Mężczyzny problemy z cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-20, 15:10   #1
N_18
Przyczajenie

Angry

Mężczyzny problemy z cerą

Mam parę problemów z cerą, których chciałbym się jak najszybciej pozbyć.

1. to fioletowe sińce pod oczami, które mam od dziecka. Z biegiem czasu jednak się one powiększyły. Od razu powiem, że to nie są one wynikiem przemęczenia, ponieważ śpię minimum 8 godzin. Może tylko za dużo siedzę przez monitorem, ale jak mówię mam ten problem od dziecka, kiedy jeszcze nie miałem komputera. Używam kosmetyku tlenowego firmy Faberlic - żel nawilżający do powiek przeciw obrzękom i podkrążonym oczoczom oraz maskujący korektor pod oczy firmy Oriflame. Efekty niestety nie są rewelacyjne. Jest może trochę lepiej, ale nie jest idealnie, gdyż sińce nadal widać. Jak z tym skuteczniej walczyć?

2. to trądzik. Mam kilkanaście większych i mniejszych wyprysków na twarzy, policzkach i ostatnio dużo na czole. Od ponad dwóch miesięcy używam kosmetyków z linii AVON cleadskin, a konkretniej: głęboko oczyszczający żel z mikrodrobinkami, eukaliptusowy peeling do twarzy, maseczka oczyszczająca do cery trądzikowej, oczyszczający tonik przeciwko wągrom. Niestety, dużej zmiany nie widzę - wypryski nie zniknęły.

3. i zarazem ostatnie to czarne kropki na nosie. Używam kosmetyków jak powyżej z naciskiem na tonik oczyszczający przeciwko wągrom, który codziennie przez kilka minut mocno wcieram w nos, ale muszę powiedzieć, że na chwilę obecną zniknęło mi tylko, dosłownie kilka kropek. Jak z tym skuteczniej walczyć?

Czekam na porady. Co powinienem zrobić, aby lepiej wyglądać.
To dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję!
N_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości