Pokazy fryzjerstwa w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-21, 20:13   #1
nati-mo
Rozeznanie

GG do nati-mo
Smile

Pokazy fryzjerstwa w Krakowie

wizazanki krakowskie moze wiecie: gdzie w tym cudownym miescie mozna 'zaczepic' sie na pokazy fryzjerskie? choci mi o udostepnienie glowy, a raczej wlosow czy takie cos jest platne? robia to salony fryzjerskie czy tez moze gdzies na szkoleniach dla fryzjerow? prosze bardzo o porade

->
nati-mo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 20:52   #2
*Gwiazdka
Raczkowanie

Dot.: Pokazy fryzjerstwa w Krakowie

Wiem,że takie pokazy odbywają się co jakiś czas w salonie....(nie pamietam jak sie nazywa) na Czarnowiejsciej.To jest nowy salon,w takim ładniutkim niebieskim budynku.
Co do płatności to podobno jest roznie..raz robia za darmo a czasem mowia ze placi sie tzw" kawowe" 20 zł na kawe
Jeśli chcesz to mogę Ci napisac dokładnie jak tam się dostac.
Pozdrawiam
Stary 2006-03-22, 09:53   #3
ank@
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nati-mo
wizazanki krakowskie moze wiecie: gdzie w tym cudownym miescie mozna 'zaczepic' sie na pokazy fryzjerskie? choci mi o udostepnienie glowy, a raczej wlosow czy takie cos jest platne? robia to salony fryzjerskie czy tez moze gdzies na szkoleniach dla fryzjerow? prosze bardzo o porade
Salony HairCoif robią czasem szkolenia dla swoich stylistów połączone z pokazami nowych technikah strzyżenia i farbowania. Zwykle na salonach wiszą ogłoszenia że potrzebują chętnych "głów". Nic za to nie płacą, ale fryzurkę masz za free... Moja najlepsza przyjaciółka brała udział w takim szkoleniu, była zachwycona, reszta uczestniczek też "dostała" zajefajne fryzurki. Byłam widzialam Pokaz dotyczył strzyżenia i farbowania panelowego. Modelki mogły też robić zatrzeżenia, że np, nie chce się włosów krótszych niż: ... lub nie chce się włosów w kolorze:..... i fryzjerzy się dostosowywali. Warunkiem uczestnictwa było posiadanie włosków dlugości conajmniej do linii brody, odpadały też włosy farbowane na czarno ( szkolenie i pokaz nie obejmowały dekoloryzacji).
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:21   #4
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *Gwiazdka
Wiem,że takie pokazy odbywają się co jakiś czas w salonie....(nie pamietam jak sie nazywa) na Czarnowiejsciej.To jest nowy salon,w takim ładniutkim niebieskim budynku.
Co do płatności to podobno jest roznie..raz robia za darmo a czasem mowia ze placi sie tzw" kawowe" 20 zł na kawe
Jeśli chcesz to mogę Ci napisac dokładnie jak tam się dostac.
Pozdrawiam
Ja chcę
Proszę, zamieść więcej informacji
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 12:27   #5
nati-mo
Rozeznanie

GG do nati-mo

ten salon jest na niedaleko przystanku Kawiory, przy miasteczku studenckim AGH. taki niziutki niebieski budyneczek mniej wiecej jak jest skrzyzowanie Czarnowiejskiej z Kijowska.sama zamierzam w wolnej chwili sie tam przespacerowac i dowiedziec sie co i jak

->
nati-mo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 15:04   #6
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nati-mo
ten salon jest na niedaleko przystanku Kawiory, przy miasteczku studenckim AGH. taki niziutki niebieski budyneczek mniej wiecej jak jest skrzyzowanie Czarnowiejskiej z Kijowska.sama zamierzam w wolnej chwili sie tam przespacerowac i dowiedziec sie co i jak
a to wiem gdzie
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości