Nimfetka raz jeszcze!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-19, 19:19   #1
nimfetka
Zadomowienie

Nimfetka raz jeszcze!!!

a więc dziewczyny znów wysyłam moje zdjęcia zrobione w czasie śmierci Papieża a więc nie dawno zdjęcia sa mniej więcej dobrej jakości!
mam do Was prośbe,ale do kazdej z Was,chcę abyście mi znów doradziły jak sie ubierac zeby zatuszowac co nie co,czyli wystające boczki duze ramiona,i dużą posturę.
Jak się malować,moze zmiana fryzury??
co mam zrobić by być ładną i aby troszke zwracac na siebie uwagi..!!
i koniecznie jakim typem jestem kiedyś pytałam się Agi co prawda pytałam się Was wszystkich ale tylko ona udzieliła mi odpowiedzi!ale i tak nadal nie wiem jakim typem jestem
naturalne włosy na blond 2 piegi na nosie opalam się na brązowo.
Bardzo prosze Was Kochane abyście mi pomogły..oj bardzo proszę!!
Stary 2005-04-19, 21:00   #2
nimfetka
Zadomowienie

Re: Nimfetka raz jeszcze!!!

oj Dziewczyny prosze....nie wierze,że nie macie porad dla mnie
Stary 2005-04-19, 21:38   #3
Złośnica81
Zadomowienie

GG do Złośnica81

Z typem kolorystycznym Ci nie pomogę bo sama swojego nie jestem pewna, z opisu chyba bardziej wiosna, ale Twój kolor włosów wydaje mi się raczej chłodny, z takim platynowym połyskiem.
Na zdjęciach nie widać żebyś była "za duża"
Przy fałdkach z boku postawiłabym na dekolty i fasony odcinane pod biustem lub ciut niżej, zrezygnowałabym z biodrówek.
Twój kolor włosów bardzo mi się podoba, wydaje mi się że ładnie wyglądałabyś zarówno w jeszcze dłuższych jak i skróconych - np równo, na linii brody.
Złośnica81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-20, 07:00   #4
nimfetka
Zadomowienie

Złośnica81 napisał(a):
> Z typem kolorystycznym Ci nie pomogę bo sama swojego nie jestem pewna, z opisu chyba bardziej wiosna, ale Twój kolor włosów wydaje mi się raczej chłodny, z takim platynowym połyskiem.
> Na zdjęciach nie widać żebyś była "za duża"
> Przy fałdkach z boku postawiłabym na dekolty i fasony odcinane pod biustem lub ciut niżej, zrezygnowałabym z biodrówek.
> Twój kolor włosów bardzo mi się podoba, wydaje mi się że ładnie wyglądałabyś zarówno w jeszcze dłuższych jak i skróconych - np równo, na linii brody.
Złośnico bardzo Ci dziękuje za tak cenne wskazówki,mam jedne biodrówki ale źle się w nich czuje
wiem,że na zdjeciu na zbyt duża nie wyglądama le wiem,że jest tak w rzeczywistości
kolor włosów również mi się podoba i zapuszczam bardzo nieudolnie włosy,im bardziej chcę mieć dłuższe tym wolniej przybierają na długości.
A może kolorki ubrań?
i dokłądnie wklejone ciuszki abym mogła się na nich opierac przy doborze ciuszków>?
czekam.
Pozdrawiam serdecznie!
Stary 2005-04-20, 08:30   #5
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Droga Nimfetko! Tez jestem typem kobitki podobnej do Ciebie. Wszedzie po trochu, i brzuszek z boczkami, i szerokie ramionka, uda niczego sobie, wzrost <ja mam 178 nie wiem jak Ty> w kazdym badz razie nalezymy do "porzadnych kobit" hihi :P. Ale na wszystko znajda sie rady. Proponuje zrezygnowac z bluzek na ramiaczka co optycznie zwroci uwage na ramiona i plecki. Wloski powinny byc takie "otulajace ramiona" nie za dlugie w Twoim przypadku bo widze ze masz cienkie wloski. A przy dlugich cienkich wlosach nie wygladalo by to ladnie. Spodnie albo luzne biodrowki, albo z wyzszym stanem ale przylegle do ciala. Co do bluzek jeszcze raz nie mozesz sobie pozwolic na takie do pepka, ale nie mowie tez zebys zaczela nosci takie do kostek, tylko w umiarkowanej dlugosci za pepek. Nie powinny one byc zbyt szerokie i obcilse. Takie w sam raz, musza ladnie lezec na Tobie. Z wzorami i kolorkamki tez uwazaj! Cala bluzka powinna miec jeden wzor, moze on byc wiekszy ale jeden, zeby nie bylo wiele "poszerzajacych" bohomazow. Kolorki bardzieh ciemne stonowane, chociaz jezeli bedziesz dobrze wygladala w jaskrawym pomaranczu to czemu nie, ale przy takiej budowie raczej to sie nie uda. Proponuje wszelkiego rodzaju zakieciki, kurteczki, kamizelki czy wdzianka,. Zatuszuja niedoskonalosci na nadadza kobiecosci. Widze na zdjeciu ze masz ladna szyje, jest w sam raz nie za dluga i nie za krotka. A wiec zaszalej : Apaszki chusteczki czy szaliczki sa dla Ceibie wskazne napewno zarzucone jakos na ramionka troche je ukryja! Zrezyzgnuj z rybaczek, szortow czy bermudow., gdyz skroca twoja postore i bedziesz wygladala nieproporcjonalnie. Zbyt szeroka gora a nozki zbyt krotkie. Nos rzeczy takie ktore sprawia ze bedziesz "dluzsza", smuklejsza. Najlpiej Ci bedzie w spodniach z jeansu, w nim kazdy ladnie wyglada. Co nie oznacza ze masz nie ubierac sie w spodnice, spodniczki. ja np. nosze miniowki i wszystkim to sie podoba. idz do sklepu wez kilka dlugosci spodnic i najlepiej... kolezanke ktora doradzi. Coz jeszce.. aha staraj sie nie nakladac na siebie wiele warstw ubran np. bluzek. Jezeli modne sa bezrekawniki a pod nimi bluzki na dlugi rekaw, to niestety ale musisz ominac mode. Najlepiej staraj sie nosic dwie rzeczy na gorze np. bluzka i zakiet, i jedne na dole np, same spodnie bez spodniczki na nich <jak nie ktore dziewczyny robia>.

Przepraszam Cie kochanie musze zmyakc do szkoly, jak wroce jeszcze cos napisze na temat ubioru i makijazu papatki
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-20, 12:00   #6
Sam
Zadomowienie

Witaj
zdjecia robione są w nocy i przy świetle lampy więc nie oddają naturalnego koloru Twojej skóry, włosów itd.
Z tego co widze wydaje mi się że jesteś typem chłodnym (letnim) czyli kolory dla Ciebie to wszelakie złamane i nieco zgaszone barwy. Oczywiscie typ najlepiej oceniać 'na żywo" i w świetle dziennym.
Co do makijażu to radziłabym troszke zmienić sposób malowania, tzn. nie malować całej powieki jednym kolorkiem cienia, tylko używać z 2-3 odcieni i je ładnie rozcieniować i rozłozyć. Dzięki temu oczy będą sie wydawały większe. W wewnetrznych kącikach koniecznie jasny cien, a mocniejszy kolor w zewnetrznych;-)

Co do postury to nie widze aby była ona duża;-) ale jeżeli jest to aby ukryć szerokie ramiona unikaj poziomych linii w bluzkach, wybieraj raczej takie w dekoldem w serek,jeżeli Twoim problemem są np. nieco grubsze ramiona to unikaj obcisłych bluzek. Siegaj raczej po takie z nieco szerszymi rekawami. Wystające boczki możesz ukryć pod odpowiednią bluzką o nieco lużniejszym 'zluzowanym' dole. najlepiej aby była nieco marszczona ale nie obcisła;-)
Unikaj tez wzorzystych materiałów. jeżeli wzorki to małe, jeżeli paski to pionowe, kolory raczej stonowane.
Pozdrawiam i owocnych zmian;-)
Niedlugo na wizaz.pl pojawi sie artykuł o trendach więc może znajdziesz w nim jakies inspiracje;-)
pzdr
Sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-20, 13:36   #7
Złośnica81
Zadomowienie

GG do Złośnica81

Stary 2005-04-20, 13:41   #8
Złośnica81
Zadomowienie

GG do Złośnica81

Stary 2005-04-20, 13:50   #9
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Witam ponownie! Widze ze od ostaniej mojej odp przybylo kilka innych, wiec to co chcialam dodac juz nie napisze bo po co sie powtarzac. A wiec makijaz, uwazam ze powinnas postawic na ciemny kolorek wloskow, najlpeiej w chlodnym srebrzanym odcieniu bo w tych co teraz nie wygladasz zbyt fajnie napewno Cie postarzaja i robia wrazenie jak bys nie wiedziala co to ladny wyglad :p <przepraszam za doslownosc ale tak to najlepiej ujme> Makijaz ust powinnien byc troche mocniejszy zeby wyroznialy sie twoje usta z calej twarzy a nie zlewaly sie z nia i ginely. Oczka napewno nie obryzowywuj cale kredka najlepiej od polowy, a ten niebieko-szary kolorek na powiekach nie za bardzo mi przypadl do gustu. Moze zaszalej i kilka kolorkow? Chyba juz to Sam proponowala.

Na razie to tyle pozdrawiam papa
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-20, 14:48   #10
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

[b] hmm a ja właśnie myślę, ze dobrze Ci w takim kolorku włosów (a jaki jest Twój naturalny? - może ten co teraz?)i fryzurkę też masz ciekawą - podoba mi się ta stercząca grzywka i cieniowanie
Ze zdjęć, choć trudno stwierdzić, ale na pierwszy rzut oka wyglądasz mi na Lato (te Twoje 2 piegi na nosie to chyba szare?) oczy masz raczej w chłodnym odcieniu...
w makijażu oprócz takiego niebieskiego, jaki masz (a może w ogóle zrezygnować z tego kolorku?) postawiłabym na inne chłodne odcienie: blady różowy, jakiś fiolecik, zimna zieleń (cytrynowa), turkusik, brązy, szarości - Twoja tęczówka wtedy dopiero wyjdzie i kolor cienia ładnie ją podkreśli
aha no i tego chyba jeszcze nie było..jeśli masz szerokie ramiona unikaj też dekoltów w łódkę, najlepsze będą w karo, co optycznie wysmukli górną część ciała.. a boczków ja nie widzę, ani tego, ze jesteś jakoś "wielka"
<font color=red> pozdrawiam
Stary 2005-04-20, 14:51   #11
nimfetka
Zadomowienie

no Kochane może coś jeszcze?
Stary 2005-04-20, 14:55   #12
nimfetka
Zadomowienie

Samanta Fałkowska napisał(a):
> Witaj
> zdjecia robione są w nocy i przy świetle lampy więc nie oddają naturalnego koloru Twojej skóry, włosów itd.
a no własnie ale nie miałam innej opcji
> Z tego co widze wydaje mi się że jesteś typem chłodnym (letnim) czyli kolory dla Ciebie to wszelakie złamane i nieco zgaszone barwy. Oczywiscie typ najlepiej oceniać 'na żywo" i w świetle dziennym.
> Co do makijażu to radziłabym troszke zmienić sposób malowania, tzn. nie malować całej powieki jednym kolorkiem cienia, tylko używać z 2-3 odcieni i je ładnie rozcieniować i rozłozyć. Dzięki temu oczy będą sie wydawały większe. W wewnetrznych kącikach koniecznie jasny cien, a mocniejszy kolor w zewnetrznych;-)
Pani Samanto ja własnie się tak maluje zazwyczaj w kącikach mam kolor perłowy jasny a w zewnetrznej stronie kolor mam ciemny szary błękitny może tylko na zdjęciu tak wyszło,nigdy nie maluje oczu jednym kolorkiem.

>
> Co do postury to nie widze aby była ona duża;-) ale jeżeli jest to aby ukryć szerokie ramiona unikaj poziomych linii w bluzkach, wybieraj raczej takie w dekoldem w serek,
a własnie dobry pomysł przy czymmam duże piersi .
>jeżeli Twoim problemem są np. nieco grubsze ramiona to unikaj obcisłych bluzek. Siegaj raczej po takie z nieco szerszymi rekawami. Wystające boczki możesz ukryć pod odpowiednią bluzką o nieco lużniejszym 'zluzowanym' dole. najlepiej aby była nieco marszczona ale nie obcisła;-)
> Unikaj tez wzorzystych materiałów. jeżeli wzorki to małe, jeżeli paski to pionowe, kolory raczej stonowane.
> Pozdrawiam i owocnych zmian;-)

dziękuje bardzo,bardzo!
> Niedlugo na wizaz.pl pojawi sie artykuł o trendach więc może znajdziesz w nim jakies inspiracje;-)
no musi być
> pzdr
> Sam
ja równiez pozdrawiam!
Stary 2005-04-20, 15:04   #13
nimfetka
Zadomowienie

PATIS_79 napisał(a):
> [b] hmm a ja właśnie myślę, ze dobrze Ci w takim kolorku włosów (a jaki jest Twój naturalny? - może ten co teraz?)i fryzurkę też masz ciekawą - podoba mi się ta stercząca grzywka i cieniowanie
powiem szczerze ze każdemu się podoba taki kolor włosów,i broń Boze zabraniają mi ciemniejszych a więc nie wiem co jest grane....??..moze "tylko tak mówią"??

> Ze zdjęć, choć trudno stwierdzić, ale na pierwszy rzut oka wyglądasz mi na Lato (te Twoje 2 piegi na nosie to chyba szare?) oczy masz raczej w chłodnym odcieniu...
tak są ni niebieskie ni zielone....

> w makijażu oprócz takiego niebieskiego, jaki masz (a może w ogóle zrezygnować z tego kolorku?)
oj jakie drastyczne zmiany .....
> postawiłabym na inne chłodne odcienie: blady różowy, jakiś fiolecik, zimna zieleń (cytrynowa), turkusik, brązy, szarości - Twoja tęczówka wtedy dopiero wyjdzie i kolor cienia ładnie ją podkreśli
zielony używam dość czesto,wiem,że mi pasuje ale tak codziennie zielony??
> aha no i tego chyba jeszcze nie było..jeśli masz szerokie ramiona unikaj też dekoltów w łódkę, najlepsze będą w karo, co optycznie wysmukli górną część ciała.. a boczków ja nie widzę, ani tego, ze jesteś jakoś "wielka"
> <font color=red> pozdrawiam
i takie będe miała bluzeczki
Paula Wiekie dzięki za twoje rady,bardzo mi na Twoim zdaniu zalezało,i tu patrze a odpisałaś!
Jeszcze raz wiekie dziękuje!
Stary 2005-04-20, 15:07   #14
nimfetka
Zadomowienie

Złośnico za ciuszki wielkie dzękuje!!
Stary 2005-04-20, 15:21   #15
PATIS_79
Rozeznanie

GG do PATIS_79

nimfetka napisał(a):
> powiem szczerze ze każdemu się podoba taki kolor włosów,i broń Boze zabraniają mi ciemniejszych a więc nie wiem co jest grane....??..moze "tylko tak mówią"??

nie nie na pewno jest to szczere

> zielony używam dość czesto,wiem,że mi pasuje ale tak codziennie zielony??

hmm no niekoniecznie codziennie, spróbuj też z innymi kolorkami, które podałam wyżej a poza tym można spróbować wymieszać razem dwa różne odcienie, np zielony z żółtym, z pomarańczowym, z białym... itp

> Paula Wiekie dzięki za twoje rady,bardzo mi na Twoim zdaniu zalezało,i tu patrze a odpisałaś!

to chyba do mnie, tak? ... bo odpowiedzi Pauli tu nie widzę hmm to miło mi, że jakoś mogłam pomóc i Cię troszkę uszczęśliwić (jeśli dobre jest to określenie)
ee tam i nie ma za co tak dziękować
Stary 2005-04-20, 15:34   #16
nimfetka
Zadomowienie

no oczywiście,że o Ciebie PAtis chodziło ależ ja jestem zakręcona!!!
Przepraszam!!

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości