Zmiana?:> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-22, 13:19   #1
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

Question

Zmiana?:>

Hehh...I znowu chciałabym prosic o rade:P I mam nadzieje ze tym razem mnie nie zlinczujecie jak poprzednio
A wiec postanowiłam was sie poradzić co do mojego wyglądu A wiec chcialabym sie troszke zmienic, ale jeszcze nie wiem jak (mysle

Edytowane przez KaRm3lKoWa
Czas edycji: 2006-03-29 o 19:42
KaRm3lKoWa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:33   #2
Momo
Zakorzenienie

Dot.: Zmiana?:>

Karmelkowa ładna z Ciebie dziewczyna.W tej fryzurce Ci do twarzy,ale dziewczyny pewnie Ci coś doradzą - na wiosnę można coś zmienić.
A co do kolegi ,to chyba nie wiedział co mówi,bo figurę masz jak modelka.Na pewno nie jesteś za gruba!!!Kolega zapewne sam ma kompleksy i chciał Ci dogadać - może jest niski

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://turkusowykwiat.blogspot.com/

Awatar - made by Momo
Momo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:38   #3
taszkin
Zakorzenienie

Kolega wcale nie musiał mieć złych intencji, to zalezy w jakim kontekście uzył tego określenia moze jesteś wysoka, moze silna....mysle, ze uzył tego okreslenia w sensie pozytywnym, bo nie mozna CI zarzucic nic co takie okreslenie za sobą by niosło w negatywnym sensie
taszkin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 13:41   #4
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

Momo dziekuje A co do kolegi..rzeczywscie zbyt piękny to on nie jest Moze zorbial to ze zlosliwosci ale ja sie przejelam bo nigdy pzrez mysl mi nie pzreszlo ze jestem "duza":/ Pomimo etgo ze ejstm dosc krytyczna wobec siebie..
Ja mam takie wloski od..zawsze...W sumie sa dosc wygodne, rano lekko je podtapiruje i spryskam lakierem to cale moje uczesanie Ale chcialabym sie troszke zmienic..Moj chlopak mwoi ze moze grzywka..a ja nie ejstem przekonana Wole sie popytac dziewczyn co o moim wygladzie mysla:P one ocenia mnie profesjonalniej niz facet I ogolnie lubie sluchac rad...
Stary 2006-03-22, 13:45   #5
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

taszkin nie wiem sama ale sie przejelam troche na poczatku, a tu tak przy okazji zaytałam bo zawsze nieznajomy wiekszą prawde powie na temat wygladu niz znajomy:P Wysoka nie ejstem mam 166, czy 167cm..Silna? ee nie bardzo..Chyba ze psychicznie Nie wiem o co mu chodzilo..:/ Aaa..faceci to zawsze musza nam zepsuc humor Waze ze mojemu sie podobam i ja i moja figura Chociaz fakt faktem co jakis czas mam cos takeigo ze wydaje mi sie ze mam duzy brzuch, ale to wtedy ze 2 tyg pocwicze jakies brzuszki i od razu mi lepiej
Stary 2006-03-22, 13:46   #6
dureksis
Zadomowienie

hm... nie wspominając nieszczęsnego wątku, w którym się udzielałaś, moim zdaniem możesz zrobić sobie grzywkę.
Stary 2006-03-22, 13:49   #7
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

A czemu mialabys wspominac? Nie wiem co ma moj wyglad wspolnego z poprzednim watkiem
A jak grzywke to..JAKĄ?
Stary 2006-03-22, 14:07   #8
dureksis
Zadomowienie

nie wspominam bo nie jestem pamiętliwa, zresztą nie miałoby to sensu, zastanawiam się tylko, dlaczego skoro dalej boisz się tej ciązy zajmujesz się takimi ******łami jak grzywka... hm..pewnie właśnie dlatego, że masz DOPIERO 16 lat..
A co do grzywki, to wybacz ale nie wiem..
Stary 2006-03-22, 14:14   #9
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

yyy..No wiesz..Nie wiem co ma do tego grzywka, pozatym juz nie boje sie ciazy...Jestem prawie pewna ze w niej nie jestem...Pozatmy to chyba nie ten watek, prawda? Esz..
Stary 2006-03-22, 15:42   #10
dureksis
Zadomowienie

chciałam ci tylko czarno na białym pokazać jakim dzieciątkiem jeszcze jesteś. Żegnam
Stary 2006-03-22, 16:14   #11
Nim
Raczkowanie

Uważam, że jesteś chuda i nie powinnaś się przejmowac uwagami jakiegoś kąśliwego gnoma. Nawet gdybys była lepiej zbudwana niż jesteś byłoby bardzo dobrze, bo jestes po prostu - suchutka.
Co do grzywki to nie jestem przekonana. Włosy wyglądają na dość cienkie i delikatne, więc może coś żeby je podnieść? Ale nie mam specjalnego pomysłu.
Nim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:16   #12
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

No własnie sie boje sie beda takie lewe jak zrobie grzywke i bedzie ich mniej..:/ wbrew pozorom ja mam podobno grube wlosy, moze nie super geste, takie srednie, ale grube podobno:P tak mi wszyscy mówią..Ale boję sie, że w grzywce bede wyglądać łysawo
Stary 2006-03-22, 20:41   #13
taszkin
Zakorzenienie

Łysawo na pewno nie Ja jak "bałam się" grzywki to najpierw zrobiłam sobie taką na bok. Nie prostą. To była moja najlepsza decyzja, mimo, ze potem ciachnęłam ją na prosto i teraz znow zapuszczam
Taka na boczek jest mniej ryzykowna na początek a Tobie na pewno będzie w takiej ładnie. Moze do tego pocieniować odrobinkę koncówki? (ale odrobinę, nie za wysoko)
Stary 2006-03-22, 22:16   #14
tinkaaa
Raczkowanie

Na Twoim miejscu zrobilabym sobie grzywke a la Ania Mucha(czyli cieta z czubka glowy)Masz delikatne rysy twarzy-wiec na pewno bedzie Ci pasowala. Sama taka mialam. Czulam sie w niej swietnie. Totalna odmiana. Co prawda szybko mi sie znudzila, ale nie zaluje. Wloski, jak podrosna bez problemu daja sie ukladac na bok. I wtedy wychodzi fajna grzyweczka po skosie.

Co do grubosci...Hmmm, powinnas chyba troszke przytyc
tinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:24   #15
CzarnyElf
Zakorzenienie

Ladna jestes i zgrabna-za duzo nie musisz zmieniacKolega chyba mial na mysli ze jestes wysoka i szczupla-taka figura modelki-mimo ze masz mniej wzrostu na pierwszy rzut oka myslalam ze masz gdzies okolo 175 cm-moze dlatego ze masz taka budowe typowo modelkowa.
Co do grzywki to proponuje na bok-cos takiego jak na zdjeciu moze
CzarnyElf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 06:45   #16
ewunia2
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dureksis
chciałam ci tylko czarno na białym pokazać jakim dzieciątkiem jeszcze jesteś. Żegnam
O Boże ale to beznadziejne, co ma piernik do wiatraka?????? poradę o fryzurę porównujesz do obaw o ewentualną ciążę??????? Czasem mam już tego dość tych osobistych wycieczek. I w jaki sposób chciałaś jej pokazać że jest dzieciątkiem???? Bo nierozumiem tego???
Ponadto albo jesteś pamiętliwa czy nie???bo już niewiem sama , raz piszesz, że nie a potem chcesz coś udawadniać. Tragedia.

A propo Twojego pytania zrobiłabym grzywkę taką jak proponuje Czarny Elf no trochę skróciła włosy.
Odnośnie stwierdzenia , że jesteś wielką kobietą to podobnie jak jedna z wizażanek uważem, że kolega chyba niefortunnie się wyraził, pewnie miał na myśli wzrost lub coś innego. Bo figura na pewno na to nie wskazuje.

Edytowane przez ewunia2
Czas edycji: 2006-03-23 o 08:02
ewunia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 09:11   #17
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KaRm3lKoWa
yyy..No wiesz..Nie wiem co ma do tego grzywka, pozatym juz nie boje sie ciazy...Jestem prawie pewna ze w niej nie jestem...Pozatmy to chyba nie ten watek, prawda? Esz..
PRAWIE??? To zrobiłaś w końcu ten test? Sorry za dygresję, ale nie mogłam się powstrzymać

Co do grzywki - na Anię Muchę

I już znikam, bo jeszcze powiem coś, czego mogłabym potem żałować. Powodzenia w metamorfozie.
Stary 2006-03-23, 09:20   #18
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ewunia2
O Boże ale to beznadziejne, co ma piernik do wiatraka?????? poradę o fryzurę porównujesz do obaw o ewentualną ciążę??????? Czasem mam już tego dość tych osobistych wycieczek. I w jaki sposób chciałaś jej pokazać że jest dzieciątkiem???? Bo nierozumiem tego???
Ponadto albo jesteś pamiętliwa czy nie???bo już niewiem sama , raz piszesz, że nie a potem chcesz coś udawadniać. Tragedia.

A propo Twojego pytania zrobiłabym grzywkę taką jak proponuje Czarny Elf no trochę skróciła włosy.
Odnośnie stwierdzenia , że jesteś wielką kobietą to podobnie jak jedna z wizażanek uważem, że kolega chyba niefortunnie się wyraził, pewnie miał na myśli wzrost lub coś innego. Bo figura na pewno na to nie wskazuje.
nie rozumiem o co ci chgodzi..napisałam jej ad. grzywki..
Dla Ciebie nie jest dziwne, że dw adni temu płakała nt ewentualnego dzieciaka a teraz sie martwi o grzywkę??
Dla mnie to jest dziwne, więc się wypowiedziałam na ten temat..
Ale widocznie teraz taka moda...
poradę o fryzurę porównujesz do obaw o ewentualną ciążę???????
Ja porównuję?? Chyba naprawdę nie zrozumiałaś...dziwię się jak ona może mieć to teraz w głowie w "takim czasie", przy "takich problemach"..

A cod mojej pamiętliwości, to jest to MOJA pamiętliwość, więc nie urządzaj personalnych wycieczek, nazywając to TRAGEDIĄ..
Stary 2006-03-23, 09:27   #19
taszkin
Zakorzenienie

Dziewczyna pyta o fryzurę, dlatego zalozyła osobny wątek.
Czy ja jak spytam o coś odnośnie wyglądu to tez będziecie wyszukiwać moje posty(lub wspominać te, ktore Wami personalnie wstrząsnęły) i sprawdzac czy problemy w nich poruszone zostały rozwiązane zanim zacznę nowy wątek na całkiem inny temat? aż się boję...
Stary 2006-03-23, 10:33   #20
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

kamaO zrobilam test, ale przeciez czasem test moze nas "oszukac"..a do lekarza pojde w nastepnym tygodniu poniewaz teraz mam okres.
dureksis gdzie ty widziałas gdzies tam płacz...? I pzrepraszam bardzo to ja juz dlatego ze mialam jakies male obawy ze jestem w ciazy to mam do konca zycia o niczym innym nie myslec tlyko to przezywac...? :/
Pozatym to jest osobny watek i nie mam zamiary się wiecej na temat tamtego wypowiadać bo tamten został juz ZAMKNIETY!

Nie wiem o co chodziło koledze..tym bardziej ze sie gruba nie czuje..No, fakt moglabym popracowac nad brzyszkiem, ale zwykle brzuszki wystarcza Szczerze mwoiac sie tym nie przejełam, tylko chcialam zapytać, ponieważ myślałam że moze ja po rpostu tego nie widze..a to by bylo straszne

Co do grzyweczki to dziekuje dziewczątka za rady zaraz poszukam jaka dokładnie ta Ania ma grzywke..Myślałam o różnych..albo na bok..albo..sama nie wiem...Hmm..A kolorek moze byc ten?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-03-23 o 12:01 Powód: post pod postem
KaRm3lKoWa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:48   #21
taszkin
Zakorzenienie

Ja nie ruszałabym koloru. Jest naturalny, włoski ładnie błyszczą, podkreśla i rozświetla Twoją urode i wdzięk młodej buzi.
Stary 2006-03-23, 10:53   #22
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez taszkin
Dziewczyna pyta o fryzurę, dlatego zalozyła osobny wątek.
Czy ja jak spytam o coś odnośnie wyglądu to tez będziecie wyszukiwać moje posty(lub wspominać te, ktore Wami personalnie wstrząsnęły) i sprawdzac czy problemy w nich poruszone zostały rozwiązane zanim zacznę nowy wątek na całkiem inny temat? aż się boję...
widzę umiłowanie do dramatyzowania...

Cytat:
dureksis gdzie ty widziałas gdzies tam płacz...? I pzrepraszam bardzo to ja juz dlatego ze mialam jakies male obawy ze jestem w ciazy to mam do konca zycia o niczym innym nie myslec tlyko to przezywac...? :/
zrozumiesz o co mi chodziło za kilka lat
Cytat:
Pozatym to jest osobny watek i nie mam zamiary się wiecej na temat tamtego wypowiadać bo tamten został juz ZAMKNIETY!
nie takim tonem, oki??

Aha i nie dawaj sobie wmówić, że jesteś gruba..
Nawt się tym nie przejmuj.

aha i nie robiłabym grzywki na Muchę, masz chyba zbyt cienkie włosy, może nie wyglądać to korzystnie. może grzywka na bok ale wystrzępiona, lekka.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-03-23 o 12:03 Powód: post pod postem
dureksis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:14   #23
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

taszkin No to dobrze, bo ja tlyko sie modle zeby ktos mi ie owiedział ze ladnie by mi było w brazie.. Zawsze byłam blondynka i to lubie

dureksis No własnie tak myślałam ze lepsza bedzie na bok.. Dzieki za rade
A co do takiego tonu..to..a dobra..Nie wazne..mialam juz nie poruszac tamtego watku

Pozdrawiam
Stary 2006-03-23, 11:17   #24
taszkin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dureksis
widzę umiłowanie do dramatyzowania...
mocny kontrargument
Niektorzy tak mają, ze to co czują (co widac tu gołym okiem) narzucają też innym (tylko czemu) Umacniam się w tym stwierdzeniu po kazdym Twom poście i pewnie nieraz, moze za chwilę, jeszcze mocniej się utwierdzę, choc nie będę specjalnie na to czekać...bo to średnio ciekawe zjawisko
eot. Pozdrawiam!

ps. przepraszam Karmelkowa za wtrącenie nie na temat

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-03-23 o 11:40
Stary 2006-03-23, 11:20   #25
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

Hmm..a co powiecie o takiej fryzurce? Moze grzyweczka troszke krótsza ale długość mniej wiecej taka..Właśnie siedze i szukam roznych fryzurek i ta m i sie spodobała taka niby prsta ale ma cos w sobie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26.jpg (37,0 KB, 14 załadowań)
Stary 2006-03-23, 11:33   #26
taszkin
Zakorzenienie

Świetna! Może któraś z dziewczyn umiejących dobierać komputerowo coś wymyśli?
Stary 2006-03-23, 11:40   #27
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

No właśnie tez mi sie podoba
Stary 2006-03-23, 11:43   #28
taszkin
Zakorzenienie

Dobieranie komputerowe ma ten minus, ze nie uwzględnia wielu rzeczy jak np. kondycja, grubość i innych cech włosów...ale ta pani ma dość podobne do Twoich na pierwszy rzut oka, więc mogłoby się udać ja niestet nie umiem :-(
Stary 2006-03-23, 12:06   #29
ewunia2
Zadomowienie

Też tak mi się wydaje , że fryzurka którą załączyłaś by pasowała do Ciebie
ewunia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 14:52   #30
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez taszkin
mocny kontrargument
Niektorzy tak mają, ze to co czują (co widac tu gołym okiem) narzucają też innym (tylko czemu)
widze, że oprócz dramatyzowania lubisz tez generalizować...
Cytat:
Napisane przez taszkin
Umacniam się w tym stwierdzeniu po kazdym Twom poście
o widzę, że mam fana na forum
Cytat:
Napisane przez taszkin
i pewnie nieraz, moze za chwilę, jeszcze mocniej się utwierdzę, choc nie będę specjalnie na to czekać...bo to średnio ciekawe zjawisko
eot. Pozdrawiam!
nie będę Cię rozczarowywać...
pozdrawiam a nawet ściskam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości