W這ski, w這sy na brzuchu - Strona 9 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-22, 23:54   #241
fretka82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92
Dot.: W這ski, w這sy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Poka wiadomo嗆
No niestety kilka zabieg闚 trzeba, 瞠by to co da這. Ja po prostu zdecydowa豉m sie na bikini a Pani przy okazji (za darmo) robi豉 mi ten pasek na brzuchu.
Ale je郵i sie decydujesz na sam brzuch to wyjdzie ko這150z za zabieg, cho wydaje mi sie 瞠 mo積a si z nimi dogada i potraktowac to jako fragment sk鏎y za kt鏎y si p豉ci 50z. JA tak mia豉m w przypadku ud (tylko fragment depilowa豉m za 50z na dw鏂h nogach). Ale to trzeba si dogada w gabinecie

POZDRAWIAM!!
Ale przyznaj 瞠 oko這 4 miesi璚y przed zabiegiem musia豉m leczyc ranki na brzuchu z powodu wro郾i皻ych w這sk闚. Nie mo積a i嗆 z tak bardzo podra積ion sk鏎 z zapaleniem oko這 mieszkowym czy jako tak .
郵iczne dzi瘯i za info my郵, 瞠 za jaki czas te si skusz. ja w sumie nie mam problemu z wrastaj帷ymi w這skami ale czasem trafi si jeden czy 2 ale to bardzo rzadko. na razie wypr鏏uj preparat s.hansen, kt鏎y kupi豉m w grudniu i mocy urz璠owej nabiera..
pozdrawiam
fretka82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 01:22   #242
Marynia19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Cytat:
Napisane przez Yoriko Poka wiadomo嗆
Mam pytanie odno郾ie leczenia ranek. Czy przebarwienia po wro郾i璚iu przeszkadzaj, czy mo積a to zaliczy do zagojonej sk鏎y?? I czy jakim preparatem leczy豉 ranki?
Ja mam problem nie tylko na brzuchu z w這skami, ale na ca造ch nogach. Wrastaj wsz璠zie nawet po goleniu. Wczoraj ogoli豉m bo wygl康alam jak buszmen, a poza tym cienkich rajtop nie ma jak za這篡 Za dzie lub dwa b璠zie mnie strasznie bola豉 sk鏎a n鏬 bo w這ski b璠 chcia造 rosn望, ale przebi si nie b璠 mog造.
Pozdrawiam wszystkich co maj problem z w這skami na brzuchu i nie tylko.
Je郵i chodzi o wrastaj帷e w這ski to najwa積iejsze jest 瞠by codziennie masowa g帳k i kremowa. Tylko komu si chce :P Ja po pierwsze przesta豉m u篡wa pensety i smarowa豉m alantanem lub innym kremem. No niestety jakie przebarwienia zosta造, ale na tyle s豉be 瞠 mog豉m przeprowadzi depilacj laserem. Ju od pierwszej depilacji w這ski przesta造 mi wrasta cho si tego obawia豉m. W sumie to nie wiem czemu nie wrasta造. Przebarwienia te znikn窸y, ale na pewno pom鏬 czas bo ju rok mija od pierwszej depilacji
W razie pyta pisz.
Ale szczerze m闚i帷 mi w這ski nigdy nie wrasta造 po goleniu zwyk陰 maszynk, ale jak raz spr鏏owa豉m depilatora elektrycznego to p騧niej p馧 roku leczy豉m moje nogi, tak mi te w這ski wrasta造 :/
Marynia19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 20:34   #243
Yoriko
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 363

Cytat:
Je郵i chodzi o wrastaj帷e w這ski to najwa積iejsze jest 瞠by codziennie masowa g帳k i kremowa. Tylko komu si chce :P Ja po pierwsze przesta豉m u篡wa pensety i smarowa豉m alantanem lub innym kremem. No niestety jakie przebarwienia zosta造, ale na tyle s豉be 瞠 mog豉m przeprowadzi depilacj laserem. Ju od pierwszej depilacji w這ski przesta造 mi wrasta cho si tego obawia豉m. W sumie to nie wiem czemu nie wrasta造. Przebarwienia te znikn窸y, ale na pewno pom鏬 czas bo ju rok mija od pierwszej depilacji
W razie pyta pisz.
Ale szczerze m闚i帷 mi w這ski nigdy nie wrasta造 po goleniu zwyk陰 maszynk, ale jak raz spr鏏owa豉m depilatora elektrycznego to p騧niej p馧 roku leczy豉m moje nogi, tak mi te w這ski wrasta造 :/
Po ogoleniu staram sie przez tych pierwszych 5 dni robic codziennie peeling smarowac kremami, ale to nic nie daje P騧niej tak jak napisa豉 cz這wiekowi si odechciewa. Zreszta wtedy peeling nie nalezy do przyjemno軼i. Zazdroszcze, 瞠 Ci nie wrastaj po goleniu zwyk豉 maszynk. Najpierw wyrywa豉m przez kilka lat depilatorem wiec od niego si zacz窸o wrastanie. Chyba doprowadzi豉m sk鏎 do takiego stanu, 瞠 teraz nawet je郵i nie wyrywam a tylko gol i tak wrastaj. Ju od kilku lat nie u篡wam depilatora a problem pozosta
W swojej wypowiedzi odpowiedzia豉 na moje pytanie kt鏎e mia豉m zada odno郾ie wrastania po laserze - bardzo si tego obawiam poniewa teraz powiedzmy teraz wrasta mi 20% w這s闚 na nogach, a nie chcia豉bym tej liczby zwi瘯szy. Chyba, 瞠 to te zale篡 od sk鏎y
A nasun窸o mi si takie pytanie czy kosmetyczka robi豉 depilacj partiami czy nie? Czy mo積a o to poprosi? A i jeszcze czy alantan pomaga?? Mi Folisan nie pomaga (mo瞠 powinnam cz瘰ciej-ju sama nie wiem)
Dzi瘯uj za odpowied
P.S. Odno郾ie przebarwie jedno zdanie. Mam taka sk鏎, 瞠 bardzo d逝go si "goi" = znikaj przebarwienia. W tamt zim (nie t) nie zauwa篡豉m na chodniku takiej kamiennej donicy i uderzy豉m si, do tej pory mam 郵ad. Tak samo mam nadal 郵ady po w這sach kt鏎e ju jaki czas temu wros造.
Stary 2008-04-23, 21:01   #244
Marynia19
Raczkowanie

Je郵i chodzi o depilacj paska na brzuchu to trwa naprawd bardzo kr鏒ko. To wszystko zalezy od Ciebie. Niekt鏎e kobiety robi na raz depilacj pach, bikini i n鏬 co mo瞠 potrwa z 3-4godziny nawet.
Po depilacji sk鏎a wygl康a kiepsko a alantan po prostu przy酥iesza gojenie

Lekarka sama zdecyduje czy sk鏎a nadaje si do depilacji czy musi jeszcze si zagoi.
Stary 2008-04-24, 16:59   #245
czarny_motyl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

...

Edytowane przez czarny_motyl
Czas edycji: 2010-06-24 o 21:51
czarny_motyl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 17:09   #246
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Wink Dot.: W這ski, w這sy na brzuchu

Oj te w這ski,ja tam je gol maszynk jednorazow i tyle.Nie martwi si nimi zbytnio
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 19:07   #247
Vivienne
... ale nie Westwood

Wiadomo軼i: 24 628

Ja te mam w這ski. Kiedy mia豉m ledwo widoczne, ale co mi si w g這wie umami這 i zacz窸am goli. Rok temu dodatkowo zacz窸o wyrasta ich wi璚ej przez branie lek闚. To by m鎩 wielki kompleks, wi璚 teraz mam za sob pierwszy zabieg laserem. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Stanis豉w Lem

Vivienne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 19:56   #248
Marynia19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarny_motyl Poka wiadomo嗆
kupilam wybielacz z sally hansen, wlasnie go uzylam i sie okazalo ze wybielil mi tylko skore na brzuhu zamiast wlosow!!!!
jestem wsiekla teraz mam wielka plame...
niewiem juz o zrobic
to normalne 瞠 sk鏎a jest ja郾iejsza, ale po paru godzinach wszystko wraca do normy
No i on jest raczej do cie鎥ich w這sk闚. Mi wybiela ciemne ale tylko te cieniutkie, delikatne.
Stary 2008-04-25, 10:17   #249
czarny_motyl
Przyczajenie

...

Stary 2008-04-30, 10:24   #250
panienka12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Unhappy Dot.: W這ski, w這sy na brzuchu

Ja na poczatku mialam ma貫 ciemne w這ski na brzuchu i je ogoli豉m , a teraz mam ciemne i oko這 1 cm w這ski . Jakis miesiac temu pojawi造 mi sie wloski na klatce piersiowej . Zastanawiam sie czy to nie jest hirsutyzm a nie chce isc do lekarza . Jak mog sie ich pozby ??
panienka12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-05, 14:39   #251
peligrosa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Jeszcze odno郾ie wrastaj帷ych w這sk闚, osoby kt鏎e maja z tym problemy niech poczytaj sobie o mieszkowym rogowaceniu skory. Wrastaj帷e w這sy to cz瘰to jeden z objaw闚 (ale oczywi軼ie niekoniecznie). Jest sporo preparat闚 na wrastaj帷e w這sy. Ja traktuje nogi r瘯awic sizalowa, efekty ca趾iem niez貫, ale rewelacji nie ma. Chociaz sie skora uj璠rni i cellulit lekko zaniknie
peligrosa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-16, 20:28   #252
Synghoy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: Re: W這sy na brzuchu!!!

Cytat:
Napisane przez Beata Poka wiadomo嗆
Rada Agnieszki jest bardzo dobra. Podpowiem Ci jeszcze ,瞠 na depilacj mo瞠sz wybra si do gabinetu kosmetycznego. Nie musisz si kr瘼owa dla kosmetyczki depilacja brzucha to codzienno嗆 - panie przychodz na depilacj bikini i si nie kr瘼uj , wi璚 Ty tym bardziej nie wstyd si tych kilku w這sk闚 na brzuchu . Je郵i nie poradzisz sobie z depilacj w domu to wybierz si do gabinetu. Rozja郾ianie nie pomo瞠 pozby si w這s闚 - nadal b璠 tyle ,瞠 jasne . Je郵i w這sk闚 jest kilka to mo瞠sz wyskuba je p瘰etk (nie jest to przyjemne uczucie ). Po wosku w這ski b璠 odrasta造 wolno. Wizyta u endokrynologa jest konieczna je郵i zauwa篡豉 wi瘯sz ilo嗆 niepo膨danych w這sk闚 (np. na twarzy).
U mnie po wyrwaniu p瘰et w這sk闚 pod p瘼kiem (zaledwie kilka 4,5) p騧niej by造 tak s豉be, 瞠 nie mog造 si przebi przez sk鏎 i powstawa造 ropiej帷e ranki. Jak mo積a zwalczy takie w這ski?
Synghoy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-17, 19:36   #253
Yoriko
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 363

Cytat:
Je郵i chodzi o depilacj paska na brzuchu to trwa naprawd bardzo kr鏒ko. To wszystko zalezy od Ciebie. Niekt鏎e kobiety robi na raz depilacj pach, bikini i n鏬 co mo瞠 potrwa z 3-4godziny nawet.
Po depilacji sk鏎a wygl康a kiepsko a alantan po prostu przy酥iesza gojenie

Lekarka sama zdecyduje czy sk鏎a nadaje si do depilacji czy musi jeszcze si zagoi.
Dzi瘯uj za odpowied. Zale篡 mi w豉snie na tym, 瞠by zabieg roz這篡 na kilka razy ze wzgl璠u na zdrowie. Konsultowa豉m si z lekarzem czy nie ma przeciwskaza, abym mog豉 zrobi sobie laserow depilacje. Powiedzia, 瞠 w sumie nie, ale lepiej 瞠by to by這 roz這穎ne na pare razy. Nawet same nogi nie na raz.
Wiadomo 瞠 osoba wykonuj帷a zabieg i tak musi oceni, czy mo積a go wykona.

Cytat:
Napisane przez peligrosa Poka wiadomo嗆
Jeszcze odno郾ie wrastaj帷ych w這sk闚, osoby kt鏎e maja z tym problemy niech poczytaj sobie o mieszkowym rogowaceniu skory. Wrastaj帷e w這sy to cz瘰to jeden z objaw闚 (ale oczywi軼ie niekoniecznie). Jest sporo preparat闚 na wrastaj帷e w這sy. Ja traktuje nogi r瘯awic sizalowa, efekty ca趾iem niez貫, ale rewelacji nie ma. Chociaz sie skora uj璠rni i cellulit lekko zaniknie
Troch zacze豉m o tym czyta, przyznaj niezbyt wiele. Szuka豉m jaki zdj耩 jak to wygl康a, ale nie moge nic znale嗆. Mam nadziej, 瞠 moje wrastanie w這s闚 nie jest objawem kolejnej choroby, bo ju nie chc liczy ile ich mam
Co do r瘯awicy to tez traktuj moje nogi ni. Co prawda nie sizalow tylko tak - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,12...o-kapieli.html . Wed逝g mnie efekty s marne. Mo瞠 kilka w這s闚 wyjdzie na powierzchni, ale kosztem jakiego b鏊u Ale peeling jest chocia
Stary 2008-06-10, 16:40   #254
karoliciaaa992
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Mia豉m kilka w這sk闚 co mnie podkusi這 i wzie豉m no篡czki i ciach!! teraz si boje ze je b璠zie wida pod s這鎍e;(;( mam je zgoli,depilowa czy nie robi nic mo瞠 po obci璚iu wyrosn takie same,cienutkie,kr鏂iutkie ??
karoliciaaa992 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-09, 17:34   #255
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 774

Ej, dziewczyny,
jak my郵icie, ludzie zwracaj uwag na takie cieniutkie, br您owe w這ski na brzuchu?
Bo normalnie mam chyba na ca造m... teraz si troch opali豉m, to nie wida chyba a tak bardzo (??)
no ale... nie wiem czy mog i嗆 nad jezioro w stroju k徙ielowym, czy mnie kole瘸nki i koledzy wy鄉iej... :/
bowszystkotoiluzjajest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-14, 10:45   #256
"niusia"
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 499

ja ju po prostu nie daje rady.
Mam du穎 ciemnych w這s闚 na CAΧM brzuchu, na piersiach ciemne i bardzo d逝gie, rosn mi nawet na stopach(na palcach i na podbiciu), a tak瞠 na dekolcie pomiedzy piersiami. Dodatkowo zauwazy豉m ostatnio cieniutkie, prawie prze廝oczyste, bardzo d逝gie jakie 2 centymetrowe w這ski na szyi.
Depiluje sobie brzuch wyrywaj帷 pojedy鎍zo w這ski, ale nie nad捫am.Poza tym one sa na ca造m brzuchu, nie m闚iac o tym wyra幡ie zaznaczaj帷ym sie paseczku
Dodatkowo mam w御ik i okropnie zarastaj mi brwi.

Ju nie wyrabiam z depilacj po prostu.

Nie wiem co robi? Prosz o pomoc. Nie chce wygl康a tak jak teraz.

Rozp豉ka豉m sie pisz帷 to. Jak mo積a tak wygl康a.
"niusia" jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-01, 23:32   #257
eleiale
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

moje drogie, niestety mam ten sam problem,ale powiedzialam depilacji nie i zaczelam rozjasniac wloski, jednak nie ta farba sally hansen(jest ona zbyt droga jak na moj budzet). kupilam poprostu pierwszy lepszy rozjasniacz z drogerii, oczywiscie najtanszy jaki byl i taki ktory rozjasnia o 5-6 tonow,zaplacilam za niego ok 8 zl. to jest zwykly rozjasniacz taki jak do wlosow na glowie, pasemek itd, malo znanej firmy, zreszta na pewno wiele z Was baloby sie to nalozyc na glowe(ze wzgledu na niska cene), ale do brzuszka nadaje sie idealnie, przygotowalam mieszanke i nalozylam gruba warstwe na brzuch, troche pieklo, ale wytrzymalam 45 minut z nalozonym rozjasniaczem, a potem go zmylam,wloski sa jasniutkie i malo widoczne,jestem naprawde baaaaardzo zadowolona i szczesliwa, ze wreszcie udalo mi sie zwalczyc moj odwieczny problem!!!!!!skora byla lekko odbrawiona, jednak en efekt zniknal po chwili, a wloski nadal byly jasniutkie!!!teraz tylko sie troszke opale i juz wcale nie bedzie i ch widac!!!!!!!i po co kupowac takie drogie rozjasniacze z sh jak takie zwykle za pare groszy tez sa dobrze. zaznaczam jednak ze jeszcze nie uzywalam tego z sally hansen, moze wkrotce wyprobuje go w chwili przyplywu gotowki
eleiale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-09, 17:54   #258
joan99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez "niusia" Poka wiadomo嗆
ja ju po prostu nie daje rady.
Mam du穎 ciemnych w這s闚 na CAΧM brzuchu, na piersiach ciemne i bardzo d逝gie, rosn mi nawet na stopach(na palcach i na podbiciu), a tak瞠 na dekolcie pomiedzy piersiami. Poza tym one sa na ca造m brzuchu, nie m闚iac o tym wyra幡ie zaznaczaj帷ym sie paseczku
niusia ja mam to samo nie wiem juz co robic wiekszosc z was pisze o tym ze maja 'pasek' w這skow na brzuchu ja mam 100x gorzej brzuch mam CAΧ we wlosach (nie sa one dlugie ale jest ich strasznie duzo) nigdy ich nie golilam i nie mam zamiaru bo jeszcze sie pogorszy, mam tez takie wloski na piersiach chociaz duzo jasniejsze i krotsze i na rekach strasznie duzo i juz dluzsze, a najgorsze jest to ze mam tylko 16 lat i kiedy wyjde na plaze to mam ochote schowac glowe w ten piasek a nie na nim lezec, kiedy bylismy z paczka znajomych to patrzyli sie na mnie i gadali cos za plecami nie wiem co robic wstydze sie p鎩sc do lekarza az plakac mi sie chce jak patrze na gladkie brzuchy moich rowiesniczek POM紌CIE
joan99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-09, 18:50   #259
201705042038
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 868

joan i inne dziewczyny z takim problemem. Albo macie naprawd problem i bez lekarza si nie obejdzie, albo przesadzacie? Tak czy inaczej warto, 瞠by lekarz oceni czy to macie to ow這sienie ponad norm. Je郵i lekarz powie, 瞠 wszystko ok wtedy mo積a szuka ratunku u kosmetyczek. Sama mam lini od p瘼ka... wiecie dok康 , w這sy "na klacie" i d逝gie ciemne na piersiach. Czasami stosuj wosk, ale rzadko. Grube i mocne wyrywam p瘰et. Jak do tej pory poza jedn kole瘸nk nikt mnie nie wy鄉ia, pewnie wi瘯szo嗆 ludzi ma ciekawsze sprawy ni zagl康a mi pod bluzk, zaden z facet闚 z kt鏎ymi by豉m te nie narzeka. Na pla輳 chodz i nie wywo逝j pop這chu. Gdybym zauwa篡豉, 瞠 tych w這s闚 przybywa to gna豉bym do lekarza (okres dorastania mam ju raczej za sob). Poka盧ie do przy okazji wizyty u lekarza pierwszego kontaktu albo ginekologa.
201705042038 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-09, 18:59   #260
famra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Ludzie mowia ze to jest tzw pasek milosci jesli ktos go przerwie (zgoli lub wydepiluje) to zazna prawdzwej milosci. Nie wiem do konca o co chodzi ale gdzies to slyszalam. Nie bierzcie tego soebie do serca i robcie irokezy, loczki i farbojcie wlosy na brzuchu! czego sie nie robi w dzisiejszym swiecie...
famra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-11, 12:22   #261
majorka:)
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 587

Mam to samo to Wy dziewczyny i poki co wyrywam te wloski penseta niestetyO rozjasniaczu tez myslalam,ale wydaje mi sie beznadziejnym pomyslem. TEraz jest lato cieplutko isc w jakies ustronne miejsce i opalic brzuch naprawde pomoze.

MI tez bardzo wlosy rosna na udach i to jest problem,a ze jestem brunetka to juz wogole masakra((
majorka:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-11, 17:04   #262
cherry-lady
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 506
Wpisy w blogu: 2

Wyrywalam kiedys penseta, ale teraz uzywam wosku ktory podgrzewam chwile suszarka, po czym na brzuszek i ciach! nie ma sciezki milosci
cherry-lady jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-09, 20:09   #263
feniksica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 351

a ja depiluje depilatorem. co prawda trzeba to robic ZAWSZE pod wieczor lub jak sie nie zamierza wychodzic gdzies z odslonietym brzuchem, poniewaz po depilacji mam caly brzuch w malutkich czerwonych krostkach (niestety CALY brzuch mam pokryty dlugimi, ciemnymi, gestymi wloskami)
no ale na jakis czas jest spokoj.
troche boli, no ale czego to sie nie robi
fajnie, ze nie jestem z tym problemem sama.
feniksica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-23, 16:58   #264
Annabelle
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 957

Je郵i chodzi o mnie, to te niestety mam taki problem. "Paseczek" od samych piersi do ko鎍a W這ski ciemne, bardzo nie 豉dne. Poza tym, ca造 brzuszek pokryty jasnym meszkiem. Ju tam nie b璠 opowiada豉, gdzie jeszcze ja tych w這s闚 nie mam XD By豉m u ginekologa, mia豉m robione badania hormonalne. Wysz這, 瞠 wszystko w normie. Ale ja ju po prostu nie mam si造, walczy z tymi w這sami na ca造m ciele Goli? - nie, bo odrastaj ju nast瘼nego dnia, a samo usuwanie nie przynosi po膨danych efekt闚 (zostaj czarne kropki, sk鏎a jest po prostu nie豉dna). Depilowa? - A單. Takie g瘰te i ciemne w這sy, to na prawd boli i zajmuje mn麑麑鏀two czasu. Ale wracaj帷 do w這sk闚 na brzuchu To rozumiem was dziewczyny. Tak瞠 nie chodz na pla輳 w bikini. Cho w tym wypadku bardziej przeszkadzaj mi w這sy na plecach I co tu pocz望 :/

Annabelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-24, 09:15   #265
czarny_motyl
Przyczajenie

...

Stary 2009-03-26, 17:56   #266
Moola_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

Chcia豉bym reaktywowa w徠ek.

Potrzebuj pomocy w sprawie nadmiernego ow這sienia cia豉.
Mam spore, czarne, g瘰te ow這sienie n鏬, bikini, brzucha, pach.. ostatnio pojedyncze wloski na szyi i nad g鏎n wark. Jedno co wiem to to, 瞠 musz si wybra do lekarza.. endokrynolog?
I tu pojawia si kolejny problem. Mam 19 lat i obawiam si, 瞠 lekarz mo瞠 mi zwr鏂i uwag, 瞠 tak p騧no zg豉szam ten problem.

Prosz o rad, co robi w tej sprawie? Lub jesli macie to za sob, to jak efekty?

PEACE!
Moola_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-26, 19:04   #267
naiyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322
GG do naiyah

masz dopiero 19 lat, zreszt nawet je郵i zwr鏂i uwag to co? pogada sobie i tyle, ale nie powinien mie przecie 瘸dnych pretensji (cho wiem, 瞠 bywaj tacy). Zrobi pewnie badanie na ilo嗆 hormon闚 je郵i to porz康ny lekarz (mi powiedzia豉 pewna pani doktor, 瞠 wymy郵am sobie kompleksy a potem si okaza這 瞠 oczywi軼ie nie jest to 瘸dne widzi mi si)

naiyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-14, 20:27   #268
feniksica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 351

wlosy na brzuchu...jedyny powod dla ktorego nie chce i nie mam odwagi sie opalac. to nie jest pasek czarnych grubych wloskow od piersi i ponizej, ale jeszcze po bokach. golilam- odrastaly. depilowalam-po dluzszym czasie zaczely wrastac i bylo duzo krostek. od jakiegos czasu przemywam je woda utleniona;D i musze przyznac- widac, ze sie rozjasnily!;o porownujac je z tymi czarnymi pod pepkiem to jest super;D

haha, dopiero teraz zauwazylam swoj post o gory ze stycznia. taaa, depilator- juz nigdy w zyciu!
feniksica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-14, 14:03   #269
Karatka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Niestety ten problem te dotyczy mnie dziewczyny nie u篡wajcie przypadkiem pensety do usuwania tych czarnych w這sk闚, potem wrastaj pod sk鏎e i tylko ig陰 mo積a je wyci庵n帷 a co za tym idzie okropne blizny! Ja niestety dowiedzia豉m sie o tym za p騧no i teraz mam okropne blizny, wiecie mo瞠 czy da sie je jako usun帷 albo cokolwiek z nimi zrobi? POM荅CIE! PROSZE!
Karatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-14, 17:02   #270
Mary_Q
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 245

Cytat:
Napisane przez Karatka Poka wiadomo嗆
Niestety ten problem te dotyczy mnie dziewczyny nie u篡wajcie przypadkiem pensety do usuwania tych czarnych w這sk闚, potem wrastaj pod sk鏎e i tylko ig陰 mo積a je wyci庵n帷 a co za tym idzie okropne blizny! Ja niestety dowiedzia豉m sie o tym za p騧no i teraz mam okropne blizny, wiecie mo瞠 czy da sie je jako usun帷 albo cokolwiek z nimi zrobi? POM荅CIE! PROSZE!
sproboj cepanem albo contratubexem-ale na efekty trzeba dlugo czekac i cierpliwe kilka razy dziennie smarowac te miejsca
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-07-05 11:41:11

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.