farba do w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-02-25, 23:27   #1
kosmetyczka-szczecin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
GG do kosmetyczka-szczecin

FARBA DO WΜS紟

jaka jest najlepsza farba do wlosow ktora utrzymuje dlugo kolor i polysk i nie plowieje?wyprobowalam Feria buster i kolor szybko sie zmywa mimo iz to farba trwala i szyko kolor plowieje
kosmetyczka-szczecin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-25, 23:35   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908
Re: FARBA DO WΜS紟

Wg wiza瘸nek (kt鏎e recenzowa造 farby do w這s闚) to Loreal Excellence (zaraz po ziolowym balsamie)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=14
przeszukaj prosz te stronke.
Ja osobi軼ie najbardziej lubi Schwarzkopf Brilliance bo pi瘯nie b造szczy i ma sliczne kolory.
Nie wiemy jednak na jaki kolor ty farbujesz wlosy i czy sa zniszczone (moze dlatego kolor szybko u ciebie plowieje)
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-02-25, 23:47   #3
kosmetyczka-szczecin
Raczkowanie

wlosy fakt mam troche zniszczone i chce zafarbowac na jakis ciemniejszy -br您
Stary 2005-02-26, 00:01   #4
kosmetyczka-szczecin
Raczkowanie

mozesz mi napisac gdzie byl taki temat po wertuje strony i nie moge znalesc
Stary 2005-02-26, 10:39   #5
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

o jakim konkretnie tamacie m闚isz? To, co wklei豉m wczesniej to katalog wszystkich farb i ich recenzji Np. tu s oceny farby Excellence:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=421

a tutaj 3ciej w kolejno軼i najlepszej farby wg wizazanek
Loreal Casting:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1329

Natomiast w archiwum mo瞠sz poszuka nt zniszczonych w這s闚, wpisz: regeneracja w這s闚, od篡wianie w這s闚, najlepsze maseczki do w這s闚. Na pewno znajdziesz wiele temat闚, bo cz瘰to go tu poruszamy
wklejam jeden z takich watk闚:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1055602552
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-12, 02:09   #6
Shakira_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 442
farba do w這sow

Hejka
mam farbowane w這sy na blond i chcia豉bym si zrobi na brunetk tzn. w這sy w kolorze czekoladki -ciep造 br您 ja郾iejszy
CZy jak kupi taki to nei wyjdzie za ciemny na blond w這sach i musia豉bym kupic ja郾iejszy odcie??
Shakira_19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-12, 10:02   #7
_cleooo_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 382
Dot.: farba do w這sow

lepiej kup jasniejsza farbe, wrazie jakby wyszla za jasno mozesz poprawic ciemniejsza

_cleooo_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-12, 10:04   #8
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witam
Musissz uwazac przy wyobrze farb zeby nie stac si kroczoczarn brunetka Proponuje kupi farbk w kolorze mlecznej czekolady z wellatonu kolor jest jasny,bo juz gorzka czekolada wychodzi bardzo ciemna.
Polecam jeszcze poielaty blond on wychodzi jak br您,bardzo 豉dnie wygl康a na w這skach,naturalnie-L;oreal ma w swojej ofercie taki kolor,r闚nie Lonnda-ale jeszcze jej nie testowa豉m na sobie
Powinnas wybrac kolo jasny br您,popielaty blond,jakis czekoladowy br您ik,ale uwazaj z samym br您em,bo na pude趾u jniby s jasne ale na g這wce wychodz inaczej.
Pozdrawiam
boniulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-12, 16:28   #9
Formika
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Radzi豉bym kupi ja郾iejszy odcie farby, przynajmniej na pocz徠ku.Zwylke, na w這sach wychodzi ciemniejszy br您 od tego, przedstawionego na opakowaniu;
Stary 2006-03-23, 13:28   #10
Anna__K
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
farba do w這s闚

Witajcie kobietki - mam pytanieMoje w這ski s po przej軼iach - najpierw rozja郾iane, p騧niej chcia豉m wr鏂i do naturalnego koloru - 鈔edni blond (u fryzjera),ale si nie uda這W ko鎍u sama kupi豉m farb ciemny blond Garnier Color Naturals z my郵, ze zostawi te moje w這sy w spokoju, niech odrastaj, a r騜nicy mi璠y tymi farbowanymi, a naturalnymi nie b璠zie wyra幡ie wida. Niestety Garnier zmywa mi si do obrzydliwego rudego koloru!!!!!!!!!!!Pole熯ie mi prosz farb, kt鏎a przy zmywaniu si nie b璠zie rudzia豉. Z g鏎y bardzo dzi瘯uj
Anna__K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-23, 13:37   #11
Anna__K
Przyczajenie

Dot.: farba do w這s闚

halo, halo, czy jest tu kto, kto mo瞠 mi pom鏂???
Stary 2006-03-23, 14:23   #12
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743

Garnier Color naturals to faktycznie okropna farba, nigdy nie wiadomo co wyjdzie [moja mama zrobi豉 sobie kiedys w這sy blondem z tej serii, a wyszed jej czarny ]. Mo瞠 sprobuj Wella Decore? Te farby maj pochlebne opinie. Garnier Nutrisse te jest ca趾iem niez豉 i kolor wychodzi zazwyczaj taki jak na opakowaniu lyb niewiele si od niego r騜ni
Stary 2006-03-23, 18:51   #13
Anna__K
Przyczajenie

Dzi瘯uj za odpowied Chc kupi jak捷 farb, tylko najpierw chcia豉m si Was poradzi, bo mo瞠 kt鏎a z Was mia豉 (ma) podobny problem i znalaz豉 farb godn polecenia
Stary 2006-03-23, 19:02   #14
asienka22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

Hejka ja tez miewalam rozne akcje z farbami do wlosow jestem szatynka a doprowadzilam sie do czystego blondu (udalo misie jednak wrocic do szatynkli)i uwazam ze najlepszymi farbami sa farby loreal,czasami nie warto oszczedzac tylko wydac troszke wiecej,kolor jest mocny ladny a przede wszystkim trwaly
asienka22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-23, 19:04   #15
Anna__K
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez asienka22
Hejka ja tez miewalam rozne akcje z farbami do wlosow jestem szatynka a doprowadzilam sie do czystego blondu (udalo misie jednak wrocic do szatynkli)i uwazam ze najlepszymi farbami sa farby loreal,czasami nie warto oszczedzac tylko wydac troszke wiecej,kolor jest mocny ladny a przede wszystkim trwaly
Dzi瘯i Asie鎥a w豉郾ie mam zamiar nie oszcz璠za na farbie, ale wiadomo, nawet z tych dro窺zych zdarzaj sie buble. Kt鏎 z farb Loreala polecasz szczeg鏊nie?? Mam nadziej, 瞠 tym razem nie zmyje mi si do rudegi i b璠 mog豉 w ko鎍u da odpocz望 tym moim biednym w這som
Stary 2006-03-24, 09:38   #16
asienka22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

Czesc ja uzywalam farbe do wlosow L'oreal Recital Preference zarowno blondy jak i ciemne i wszystkie byly poprostu super kolor sie dlugo utrzymywalwlasnie na swieta mam zamiar sie nia zafarbowac bo teraz uzylam londy color bo tania i wszystko mi sie zmylo w ciagu 2 tygodni masakrapowiodzenia w farbowaniu
asienka22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-24, 10:51   #17
modny fryzjer
SPAMER
Nieop豉cona reklama

Wiadomo軼i: 20

Witam Jesli chcesz mie piekne wlosy proponuj Ci farb loreal Majirel . Jest to profesjonalna farba niedost瘼na w sklepach. Efekt jest murowany.Mozesz j kupi w hurtowniach fryzjerskich b康z na allegro.
modny fryzjer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-24, 11:01   #18
Lovisa
Zakorzenienie

Na allegro ju niestety nie Ja robi豉m kilka razy Majirel u fryzjera i na rozja郾ianych w這sach kolor trzyma ok. 2 tygodni, potem zblak. Jest lepsza od sklepowych farb na pewno, ale nie a tak doskona豉
Stary 2006-03-24, 12:01   #19
vivian
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 385
GG do vivian

A ja mam ma貫 pytanko, bo chcialabym zafarbowac sobie w這sy na ciemna czekolad a nie wiem jakiej farby uzyc, 瞠by w這sy nie by造 tak bardzo zniszczone i rozdwojone, a czy moze jest jaka henna, w takim odcieniu, nie wiem kompletnmie bo nie chce sobie w這s闚 poniszczy
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-24, 12:08   #20
Lovisa
Zakorzenienie

Henn bym odradzala, bo potem nie bedziesz mog豉 ju zafarbowa si na inny kolor. Po hennie 瘸den kolor nie z豉pie i trzeba b璠zie czekac a w這sy odrosn.
Stary 2007-07-30, 16:34   #21
misia_171717
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94
Farba do w這s闚

Farba jakiej firmy jest najtrwalsza??? S造sza豉m ze palette ale z ciemnego blondu po 7 myciach zrobi mi sie jasny blond;/ ciemny blond to jest moj naturalny kolor, a nie chce miec odrost闚 po rozjasnianiu do po這wy g這wy wiec farbuje na naturalny... ale bez przesady zebym musia豉 co tydzien na nowo farbowac w這sy bo farba tak szybko schodzi...pr鏏owa豉m juz palette, garnier 100% ale nie sa trwa貫. Co byscie mi poradzi造???Cena nie gra roli gdyz chce poprostu wr鏂ic do naturalnosci.....Pozdrawi em i serdecznie dziekuje za odpowiedzi
misia_171717 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-30, 16:56   #22
jogusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 520
Dot.: Farba do w這s闚

ja te jestem ciekawa jaka farba b璠zie trwa豉 bo postanowi豉m zrezygnowa z palette, kt鏎a w moim przypadku jest bardzo trwa豉 ale jednak niszczy w這sy
Stary 2007-07-31, 18:06   #23
misia_171717
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

a jakiego koloru uzywasz z palette??? bo to tez ma znaczenie???
misia_171717 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-31, 18:22   #24
agusia1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 342

Ja te do paletty nie by豉m przekonana, ale fryzjerka mi doradzi豉, bo wysusza w這sy, wiec jak mam t逝ste to bedzie ok
Faktycznie u mnie lepiej wygladaj, a ostatnio robie szamponem paletty bo chce wrcic do swoich naturalnych w這s闚- szatynka
ostatnio kupi豉m ciemna czekolade- zobacze co mi wyjdzie
Stary 2007-11-09, 12:45   #25
_paulina_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Exclamation Farba do wlosow...;p

Hejka

Farbowaly$cie sobie wloski ta farba ? <fotka w zalaczniku>

a jak farbowalyscie to jaki kolor Wam wyszedl i wogole ?

ja mam kolor ciemny braz i sie boje jaki by mi wyszedl eeh (chce sobie zrobic pasemka ta farba)

Prosz o odpowiedzi ;]

z gory dziekuje za wszystkie ;**
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1_%20ME%204.4%20DWUKOL.PASEMKA.jpg (32,2 KB, 18 za豉dowa)
_paulina_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-09, 12:50   #26
truskaffka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 294
Dot.: Farba do wlosow...;p

po 1 to odradzam farby pallete- robi siano z wlosow, zawiera duzo (chyba najwiecej ze wszystkich farb) metali ciezkich... i dosc szybko sie wyplukuje.. jesli chodzi konkretnie o ta farbe to nie wiem bo nie uzywalam..ale z inna pallete mialam do czynienia i raczej nie sprobuje ponownie
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-10, 14:49   #27
jogusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 520

u mnie by這 na odwr鏒 pallette sie wcale nie wyp逝kiwa豉 i za to kiedy j lubi豉m
Stary 2007-11-10, 16:55   #28
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez truskaffka Poka wiadomo嗆
po 1 to odradzam farby pallete- robi siano z wlosow, zawiera duzo (chyba najwiecej ze wszystkich farb) metali ciezkich... i dosc szybko sie wyplukuje.. jesli chodzi konkretnie o ta farbe to nie wiem bo nie uzywalam..ale z inna pallete mialam do czynienia i raczej nie sprobuje ponownie
Ta " farba " si na bank nie wyp逝cze, bo przeciez niemozliwe jest , 瞠by wyp逝ka這 si cos co rozjasnia w這sy , czyli pozbawia je pigmentu A to w豉sciwie nie farba a juz rozjasniacz.Choc z tym, ze to produkty og鏊nie nie najwyzszych lot闚 si zgadzam .

a co do pytania autorki w徠ku : ta farba rozja郾iaj帷a ( w豉sciwie de facto rozjasniacz skoro ma moc do 6 ton闚) napewno rozjasni pasemka, ale efekt ko鎍owy zalezy od tego : czy te br您owe w這sy sa Twoimi naturalnymi (jesli tak to lepiej) , w jakiej sa kondycji ( jesli nie zbyt dobrej , mo瞠 to wyjsc nier闚nomiernie a naewet popalic w這sy) i jakiego koloru chcesz pasemka osi庵n帷 ( najlepiej miec doswiadczenie, bo bywa tak , 瞠 nalezy preparat przetrzymac jesli wyjda za ciemne tzn rudawe, bo po kilku minutach moga byc ju bia豉we, z kolei nalezy wiedziec ile przetrzymac , zeby w這s闚 nie popalic itd).
samego produktu nie uzywa豉m , ale z tej dwukolorowo軼i wnioskuj, 瞠 s tam dwa markery jeden 4 tonowo rozjasniaj帷y ma dac karmel, a 6 tonowy blond. Og鏊nie za這瞠nie moze wypali, bo 6 ton闚 to du瘸 moc, najlepiej jakby ktos Ci pomaga i sprawdza nat瞛enie rozjasnienia i kondycji w這s闚. natomiast je郵i masz w這sy farbowane licz si z tym, 瞠 zamiast karmelu i blondu mo瞠 wyj嗆 ryzy i czerwony.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-03, 17:26   #29
kajusiia_xd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 175
farba do w這s闚

Kieruje to pytanie do wszystkich wiza篡stek i Pani specjalistki Z pocz徠kiem lipca pofarbowa豉m si szamponetk, ale po jednym wyj軼iu na basen szamponetka sie zmy豉. Farbowa豉m sie na zwyk造 br您, poniewa Pani w kosmetycznym mi tak doradzi豉, a nie chcia豉m, aby mi nie wyszed rudy. I mam takie pytanie czy je瞠li chce sie pofarbowa np na kolor kasztanowy farb trwa陰 to mo瞠 mi r闚nie wyj嗆 niepo膨dany kolor czy wyjdzie juz taki jaki jest na opakowaniu? I z jakiej firmy polecacie mi farb, oraz na jaki kolor moge sie przefarbowa. Oraz r闚nie mam takie pytanie, gdy farbowa豉m sie t szamponetk nie pokry這 mi ko鎍闚ek i to nie estetycznie wygl康a這, a na這篡豉m 2 saszetki, a i tak mam zamiar sie obci望 i kiedy mam to zrobi lepiej przed czy po farbowaniu? I ostanie pytanie jak moge sie obci望? Dodam, 瞠 mam bardzo cienkie w這sy i gdy je umyje to za jakie 2 godiznki s takie oklapni皻e i chcia豉bym, aby wyglada造 na bardziej puszyste. )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wiza.JPG (29,7 KB, 8 za豉dowa)
kajusiia_xd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-27, 22:23   #30
ja1984
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do ja1984

ja chia豉m rozja郾i kolor (mam ciemny blond) u篡豉m Garnier Nutrisse nr 80 jasny naturalny blond - i kolor wyszed mi taki jak mia豉m przed farbowaniem tylko w rudym odcieniu.
wi璚 postanowi豉m u篡 jeszcze ja郾iejszego nr 90 bardzo jasny naturalny blond i wyszed mi jeszcze bardziej rudy...
da豉m sobie spok鎩 z farbowaniem i z t farb...
mo瞠 kto mi poleci blondy, kt鏎e po zmyciu farby okazuj si blondami?
ale farba ta ma du篡 plus, mo瞠 do dzi瘯i dodanej od篡wce, w這sy s bardzo zdrowe.
pozdrawiam!
ja1984 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.