Jedwab - samodzienie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-23, 12:32   #1
Levander
Raczkowanie

Jedwab - samodzienie.

Witajcie !
Chcę sobie sama załozyc jedwab, kupic ten aktywator itd. Tyle, że nie chcę na tipsie, lecz na naturalnej płytce w celu jej wzmocnienia. Może doradzicie mi z jakiej firmy byłabym zadowolona ? Może ktoś mógłby mi poradzic w ogóle jak się do tego zabrać ?
Pozdrawiam
Levander jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 13:32   #2
ORION_Rzeszow
Przyczajenie

GG do ORION_Rzeszow
Dot.: Jedwab - samodzienie.

Witam

Osobiscie odradzam Ci jedwab jest słaby jezeli masz mozliwości załóz sobie żel na naturalne paznokcie a najlepije specjalny do naturalnych alessandro za niedługo bedziemy testowac nowe żele z innej firmy i też beda na naturalna płytke jak wypadną testy dam Ci znac i poszukasz salony który bedzie miał te żele w twoim miescie.

Edytowane przez ORION_Rzeszow
Czas edycji: 2006-03-23 o 14:12
ORION_Rzeszow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 14:20   #3
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Ja bym jednak proponowała iść do stylistki założyc ten jedwab.
Jedwab powoduje ze pazurki sa troszkę mocniejsze, wygladem sa bardzo cieniutkie i naturalne (przy jedwabnej tkaninie bo są jeszcze inne).

Zel czy akryl tez sie nadaje na naturalne pazurki.
Z firm robiacych zele na naturalne pazurki badzo dobre sa Christrio.

Samej robienie sobie jedwabiu odradzam bo to wcale nie jest tak prosto do tego potrzeba jednoczesnie 2 rak.
Eenax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 16:38   #4
Levander
Raczkowanie

Hmmm... no to chyba muszę się zastanowić, myślałam, że będę potrafiła sama sobie założyć jedwab - napewno się nie da ? Kiedyś miałam żel, ale na tipsach ... I nie bardzo mi się to widziało Ja pazurki ogolnie mam w dobrym stanie, nie są krótkie ale chciałabym je dodatkowo wzmocnic - dlatego pomyślałam o delikatnym jedwabiu. Dziękuję bardzo za rady Pozdrawiam !
Levander jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 22:26   #5
Perceive girl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Levander
Hmmm... no to chyba muszę się zastanowić, myślałam, że będę potrafiła sama sobie założyć jedwab - napewno się nie da ? Kiedyś miałam żel, ale na tipsach ... I nie bardzo mi się to widziało Ja pazurki ogolnie mam w dobrym stanie, nie są krótkie ale chciałabym je dodatkowo wzmocnic - dlatego pomyślałam o delikatnym jedwabiu. Dziękuję bardzo za rady Pozdrawiam !
hej oczywiscie ze sie da zalozyc sobie jedwab samodzielnie i jestem tego zywym przykladem jesli ma sie choc troszke zdolnosci manualnych to nie powinno byc problemu. Jedwab ma jedna strone klejaca i jak sie ladnie przytnie do wymiarow paznokcia to nie powinno byc klopotow z zalozeniem .Na poczatku na pewno troszke tkaninki zmarnujesz bo sie rozciaga i moze sie strzepic ale jak juz przykleisz to klej, aktywator, polerka i gotowe ja stosuje czasem jedwab jak mi sie pazurek zadrze z boczku ale robie tylko mlutki paseczek i poleruje nic nie widac potem
pozdrawiam
Perceive girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 07:32   #6
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Perceive girl: Oj to bardzo zdolna jesteś.
Mi jest dość trudno samej sobie zrobić tak by niedotknac palcami płutna, niedotknąć odtłuszconymi paznokciami podrodze o nic.
No ale ja to zazwyczaj nie mam czasu bawiś się z moimi paznoikciami dłuzej niz godzinke no moze dwie na tydzień.

A z firm, na miałam zestaw Magnetics lub Kinetics (zawsze mi sie te 2 firmy mylą ale predzej to było Magnetics). Oni mają w ofercie juz takie poprzycinane w paseczki o kształcie pazurka.
Eenax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:54   #7
Ada G
Przyczajenie

nie zgadzam sie.od 3 lat zakladam jedwabie i jeszcze nie mialam niezadowolonej klientki.uzupelniami raz na miesiac lub nawet, jednej z pan, raz na 3 miesiace.Wejdz na strone la femme.jest tam bardzo ladny artukul na temat roznych sposobow przedluzania i utwardzania paznokci.Jedwabie maja najwieksze powinowactwo do naturalnych paznokci i trzeba tylko umiec je nalozyc a najlepiej sie trzymaja.
nie polecam jednak samodzielnego nakladania jedwabi-nawet mi najlepiej to niewychodzi i jest meczace
Pozdrawiam
Ada G jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości