Chna - pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-24, 12:35   #1
Ifonkaaa
Raczkowanie

Chna i szampon - pytanie

Mam takie pytanie wlasnie kupilam sobie chne o kolorze czarnym i jaki bylby efekt jesli do szamponu timotei z henna (lub innego zwyklego szamponu) wsypalabym ta chne.. a nastepnie bym wymieszala ja z szamponem i normalnie wlosy bym myla tylko z ta ruznica ze trzymalabym na wlosach jakas godzinke ta chne wymieszana z szamponem.. czy daloby to jakies efekty niepozadane?? bo w taki sposob ta chna starczylaby mi az tak dlugo jak dlugo starcza szampon... a niechodzi mi o jakies bardzo przyciemniane jedynie chce zmienic refleksy swoich wlosow aby niebyly rude tylko wpadaly w czarny... czy da sie takie efekty uzyskac po tym co napisalam?? tak samo wydaje mi sie ze latwiej jest nalozyc ta chne z szamponem niz z woda poniewaz chyba bardziej rownomiernie zlapie... tylko boje sie ze moga mi wlosy sie zrobic jakies zielone bo niewiem czy chne mozna stosowac razem z szamponem czy ona w polaczeniu ze skladnikami szamponu nie da jakichs nieprzewidzianych efektow??

z gory dziekuje za odpowiedzi
Ifonkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 13:46   #2
Agnieszka R
Raczkowanie

Dot.: Chna i szampon - pytanie

Ja bym nie ryzykowala.Hna ze srodkami chemicznymi sie raczej nie komponuje.Jesli bardzo chcesz to sprawdz moze na pasemku jaki bedzie efekt po takiej mieszninie.
Jeszcze chcialam Ci napisac,ze ja widzialam w sklepie taka juz rozrobiona hne do mycia o roznych odcieniach.Chyba w sieci Kaufland.
Agnieszka R jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości