Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-11-21, 19:49   #1
aneczkax33
Przyczajenie

Problem z prostymi i długimi włosami

Hej, wizażanki! Przychodzę do Was z moim odwiecznym problemem. Otóż moje włosy są długie, proste, zadbane, ale... No właśnie, pojawia się "ale"... Szybko się przyzwyczajają do szamponów, olejków i do uczesania. Najgorszy problem jest z przedziałkiem, który aktualnie mam na boku z lewej strony, są one mega przyklapnięte i nieładnie wygląda to na czubku głowy, zwłaszcza przy tym przedziałku, gdzie wygląda to jakbym łysiała
Co radzicie? Może powinny nabrać objętości? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ kocham moje włosy i chcę, aby wyglądały jak najlepiej
aneczkax33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:22   #2
Mia1612
Raczkowanie

Dot.: Problem z prostymi i długimi włosami

Częściej związuj włosy w wysoki koczek-ślimaczek na czubku głowy, to powinno dodać włosom objętości po rozpuszczeniu. Postaraj się zmieniać ułożenie przedziałka, chociażby przez odgarnianie włosów ręką na różne strony. Na objętość i brak przyklapu spróbuj szamponu Pharmaceris Keratineum do włosów osłabionych i przetłuszczających się, lub szamponu Vianek z serii normalizującej. Związuj włosy na czubku głowy do snu, albo chociaż podpinaj do góry grzywkę.
Mia1612 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości