POMOCY! Opalenizna narciarza :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-17, 10:41   #1
kobietka
Raczkowanie

Red face

POMOCY! Opalenizna narciarza :(

Tak tak, zdazaja sie jeszcze takie ciemnoty jak ja Tylko prosze mnie nie wysmiewac publicznie
Tydzien temu wrocilam z nart - moje poczatki, wiec moze to mnie wytlumaczy. No i niestety nabawilam sie "pieknej" opalenizny, wiecie, okularki (cale szczescie nie gogle, tylko takie male) i na bokach twarzy pasy od kasku Mam opalone policzki i brode i czubek nosa. Aha i malutki kawalek pomiedzy brwiami
Przez caly tydzien kombinowalam co by z tym zrobic-krem Sopot, peeling, rozne make-upy.... Ale bez skutku. Co prawda juz troche zbladlo i zbrazowialo, bo bylam na poczatku czerwona jak rak (a zawsze na braz sie opalam.... dziwne....) Ale i tak ciagle wygladam jakbym wyszla z pieca. Macie moze jakies sposoby, lub sprawdzone kosmetyki, na taka przypadlosc? A moze na solarium robia jakies zabiegi na to? A moze rumianek? Ale nie wiem w jakiej formie.
Prosze, pomozcie...
kobietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:24   #2
moorph
Raczkowanie

GG do moorph
Dot.: POMOCY! Opalenizna narciarza :(

Dla wyrownania kolory opalenizny mozna zrobic domowa maseczke z maki ziemniaczanej i soku z cytryny.
Mozesz przemywac tez wieczoram twarz wacikiem nasaczonym w soku z cytryny. Troche wysusza,ale pozniej cera robi sie bardziej promienna no,a ze cytryna ma wybielajace wlasciwosci na pewno rozjasni nieco opalenizne.
Pozatym mysle,ze dwa gora trzy tygodnie i kolor powinien sie wyrownac
moorph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 15:33   #3
kobietka
Raczkowanie

Dot.: POMOCY! Opalenizna narciarza :(

Cytat:
Napisane przez moorph
Dla wyrownania kolory opalenizny mozna zrobic domowa maseczke z maki ziemniaczanej i soku z cytryny.
Mozesz przemywac tez wieczoram twarz wacikiem nasaczonym w soku z cytryny. Troche wysusza,ale pozniej cera robi sie bardziej promienna no,a ze cytryna ma wybielajace wlasciwosci na pewno rozjasni nieco opalenizne.
Pozatym mysle,ze dwa gora trzy tygodnie i kolor powinien sie wyrownac
O, dziekuje slicznie za ten pomysl. A mozesz mi zdradzic jeszce ile skladnikow na maseczke -proporcje? I jak dlugo trzymac to na twarzy?
kobietka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości