Jak delikatnie zmienic ton wlosow blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-22, 14:51   #1
trufelek001
Przyczajenie

Jak delikatnie zmienic ton wlosow blond?

Mam jasne wlosy blond i na wiosne chcialabym zafarbowac na brązowo ale tylko od spodu. Jednak moje włosy mają żótawy odcien i boje sie ze nie bedzie on pasował do brązu wolałabym aby był batdziej popielaty! Nie chce katowac ich znowu farbą lecz zmienić lekko ich odcien na bardziej perłowy. Moze płukanki...szamponetki? Co mi radzicie? Tylko zeby nie zniszczyło mi włosów z gory bardzo dziekuje
trufelek001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:52   #2
aniazz
Raczkowanie

Dot.: Jak delikatnie zmienic ton wlosow blond?

Szamponetki generalnie są bardzo słabe.. przynajmniej mi nie pomagały. Kiedy ja byłam blondynką - na moję zółtawe włoski stosowałam szmpon z Welli (ten fioletowy) do włosków blond i siwych, jedna fryzjerka mi doradziła żeby zrobic cos takiego: farbę jakis jasny blond srebrzysty albo własnie perłowy wymieszać z niskoprocentową woda utlenioną (miała na mysli chyba 3-5) i zastosować jako płukankę/szmpon - wmasować we wloski na 15 min. Było to konsystencji zdecydowanie rzadszej niż gdyby normalnie farbować. Dziwnie brzmi ale pomogło - bynajmniej mi . Pozdrawiam
aniazz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości