problem z cerą mojego pimpiłimpi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-23, 16:46   #1
charmider
Raczkowanie

GG do charmider
Question

problem z cerą mojego pimpiłimpi

mam problem który dotyczy mojego pimpiłimpi (tzn mojego faceta), na twarzy zaraz po goleniu wyskakują mu takie zropiałe chrostki (nie jestem pewna czy to ch), które go bardzo bolą przy następnym goleniu,wyskakują mimo to że używa balsamu po goleniu (nivea) dodam jeszcze że ma 26 lat, do tego wrastają mu się włoski na twarzy a z tego robią się jeszcze gorsze ropienie (ma bardzo gęsty i twardy zarost), a kolejnym problemem jest to że bardzo często (przynajmniej zawsze kiedy spożywa alkohol) wyskakuja mu takie czerwone plamki na twarzy (efekt muchomorka), a później w miejscu występowania tych plamek skóra mu się bardzo wysusza, podobnie jest na plecach i klatce piersiowej, bardzo prosze o pomoc bo idą wakacje a on się z tym bardzo męczy...

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości