Pewnie jeden z niewielu facetów... ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-16, 22:39   #1
insider
Przyczajenie

Wink

Pewnie jeden z niewielu facetów... ;)

Jestem facetem , młodym bo młodym ale interesuje mnie to czy powinienem dbać o swoją twarz podobnie do kobiet , tzn. mnie chodzi tylko o "oczyszczanie twarzy" i o niewielką regulację brwi ( nie jakieś tam makijaże itd). Mam problem z zaskórnikami i nie wiem co zrobić by się ich pozbyć , czytałem na stronie wizaż.pl ze trzeba zrobic oczyszczanie , a później należy robić peeling co tydzien zeby zaskórniki znowu sie nie pojawiały. <--- wszystko ok , nic nie przekręciłem ? I ta regulacja brwi : mam wrażenie ze mam nierówne brwi , nawet próbowałem coś regulowac ale wyszło gorzej niz bylo... Czy z facetami jest podobnie jak z kobietami ? Z góry dziękuje za odpowiedź.
insider jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 01:24   #2
namiastka
Rozeznanie

Dot.: Pewnie jeden z niewielu facetów... ;)

No wiesz..
może zacznę od tego, że Mój Facet (ma 25 lat) ma bardzo gęste brwi. Sa one naturalne, nic z nimi nie robi, nawet nie wiem, czy są regularne, choć jesteśmy razem od 4 lat. Jemu się te Jego brwi nie podobają, natomiast ja uważam, że są bardzo męskie.. mmmm.. -tak bardzo nie są to jakieś krzaczory, jak u starych dziadków, o nie! żadnej regulacji! Facet ma być męski! To normalne, że ma włosy tu i ówdzie. One mają tam być. One naprawdę dodają męskości, no chyba, że się wygląda jak niedźwiedź, to wtedy dodają zwierzęcości :P
Jeżeli chodzi o twarz, to jestem zwolenniczką twierdzenia, że facet nie powinien spędzać w łazience więcej czasu niż jego kobieta Wobec czego owszem, dbać o siebie musicie, ale bez przesady.
Facet musi być czysty i zadbany, ale nie wymuskany..! (Mój podkrada mi żel z drobinkami do mycia twarzy i w sumie to wszystko z takich kosmetyków innych niż typowo męskie)
A zaskórników chyba się nie da pozbyć raz a dobrze..
i tym miłym akcentem kończę, życząc Ci, byś nie zatracił się w tym wszystkim
namiastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 08:44   #3
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Uhhh zaskórniki jest baaaaaaardzo trudno usunąć. Niestety oczyszczanie raczej nie pomoże, potem one i tak pojawią się znowu. byłam na oczyszczaniu 2 razy i teraz 0 efektów;/. Niedawno był tu temat o tym jak pozbyć się tej przypadłości. Wpisz w wyszukiwarkę hasło "wągry", a ukaże Ci się mnóstwo ciekawych rzeczy. I oczywiście, że powinineś dbać o siebie. Męska skóra jest grubsza i potrzebuję trochę ostrzejszej pielęgnacji więc radziłabym Ci wybrać jakis żel, który dobrze oczyszcza, ale nie podrażnia. Raczej nie polecę nic od siebie, bo moja skóra wymaga bardzo delikatnej pielęgnacji. Przejrzyj KWC tam jest bardzo dużo dobrych kosmetyków. Co do regulacji brwi, mi bardzo nie podoba się jak facet ma tzw. jedną brew. Tym bardziej skoro Ci to przeszkadza udaj się do kosmetyczki na regulację brwi, bo sam możesz sobie zrobić jeszcze gorzej
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:00   #4
natii4
Zakorzenienie

Jak facet ma wyregulowane brwi to wygląda to tragicznie Poza tym sama przez kilka tygodni patrzyłam na to jak bardzo niereagularne brwi posiadam,ale taka już ich natura i nawet regulacja nie zmieni tego-no chyba,że wyrwę wszystkie Ogólnie nasza twarz nie jest symetryczna i nie można mieć dwóch połowek naszej buzki takich samych

Jeżeli chodzi o pielęgnację twarzy to najlepiej kupić sobie jakiś żel do skóry tłustej/mieszanej szczególnie przeznaczone dla młodych ludzi oraz do tego peeling.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:47   #5
gosiaska
Zadomowienie

Bujne brwi sa szalenie interesujace, nawet teraz kobiety wpadly w trend zeby miec nieregulowane, naturalne brwi. Fakt faktem nizaleznie odn plci ciemne dobrze widoczne brwi nadaja twrazy wyrazu-takie jest moje zdanie I jesli chodzi o Twoje pielegnacje to ciesze sie ze o tym myslisz niektorzy faceci to nawet o szamponie, mydle, szczotce i pascie do zebow zapominaja!! wiec ni zapominaj o tym nigdy. A jesli chodzi o buzke to jakis zel do tlustej skory ja osobiscie polecam physiogel, dostepny tylko w aptece i troche kosztuje ale warto-to Ci powinno pomoc On jest hipolargiczy i w ogole nie podraznia skory!! Fajnie jak faceta ma wypilowane krociutkie paznokcie a w lecie fajnie jak facet sobie wydepiluje pachy:P wiem ze wiele osob uwaza ze to pedalskie ale to wynika z tego ze nie znaja standardow higieny-w lecie szczegolnie o to chodzi bo wiadomo upaly,pot i te sprawy-swiezej czujemy sie bez wlosow.Poza tym wiekszosc koszykarzy depiluje pachy albo przynajmniej podcina wlosy-przynajmniej wg mojego sondazu. Pozdrawiam
gosiaska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:09   #6
insider
Przyczajenie

Dziękuje wam bardzo za odpowiedzi drogie Panie
insider jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 09:19   #7
Justy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez insider
Mam problem z zaskórnikami i nie wiem co zrobić by się ich pozbyć , czytałem na stronie wizaż.pl ze trzeba zrobic oczyszczanie , a później należy robić peeling co tydzien zeby zaskórniki znowu sie nie pojawiały. <--- wszystko ok , nic nie przekręciłem ?
właściwie- to OK. tylko, ze zaskórniki i tak wrócą, ale wolniej.
co do oczyszczania- nie tradycyjne "wyciskanie" (to tylko nasila problem z zaskórnikami) lecz mikrodermabrazja, a w lżejszych przypadkach peeling kawitacyjny=ultradźwiękow y. potem peelingi i jakiś preparat z kwasami (np.Effaclar K la roche posay) na przedłużenie efektów czyszczenia.
z regulacją brwi uważaj- łatwo uzyskać nienaturalny/śmieszny efekt.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:36   #8
HolyBoy
Raczkowanie

GG do HolyBoy

witaj, nie jesteś sam na tej planecie. J też jestem chłopakiem i robię wszystko żeby pozbyć się trądziku i łądnie wyglądać. A co do brwi to marzę o gęstych
HolyBoy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:52   #9
Estella
Zakorzenienie

Insider napisz dokladnie jaka masz cere - przesuszona, a moze sie przetluszcza?Wtedy doradzimy jakies kosmetyki. Co do regulacji brwii - uwazaj, bo jesli za bardzo je wyregulujesz to efekt bedzie bardzo nienaturalny, a nie o to przeciez chodzi
Uzyj wyszukiwarki - znajdziesz duzo porad, jak pielegnowac skore, co robic z wagrami; w KWC mamy mnostwo kosmetykow - moze wybierzesz cos dla siebie.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:04   #10
IkaIna
Raczkowanie

INSIDER proponujed kupic w aptece tonik do twrzy Benzacne naprawde dziala i jesli nie zlikwiduje calkowicie to na pewno znacznie zmniejszy zaskorniki. Tu masz link do niego na kwc: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2144

ika

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości