W這ski, w這sy na brzuchu - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-12-05, 00:30   #211
4n3t4
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 563
Dot.: Re: POMOCY!!!!

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz i嗆 do lekarza, by mo瞠 to hirsutyzm - nadmierne ow這sienie i ciemne na brzuchu, piersiach, nad warg itd. Jakie hormony pomog. Ewentualnie depilacja woskiem. Ja kupi豉m wosk na zimno Joanny i tak robi, pomaga.
Ja tak瞠 s造sza豉m o takiej dolegliwo軼i - hirsutyzm, kt鏎y nawet mo瞠 by przyczyn bezp這dno軼i. Nie mia造軼ie albo nie macie problem闚 z zaj軼iem w ci捫?

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-16, 17:11   #212
lolek2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Re: W這sy na brzuchu!!!

czesc jestem ch這pakiem,i mam problem w豉snie z w這sami na brzuchu i na klacie,chodze na si這wnie i mam widoczna klatke piersiow i brzuch(karolyferek)znaczy jestem wy瞠瘺iony ale rosna mi w這sy i teraz pytanie czy jest jakis spos鏏 zeby sie tego pozbyc ,ogoli貫m sobie w這sy od p瘼ka w d馧 juz 2 razy ale one odrastaj i sie rozszezaj,jakie moge kupowac kosmetyki ,moze jakies plasty woski albo kupie sobie depilator:d prosze o porade przy okazi o podawanie cen oczywiscie jak ktos zna i z g鏎y dziekuje.i jeszcze jedno pytanie CZY TO JEST KOBIECE FORUM??
lolek2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-17, 09:14   #213
Ashmira
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591
Dot.: W這ski, w這sy na brzuchu

Tak szczerze Ci odpowiem- ka盥emu si podoba co innego. M鎩 ch這pak ma w這sy na brzuchu i klatce piersiowej i mnie to osobi軼ie kreci. Jak dla mnie wydepilowanie faceci odpadaja. Je瞠li masz ciemne w這sy to przecie naturalne..ale s gusta i gu軼iki
Ashmira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-17, 16:17   #214
Crysanna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Mnie te si w這sy na brzuchu/klacie podobaj u faceta闚.. depilowanie ich przez faceta wydaje mi sie gejowskie.. no chyba, ze tych w這s闚 masz naprawde tak du穎. ze powiedzmy nie widac spod nich sutek.. wtedy mozesz depilowac.. Ale je郵i jest ich tylko troch, to jest okej.
Crysanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-17, 20:59   #215
lolek2
Przyczajenie

nie no gejem nie jestema to jest kobiece forum,bo cos mi tu troche ruzowo:p
lolek2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-27, 21:31   #216
aury
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do aury

Moja kolezanka ogolila sobie te wloski woskiem i teraz jej rosnie zdecydowanie wiecej i sa ciemniejsze..
Stary 2007-12-27, 22:49   #217
cool girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276

Gdzie dostane 9/12% wode utleniona?? Bo raczej nie chce kupowac w hurtowni fryzjerskiej w litrowej butelce..
Stary 2008-04-12, 10:55   #218
JK2490
Przyczajenie

12% wode utleniona w kremie mo積a kupi na allegro... ale jak to dziala na wloski na brzuchu to nie mam pojecia
Ja mam problem wlasnie z wrastaj帷ymi w這skami wrastaj wszedzie... nawet po regulacji brwi :/ a na brzuszku to jest juz masakra i blizny... nie znacie jakiego kremu czy czegos na wrastanie w這sk闚??
JK2490 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-12, 14:42   #219
gerda
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 464

tak wode mo積a kupic w sklepie fryzjerdskim,
a co do wrastaj帷ych w這s闚 te szukam dobrego patentu bo nic mi nie pomaga
gerda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-12, 18:35   #220
naiyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322
GG do naiyah

w aptece ale cz瘰to trzeba zam闚i i czeka na ni ok. 1 dnia

naiyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-12, 19:57   #221
licorice
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63
Dot.: Re: POMOCY!!!!

Ja tez mam rzadkie czarne w這ski kolo pepka ale takie cos chyba jest normalne. Czy nie?:P
Nie sa one az tak widoczne. Tez myslalam, zeby je woda utleniona potraktowac
licorice jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-12, 22:14   #222
Ankalime
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 810

w徠ek dla mojego debilizmu
maj帷 lat 16 zaczelam sobie golic (!!!) wloski pod pepkiem, a mialam ich malo. efekt? piekny czarny busz :/ pozniej potraktowalam to depilatorem. efekt? piekny czarny busz wrastajacy pod skore, ropiejacy papszacy sie etc. powiedzialam sobie dosc tego! zapuszczam te klaczyska i rozjasniam je regularnie, co pare dni. wloski sa prawie niewidoczne (ale dlugie sa, dlatego je widac, przynajmniej z mojej perspektywy). i teraz nie wiem co dalej czy isc do lekarza, w koncu sama sobie to zrobilam, wloski zciemnialy od golenia, wiec sama nie wiem jak zaluje tego co sobie zrobilam....
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-14, 08:36   #223
hihi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 33 274

Cytat:
Napisane przez Ankalime Poka wiadomo嗆
w徠ek dla mojego debilizmu
maj帷 lat 16 zaczelam sobie golic (!!!) wloski pod pepkiem, a mialam ich malo. efekt? piekny czarny busz :/ pozniej potraktowalam to depilatorem. efekt? piekny czarny busz wrastajacy pod skore, ropiejacy papszacy sie etc. powiedzialam sobie dosc tego! zapuszczam te klaczyska i rozjasniam je regularnie, co pare dni. wloski sa prawie niewidoczne (ale dlugie sa, dlatego je widac, przynajmniej z mojej perspektywy). i teraz nie wiem co dalej czy isc do lekarza, w koncu sama sobie to zrobilam, wloski zciemnialy od golenia, wiec sama nie wiem jak zaluje tego co sobie zrobilam....
Tak na dobr spraw, z tego co piszesz, to masz tendencj do wrastania, wi璚 wosku tez nie polecam - obecnie mo瞠sz je w sumie chyba tylko rozja郾ia, bo lekarz niewiele pomo瞠 podejrzewam

Ew. laser itd...
Stary 2008-04-14, 14:44   #224
karol000
Przyczajenie

Ehh...widze,ze nie tylko ja mam taki problem;( Ogoli豉m se kiedy w這sy na brzuchu i r瘯ach teraz mam straszne!! Jestem ciemn brunetk mam ciemn karnacje. Teraz strasznie je wida s geste, ciemne i d逝gie(na brzuchu to nie tylko ma造,cieniutki paseczek).Az wstyd,ale ju ich nie ruszam niech se rosn. Na plecach te mam.Rozja郾ia豉m wod utlenion,troche pomog這..Teraz chodze na solarium, raz w tygodniu na 10 min na opalonej sk鏎ze ich nie wida,wiec w lato jak b璠e sie opala naturalnie mo瞠 by tylko lepiej!! ) Widze,ze wiele dziewczyn ma taki problem wiec sie od dzisiaj tym nie przejmuje.Ciesze si 瞠 nie mam na twarzy.
A co do facet闚 to wole ow這sionych.Podoba mi sie jak ma w這sy na r瘯ach,nogach i taki paseczek na brzuszku.A jak mu pod pachami przeszkadzaj to niech se goli.
karol000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-14, 19:41   #225
JK2490
Przyczajenie

hehe no faktycznie lekko owlosieni faceci sa ok ... ale z tymi naszymi wlosami moimi tez szczegolnie na brzucholu to jest masakra... :/ ja depiluje depilatorem regularnie.. ale teraz przestalam bo jeden mi sie wrosnal na maksa i ;( nie mam go jak wyciagnac... nieladnie to wyglada naprawde ale co zrobic... jak juz bede stara i bogata to pojde na laser a woda utleniona.. nawet ta zwyczajna troszke pomaga ale to minimalnie... i to jesli sie stosuje troche czasciej... wiem bo wyprobowalam na sobie
jak juz znajdziecie patent na wrastajace wloski to odrazu piszcie!!!!!
Stary 2008-04-14, 20:35   #226
karol000
Przyczajenie

Auaa...to mo瞠 przesta depilowa skoro Ci si wrastaj?!

No fajni, ale prawda jest taka,瞠 przecie jak si kto nam spodoba albo my komu to sie nie patrzy czy ta osoba ma w這sy na r瘯ach na buzi czy ty趾u.A jak ju sie zakochamy na maxa,to chyba na tym to polega 瞠by si akceptowa takim jakim si jest. Tak kolesie gadaj 瞠 dziewczyna ma by g豉dka bo si naogl康aja film闚 gdzie te wszystie modelki z sztucznymi cyckami lataj,wszystko komputerowo.A wiadomo,瞠 takiej nie spotkaja w鈔鏚 kolezanek z klasy.
To zale篡 jakie kto ma geny.S dziewczyny co nie maja wogole w這s闚 na ciele i placz ze maja zbyt cienkie w這sy na g這wie.inne za s co maja geste,grube w這sy na g這wie a tak瞠 na ciele...nikomu nie dogodzisz;D
To co,瞠 moje bd widac pod s這鎍em-nie zgole,nie wyrwie.Never...jestem szczup豉,uprawiam sporty,chodze na si這wnie i b璠e si chwali swoim cia貫m!
Stary 2008-04-15, 09:50   #227
JK2490
Przyczajenie

tak tez mozna moj facet nie narzeka na moje wloski.. nigdy nawet o tym nie rozmawialismy nic mi nie powiedzial na ten temat czyli?? moze nie widzial :P a raczej moze nie rzuca sie to tak w oczy.. niezle sie maskuje hehe ale przeciez nie chodzi o to (przynajmniej mnie) zeby zdobyc faceta na zarypiste cialo, tylko o to aby byc ladna dla samej siebie no i... to taki chyba ogolnie przyjety kanon piekna - cialko bez wlosow prawda?? moze nie dla wszystkich ale przeciez kazdy ma inny gust - a ja nienawidze tych kudlow!

Latwo Ci mowic - 'nie depiluj' - prawda jest taka ze jak juz sie to kiedys ruszylo co bylo bardzo glupim bledem to teraz ma sie problem na cale zycie ;( i cos trzeba z nim robic :/
Stary 2008-04-15, 15:23   #228
karol000
Przyczajenie

Ja te kiedy ogoli豉m kila razy, a to pono gorsze ni depilacja bo nie usuwasz cebulek,w這s ro郾ie mocniejszy. A teraz ju ich nie m璚ze a mam ich mn鏀tow,s d逝gie i ciemne ze wzgl璠u na moje geny i urode.Racja,ka盥y ma inny gest wi璚 powodzenia i 瞠by Ci si juz nie wrasta造 )
Stary 2008-04-15, 18:43   #229
czarny_motyl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

...

Edytowane przez czarny_motyl
Czas edycji: 2010-06-24 o 22:06
czarny_motyl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-16, 00:30   #230
fretka82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

jakbym mog豉 cofn望 czas to bym w zyciu nie ruszy豉 w這sk闚 na brzuchu :/ zrobi豉m to te przez mojego by貫go faceta bo zwr鏂i na to uwag i ja jak g逝pia zacz窸am je usuwa penset. I od 10 lat si z tym m璚z:/
jestem brunetk, wi璚 mam czarne w這ski na linii pod p瘼kiem.
usuwam je penset ale to 鈔ednio przyjemne. poza tym w這ski staj si grubsze i jeszcze bardziej widoczne wi璚 ja w og鏊e odradza豉bym jak彗olwiek depilacj.
Obecny uwa瘸, 瞠bym tego w og鏊e nie rusza豉 i 瞠 jemu to w og鏊e nie przeszkadza a wr璚z denerwuje si widz帷 mnie jak przy tym grzebi...wi璚 troszk wyluzowa豉m i usuwam je rzadziej albo jak ju to te kt鏎e s bardzo d逝gie.
mam ten preparat S.Hansen i tak sie zabieram juz od d逝窺zego czasu do wypr鏏owania go i zamierzam wreszcie to zrobi. wi璚 zobacz jakie b璠a tego efekty.
Pozdrawiam Was
fretka82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-16, 19:10   #231
karol000
Przyczajenie

te za逝je strasznie ;(
Stary 2008-04-19, 15:11   #232
ebebebe26071993
Przyczajenie

Witam. Niestety mam ten sam problem co panie. moja wloski nie sa bardzo ciemne ani geste ale jednak mi bardzo przeszkadzaja.kilka razy wyrwalam pesteta i ogolilam depilatorem. Maszynka napewno odpada bo wiem ze odrasna ciemniejsze i mocniejsze. Mo瞠 wosk? Niech ktos powie czy odrosna slabsze czy mocniejsze bo slyszlaam rozne opinie i boje sie niechcianego efektu ubocznego. I czy po depilatorze i pensecie tez beda gorsze odrastaly?
ebebebe26071993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-19, 20:31   #233
Marynia19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

ja te mia豉m z tym problemy... Wyrywa豉m i poem wrasta造 i strasznie to wygl康a這. Mia豉m 郵ady..

A teraz
Zdecydowa豉m si na depilacj laserow. Poczeka豉m a wszystkie w這ski odrosn張 sk鏎a si wyleczy od tego wyrywania. Posz豉m na zabieg laserem 160z (ze zni磬 ). W ko鎍u zrobi豉m sobie depilacj bikini bo tam te mia豉m mn鏀two w這sk闚 kt鏎e wystawa造 jak zak豉da豉m str鎩 k徙ielowy. I teraz mam spok鎩 Nic nie wida Nie ma w這sk闚
Fakt troch pieni璠zy posz這, ale jaki spok鎩 teraz
Marynia19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-20, 01:28   #234
fretka82
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ebebebe26071993 Poka wiadomo嗆
Witam. Niestety mam ten sam problem co panie. moja wloski nie sa bardzo ciemne ani geste ale jednak mi bardzo przeszkadzaja.kilka razy wyrwalam pesteta i ogolilam depilatorem. Maszynka napewno odpada bo wiem ze odrasna ciemniejsze i mocniejsze. Mo瞠 wosk? Niech ktos powie czy odrosna slabsze czy mocniejsze bo slyszlaam rozne opinie i boje sie niechcianego efektu ubocznego. I czy po depilatorze i pensecie tez beda gorsze odrastaly?
ja osobi軼ie odradza豉bym Ci w og鏊e depilacji w這sk闚 na brzuchu. wyrywam je od lat penset i s d逝窺ze i ciemniejsze. a co do wosku to ja nie uzywa豉m wi璚 tutaj nie doradz Ci niczego. skoro Twoje w這ski nie s ani ciemne jak u nas brunetek - ani g瘰te - ja bym je zostawi豉 w spokoju. wiem, ze to b璠zie Ci denerwowa這 ale jak zaczniesz je wyrywac penset to dopiero Ci b璠 wkurza造..bo b璠 jeszcze gorsze. Wi璚 ja odradzam, bo ja 瘸逝j tego okropnie, 瞠 je ruszy豉m:( ale decyzja nale篡 do Ciebie. pozdrawiam:)
Stary 2008-04-20, 01:32   #235
fretka82
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Poka wiadomo嗆
ja te mia豉m z tym problemy... Wyrywa豉m i poem wrasta造 i strasznie to wygl康a這. Mia豉m 郵ady..

A teraz
Zdecydowa豉m si na depilacj laserow. Poczeka豉m a wszystkie w這ski odrosn張 sk鏎a si wyleczy od tego wyrywania. Posz豉m na zabieg laserem 160z (ze zni磬 ). W ko鎍u zrobi豉m sobie depilacj bikini bo tam te mia豉m mn鏀two w這sk闚 kt鏎e wystawa造 jak zak豉da豉m str鎩 k徙ielowy. I teraz mam spok鎩 Nic nie wida Nie ma w這sk闚
Fakt troch pieni璠zy posz這, ale jaki spok鎩 teraz
to by 1 zabieg czy kilka?
Stary 2008-04-20, 01:47   #236
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez fretka82 Poka wiadomo嗆
ja osobi軼ie odradza豉bym Ci w og鏊e depilacji w這sk闚 na brzuchu. wyrywam je od lat penset i s d逝窺ze i ciemniejsze. a co do wosku to ja nie uzywa豉m wi璚 tutaj nie doradz Ci niczego. skoro Twoje w這ski nie s ani ciemne jak u nas brunetek - ani g瘰te - ja bym je zostawi豉 w spokoju. wiem, ze to b璠zie Ci denerwowa這 ale jak zaczniesz je wyrywac penset to dopiero Ci b璠 wkurza造..bo b璠 jeszcze gorsze. Wi璚 ja odradzam, bo ja 瘸逝j tego okropnie, 瞠 je ruszy豉m ale decyzja nale篡 do Ciebie. pozdrawiam
przeciez p瘰eta i wosk daja podobny efekt- wyrywaja wlosy z cebulka. moze po prostu je urywalas zamiast porzadnie wyrwac i stad te problemy?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-20, 11:58   #237
Marynia19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Cytat:
Napisane przez fretka82 Poka wiadomo嗆
to by 1 zabieg czy kilka?
No niestety kilka zabieg闚 trzeba, 瞠by to co da這. Ja po prostu zdecydowa豉m sie na bikini a Pani przy okazji (za darmo) robi豉 mi ten pasek na brzuchu.
Ale je郵i sie decydujesz na sam brzuch to wyjdzie ko這150z za zabieg, cho wydaje mi sie 瞠 mo積a si z nimi dogada i potraktowac to jako fragment sk鏎y za kt鏎y si p豉ci 50z. JA tak mia豉m w przypadku ud (tylko fragment depilowa豉m za 50z na dw鏂h nogach). Ale to trzeba si dogada w gabinecie

POZDRAWIAM!!
Ale przyznaj 瞠 oko這 4 miesi璚y przed zabiegiem musia豉m leczyc ranki na brzuchu z powodu wro郾i皻ych w這sk闚. Nie mo積a i嗆 z tak bardzo podra積ion sk鏎 z zapaleniem oko這 mieszkowym czy jako tak .
Marynia19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-21, 12:22   #238
JK2490
Przyczajenie

podjelam dezcyje ze.. pojde na laser ale... to musze poczkeac na przyplyw gotowki. moze za kilka miesiecy musimy byc wytrwa貫!!! Pozdrowionka !
Stary 2008-04-21, 21:05   #239
Yoriko
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 363

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Poka wiadomo嗆
No niestety kilka zabieg闚 trzeba, 瞠by to co da這. Ja po prostu zdecydowa豉m sie na bikini a Pani przy okazji (za darmo) robi豉 mi ten pasek na brzuchu.
Ale je郵i sie decydujesz na sam brzuch to wyjdzie ko這150z za zabieg, cho wydaje mi sie 瞠 mo積a si z nimi dogada i potraktowac to jako fragment sk鏎y za kt鏎y si p豉ci 50z. JA tak mia豉m w przypadku ud (tylko fragment depilowa豉m za 50z na dw鏂h nogach). Ale to trzeba si dogada w gabinecie

POZDRAWIAM!!
Ale przyznaj 瞠 oko這 4 miesi璚y przed zabiegiem musia豉m leczyc ranki na brzuchu z powodu wro郾i皻ych w這sk闚. Nie mo積a i嗆 z tak bardzo podra積ion sk鏎 z zapaleniem oko這 mieszkowym czy jako tak .
Mam pytanie odno郾ie leczenia ranek. Czy przebarwienia po wro郾i璚iu przeszkadzaj, czy mo積a to zaliczy do zagojonej sk鏎y?? I czy jakim preparatem leczy豉 ranki?
Ja mam problem nie tylko na brzuchu z w這skami, ale na ca造ch nogach. Wrastaj wsz璠zie nawet po goleniu. Wczoraj ogoli豉m bo wygl康alam jak buszmen, a poza tym cienkich rajtop nie ma jak za這篡 Za dzie lub dwa b璠zie mnie strasznie bola豉 sk鏎a n鏬 bo w這ski b璠 chcia造 rosn望, ale przebi si nie b璠 mog造.
Pozdrawiam wszystkich co maj problem z w這skami na brzuchu i nie tylko.
Stary 2008-04-22, 19:39   #240
oaza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 558

na ciemnie niechciale wlosy polecam
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,65...-for-face.html

na targowisku mam to do wymiany
oaza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-07-05 11:41:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.