a ten kolorek?? to jaki?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-19, 01:29   #1
pinksnickers
Raczkowanie

Question

a ten kolorek?? to jaki??

witam. mam pytanie i jednocześnie prośbę... czy potraficie zidentyfikować ten kolor włosów jaki ma tu Drew?? jestem nim zachwycona... nie jest ani za ciemny ani za jasny. a że mam jasne włosy to wydaje mi się że gdybym znalazła taką farbę to powinna my wyść
proszę podzielcie sie swoimi sugestiami.
Buziak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OCZY BR·ZOWE (20).jpg (62,7 KB, 97 załadowań)
pinksnickers jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 08:46   #2
smerfeta01
Zakorzenienie

Dot.: a ten kolorek?? to jaki??

nigdy nie uzyskasz identycznego kolorku, po pierwsze dlatego że ona ma jakieś pasemka we włosach, po drugie ma pewnie inną karnację i uważasz, że fajne ma włosy bo dobrze jej pasują, a czy zastanowiłas się jak Ty się będziesz czuć w takim kolorze ? jeśli wiesz że ten kolor to Twój wymarzony to pojawia się następna kwestia kupna dobrej farby, bo jak wiesz zapewne większosć farby dostępnych na rynku polskim niestety nie spełnia naszych oczekiwać co do koloru, albo wychodzą za ciemne, albo mają rudy połysk, czy nakładają się nierówno. Polecam w tym przypadku wybranie dobrego fryzjera
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 11:26   #3
pinksnickers
Raczkowanie

jednak do fryzjerów nie dokonca mam zaufanie. kilka razy sie zawiodłam i teraz zakażdym razem jak sie do salonu wybieram to zawsze zaniepokojona - z czym wyjdę. moze to przemysle i sie przejde.
Buziak
Stary 2006-03-19, 17:47   #4
smerfeta01
Zakorzenienie

no fakt, znaleźć dobrego fryzjera to nielada wyczyn. Moja koleżanka była raz u fryzjera z zamiarem rozjaśnienia włosów i wyszły jej niezłe placki, potem trzeba było powrócić do naturalnego ciemnego koloru,a przy tym niestety ucierpiały najbardziej właśnie włosy.
W przypadku przyciemniania sprawa jest prostrza, wystarczy tylko wybrać odpowiednią farbę. Jesli masz jasne włoski to uważaj ze wszelakimi brązami - może wybierzesz coś z oferty L'oreal
Stary 2006-03-19, 17:55   #5
Kasiek1987
Zakorzenienie

Ja się zastanawiam, czy ten kolor w ogóle jest "prawdziwy", czy np. przerobiony jakoś komputerowo. Wydaje mi się, że Drew naturalnie jest dość blada i wygląda na tym zdjęciu dość nienaturalnie, więc może kolor włosów też "podrasowali"...
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:03   #6
smerfeta01
Zakorzenienie

nienaturalność to już swoją drogą ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że my wierzymy w te upiększacze, super kolory włosów i chcemy mieć takie same co często niestety ma fatalne skutki. A pewnie gdybyśmy "przypadkiem" spotkali gwiazdę normalnie na ulicy to bardzo byśmy się zdziwiły co do jej wyglądu i koloru włosów

pinksnickers - Tobie polecam przeglądnąć ofertę Loreal

i odradzam Palette i wszelkie Garniery, bo kolory są przekłamane niestety
Stary 2006-03-19, 22:08   #7
pinksnickers
Raczkowanie

wielkie dzieki
z paletta napewno bym nie skorzystała, to pewne. znalazłam odcień wydaje mi sie podobny do tego co ma Drew... a jak wam sie wydaje czy jest on podobny??Safira " tygrysie oko" lub ewentualnie "mistyczne złoto"
http://www.wella.pl/consumer/consume...la_odcieni.jsp
niestety nie moglam znaleźć zdjecia do wklejenie wiec musze podac link z tabelą odcieni, gdzie sa wlasnie te dwa o ktorych wspomniałam
buziak
Stary 2006-03-20, 12:33   #8
nielle
Raczkowanie

Zdjecie Drew jest faktycznie mocno wyretuszowane,dltego kolor wlosow pewnie tez jest upiekszony i w rzeczywistosci wyglada mniej efektownie. Kiedys eksperymentowalam z blondami i roznymi farbami. Kolor na załączonych przeze mnie zdjęciach uzyskałam farbą Garnier Nutrisse Beżowy Blond Superrozjasniający(nr 101), a potem zrobilam sobie cieniutkie pasemka Garnier Color Naturals jasny zloty brąz (nr 5.3). Niestety ten odcien brązu ma tendencje do wyplukiwania sie na rudo.
Mam nadzieję, że trochę pomogłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cut1.jpg (44,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cut2.jpg (17,2 KB, 46 załadowań)
nielle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 22:58   #9
pinksnickers
Raczkowanie

Bardzo ładnie ten kolorek wyszedł Ci na głowce Nielle. ja ostatnio na Garnierte sie troszke zawiodłam. mam dosyć jasne wlosy ( teraz ) i chciałam je jeszcze troszkę rozjaśnić wlasnie farbą Garniere jakis tam super SUPER rozjasniającym blondem... i nic... zupełnie nic!! kolor był bez zmian tylko ja bylam zła ze niepotrzebnie sobie włosy podniszczyłam.
ten niewypał mnie zaskoczył bo kiedys jakis rok temu jak miałam jeszcze czarne wlosy to farbowałam je właśnie farbami Garnier i były spoko.
Buziak
Stary 2006-03-21, 10:58   #10
nielle
Raczkowanie

no niestety tak to jest z farbami, nie da sie przewidziec jaki kolor wyjdzie. Ja tez zawsze drżę przed farbowaniem, zwlaszcza ze robię to sama.
Co do Safiry to nie wiem jak wychodzą kolorki w rzeczywistosci, bo nie uzywalam, ale tu na Wizazu przewijalo sie sporo wątkow na temat tej farby. Moim skromnym zdaniem "tygrysie oko" wyjdzie po prostu jako rudy. Jesli koniecznie Safira to, bardziej obstawalabym przy mistycznym zlocie.A moze po prostu zacznij stopniowo od ciemniejszych cieniutkich pasemek? tak czy inaczej nie obejdzie sie bez metody "prób i błędów" Tak to jest z farbowaniem powodzenia
nielle jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości