Peeling - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-13, 21:58   #91
mourie
Zakorzenienie

Dot.: Peeling - bardzo, bardzo drobny

edit

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2012-05-14 o 15:56
mourie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 11:41   #92
mourie
Zakorzenienie

Dot.: Peeling - bardzo, bardzo drobny

edit

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2012-05-14 o 15:56
mourie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:09   #93
luisa002
Przyczajenie

peeling

Witam serdecznie,

Od końca września towarzyszą mi sińce pod oczami oraz zaczerwienione oczy. Dodam, że pojawiło się to jakieś 4 tygodnie, po drugim zabiegu peelingiem migdałowym. Zastanawiam się właśnie, czy jest to spowodowane właśnie tym zabiegiem, czy przeprowadzką do większego miasta, która nastąpiła też jakoś pod koniec września. Nie daje mi to spokoju dodam tylko, że przeprowadziłam badania krwi oraz odwiedziłam okulistę, i wszystko jest ok. Proszę o pomoc ! Lekarz, który przeprowadzał mi ten zabieg powiedział, że nie powinno coś takiego wystąpić. Zaproponował, więc badania alergiczne, bo może to wynikać z przeprowadzki do większego miasta. Co o tym sądzicie?
luisa002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:46   #94
KasiaKiiSS
Raczkowanie

GG do KasiaKiiSS
Dot.: peeling

Koniecznie musisz odwiedzic dermatologa a nie okuliste. Myślę (choć nie jest to wykluczone) że nie jest to efekt przeprowadzki. Najczęściej takie rzeczy zdarzaja sie pod wpływem kosmetyków. Może jakieś nowe cienie lub tusz? Musisz sobie przypomniec czego jeszcze uzywałaś. Badania alergiczne jak najbardziej, ale powinien sie tym zajac specjalista
KasiaKiiSS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 15:50   #95
luisa002
Przyczajenie

Mam nadzieję, że to nie jest jakieś uszkodzenie skóry, zreszta odczuwam małe pieczenie ale to blisko w okolicach oczu. Zresztą skórę dosyć porządnie nawilżałam po tych zabiegach
luisa002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:17   #96
KasiaKiiSS
Raczkowanie

GG do KasiaKiiSS

Dobry jest na takei coś telofast. To są tabletki ale lepiej niczego nie bierz bez konsultacji sama nie wiem jak to wygląda dlatego nie doradzam nic. Idź do lekarza i powiadamiaj co i jak.
KasiaKiiSS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 19:44   #97
ania1232
Raczkowanie

Question Peeling - mogę ?

Otóż może zacznę od początku...
Dwa dni temu ostro się spiekłam na dekolcie, ramionach i plecach... Bardzo piekło więc smarowałam kefirami-jogurtami, ale gdy nie pomagało siostra dała mi takie nawilżająco kojące mleczko po opalaniu... Pytałam czy nie ma tam jakichś lekkich samooopalaczy (kto znowu ściągnął etykietkę! ) ale zapewniła mnie że raczej nie... Było cudne więc troche sobie tego wtarłam, a wieczorem sobie powtórzyłam... I mam... Piękne brazowe plamy. Bardzo się wkurzyłam i próbowałam to potraktować sokiem z cytryny ale to nie wiele dało...

I po tym treściwym wstępie moje pytanie... Planuje sobie zrobić peeling, ale taki domowy, bo akurat nic nie mam w domu... Tylko słyszałam, ze skóra po kontakcie z peelingiem z soli bardzo piecze... Czy inne peelingi też mogą podrażnić moją skórę ? Jeśli znacie jakieś inne sprawdzone przepisy to podajcie, bardzo proszę...

(Przepraszam za dużą ilość wielokropków - tak już mam )

Ułożysz mi zestaw ?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423042
ania1232 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:34   #98
norana
Zadomowienie

Dot.: Peeling - mogę ?

może peeling z kawy? (tylko zaparzonej żeby był łagodniejszy)
najlepiej by było gdybyś dała skórze odpocząć-poparzenie słoneczne, samoopalacz, sok z cytryny i ostrzejszy peeling- to moze być troszkę za duzo w tak krótkim czasie.

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:33   #99
ocziko
Raczkowanie

GG do ocziko

zgadzam sie - daj skorze odetchnac z czasem na pewno Ci zejda te plamy nna razie nawilzaj wysuszona skore, naskorek sam sie odbuduje z czasem i pewnie sie zluszczy , moze nawet nie bedziesz musiala robic peelingu.
Stary 2009-07-07, 15:04   #100
All_that_jazz
Zakorzenienie

Daj skórze spokój!
No chyba, że chcesz spędzić resztę wakacji na leczeniu skóry w szpitalu.
Skóra to nie tylko twoja opalenizna ale bariera ochronna przed utratą wody, wirusami.
Człowiek od gwałtownej utraty skóry może umrzeć w wyniku odwodnienia.
Masochistką jesteś,że chcesz skórze fundować kilka traumatycznych doświadczeń na raz? Możesz ją teraz tak podrażnić,że bez poważnego leczenia potem się nie obejdzie.
Opamiętaj się póki czas.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:46   #101
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Myślę,że peeling teraz jest nie wskazany. Masz podrażnioną skóre, będzie gorzej jak zaczniesz ją męczyć. Samoopalacz w koncu zejdzie, mocz się w wannie z dodatkiem kilku kropel oliwki do ciała, mocno natłuszczaj skóre-szybciej samo zejdzie.
Peeling absolutnie- NIE

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:17   #102
kingaa9090
Raczkowanie

peeling

Mam zamiar kupic sobie depilator i slyszalam ze trzeba robic peeling zeby wloski nie wrastaly wiec mam pytanie co ile dni trzeba go robic i czy przed czy po depilacji ????
kingaa9090 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:41   #103
ferguusson
Zakorzenienie

Kingo.. zapraszam na watek zbiorczy.. tam znajdziesz odpowiedz..

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465

a ten zamykam.

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:05   #104
myszka_x3
Przyczajenie

peeling

Mam takie pytanie..
Czy mogę peelingiem do twarzy umyć ciało ?!
MAm problem ponieważ skóra schodzi mi z nóg i to widać, a chce się tego pozbyć, nie mam nawet jak teraz wyskoczyc na miasto .
prosze o jak najszybsze odpowiedzi ..

Jeśli wątek się powtórzył przepraszam, ale nie znalazłam nic podobnego ..

` Kocham Cię Idioto !

`Moje włosy <3

`MOJE WAKACJE !

`Moje kochane <3

myszka_x3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 13:41   #105
caskada
Zakorzenienie

mozesz polecam tez piling kawa (fusami) lub sola -> to tak na szybko
Stary 2010-07-01, 16:08   #106
myszka_x3
Przyczajenie

dziękiii ;* ;>>>

pomogło )

` Kocham Cię Idioto !

`Moje włosy <3

`MOJE WAKACJE !

`Moje kochane <3

myszka_x3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 00:56   #107
Dualstar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez myszka_x3 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie..
Czy mogę peelingiem do twarzy umyć ciało ?!
MAm problem ponieważ skóra schodzi mi z nóg i to widać, a chce się tego pozbyć, nie mam nawet jak teraz wyskoczyc na miasto .
prosze o jak najszybsze odpowiedzi ..

Jeśli wątek się powtórzył przepraszam, ale nie znalazłam nic podobnego ..
ja tylko dodam że możesz jako peelingu użyć, soli, cukru czy ziarenek kawy.

A tak w ogóle polecam peelingi do ciała firmy Farmona na allegro można kupić .
Dualstar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 19:07   #108
Patolinka
Przyczajenie

peeling

kupilam dzis cukrowy peeling do ciała, chciałabym sie dowiedziec jak go uzywac. stosuje sie go przed czy po kapieli??
Patolinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 19:40   #109
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama

Jeśli nie masz instrukcji na opakowaniu to proponuję na wilgotną skórę aplikować piling (okrężnymi ruchami) a następnie spłukać go prysznicem.
barwy_wojenne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 19:44   #110
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Patolinka Pokaż wiadomość
kupilam dzis cukrowy peeling do ciała, chciałabym sie dowiedziec jak go uzywac. stosuje sie go przed czy po kapieli??
Z peelingiem cukrowym trzeba uważać,by do opakowania nie dostała się woda, szczególnie gdy jest to peeling w jakimś odkręcanym pudełku,a nie w tubie, ponieważ cały cukier może się rozpuścić

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 19:40   #111
sheimage
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz instrukcji na opakowaniu to proponuję na wilgotną skórę aplikować piling (okrężnymi ruchami) a następnie spłukać go prysznicem.
Nic dodać,nic ująć
Stary 2010-10-14, 19:20   #112
Zussia
Raczkowanie

też dostałam taki peeling w prezencie, jest świetny.
Ja czasem tylko lekko pokropię ciało wodą, czyli stosuję go tak jak by na sucho i też się sprawdza a później oczywiście go spłukuje
Zussia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 20:46   #113
00karolina00
Raczkowanie

peeling - czy to normalne?

Zrobiłam sobie 2 minutowy peeling preparatem "perfecta oczyszczanie peeling drobnoziarnisty". Cera jest gładsza, jestem zadowolna ale czy to normalne, że po takich peelingach cała twarz jest czerwona przez najbliższą godzinę? mam wrażliwą, suchą skórę i nie wiem czy jest to jakaś niepożądana reakcja na jakiś składnik, czy normalny efekt (no bo w końcu energicznie tarłam skórę). Nie chciałabym rezygnowac z tego peelingu ale nie wiem czy nie robię sobie krzywdy. Czy takie ścieranie jest bezpieczne dla skóry?

Kiedyś użyłam peelingu enzymatycznego z AA i po 5 minutach skóra strasznie piekła, wtedy miałam czerwoną skórę ale o wiele dłużej i na dodatek bolało, przy tym peelingu czułam żadnego bolesnego pieczenia, po prostu tylko miałam czerwoną skórę

Edytowane przez 00karolina00
Czas edycji: 2010-10-31 o 20:51
00karolina00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 20:52   #114
n-nika
Zadomowienie

Dot.: peeling - czy to normalne?

A jaką masz cere?
Ja niedawno zakupiłam peeling z tej firmy gruboziarnisty i mam skóre tłustą i nic na szczęście mi się nie dzialo.
Może poprostu za mocno tarłaś i dlatego te zaczerwienienia, sprobuj delikatniej go używać... jeżeli nic się nie zmieni to lepiej go odstaw, być może jesteś uczulona na jakiś składnik. I najlepiej poczytaj więcej o peelingach odpowiednich do rodzajów skóry... napewno coś odpowiedniego znajdziesz.
Polecam też peelingi z firmy Lirene - bardzo fajne
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 20:59   #115
00karolina00
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
A jaką masz cere?
Ja niedawno zakupiłam peeling z tej firmy gruboziarnisty i mam skóre tłustą i nic na szczęście mi się nie dzialo.
Może poprostu za mocno tarłaś i dlatego te zaczerwienienia, sprobuj delikatniej go używać... jeżeli nic się nie zmieni to lepiej go odstaw, być może jesteś uczulona na jakiś składnik. I najlepiej poczytaj więcej o peelingach odpowiednich do rodzajów skóry... napewno coś odpowiedniego znajdziesz.
Polecam też peelingi z firmy Lirene - bardzo fajne

Szczerze powiedziawszy to nieźle tarłam ale to ze względu na to,że mam straszną cerę. Wysuszoną,szorstką i do tego bardzo wrażliwą. No i teraz mam gładszą, lepsze to niż wizyta u kosmetyczki hehe tylko trochę sie wystraszyłam jak zobaczyłam taką czerwoną skórę. Już raz chyba poparzyłam sobie skórę tym peelingiem enzymatycznym z AA i teraz trochę się boję takich specyfików no i nie wiem czy takie zdzieranie naskórka jest dobre dla cery
Stary 2010-10-31, 21:36   #116
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

za długo i za mocno tarłaś. Taki peeling wystarczy z 20 sekund i to lekko dociskając
Stary 2010-10-31, 21:59   #117
aldenea
Rozeznanie

poza tym każdy peeling z drobinkami nie jest wskazany dla cery wrażliwej albo naczynkowej. jest zbyt agresywny dla nich. peelingów enzymatycznych jest od groma, miałam z ziaji (taki nie za mocny), teraz męcze z perfecty i nic sie nie dzieje. może właśnie ten z AA Cię uczulił (mnie od produktów tej firmy wysypuje).
podsumowując, poszukaj innego peelingu enzymatycznego.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 22:36   #118
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 00karolina00 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie 2 minutowy peeling preparatem "perfecta oczyszczanie peeling drobnoziarnisty". Cera jest gładsza, jestem zadowolna ale czy to normalne, że po takich peelingach cała twarz jest czerwona przez najbliższą godzinę? mam wrażliwą, suchą skórę i nie wiem czy jest to jakaś niepożądana reakcja na jakiś składnik, czy normalny efekt (no bo w końcu energicznie tarłam skórę). Nie chciałabym rezygnowac z tego peelingu ale nie wiem czy nie robię sobie krzywdy. Czy takie ścieranie jest bezpieczne dla skóry?

Kiedyś użyłam peelingu enzymatycznego z AA i po 5 minutach skóra strasznie piekła, wtedy miałam czerwoną skórę ale o wiele dłużej i na dodatek bolało, przy tym peelingu czułam żadnego bolesnego pieczenia, po prostu tylko miałam czerwoną skórę
Tez mam sucha wrazliwa cere i uzywam tego peelingu. Owszem jezeli sie za mocno "trze" mozna sobie krzywde zrobic Najlepiej robic to lekka reka i bedzie ok
Stary 2010-11-01, 10:13   #119
Anna80
Raczkowanie

Hej Masz bardzo wrażliwą cerę i do tego typu cery raczej nie zaleca sie peelingów ziarnistych, bo możesz sobie zrobić krzywdę Popękają Ci naczynka i wtedy dopiero będziesz czerwona... Zrezygnuj z tego rodzaju ścierania zrogowaciałego naskórka. Pepsze są peelingi enzymatyczne, może ten, który używałaś był dla Ciebie nieodpowiedni skoro Cię piekło i bolało... spróbuj Bielendy(dostępny w każdej hurtowni kosmetycznej), ja używam i wszystkie moje klientki są zadowolone, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mi się ktoś po nim zarumienił albo żeby piekła buzia. Nawet na naczynkową cerę nakładam. Oczywiście enzymatycznych nie pocieramy... tylko zmywamy po odpowiednim czasie (czyt. na opakowaniu) delikatnie przy użyciu miękkiego wacika i letniej przegotowanej wody lub toniku dobranego do rodzaju cery Pozdrawiam
Stary 2010-11-01, 11:00   #120
00karolina00
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anna80 Pokaż wiadomość
Hej Masz bardzo wrażliwą cerę i do tego typu cery raczej nie zaleca sie peelingów ziarnistych, bo możesz sobie zrobić krzywdę Popękają Ci naczynka i wtedy dopiero będziesz czerwona... Zrezygnuj z tego rodzaju ścierania zrogowaciałego naskórka. Pepsze są peelingi enzymatyczne, może ten, który używałaś był dla Ciebie nieodpowiedni skoro Cię piekło i bolało... spróbuj Bielendy(dostępny w każdej hurtowni kosmetycznej), ja używam i wszystkie moje klientki są zadowolone, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mi się ktoś po nim zarumienił albo żeby piekła buzia. Nawet na naczynkową cerę nakładam. Oczywiście enzymatycznych nie pocieramy... tylko zmywamy po odpowiednim czasie (czyt. na opakowaniu) delikatnie przy użyciu miękkiego wacika i letniej przegotowanej wody lub toniku dobranego do rodzaju cery Pozdrawiam
Dziękuję za radę Jednak używam także peelingu enzymatycznego z ziaji (taki mały w niebieskim opakowaniu za niecałę 10zł), jedna pani odradziła mi peeling enzymatyczny z ziaji (ten droższy i większy) bo podobno łatwo nim poparzyć skórę i lepiej nie próbować w domu więc wzięłam ten delikatniejszy. Ale wydaje mi się,że ten peeling w ogóle nie działa. Różnica jest minimalna. W ogóle miałam robione oczyszczanie, mikrodermabrazję po tym kładzione algi i wszystko
dawało krótkotrwały efekt. Zadowolona byłam jedynie z mikrodermabrazji bo rzeczywiscie czolo było o wiele mniej chropowate no i skóra nawilżona. Jednak wszystko powróciło, tak jakbym miała na twarzy skorupę (teraz już troszkę mniejszą). Skóra nadal jest chropowata i sucha, na domiar złego z tendencją do trądziku (chociaż po wczorajszym peelingu jest o dziwo bardzo nawilżona . Nie chciałabym z niego rezygnować...). W wieku 19lat mam wiotką skórę, nie jest wystarczająco napięta, mam już piękną zmarszczkę na czole... nie wiem jaki zabieg będzie dla mnie odpowiedni zaczęłam brać silicę na poprawę stanu cery, piję więcej wody i to tyle od wewnątrz. Natomiast od zewnątrz.... na jaki zabieg mogę się jeszcze udać żeby naprawdę dał jakieś efekty?

Tagi
niewielkie pieniądze, peeling, twarz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości