Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do wizażystki

Notka

Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-04-27, 20:45   #1
hispaniola
Przyczajenie

GG do hispaniola
co na moją skóre ??

i to znowu ja mam dosyc suchą skórę szczególnie na twarzy, a takze troche niedoskonalosci jakies przebarwienia ... uzywalam fluidu z vipery ale nie przypasował mi chciałabym zeby moja twarz wyglądała zdrowo i byla ladnie rozswietlona. Myslalam moze o jakims kremie, balsamie albo podkładzie rozswietlającym. Co byscie mi mogly polecic. Dolącze zdjęcie chociaz na wizazu jest ich juz pare ahhh te problemy nastolatek
hispaniola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 12:17   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Re: co na moją skóre ??

Mogę zaproponowac coś z fluidów : jeśli masz suchą skórę, a chcesz ładnego , zdrowego rozświetlenia , spróbuj Loreal Translucide, ma różne kolorki także jasne, ładnie wtapiają się w skórę, efekt bardzo ładny-świeżej, zdrowej, rozświetlonej buźki. Wydaje mi się, że odpowiednim kolorkiem dla Ciebie byłby 16, chociaz zdjęcie może przekłamywać, więc najlepiej spróbowac jeszcze w sklepie.Mocne rozświetlenie , bardzoiej efekt taki lustrzano-drobinkowt ( nie wiem jak to nazwać), w każdym razie inny typ rozświetlenia daje Nivea Llumilusion.Napewno nie wysuszy i nie podkreśli suchych partii. Podkłady kosztują odpowiedni ok 50 złotych pierwszy i około 22 zł drugi.Loreal zamaskije tez w miarę dobrze przebarwienia jesli nie sa jakies bardzo bardzo widoczne, u mnie tuszował nawet czerwone krostki. Pozdrawiam.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 19:13   #3
hispaniola
Przyczajenie

GG do hispaniola

up !! a co myślicie moze o podkładzie rozswietlającym z Vipery ?? odbijającym światło ?
Stary 2005-04-29, 13:35   #4
hispaniola
Przyczajenie

GG do hispaniola

nikt mi nie chce poradzic
Stary 2005-05-01, 10:59   #5
Hispaniol
Przyczajenie

GG do Hispaniol
Dot.: co na moją skóre ??

zdecydowałam się w końcu na podkład rozświetlający z joko ale nie mogę sie zdecydowac na odcień ... nie wiem który będzie najleprzy . zastanawiam sie nad 1 i 2. moge ktos mi doradzi ??
Hispaniol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 18:42   #6
fifulka
Raczkowanie

Unhappy Dot.: co na moją skóre ??

up
fifulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 18:48   #7
Emi1234
Zadomowienie

GG do Emi1234

mi nie odpowiada kosystencja Joko taka jakaś grudkowa chyba że zrobili jakieś ulepszenia ostanio
Emi1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:59   #8
fifulka
Raczkowanie

mnie się osobiście podoba z wyglądu podkład prasowany z joko z tego co wiem to większości tez tylko nie bardzo wiem który odcień będzie odpowiedni.
fifulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 14:58   #9
Sam
Zadomowienie

Odcień podkładu łatwiej Ci będzie dobrać samej niż wirtualnie- przy naszej pomocy.
Oto moja rada - idź do perfumerii w czasie dnia- na buzie nie nakładaj wczesniej zadnego podkładu. Nałóz sobie na miejscu na cała twarz podkład, który zamierzasz kupić- na jedna połówke twarzy jeden kolorek, a na druga kolejny. Jeżeli się one od siebie znacznie różnia to wybierz dzień w którym nie koniecznie musisz sie pokazywać ludziom;-) Pochodz sobie w tym podkładzie i oceń w różnym świetle: dziennym, sztucznym jak poszczególne kolorki wygladaja na buzi. Pamiętaj aby nie wybierać ciemniejszego niż Twoje karnacja Przy okazji (oprócz kolorku) sprawdzisz jak podkład zachowuje się w kontakcie z Twoją skórą (jak sie trzyma, czy kryje niedoskonałości, czy się nie waży itp)
Powodzenia
pzdr
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pytania do wizażystki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości