Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-29, 14:34   #31
kama kama
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kama kama
MAM GO!
własnie przyszedł.
jest zupełnie inny niż myslałam ze będzie- nie czuję w nim za bardzo mleka, tylkow nucie głowy te migdaly-które nie za bardzo mi pasuję ale później pojawia się jakiś taki przyjemny plasticzek, jakby ciastko i naprawdę więcej nie mogę powiedzieć, bo ciagle go rozgryzam.
jedno jest pewne- bardzo orginalny. PODOBA SIE.
moge juz powiedziec troche wiecej: zapach jest bardzo domowy i ciepły, idealny na chłodniejsze dni. Pachnie slodko i miękko, nie jest inwazyjny i nie przeszkadza innym Jest szalenie trwały, trzyma sie blisko skóry.
Dobrze że butelka jest duza (75ml) bo spryskuje się nim parę razy dziennie (mimo tych migdałów jednak przekonałam sie do nut głowy i lubię je sobie często przypominac)
"pachniesz konikiem Pony"- powiedziala mi wczoraj moja siostra hahaha. To jest bardzo trafne porównanie, na skórze plus plus pachnie wlasnie jak delikatnie perfumowana gumowa zabawka- to chyba mnie najbardziej w nim urzeka. Poza tym przypomina trochę migdalowy zapach do ciast ale nie mozna o nim powiedziec zeby byl jakos szczególnie "spozywczy". Mnie najogólniej rzecz biorąc kojarzy się ze spokojem i bezpieczeństwem.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6047921b6a40_main200.jpg (4,1 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez kama kama
Czas edycji: 2006-03-29 o 14:55
kama kama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 06:55   #32
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Talking Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez kama kama
moge juz powiedziec troche wiecej: zapach jest bardzo domowy i ciepły, idealny na chłodniejsze dni. Pachnie slodko i miękko, nie jest inwazyjny i nie przeszkadza innym Jest szalenie trwały, trzyma sie blisko skóry.
Dobrze że butelka jest duza (75ml) bo spryskuje się nim parę razy dziennie (mimo tych migdałów jednak przekonałam sie do nut głowy i lubię je sobie często przypominac)
"pachniesz konikiem Pony"- powiedziala mi wczoraj moja siostra hahaha. To jest bardzo trafne porównanie, na skórze plus plus pachnie wlasnie jak delikatnie perfumowana gumowa zabawka- to chyba mnie najbardziej w nim urzeka. Poza tym przypomina trochę migdalowy zapach do ciast ale nie mozna o nim powiedziec zeby byl jakos szczególnie "spozywczy". Mnie najogólniej rzecz biorąc kojarzy się ze spokojem i bezpieczeństwem.

Z tym kucykiem to Twoja siostra trafiła w samo sedno.Plus Plusc pachnie właśnie jak te gumowe kucyki
Stary 2006-03-30, 09:14   #33
kizia mizia
Wtajemniczenie

Dot.: Diesel Plus Plus

Kusicielki!
kizia mizia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:37   #34
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Smile Dot.: Diesel Plus Plus

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Kusicielki!
To właśnie my
Stary 2006-04-29, 21:09   #35
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

Jaka jest różnica między Plus Plus a Zero Plus?
Właśnie znalazłam nuty zapachowe w perfumerii i Zero Plus np. zawiera aromat mleka kokosowego, czereśni (co mogłoby być tym migdałowym aromatem), a Plus Plus lilii, wanilii, mleka... Oświećcie mnie. No i który lepszy waszym zdaniem? Rozumiem że cały czas rozprawiacie o Plus Plus?

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post68212696
olcia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 21:30   #36
Olaola
Zadomowienie

Zero Plus moim zdaniem jest strasznie metaliczny. Jednak dawno go wąchalam, mogę się mylić. Z tego co wiem, jest wycofywany

Plus Plus oczywiście w mojej opinii jest lepszy . Olciu, zamówilam na Allegro fiolki - w przyszlym tygodniu do mnie przylecą, więc dostaniesz sporą próbkę . Mam nadzieję, że też Cię oczaruje.
Olaola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 21:43   #37
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

Cytat:
Napisane przez Olaola
Zero Plus moim zdaniem jest strasznie metaliczny. Jednak dawno go wąchalam, mogę się mylić. Z tego co wiem, jest wycofywany

Plus Plus oczywiście w mojej opinii jest lepszy . Olciu, zamówilam na Allegro fiolki - w przyszlym tygodniu do mnie przylecą, więc dostaniesz sporą próbkę . Mam nadzieję, że też Cię oczaruje.
Fajowo!! Normalnie nie mogę się doczekać. Szperam teraz wszędzie i zbieram informacje. Aż mi ślinka cieknie, tylko obawiam się, że będzie odbiegał od moich wyobrażeń. Uwielbiam takie miękkie niemal niemowlęce zapachy! Ciekawość mnie zżera.Mój mąż jak usłyszał o tej krowie, to powiedział: kupuj w ciemno. Dziewczyny tu pisały o aromacie migdałów, więc myślałam, ze może to chodzi o Zero Plus (ze względu na czereśnie). Cieszę się, ze odstąpisz mi kapeczkę

Wymiana
Stary 2006-04-29, 21:58   #38
Olaola
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez olcia7
Fajowo!! Normalnie nie mogę się doczekać. Szperam teraz wszędzie i zbieram informacje. Aż mi ślinka cieknie, tylko obawiam się, że będzie odbiegał od moich wyobrażeń. Uwielbiam takie miękkie niemal niemowlęce zapachy! Ciekawość mnie zżera.Mój mąż jak usłyszał o tej krowie, to powiedział: kupuj w ciemno. Dziewczyny tu pisały o aromacie migdałów, więc myślałam, ze może to chodzi o Zero Plus (ze względu na czereśnie). Cieszę się, ze odstąpisz mi kapeczkę
Nawet dość dużą kapeczkę . Musisz mieć możliwość porządnego wypróbowania w końcu .
Co do migdalów - ja je czuję, ale nie dominują na mojej skórze. Wlaściwie ciężko mi rozgraniczyć nuty w tym zapachu, one się pięknie lączą, w bardzo ciekawy sposób, promieniują cieplem i spokojem. Nie chcę podsycać niecierpliwości już więcej - powiem tylko, że dawno mi się nic tak bardzo nie spodobalo.

Aha; istnieje męska wersja tego zapachu
Stary 2006-04-30, 12:25   #39
kama kama
Zadomowienie

wielką fanką tego zapachu jest teraz moja mama- na jej skórze plus plus pachnie zupełnie inaczej niż na mojej, jest słodszy a migdałowa nuta prawie niewyczuwalna- szczerze mówiąc podoba mi sie bardziej niż na mnie.
Zresztą jej skóra ma ogólnie tendencję do wydobywania z zapachu tła. Np noa noa pachnie na niej jakby białą czekoladą, a betty barclay no 3- jak jakieś mega ekskluzywne perfumy z górnej półki. A ten diesel na mamie to juz zupelnie mistrzostwo świata.
Stary 2006-04-30, 14:03   #40
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

No jakbym to czuła! Jest w Rossmannie za 6 dyszek. Tylko nie widzę na zdjęciu dobrze, bo pisze ogólnie, ale opakowanie "z krową" to Plus Plus?
Kurczę, nie mogę się doczekać próbki. A jak nie wytrzymam to kupię w ciemno.............
Czy istnieją jakieś perfumy, do których można ten zapach porównać? Jestem bardzo niecierpliwa....

Wymiana
Stary 2006-04-30, 14:28   #41
Olaola
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez olcia7
No jakbym to czuła! Jest w Rossmannie za 6 dyszek. Tylko nie widzę na zdjęciu dobrze, bo pisze ogólnie, ale opakowanie "z krową" to Plus Plus?
Kurczę, nie mogę się doczekać próbki. A jak nie wytrzymam to kupię w ciemno.............
Czy istnieją jakieś perfumy, do których można ten zapach porównać? Jestem bardzo niecierpliwa....
Czekaj spokojnie na próbkę!! Proszę nic nie kupować w ciemno, bo później będzie na nas , że kusimy.

Niestety (stety?) nie znam żadnych perfum, do których można by porównać Diesla...
Stary 2006-04-30, 14:37   #42
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

Ale jestem upierdliwa, nie? W R. promocja przez 2 tyg, mam nadzieję, że zdążę. Przepraszam za to, ze jestem taka w gorącej wodzie kąpana.......

Wymiana
Stary 2006-04-30, 14:47   #43
Olaola
Zadomowienie

Wcale się nie dziwię, że niecierpliwisz się . Wyślę jak tylko dostanę fiolki, slowo! Na pewno zdążysz na promocję, jeśli się zdecydujesz . A powiedz, czy mają też męską wersję i czy też jest w promocyjnej cenie? Bylam ostatnio w Rossmanie, ale nie popatrzylam.
Stary 2006-04-30, 17:21   #44
kokakola
Zakorzenienie

Ech Ja kupilam Diesla PlusPlus (tester) wlasnie jakies 3 tygodnie temu w ciemno i okazalo sie, ze potwornie zle sie czuje jak wokol mnie roznosi sie jego zapach, boli mnie glowa i ogolnie niefajnie Poczatkowe nuty najgorzej na mnie wplywaja, ale chyba nie istnieje sposob by je ominac.. Bede zmuszona go sprzedac, a taka mialam nadzieje ze mi sie spodoba...
kokakola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 17:26   #45
kama kama
Zadomowienie

to ciekawe, bo ja tak dokładnie reaguję na diesel zero plus- mam uczucie jakbym dostała choroby lokomocyjnej. nieodmiennie wyczuwam w nim aromat benzyny i strasznie boli mnie głowa.
Stary 2006-04-30, 17:33   #46
Olaola
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kama kama
to ciekawe, bo ja tak dokładnie reaguję na diesel zero plus- mam uczucie jakbym dostała choroby lokomocyjnej. nieodmiennie wyczuwam w nim aromat benzyny i strasznie boli mnie głowa.
O to to. Też to mialam, testowalam go więc tylko raz i dawno. Jakoś mnie nie ciągnie do niego już więcej, ciekawe czemu :/

Ale to racja, że niektórzy na takie slodkie wonie jak ++ mogą reagować tak, jak kokakola... Szkoda, że taki nieudany zakup w ciemno
Stary 2006-04-30, 17:33   #47
kokakola
Zakorzenienie

kama_kama, mam wlasnie takie objawy! dzis uzylam go z nadzieja ze wszystko bedzie ok, lecz niestety.. objawy choroby lokomocyjnej spotegowala jeszcze podroz autem

ps. co do podpisu: gloria cacharel jest teraz moja wieeelka miloscia jak ja czuje to wlasnie mam wrazenie ze z moich oczu (i nosa) wylatuja takie wlasnie serducha

pozdrawiam cieplo
Stary 2006-04-30, 17:43   #48
kokakola
Zakorzenienie

Olu, mnie tez to zdziwilo wlasnie, ze tak moj organizm zareagowal.. Bardzo lubie slodkie zapachy, obecnie uzywam Angel Innocent, ktory do 'gorzkich' nie nalezy, bardzo lubie Glorie Cacharel, Nine Ricci Amour d'Amandier, Angel klasyczny, Jil Sander SUN i nigdy nie zareagowalam negatywnie jak na ++ wlasnie
Pamietam, jak testowalam go jeszcze w liceum w perfumerii i strasznie mi sie spodobal, a teraz jestem zmuszona omijac go duzym lukiem.
Co ciekawe, na 0+ nie reaguje az tak, chociaz jak mialam krople na brzegu rekawa, to z jednej strony az mnie kusilo, zeby wrzucic bluzke do prania a z drugiej strony czesto sobie go podwachiwalam.. Dziwne to wszystko..
Stary 2006-04-30, 19:12   #49
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

Nie wiem, czy jest wersja ++ dla mężczyzn, bo na ulotce z Rossmanna jest tylko informacja "diesel - woda toaletowa - zapach dla kobiet i mężczyzn" i zdjęcie 0+ i ++. Nawet nie wiem czy to to ++ dla kobiet jest w promocji. W czwartek dopiero sprawdzę to osobiście. No i chyba nie będę kupować w ciemno jak mam mieć chorobę lokomocyjną....

Wymiana
Stary 2006-05-04, 20:07   #50
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

Byłam dzisiaj w Rossmannie i jak to w R. szczytem marzeń jest powąchanie perfum z korka. No nic, lepsze to, niż nic. Niuchnęłam tak tylko, żeby mieć jakieś pojęcie. Skojarzenia: rzeczywiście mleko w proszku+ mleko kokosowe i coś jeszcze. Poczekam jednak na próbkę. Bardzo przyjemny zapach, ale zasadnicza kwestia- jak będzie się rozwijał na mojej skórze. Za to testowałam w YR kokosową wodę i mnie urzekła!! Mąż już patrzał na mnie z politowaniem, więc narazie się wstrzymałam, a nuż Diesel mi się spodoba bardziej?

Acha, wersja dla mężczyzn też była.

Wymiana
Stary 2006-05-04, 20:25   #51
roxanne1702
Raczkowanie

kupilam diesla i na mojej skorze wcale nie jest kokosowy... migdaly sa faktycznie, potem silna wanilia. ogolnie jak dla mnie zbyt delikatny, lubie czuc czym pachne... ale nie taki zly
roxanne1702 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 20:28   #52
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

Ja miałam wrażenie (przynajmniej na korku) , że zapach mimo, ze miękki, to jednak intensywny.... przyjemny ciepły, ale...muszę go sprawdzić na skórze. I faktycznie mogły tam być migdały... może to ten YR mnie dzisiaj tak ogłupił tym kokosem..

I co ciekawe- pani w R. powiedziała, że 6 dych to normalna cena dla Diesla, nie promocyjna... zgłupiałam! Faktycznie cenówka była normalna, tylko przy męskim była ta promocyjna (tzn kolorowa, wyższa cena przekreślona)

Wymiana
Stary 2006-05-05, 07:09   #53
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 321981125346
Mam iuzywam Plus Plus, głównie jako perfum... do spania Stosuję delikatne dwa psiki i śpię jak dziecko Plus Plus to zapach gorącego, słodkiego mleka, odrobine pachnący metalową bańką(chemiczny powiew)- przez co zapach nadaje się również na lato.
Zgadzam się z Tobą
Wczoraj testowałam PlusPlus i tak podobnie mi się kojarzy. Z pościelą, miękkością, subtelną słodkością - jak wanilia rozpuszczona w mleku. Taki zapach na dobry sen. Milusi.
Latem też może być fajny. Może nie dla orzeźwienia , ale na pewno dla ukojenia rozgrzanego, zmęczonego upałem ciała Jak biała mięciutka flanelka
homyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 11:07   #54
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

Zdaję relację. Próbki dotarły, za co wszem i wobec Olaoli ( tak to powinno być??) dziękuję. Co ważniejsze- mojemu chłopku też się podoba!
Pachnie mlekiem w proszku, na początku bardziej świeżo, liliowo, a potem zdecydowanie waniliowo. Migdałów nie czuję w ogóle (no i dobrze). Tzn jest coś takiego w tym zapachu, co łamie tę słodycz, ale jeszcze nie skojarzyłam tego z migdałami. Nie wiem co to, ale jakoś nie nasuwają mi się migdały. Jest to bardzo przyjemny, miękki, ciepły i bardzo trwały zapach. Bardzo oryginalny. Brzmi w nim coś jak Ode au Reve... ale tylko troszeczkę - oba te zapachy są zupełnie z innej beczki, ale jak miałabym go wsadzać do jakiejś szufladki... to leżałby gdzieś w pobliżu. Ode zdecydowanie bardziej leśna, piżmowa, ale wanilia + jeszcze jakaś nuta brzmią bardzo podobnie, podobne mam co do nich odczucia.
Jak się okazało promocja w Rossmannie już dawno się skończyła (źle obliczyłam) ale będę wyczekiwać na kolejną, chyba że zaryzykuję na Allegro.

Wymiana
Stary 2006-05-14, 12:27   #55
kriss_de_valnor
Zakorzenienie

tak ładnie je opisujecie a na mojej skórze - dramat - zamieniają się w tanią, męską wodę kolońską i są tak natarczywe, że już drugi raz się nie skuszę

kriss_de_valnor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 20:33   #56
Kasiulka22
Zakorzenienie

Cool Diesel Plus Plus :)

Kochane!

Nie znalazłam wątku poświęconego temu zapachowi, tylko w niektórych wątkach wyłapywałam pojedyncze informacje o nim. Szczerze mówiąc jeszcze kilkanaście dni temu nie wiedziałam o jego istnieniu. Dzięki Kochanemu Homyczkowi, która wysłała mi próbencję, zdążyłam się zakochać. Mój TŻ powiedział że jest jakiś męski ale nie brzydki Jak dla mnie to ciepła kobieca skóra, mleko, oliwka dla dzieci i jakaś metaliczna nutka która łączy to wszystko. Zamierzam go zakupić w tym tygodniu. A jaki dla Was jest Disesl Plus Plus?
Kasiulka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 20:48   #57
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7
Dot.: Diesel Plus Plus :)

Mylisz się Był o Dieslu wątek. Nie wiem czemu nie moge wkleić linka. W każdym razie byl. poszukaj dobrze

Wymiana
Stary 2006-07-08, 20:50   #58
homyk
Zakorzenienie

Dot.: Diesel Plus Plus :)

Diesel Plus Plus
homyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 12:18   #59
Kasiulka22
Zakorzenienie

Jejuśku jaka plama Wybaczcie, musiałam za słabo szukać i nie znalazłam dlatego zdublowałam wątek. Przepraszam Zabieram się za lekturę Dziękuje za połączenie
Kasiulka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 16:38   #60
olcia7
Zadomowienie

GG do olcia7

Nic nie szkodzi... Ja też na początku zapałałam wielką do niego miłością i kupiłabym go od razu, bo myślałam, że w Rossmannie trwa promocja. Jakie było moje rozczarowanie jak poszłam (pobiegłam!!) do R. i Diesel był w normalnej cenie! Teraz myślę, że nawet dobrze, bo nie mam go do tej pory, choć chyba nawet teraz jest po 6 dych... Im więcej go testuję tym częściej dochodzę do wniosku, że zmęczył by mnie ten zapach... Kupiłabym 15-30 ml, ale nie więcej. Dlatego CHYBA (nie zbadana jest dusza kobiety) go nie posiądę, bo w R. tylko 75 ml. Męczyłabym go chyba do końca życia... Choć zapach piękny, jednak zdaje mi się że jednowymiarowy i trochę infantylny.....prawdopodo bnie zmienię jeszcze ze 3 razy zdanie

Wymiana
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości