Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-17, 12:01   #121
PeggyBlue
Przyczajenie

Dot.: Berendwicz-Kublin..trzeba sie wczesniej zapisac?

Ech mam niedobrą wiadomość. Ponoć tam nie ma wolnych miejsc i na razie nie zapisują bo jest za dużo ludzi chyba, i wolne terminy dopiero na wrzesień. Ale myślę że warto się tam wybrać za jakiś czas i dowiadywać się kiedy bedzie się można zapisać jedni są zadowoleni, drudzy nie, nie wszystkim mozna dogodzić :P Ale i tak warto tam się wybrać, ja pójdę za jakieś 2 miesiące jak mi grzywka odrośnie :P
PeggyBlue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 19:47   #122
lucky blue rose
Raczkowanie

dzięki za odpowiedz, bardzo mi pomogłaś jakos sobie wyobrazi łam ze oni robia rewolucje na głowie a własciwie to zapuszczam włosy, chcialabym tylko nadac im kształt a nie ścinac i eksperymentowac dzieki za pomoc i trzymajcie kciuki, wciaz sie bojepapa
Stary 2007-08-18, 08:55   #123
PeggyBlue
Przyczajenie

no to powiedz im że zapuszczasz włosy i nie chcesz za dużo skracać ;P ale wiedz że grzywka zawsze wchodzi w grę, jakakolwiek. Tzn jeśli bardzo będziesz się upierać na nie, no to Ci nie zrobią, ale oni też chcą sobie poćwiczyć :P a grzywkę dopasowują do kształtu twarzy tak żeby wyglądała fajnie heh też się bałam jak szłam za pierwszym razem i masz zdać nam relacje po powrocie od fryzjera
Stary 2007-08-24, 23:10   #124
lucky blue rose
Raczkowanie

byłam dziś na tym strzyżeniu i ... jestem ZACHWYCONA!!! wszystkim - atmosferą, podejsciem fryzjerów no i fryzurą tez absolutnie rację miałaś Peggy - nikt mi nic nie narzucał doradzili mi fryzurke "karo" czy "kare" coś ala Victoria Becham a mnie sie spodobało, negocjowaliśmy grzywke i jest super było 5 modelek i 5 fryzjerów których cały czas kontrolował "technik" czyli nauczyciel. nie ma szans na fuszerkę, cały cze jest się pod dobrym okiem fachowca. po prostu czuc w powietrzu pasje i zamiłowanie do swej pracy... jestem pod wrażeniem w życiu nie czułam sie tak u fryzjera... byłam tam 4 godziny, cały czas sie mna zajmowano - fryzurka wymagała precyzyjnego cięcia a ja mam duuuzo włsow. no nie moge sie nachwalić i dziewczyny - zachecam !!! balam sie ze narzuca mi jakies swoje wizje ale absolutnie no super... dołączę fotki wkrótce, narazie nie mam w omu aparatu

PeggyBlue - baaaaardzo Ci dziękuje ze mnie zachęciłaś bo do konca sie wahałam dzięki
Stary 2007-08-27, 09:10   #125
PeggyBlue
Przyczajenie

Do lucky blue rose :)

Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę że jesteś zadowolona Mówiłam- oni są super :P długo tam siedziałaś, ja też mam b. dużo włosów a 2 razy siedziałam po 3 godziny :P Heh, widzę że nie jestem jedyną osobą która po wyjściu z Akademii czuje się tak wyjątkowo i jeszcze 1 pytanie: http://www.berendowicz-kublin.pl/ind...=fashion_night czy ten który kierował stażystami jest na pierwszych trzech zdjęciach ? Bardzo jestem ciakawa czy to ten sam co mnie obcinał to czekam na jakieś fotki, papa
Stary 2007-08-27, 10:04   #126
lucky blue rose
Raczkowanie

Dot.: Do lucky blue rose :)

Peggy nie chce mi sie ta stronka załadować.. ten "nauczyciel" nazywał sie Paweł i ma czarne krótkie włosy, lekkiego irokeza. bardzo sympatyczny choc małomówny

obiecuje fotki wkrótce jeszcze raz Ci dziękujeto najllepsze sciecie jakie mialam w zyciu

otworzylam fotki ze strony glownej - tak to ten samhaha ale mamy szczescie! a dzien wczesniej tzn w czwartek 23 uczyl ponoc sam Sławek Kublin
Stary 2007-08-27, 13:05   #127
szewczyk
Przyczajenie

przekonalyscie mnie dziewczyny i zadzwionilam tam dziisiaj.
Umówiona jestem na 4 wrzensia, czyli juz znow sa miejsca i mozna sie zapisywac z tygodniowym wyprzedzieniem.
zobaczymy co mi wykombinuja na glowie ale mam odchote poszalec troche juz sie nie moge doczekac, mam nadzieje ze tez bede tak zadowolona!
szewczyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:31   #128
PeggyBlue
Przyczajenie

Dot.: Do lucky blue rose :)

No tak, on Paweł ma na imię i jest małomówny Mnie on obcinał bo byłam na pokazie technicznym dla stażystów :P A ja jak byłam tam 9 sierpnia to była sama pani Beata Berendowicz I jeszcze mam pytanie, Tobie się nie kręcą włosy że masz taką fryzurę a la Viktoria Beckham, czy prostujesz?
Stary 2007-08-27, 15:36   #129
PeggyBlue
Przyczajenie

To super że się zapisałaś, i że nie czekasz tak długo I mam nadzieję, że wyjdziesz stamtąd równie zadowolona jak lucky blue rose koniecznie zdaj relacje po wizycie!
Stary 2007-08-31, 12:34   #130
lucky blue rose
Raczkowanie

Peggy - mam proste włosy, po umyciu nie robie z nimi dosłownie nic dalej jestem zachwycona fajnie ze strzygl Cie Paweł - mnie troche tez strzygł - niesamowicie tnie

Szewczyk - super, nie boj sie i opisz wrazenia
Stary 2007-08-31, 16:05   #131
PeggyBlue
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lucky blue rose Pokaż wiadomość
Peggy - mam proste włosy, po umyciu nie robie z nimi dosłownie nic dalej jestem zachwycona fajnie ze strzygl Cie Paweł - mnie troche tez strzygł - niesamowicie tnie

Szewczyk - super, nie boj sie i opisz wrazenia
Hehe to świetnie się masz, można z nimi szaleć wieloma fryzurami ;P mnie trochę falują od spodu.. Mnie ten Paweł strzygł używając golarki a nie nożyczek, co zajęło mu około 7 minut niesamowite hehe bo włosów mam ''trochę''
ps. odbierz prywatną wiadomość ode mnie
Stary 2007-09-04, 15:19   #132
szewczyk
Przyczajenie

Byłam dzisiaj na strzyzeniu! normalnie BOSKO!!!!!! caly czas nie moge wyjsc z podziwu jaka mam ladna fryzurke
na prawde wartoooo!!!!! zrobili mi tak z tylu krotko i z przodu dlugo, normalnie tak wlasnie chcialam ale nawet nie zdzazylam powiedziec, po prostu wyczytalni chyba mi w myslach:-D bosko, normalnie słow mi brak.
Na bank bede tam regularnym gosciem, bo naprawde warto. Znaja sie ludzie na rzeczy! A atmosfera!!! no mega! czuc w powietrzu ze ci ludzie to kochaja, ze im sie chce.
polecam gorąco!!!!!
Stary 2007-09-04, 19:47   #133
PeggyBlue
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez szewczyk Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na strzyzeniu! normalnie BOSKO!!!!!! caly czas nie moge wyjsc z podziwu jaka mam ladna fryzurke
na prawde wartoooo!!!!! zrobili mi tak z tylu krotko i z przodu dlugo, normalnie tak wlasnie chcialam ale nawet nie zdzazylam powiedziec, po prostu wyczytalni chyba mi w myslach:-D bosko, normalnie słow mi brak.
Na bank bede tam regularnym gosciem, bo naprawde warto. Znaja sie ludzie na rzeczy! A atmosfera!!! no mega! czuc w powietrzu ze ci ludzie to kochaja, ze im sie chce.
polecam gorąco!!!!!
Przede wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji urodzin widać świetny sobie prezent sprawiłaś a ta fryzura co masz to modna teraz jest:P cieszę się że Wam też się tam podoba, hah dobrze znam to wspaniałe uczucie jak się stamtąd wychodzi muszę się tam wybrac kiedyś, żeby poprawić sobie humor
Stary 2007-09-04, 20:14   #134
szewczyk
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez PeggyBlue Pokaż wiadomość
Przede wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji urodzin widać świetny sobie prezent sprawiłaś a ta fryzura co masz to modna teraz jest:P cieszę się że Wam też się tam podoba, hah dobrze znam to wspaniałe uczucie jak się stamtąd wychodzi muszę się tam wybrac kiedyś, żeby poprawić sobie humor
oo dzieki wielkie, nie wedzialam ze zawiadamiaja o urodzinach:-D
dokladnie, wizyta w berendowicz kublin jest idealna na poprawe humoru!
ja dzisiaj od rana chodze niesamowice zadowolona, i nie chce mi przejsc
Stary 2007-09-07, 15:40   #135
PeggyBlue
Przyczajenie

Smile Do Szewczyk ;)

Nie powiadamiają o urodzinach, przeczytałam w Twoich danych pozdrawiam
Stary 2007-09-07, 17:26   #136
szewczyk
Przyczajenie

Dot.: Do Szewczyk ;)

Cytat:
Napisane przez PeggyBlue Pokaż wiadomość
Nie powiadamiają o urodzinach, przeczytałam w Twoich danych pozdrawiam
aha

a co do włosów to nadal jestem niesamowicie zadowolona, same sie swietnie ukladaja, nic praktycznie nie musze z nimi robic, takze jest dobrze:-D
szkoda tylko ze tak wolna rosna, bo bede musiaal sporo poczekac do nastepnej wizyty
Stary 2007-12-14, 22:52   #137
Maadzialenaa
Zadomowienie

a może jeszcze ktoś był na tym darmowym cięciu?bo zbieram opinie na ten temat
Maadzialenaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 11:54   #138
PeggyBlue
Przyczajenie

droga Madziu ;p

Jeśli chodzi o mnie, ja zawsze wychodzę stamtąd zadowolona. Stażyści róznią się od zwykłych osiedlowych fryzjerów swoją pomysłowością, podejściem do zawodu i przyjaźnią z klientem(to tak krótko obejmując) Możesz iść tam bez żadnego pomysłu na fryzurę, a oni sami Ci doradzą co do Ciebie pasuje Przy zapisie płacisz 5 zł i warto
Stary 2007-12-17, 05:48   #139
szewczyk
Przyczajenie

oooo, a cóż to? teraz sie piątaka płaci?:-D ja sie wybieram jakoś po nowym roku chyba bo przed świętami juz nie zdąże a straaasznie zarosłam od poprzednie wizyty u berendowcza.mAM nadzieje ze i tym razem wyjde przeszczęśliwa
Stary 2007-12-17, 21:22   #140
Maadzialenaa
Zadomowienie

ja się tylko boję,że oni mnie obetną nie tak jak chcę... bo słyszałam, że czasami stażyści obetną fajnie, a potem przychodzi ten ich nauczyciel i "poprawia" i wtedy to można tylko zacząć płakać więc trochę się boję...
Maadzialenaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 10:27   #141
szewczyk
Przyczajenie

wiesz co ale to zawsze taka sytuacja jest mozliwa u każdego innego fryzjera, ze nie bedziesz zadowolona!! ja np. po berendowiczu bylam chyba najbardziej zadowolona ze strzyżenia w całym swoim życiu fatycznie nauczyciel mnie "dokańczał" ale to byly tylko minimalne poprawki kosmetyczne.i cały czas tylko czuwał nad robotą, sprawdzał czy wszystko aby idealnie jest wycięte.ja byłam w grupie gdzie nauczyliecel był chłop, nie znam imienia, i serio bardzo byla zadowolona. druga grupa miala babke, taka blodynke na krótko obcieta, i ona faktycznie podchodziła i potrafiła mocniej ciachnąć, ale wydaje mi się żew wszysto w granicach normy. i na prawde nie ma sie chyba co bac.robia wszystko bardzo dokladnie,nie narzucaja ci fryzury siłą tylko pytaja czy masz ochote na wieksza zamiane czy nie.
Stary 2007-12-18, 17:27   #142
Słonecznik3
Rozeznanie

Ja znów mam odmienne zdanie od was.Poszłam tam na strzyżenie jakiś czas temu(u starzystki).Poprosiłam o podcięcie mi końcówek i zrobienie jakiejs fajnej grzyweczki na bok.Po jakimś czasie jednak dalam sie przekonać na prosta grzywke.Jak wchodziłam mialam włosy do polowy pleców i zapuszczoną grzywke na bok a jak wychodziłam to włosów mialam tyle co wcale.Lekko za ramiona ,a grzywke od środka głowy.Bylam na siebie tak okorpnie zla.Nie dosc ze wygladalam jak idota bo to co mialam na glowie kompletnie do mojej twarzy nie pasowalo.To jeszcze mam je duzo krótsze i źle sie układają:/ a mialam je juz takie długie ehh...za błedy trzeba placić
Słonecznik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 05:58   #143
szewczyk
Przyczajenie

pewnie ze ni ewyszyscy beda zadowoleni. zawsze mozna miec pecha i zle trafic. ale szczerze mowiac to jak sie idze norlanie do fryzjera to rozniez mozna wyjsc totalnie nie zadowolonym. i ja tak zazwyczaj mialam! kiedys wyszlam z okropnym jezem z tylu glowy i przez kilka tygodni co sobie przypomnialam jak wygladam to ostro ryczałam az troche nie odrosło. a tutaj serio bylam zadowolona. no ale moze dobrze trafilam. a tez nie jestem jakims berendowiczowym weteranem wiec moze akurat mialam szczxescie. ale moje odczucie jest jak najbardziej pozytywne wiec ja z czystym sumieniem moge polecic.
Stary 2008-01-31, 21:26   #144
karasiczek
Raczkowanie

po mojej oplakanej wizycie u fryzjera przed swietami i kilku wlasnych farbowaniach w celu polepszenia koloru (rezultat sredni) kusi mnie wizyta u B&K..

kupilam juz farbe, chcialam ja polozyc jutro na wloski ale... mam watpliwosci...

nie wiem co robic..
karasiczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 20:31   #145
mularta
Raczkowanie

GG do mularta

Odwiedzilam dzisiaj B&K i jestem zadowolona..... obcinala mnie stazystka pod okiem Macka dziewczyna miala ochote na cos wiecej, ale ja chcialam tylko grzyweczke i troche podciac koncoweczki... i musze przyznac, ze nawet na czyms tak prostym potrafila zrobic CUDO.... zajmowala sie mna ponad 4h kazdy ruch konsultowala z trenerem... trzeba przyznac, ze znaja sie tam na obcinaniu wlosow... nie tna tak jak im sie utnie, tylko zgodnie z zasadami i smakiem
Jesli fachowcy obcinaja jeszcze lepiej niz stazysci to mysle, ze sa warci kazdej kasy
Stary 2008-02-20, 13:03   #146
protka
Zakorzenienie

Dziewczyny kogo polecacie z tego salonu?
Mam cienkie, ciemne i proste włosy za ramiona i chciałabym coś kobiecego i delikatnego na ślub cywilny, a boję się rewolucji na głowie. Przy moich cienkich i ciężkich włosach cięcie musi być naprawdę perfekcyjne. Do kogo pójść żeby było super i niezbyt awangardowo?
Kusi mnie też rozjaśnienie koloru...
protka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 13:20   #147
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Napisane przez mularta Pokaż wiadomość
dziewczyna miala ochote na cos wiecej, ale ja chcialam tylko grzyweczke i troche podciac koncoweczki... i musze przyznac, ze nawet na czyms tak prostym potrafila zrobic CUDO.... zajmowala sie mna ponad 4h kazdy ruch konsultowala z trenerem...
Cz dobrze rozumiem że obcięcie grzywki i końcówek zajęło 4 godziny? W tym czasie wolałabym sama chwycić za nożyczki i dokończyć dzieła
Stary 2008-07-15, 12:48   #148
alternatywka
Przyczajenie

wiecie może jakie wymogi trzeba spełnic na tzn. modelke??
bo chcialam sie umowic ale powiedzilei ze osobiscie mnie musza zobaczyc czy cs w tym stylu...moje wlosy nie sa w super kondycji a nnie chcialabym zeby mi powiedzieli ze sie nie nadaje
alternatywka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 17:59   #149
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

jako modelka w salonie fryzjerskim, musisz poddac sie calkowicie obrobce stylisty...lub ucznia...nie wiem na jakie szkoloenie trafisz...
ale musisz raczej wiedziec , zenie masz nic do kapryszenia...model to model..
Stary 2008-07-16, 23:10   #150
simonka005
Raczkowanie

witam wizażanki, mam pytanko odnosnie salonu berendowicz kublin w katowicach, kogo ( jakiego fryzjera badz fryzjerke ) polecacie do farbowania ?

slyszalam ze dobrze strzyżą w tym salonie ale jak z koloryzacja??

A robił ktos pielęgnacje tzn jakies zabiegi nawilzajace regeneracyjne jakie wrazenia?
simonka005 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości