16:23   #432
zuz_anna
Raczkowanie

Smile Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

A ja jeszcze nie zaglosowalam i poczekam z tym jeszcze 2 tygodnie - w miedzy czasie moga wyjsc rozne niescislosci badz ktoras praca moze byc usunieta. Szkoda zmarnowanego glosu
Stary 2006-04-13, 16:28   #433
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez essijoj
zgadzamsie, aczykolwiek podsunol mi fantastyczny pomysl!
przyklej sobie liscie trawy do rzes i bede sie czula swiezo i naturalnie.
wiosna wkoncu nie??!!
a ja własnie zagłosowałam m.in. na biedronkę,
bo jakoś bardziej kojarzy mi się on z wiosną niż wiele innych prac konkuroswych

poza tym tutaj jest wszystko w dobrym smaku, nie przesadzone
i jak już pisała Aga - czasami naprawdę dużo więcej pracy wkłada się w takie makijaże, niż w makijaż "wyłoże wszystko co mamw kosmetyczce"

w pracach jest jeszzce jeden niesompklikowany makijaż

ale jak w biedronce kolory są idealnie dopasowane do karnacji, tak w tym drugim całkowicie nei pasują i to psuje efekt

makijaż to nie nawalenie kilku kolorów, bez cieniowania, bez mieszania, bez dobrania ich, tak aby pasowały, makijaż to sztuka i wszystko musi byc jak najbardziej dopasowane, zwłaszcza w konkursach,
nie polega to na tym, aby namalowac "szpic" czy wydłużyć miejsce nakładania cieni, czy tez nałożyć 2 tysiące kolorów bez mieszania, cieniowania, dobrania kolorystycznego
KasiaKatarzynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 17:18   #434
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez zuz_anna
A ja jeszcze nie zaglosowalam i poczekam z tym jeszcze 2 tygodnie - w miedzy czasie moga wyjsc rozne niescislosci badz ktoras praca moze byc usunieta. Szkoda zmarnowanego glosu
hehe, robię dokładnie tak samo I jak znam siebie zagłosuję pewnie ostatniego mozliwego dnia
Stary 2006-04-14, 10:31   #435
Anett_
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Każdemu konkursowi, zawsze towarzyszy wiele kontrowersji, zwłaszcza temu, który ma związek -pośredni lub bezpośredni z urodą, Wierzcie mi na słowo
Gratuluję Autorkom wszystkich prac- odwagi, wielu nowatorskich pomysłów, oryginalnych prac i talentu. Pamiętajcie Dziewczyny- to jest zabawa, jesli nie zwycięży się tym razem- to następnym, ale zdobytego doświadczenia nikt Wam nie odbierze. I to jest najważniejsze w tym wszystkim.

Powodzenia
Anett_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 15:09   #436
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Anett_
Każdemu konkursowi, zawsze towarzyszy wiele kontrowersji, zwłaszcza temu, który ma związek -pośredni lub bezpośredni z urodą, Wierzcie mi na słowo
Gratuluję Autorkom wszystkich prac- odwagi, wielu nowatorskich pomysłów, oryginalnych prac i talentu. Pamiętajcie Dziewczyny- to jest zabawa, jesli nie zwycięży się tym razem- to następnym, ale zdobytego doświadczenia nikt Wam nie odbierze. I to jest najważniejsze w tym wszystkim.

Powodzenia
Swieta prawda, a slowa o zdobytym doswiadczeniu to juz najswietsza.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 14:29   #437
essijoj
Raczkowanie

WESOLYCH SWIAT!!!
Duzo kroliczkow , motylkow, biedronek, bocianow,
Niech wiosna trwa przes caly rok!!!
Pysznosci na stolach i udanych światecznych makijazy!!!
Pozdrwiam cieplutko wszystkich was!!!
Stary 2006-04-16, 11:18   #438
Agaw'a
Zakorzenienie

Ja zaglosowalam na makijaz nr 37. Jak dla mnie najbardziej wiosenny jest

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:16   #439
Kleo
Raczkowanie

GG do Kleo

doklasnie mam takie samo odczucie Te wszystkie turkusy (miedzy innymi na nr 9) sa niewiosenne. Kojarza sie raczej z latem i wakacjami. Ten z biedronka nie urzekl mnie wcale, bo biedronka psuje caly efekt - na poczatku myslalam ze jest wklejona przez autorke jako obrazek na zdjecie:P

Ja glosowalan na nr 7. Trohce niepozorny, ale ujal mnie oryginalnoscia i tym takim powiewem z Japonii - zapach kwitnacej wisni Moze zaglosowalam troche pod wplywem filmu "Wyznania gejszy", ale ta delikatnosc wiosny silnie kojarzy mi sie z krajem zachodzacego slonca
Stary 2006-04-16, 18:35   #440
manila.sosil
Rozeznanie

Dot.: Głosowanie w konkursie na Makijaż Wiosna 2006

jestem przekonana że dziewczyna ze zdęcia pracy konkursowej nr 47 grywa czasami w filmikach przygotowywanych przez program 997

Co do prac, większość wygląda tak jakby była wykonana tymi samymi cieniami... róż, żółty i zielony
Ale jestem pełna podziwu co do wszystkich kandydatrek! Życzę powodzenia! Trudno jest wymyśleć jakiś makijaż który spodobałby się wszystkim... no i wiadomo... jeśli ktoś nie "maluje" zawodowo, to trudno mu jest wymalować modelkę...
Pozdrawiam wszystkich!

jeszcze dodam coś o moich faworytach... jeszcze nie głosowałam ale może się zdecyduję...
3, 12, 21, 40 - opalona cera, kwiecisto wiosenne barwy cieni... świeżo i delikatnie
9 - piękne zdjęcie, śliczna modelka, zawodowo wykonany makijaż... wszystko prrzemyślane i dopracowane... szkoda, że praca została wycofana z konkursu...
35 - kolorowo, w barwach motylich zdecydowane kolory, odważny makijaż z wiosenną fantazją
Stary 2006-04-16, 22:31   #441
miu miu
Wtajemniczenie

Fajny ten konkurs Mam nadzieję, że będą kolejne. Jakby co to mogę robić za modelkę

A co do prac, strasznie podoba mi się oko z 50:
http://www.wizaz.pl/konkurs/makijaz_...prace/50_b.jpg

I jeszcze:

49 - śliczny, delikatny, prawie niewidoczny a jednak

21 - wyłamuje się z konwencji niebiesko-żółto-różowej, podoba mi się, chociaż jest bardziej letni niż wiosenny, taki słoneczny, ładna modelka
Stary 2006-04-17, 20:35   #442
manolita
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

a ja tak nieśmiało zapytam , czy będzie jeszcze jakiś konkurs związany z akijaże ?

mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 23:37   #443
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez manolita
a ja tak nieśmiało zapytam , czy będzie jeszcze jakiś konkurs związany z akijaże ?
ja mam nadzieję, że będą konkursy na kazdą porę roku

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:27   #444
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez manolita
Myślę, że to bardzo dobry sposób, żeby się zmierzyć z własnymi umiejętnościami. Także może nawet w bliskiej przyszłości coś fajnego zorganizujemy.
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:34   #445
manolita
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

No to się bardzo cieszę

mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:37   #446
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Myślę, że to bardzo dobry sposób, żeby się zmierzyć z własnymi umiejętnościami. Także może nawet w bliskiej przyszłości coś fajnego zorganizujemy.
Oh yeah!!!
Juz ostrze pedzle (i paluszki zacieram). A modelke nowa juz mam.

Stary 2006-04-18, 18:51   #447
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

A ja chyba za fotografem się rozejrzę
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 19:08   #448
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mona1978
A ja chyba za fotografem się rozejrzę

Eeee tam, Mona - robisz bardzo ladne, profesjonalne, wyrazne, dobrze skadrowane fotki!

Stary 2006-04-18, 19:24   #449
Pomadka
Pomadkorator

Ja to się chyba nawet domyślam, który makijaż konkursowy wykonała Mona.
Stary 2006-04-18, 21:22   #450
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja to się chyba nawet domyślam, który makijaż konkursowy wykonała Mona.
ja natomiast nie mogę się doczekać momentu, w którym bedzie można sie dowiedzieć kto co zmalował
KasiaKatarzynka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości