Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-12-01, 20:15   #1
mariuda666
Raczkowanie

Przesuszone i przetłuszajace sie włosy jednocześnie z zmianami trądzikowymi.

Cześć dziewczyny. Mam taki problem. Otóż, przez stosowanie fioletowego szamponu z Rossmana, skóra mojej głowy stała sie przesuszona, a jednoczesnie przetłuszcza sie okropnie, przez co muszę myć włosy kilka razy w tygodniu (nawet codziennie).
Pojawił się straszliwy łupież i wielkie, bolące gule ropne.
Jutro idę do apteki po jakiś szampon, ale nie kupie Nizoralu bo na mnie nie działa. Jakie wy szampony polecacie do takiej skóry? I jaki szampon bez SLS tez polecacie? Muszę przerzucić się na coś lepszego niz ten durny szampon.
Pomocy! :C
mariuda666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 20:43   #2
patka3008
Zakorzenienie

Dot.: Przesuszone i przetłuszajace sie włosy jednocześnie z zmianami trądzikowymi.

Po pierwsze to zarejestrowałabym się do dermatologa, bez tego ani rusz. My możemy doradzać, ale czasami takie doradzanie może zrobić więcej krzywdy niż pożytku... Od siebie mogę polecić szampon Capitis Duo, kosztuje +-25 zł, do tego olej na długość włosów (raz w tygodniu).

Wysłane przez gołębia

PM 2019

patka3008 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 13:41   #3
daszenka66
Przyczajenie

Dot.: Przesuszone i przetłuszajace sie włosy jednocześnie z zmianami trądzikowymi.

Proponuję Ci iść lepiej do Trychologa a jeżeli nie to kup sobie szampon siarkowy. Ja miałam okropny łupież, a problem był taki że ten łupież przeniósł się na skórę całego ciała , gdzie powstały mi białe plamy od brzucha po plecy i ramiona. Smarowałam nim całe ciało i problem ustąpił.
Kupiłam na https://www.skleptrychologiczne.pl/p...kowy-200ml/102

Edytowane przez daszenka66
Czas edycji: 2016-12-02 o 13:42
daszenka66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 12:07   #4
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patka3008 Pokaż wiadomość
Po pierwsze to zarejestrowałabym się do dermatologa, bez tego ani rusz. My możemy doradzać, ale czasami takie doradzanie może zrobić więcej krzywdy niż pożytku...
Jestem tego samego zdania. Łupież jak łupież, ale ropne gule to już jest problem dla lekarza a nie wizażanek.

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości