W這ski, w這sy na brzuchu - Strona 10 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-01-11, 19:08   #271
pyska127
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Re: W這sy na brzuchu!!!

Cytat:
Napisane przez guest Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje za odpowiedz Agnieszko. Do lekarza naprawde nie pojde bo to jest dla mnie krepuj帷e. Mam jednak kolejne pytanie czy wymieniony przez ciebie wosk mo積a kupic w normalnych sklepach kosmetycznych , czy jaki specialnych ? Ile kosztuje, oraz jak d逝go sk鏎a po nim zostaje g豉dka? pozdrowniena dla wszystkich
Czesc ;] . aa ja mam podobny ale troche inny problem . ;/ mam dopiero 13 lat . ii na brzuchu . (Calym) mam male wloski .tzn byly male ale jestem gluupia ;/ bo raz je ogolilam maszynka i teraz sa gestsze i ciemniejsze ;/ ;((((

wstydliwe to jest ;/ zwlaszcza w lecie ;/ . a ty usunelas juz te wloski ? w jaki sposob? wlasnie slyszalam ze sa jakies takie kremy alboo leki ale nie pamietam nazwy a nie moge znalezc w internecie ;/ . proosze jakbys mogla too odpisz mi na maila pyska127@buziaczek.pl . i z g舥y dzieki . ;] ;*

pozdrawiam
pyska127 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-27, 12:19   #272
Ailee17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
GG do Ailee17 Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Ailee17
Dot.: W這ski, w這sy na brzuchu

Mam ten sam problem. mam 17 lat i rosn mi w這ski na brzuchu (ciemne wok馧 p瘼ka i pod nim no i mam tak 軼ie磬 od piersi ciemn, no i jasny meszek na brzuchu), ale i do tego mi璠zy piersiami i co gorsza na piersiach te mam kilka ciemnych w這sk闚 i troszk wi璚ej jasnych. Wybieram si do endokrynologa, ale mog si spodziewa jego odpowiedzi i wynik闚 bada, bo m鎩 tata jest bardzo ow這sionym cz這wiekiem i prawdopodobnie odziedziczy豉m to w genach. Co zrobi. W這ski z piersi wyrywam p瘰etk, te ciemniejsze a te z brzucha gol. Bo co innego mi zostaje? Na laser mnie nie sta.
Trzeba z tym jako 篡. Cho jest ci篹ko.
Ailee17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-15, 21:06   #273
daria991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

witam. te mam w這sy na ca造m brzuchu i nie tylko... pr鏏owa豉m r騜nych sposob闚... ten pasek pod p瘼kiem od czasu do czasu depiluje, ale co mi to da skoro mam pozosta陰 cz窷 brzucha w takich w這sach...
pr鏏owa豉m je rozja郾i zwyk造m rozja郾iaczem Joanny, ale od tego w這sy, kt鏎e nie ros造 (te po bokach) zacz窸y rosn望! Normalnie bym je rozja郾ia豉 dalej, ale one robi si coraz d逝窺ze... Tylko czekam, a cofn si w rozwoju i zostan ma逍 =D
o tych kremach z telewizji te czyta豉m... To cholerstwo kosztuje ponad st闚!
Je瞠li znacie jakie sposoby, 瞠by si pozby tych w這s闚 to ja bardzo ch皻nie pos逝cham
daria991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-10, 21:11   #274
patika098
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 014

Witajcie,a ja mam w這sy nawet na piersiach ,nie m闚ie o tych kolo sutk闚... chcialabym usun望 je woskiem,chocia te z boku,ko這 rowka,jak my郵icie,to dobry pomys? Jakie odrosn? Mo瞠 ktoras z was ju usuwala je w tym miejscu...
patika098 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-11, 13:50   #275
elane8907
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

tez niestety mam problem z owlosieniem ale zastanawiam sie czy posiadanie wogole wloskow na brzuchu czy biuscie jest juz objawem nadmiernego owlosienia?? bo ja tez mam wloski pod pepkiem tyle ze jest to taka cieniutka sciezka i czy to ma kazda kobieta??z bliska troche widac ale tak to nie i zastanawiam sie czy to juz jest powod do niepokoju ? zwlaszcza ze na brzuchu tez mam wloski ale jasne natomisat najbardziej martwi mnie to ze czasem w okolicach sutkow wyrastaja mi takie wloski czarne ktore wyrywam bo wyglada to okropnie i pomiedzy piersiami tez mam takie troszke ciemniejsze wloski. Zazywam tabletki anty dopiero 2 miesiac po przerwie bo wczesniej tez zazywalam okolo rok czasu no ale jakos nie przypominam sobie zeby wloski mi zmalaly przez zazywanie tabletek....czy moze ktos cos doradzic?? czy powinnam zwrocic sie z tym do pani ginekolog?? boje sie ze powie ze te wloski to cos normalnego i mnie zbyje, zwlaszcza ze moja mama sie tym nawet nie przejela :/:/
elane8907 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-11, 16:55   #276
patika098
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 014

Ja tak samo jak Ty dlatego nie poszlam z tym do ginekologa...
patika098 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-14, 21:56   #277
shane00
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 020

Heh i ja mam ten nieszcz瘰ny problem
Ciemne w這ski pod p瘼kiem, kt鏎e gole, bo strasznie mi to przeszkadza這
Na ca造m brzuchu i plecach meszek
I tak瞠 na piersiach co wyrywam. I mi璠zy piersiami, co mnie denerwuje.

Og鏊em g逝pia sprawa, ale nic sie nie da zrobi inaczej

________________.

M鎩 <3 Kotek ; *

D捫 do cel闚

Edytowane przez shane00
Czas edycji: 2011-04-27 o 23:41
shane00 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-15, 22:09   #278
magda96
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Ja raz ogoli豉m kremem do depilacji w這ski pod p瘼kiem, bo by造 ciemne a akurat musia豉m ubra kr鏒k bluzk, ale mi si si nie uda這... trzyma軛 krem na sk鏎ze kilka minut wi璚ej ni by這 napisane na opakowaniu jako ,,maksimum,,. Jak zacz窸am 軼i庵a krem tym plastikowym czym to prawie 瘸den w這sek nie zosta usuni皻y! Mora? Nast瘼nym razem zrobie tak--na這輳 krem, 軼i庵n go r瘯, a potem usun w這ski depilatorem. Po co ten krem? 疾by zmi瘯czy w這ski przed bolesnym depilowaniem, bo wtedy lepiej si daj wyrywa i jest mniej b鏊u
magda96 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-13, 16:19   #279
patrznamnie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 275

hej dziewczyny ja to mam problem dopiero .. jak by豉m m這dsza to jak si璕ne豉m po maszynke to jazda wszystko zaczelam golic takze wlosy kolo pepka i teraz mam tragedie odrastaj takie ciemne , pr鏏owa豉m je depilowa ostatnio plastrami do depilacji twarzy ale nic z tego dalej odrastaj ciemne, wyrywam pojedyncze p瘰et i tez odrastaj czarne a naturalnie jestem ciemna blodnynka ... wczoraj znowu je ogolilam maszynka bo juz nie wytrzyma豉m no nie widze zadnego rozwiazania mojego problemu .. zeby uzyc tego wybielacza z sally hansen musialabym je zapuscic ale teraz przeciez jest lato i takie rozwiazanie tez odpada powiedzcie mi co robic
najgorsze jest to ze mam piekny pepek ale te wlosy ochydnie wygladaja
Stary 2010-06-25, 21:37   #280
primarylady
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

ja tez mam ten problem... jak by豉m m這dsza r闚nie ogoli豉m i teraz mam grubsze i ciemniejsze... jak by豉m z tym u ginekologa to nawet hormon闚 nei sprawdzi stwierdzi, 瞠 taka moja natura, ale czy to cholera normalne?
dziewczyny z piersi nie wyrywajcie w這sk闚, bo wszystko wp造wa na rozw鎩 kom鏎ek nowotworowych, wi璚 ostro積ie.
primarylady jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-01, 20:03   #281
edytalek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Je郵i chodzi o w這ski na brzuchu to polecam wosk w plastrach. W這ski s cie雟ze i mniej ich odrasta. Przed depilacj, z jeden dzie, zr鏏cie wieczorem peeling, nast瘼nego dnia mo積a ju przeprowadza depilacj. Plastry najlepiej poci望 sobie na mniejsze kawa趾i, depilacja wtedy b璠zie 豉twiejsza. Potem nale篡 posmarowa si g喚boko nawil瘸j帷ym balsamem, kremem itp. Wa積e jest codzienne nawil瘸nie, nawet 2 razy dziennie oraz peelingi 2-3 razy w tygodniu. Trzeba jedynie cierpliwo軼i, sama wiem po sobie. Zapewne wi瘯szo嗆 widzi jak w這s wychodzi i my郵i, 瞠 ju zacznie wrasta i go wyd逝buje. Ot騜 nie! Nale篡 kilka dni poczeka i same zobaczycie ze ro郾ie on normalnie.

Ja ze swojej strony mam pytanie odno郾ie rozja郾iania w這sk闚. Jakimi preparatami mo積a to zrobi i czy one nie odbarwiaj sk鏎y? Za wszystkie odpowiedzi z g鏎y dzi瘯uj!

Edytowane przez edytalek
Czas edycji: 2010-07-01 o 20:05
edytalek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 17:05   #282
Szazaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam dziewczyny,
ot騜 mam ten sam problem co wi瘯szo嗆 z Was tutaj Ciemne w這ski na brzuchu - okolice p瘼ka odrastaj帷e w wyniku nie鈍iadomego usuni璚ia ich za m這du... :
Szazaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 17:40   #283
agusia5144
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

Ja u篡wam p瘰ety gdy nie jest ich bardzo du穎
agusia5144 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 18:06   #284
Szazaaa
Przyczajenie

No w豉郾ie. Jest wiele sposob闚, by z tym walczy P瘰eta, grzany wosk, rozja郾iacze... Nie ma si co za豉mywa
Szazaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-08, 22:11   #285
Synthia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Dziewczyny!
Podejrzewam 瞠 zrobi豉m wod utlenian <9%...
Zauwa篡豉m, 瞠 robi mi si bia貫 plamy na brzuchu od smarowania w這sk闚 ale co ciekawe po jakim czasie znikaj a w這ski jak by造 ciemne tak s:/

Mo瞠cie mi zdradzi ile czasu potrzeba 瞠by zobaczy jakie efekty?
Synthia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-05, 20:48   #286
lukrecja222
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 420

czy by kto mo瞠 z tym problemem u lekarza? Czy on daje skierowanie na jakie badania czy jakie leki przepisuje od razu?
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-06, 14:57   #287
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

Wiele z Was pisze o tym problemie, moze jest to wiec ca趾iem naturalne?
W koncu nikt nie jest ca趾owicie gladki.
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 14:19   #288
jessica12345
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

mam problem ;/ jestem m這d dziewczyna. mam 16 lat. m鎩 problem polega na tym, 瞠 mam owlosienie na brzuchu kiedys ogoli豉m je i teraz sa jeszcze ciemniejsze ( wstydze sie pokazac mojemu ch這pakowi w stroju kompielowym... bardzo chciala bym sie pozbyc ow這sienia lub skutecznie i nie drogo je rozja郾ic... bardzo prosze o pomoc i z g鏎y dziekuje
jessica12345 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-04, 02:27   #289
poesy
Przyczajenie

Ach, jak ja dobrze znam problem w這s闚 - m鎩 (chyba) najwi瘯szy kompleks. Mam bardzo ciemne w這sy i bardzo jasn sk鏎, tak wi璚 na brzuchu m鎩 "meszek" jest bardziej widoczny ni u innych, szczeg鏊nie za "軼ie磬a mi這軼i" (ja bym j raczej nazwa豉 autostrad...). W ka盥ym b康 razie pr鏏owa豉m ju golenia, smarowa豉m brzuch wod utlenion, ostatnio pokusi豉m si nawet o wyrwanie w這s闚. Niedawno kupi豉m rozja郾iacz do w這sk闚 na twarzy i ciele Sally Hansen i mam zamiar go wypr鏏owa (po cichu licz, 瞠 znalaz豉m z這ty 鈔odek, zobaczymy...)

Z metod powy瞠j, pomijaj帷 ogromny b鏊, poleci豉bym wyrywanie w這sk闚, bo odros造 znacznie mniej widoczne i s takie ju d逝窺zy czas.
poesy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 23:19   #290
naiyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322
GG do naiyah

a ja si um闚i豉m na laserowe usuwanie w這s闚 z linii brzucha. M璚zy豉m si z tym 10 lat i mam do嗆! Troch kasy na to p鎩dzie, ale skoro ma mi to oszcz璠zi nerw闚 na ca貫 篡cie to si decyduje.

naiyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 11:12   #291
daria991
Przyczajenie

nie zapomnij powiedzie nam o efektach
Stary 2011-04-07, 12:26   #292
naiyah
Raczkowanie

GG do naiyah

powiem powiem ale pani w salonie powiedzia豉 mi, 瞠 zazwyczaj potrzebne s 4-5 zabieg闚, kt鏎e wykonuje si w odst瘼ach ok. 1,5 miesi帷a wi璚 d逝uuugo.

Stary 2011-04-08, 12:42   #293
daria991
Przyczajenie

i droooogo
Stary 2011-04-10, 16:23   #294
Aredhel125
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 648

S逝chajcie ja te mam gdzie od dw鏂h lat mo瞠 troch wi璚ej w這sy od p瘼ka w d馧- w豉snie taki pasek. Nie sa jako przera瘸j帷o g瘰te ale widoczne i takie do嗆 d逝gie szczeg鏊nie przy p瘼ku, ciemne. Ostatnio zauwazy豉m, 瞠 jest ich wi璚ej i obejmuj szerszy obszar ni wcze郾iej. Ponad to mam lekki w御ik. W sumie zawsze taki mia豉m i wydawa si ca趾iem normalny ale teraz jest bardziej zauwa瘸lny i w這ski szczeg鏊nie po bokach s ciemniejsze. Poza tym ca造 czas walcz z tr康zikiem. Dodam, 瞠 mam 20 lat. Czy warto i嗆 z tym do endokrynologa? Czy to jednak normalne s takie objawy?
Aredhel125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-10, 16:31   #295
naiyah
Raczkowanie

GG do naiyah

ja bym posz豉, zawsze lepiej sprawdzi i dzia豉 zawczasu

Stary 2011-06-27, 15:30   #296
bojkka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 636

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Poka wiadomo嗆
S逝chajcie ja te mam gdzie od dw鏂h lat mo瞠 troch wi璚ej w這sy od p瘼ka w d馧- w豉snie taki pasek. Nie sa jako przera瘸j帷o g瘰te ale widoczne i takie do嗆 d逝gie szczeg鏊nie przy p瘼ku, ciemne. Ostatnio zauwazy豉m, 瞠 jest ich wi璚ej i obejmuj szerszy obszar ni wcze郾iej. Ponad to mam lekki w御ik. W sumie zawsze taki mia豉m i wydawa si ca趾iem normalny ale teraz jest bardziej zauwa瘸lny i w這ski szczeg鏊nie po bokach s ciemniejsze. Poza tym ca造 czas walcz z tr康zikiem. Dodam, 瞠 mam 20 lat. Czy warto i嗆 z tym do endokrynologa? Czy to jednak normalne s takie objawy?
by豉s u lekarza? ciekawa jestm ja przebiega wizyta u endokrynologa i jakie leczenie zaproponowa...
Stary 2011-07-17, 13:48   #297
nanaa95
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Hej
U mnie ciemne ow這sienie wyst瘼uje nie tylko wok馧 p瘼ka ale tak瞠 tworzy cienk lini do po這wy brzucha i tak to okre郵 na sam d馧 :/ Pr鏏owa豉m wyrywa p瘰et, ale... Robi造 si czerwone krostki, a p騧niej okropnie wygl康aj帷e br您owe(!) blizny (dodam, 瞠 mam bardzo jasn karnacj :P). Depilacja odpada, wi璚 zach璚ona opiniami na temat wybielacza do w這sk闚 Sally Hansen - zdecyduj si na kupno

My郵a豉m, 瞠 ten problem dotyczy ma這 os鏏 (podobno ja mam to po tacie, chocia i tak profilaktycznie p鎩d na badania).
Trzymajcie si dziewczyny
nanaa95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-18, 02:09   #298
sajles17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

hej, mam taki sam problem, a w豉軼iwie, to powoli si go pozbywam. Pr鏏owa豉m ju盧hyba wszystkiego, najgorsze jest skubanie p瘰et - w這ski wtedy strasznie wrastaj. M鎩 spos鏏 - zapu軼i je cho troch, a nast瘼nie kupi najta雟zy rozja郾iacz do w這s闚 ( ja kupuje za 6z do pasemek) byle NIE HENN(po niej wyskoczy造 mi b帳le)! i zmiesza to z 12% wod utlenion w kremie - na allegro, lub w salonie fryzjerskim mo積a dosta. Mieszamy proszek z rozja郾iacza z wod 12%(mniej wi璚ej proporcje 1:1), k豉dziemy papk gdzie trzeba i po jaki 40 sekundach zbieramy papk, przecieramy i patrzymy, czy nie pojawi造 si p璚herzyki, czy co. Je郵i nie, dajemy papk zn闚 i po jakim czasie zmywamy i sprawdzamy. W tym roku w ko鎍u oby這 si bez golenia brzucha(fuj)!. Sk鏎a po tym zabiegu jest troch przesuszona i piecze, ale najlepiej nic na ni nie dawa, sama si zregeneruje. Ja farbuje w這ski w ten spos鏏 ju ze 3 miesi帷e!
Polecam, bo nawet lasery niewiele mi pomog造. Sally Hansen, dla mnie by niestety za s豉by. A po rozja郾iaczu od razu s efekty.

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

hej, mam taki sam problem, a w豉軼iwie, to powoli si go pozbywam. Pr鏏owa豉m ju盧hyba wszystkiego, najgorsze jest skubanie p瘰et - w這ski wtedy strasznie wrastaj. M鎩 spos鏏 - zapu軼i je cho troch, a nast瘼nie kupi najta雟zy rozja郾iacz do w這s闚 ( ja kupuje za 6z do pasemek) byle NIE HENN(po niej wyskoczy造 mi b帳le)! i zmiesza to z 12% wod utlenion w kremie - na allegro, lub w salonie fryzjerskim mo積a dosta. Mieszamy proszek z rozja郾iacza z wod 12%(mniej wi璚ej proporcje 1:1), k豉dziemy papk gdzie trzeba i po jaki 40 sekundach zbieramy papk, przecieramy i patrzymy, czy nie pojawi造 si p璚herzyki, czy co. Je郵i nie, dajemy papk zn闚 i po jakim czasie zmywamy i sprawdzamy. W tym roku w ko鎍u oby這 si bez golenia brzucha(fuj)!. Sk鏎a po tym zabiegu jest troch przesuszona i piecze, ale najlepiej nic na ni nie dawa, sama si zregeneruje. Ja farbuje w這ski w ten spos鏏 ju ze 3 miesi帷e!
Polecam, bo nawet lasery niewiele mi pomog造. Sally Hansen, dla mnie by niestety za s豉by. A po rozja郾iaczu od razu s efekty.

---------- Dopisano o 02:09 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

sajles17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-05, 11:41   #299
Wenus21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 396
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez naiyah Poka wiadomo嗆
a ja si um闚i豉m na laserowe usuwanie w這s闚 z linii brzucha. M璚zy豉m si z tym 10 lat i mam do嗆! Troch kasy na to p鎩dzie, ale skoro ma mi to oszcz璠zi nerw闚 na ca貫 篡cie to si decyduje.
I jak efekty?
Stary watek ale mo瞠 jakim cudem tu jeszcze zajrzysz

A mo瞠 ,kt鏎a inna z was usuwa豉 w這ski z brzucha laserem?Bo sama si nad tym zastanawiam
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-07-05 11:41:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.