Nadmierne Pocenie!! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-29, 21:39   #391
ogwiazdka
Wtajemniczenie

GG do ogwiazdka
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

to powiedzcie dokładnie jak trzeba ten Atidrol używać.
Na suchutkie pachy wieczorem smarujemy, rano zmywamy i stosujemy zwykły dezodorant? jeśli tak to mam 2 pytanka jeszcze: czy konieczny jest ten dezodorant na końcu i czy smarujemy Antidralem raz, jeździmy tą kulką w te i z powrotem, czy jakieś 3 razy tak żeby w każdym miejscu on był?
A tak apropo to Rexona mi nic a nic nie pomogła

Blog zawieszony

ogwiazdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 16:29   #392
Errata6565
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
to powiedzcie dokładnie jak trzeba ten Atidrol używać.
Na suchutkie pachy wieczorem smarujemy, rano zmywamy i stosujemy zwykły dezodorant? jeśli tak to mam 2 pytanka jeszcze: czy konieczny jest ten dezodorant na końcu i czy smarujemy Antidralem raz, jeździmy tą kulką w te i z powrotem, czy jakieś 3 razy tak żeby w każdym miejscu on był?
A tak apropo to Rexona mi nic a nic nie pomogła
tak, na suche pachy (tylko nigdy bezpośrednio po depilacji, to byłaby rzeź ). rano zmywanie, jeśli chcesz - możesz zastosować jakiś antyperspirant, a jeśli nie - antidral i tak powinien działać. antidral ma bardzo rzadką konsysytencję, przy aplikowaniu spływa, więc nie ma sensu "szorować nim" po pachach zbyt długo. jak zacznie spływać, będziesz wiedziała, że jest go za dużo. dwa pociągnięcia powinny ząłatwić sprawę.
Errata6565 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:30   #393
Ankalime
Zadomowienie

ja Wam powiem, ze dzieki antidralowi w mojej szafie zagoscily nowe kolory bluzek
kiedyś tylko krolowała czerń, a dlatemu co by nie było widać tej niagary pod pachami. używałam go w tamtym roku przez tydzień..... iiiii się skończyło używam go tylko sporadycznie, raz na miesiąc by podtrzymać efekt, zwykłe antyperspiranty stosuję codziennie i jest OK. zero plam na bluzkach.
a najlepsze jest to ze odkrylam antidral dzieki wizażowi

p.s. kurcze to brzmi co najmniej jak reklama
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:51   #394
SamSzef
BAN stały

Tez odkryłam antidral dzieki wizaz.pl dzis zakupilam w aptece pierwsza butelke - od jutra zaczynam kuracje. Co prawda nie mam az tak duzego problemu z poceniem sie jak niektore wypowiadajace sie tu osoby, ale kiedy przychodzi wiosna/lato i robi sie naprawde cieplo, a do tego dochodzi jakis stres to hormonki szaleja i niestety czasem mam pod pachami mokre plamy (na szczescie nie pachna brzydko). Uwielbiam nosic dopasowane bluzki wiec wystarczy kropla potu a widac to jakbym miala jakies jezioro pod pacha może pomoże (Antidral)

Mam pytanie do stosujacych A. pań : Jak czesto nakładacie go na noc? raz w tygodniu, codziennie?
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 23:04   #395
patbar
Zadomowienie

A ja czy lato, czy zima zawsze mam plamy na bluzce, potwornie sie poce. Dzis kupilam antidral i mam male pytanko, czy po kazdym stosowaniu tak piecze, czy po paru razach uzywania juz nie? Wlasnie sie powstrzymuje od drapania, tak mnie to meczy
patbar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 23:17   #396
ma_linka
Zadomowienie

Dziś kupiłam Antidral, bo zaczęła mnie męczyć wilgoć pod pachami. Normalne antyperspiranty nie chronią do sucha, a chyba nie pocę sie jakoś ogromnie. Jutro zacznę stosować, ale tez nie wiem w końcu jak to ma być: czy stosuje sie przez tydzień codziennie czy normalnie. Na opakowaniu nic o tym nie ma, tylko żeby stosować co 2-3 dni. I czemu akurat na nockę? Pozdrowienia Zdam relacje czy u mnie też zadziałał
ma_linka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 13:47   #397
Agemia
Raczkowanie

A mi nadal nic nie pomaga
Agemia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 14:20   #398
ogwiazdka
Wtajemniczenie

GG do ogwiazdka

Kupiłam Antidral i pierwszy raz zastosowałam we wtorek. Do dzisiaj 2 raz go jeszcze nie użyłam, ale nie powiem na pewno czy jeszcze działa, bo nie nosiłam bluzek na których można by to było sprawdzić. Ale nic nie zauważyłam, więc raczej było dobrze.
Pytacie się jak często go stosować. Myślę, że każda z was musi sama to wyczuć, zobaczyć i wtedy zdecydować. Nie ma sensu za często skoro i tak pomaga. Ja następny raz znowu spróbuję we wtorek i zobaczę czy raz na tydzień mi wystarczy.
A co do pieczenia, to mnie piekło tylko na początku, potem poszłam spać i już nic nie czułam

Blog zawieszony

Stary 2008-05-03, 14:39   #399
SugarFinn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
ja mam identycznie niestety po wyjsciu z klubu wygladam tragiznie na dodatek mam grzywke[wysokie czolo] i ona jest czesto cala mokra,ale co zrobic jak jest duzo ludzi,nie ma dostepu swiezego powietrza i sie non stop tanczy? ale czkema na zlote rady
Ja niestety mam to samo, tylko że moja niagara ogranicza się zwykle do tej pod pachami, ale zauwazylam ze zwykle jak sobie wypije więcej to problem znika dosc czesto.
U mnie jest to spowodowane najdrobniejszym stresem... Czasem mysle czy jestem jakas psycholka ze az tak sie stresuje czy cos, ale w domu mam suche paszki, a w szkole, przy tablicy itp. odrazu robie sie "mokra" hehe... Macie jakies rady na taki przypadek stresowy?
Aha.. i stosowalam antidral przez jakis czas, ale średnio pomagał

Edytowane przez SugarFinn
Czas edycji: 2008-05-03 o 14:40 Powód: dopisek; )
SugarFinn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 22:51   #400
ma_linka
Zadomowienie

No właśnie posmarowałam paszki Antidralem Nie jest tak żle, jakoś mnie swędzi tylko i kłuje :/ Ale da się wytrzymać Najważniejsze to o tym nie myśleć. na początku poszczypało lekko. Mam nadzieję, że będzie ok
ma_linka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 13:39   #401
SamSzef
BAN stały

mnie szczypalo tylko leciutko
Stary 2008-05-04, 15:47   #402
ju82lia82
Przyczajenie

Cześć dziewczyny!
Stosowała może któraś z was preparatu "Aquaselin" Oceanic'a?;> To chyba coś nowego, bo wcześniej o tym nie słyszałam, a ciekawi mnie, czy działa
ju82lia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 23:38   #403
SamSzef
BAN stały

Jezeli chodzi o antidral: uzylam, rano umylam oaszki i zastosowalam Nivea w kulce jak co dzien. Dzien byl bardzo duszny, slonca malo, mialam dopasowany szary sweterek i pomimo duzej aktywnosci - sprzatanie, spacer, i fakt ze bylo duszno, nie mialam ani kropli potu pod pacha!
Stary 2008-05-05, 13:04   #404
patbar
Zadomowienie

Hej! Ja uzylam antidral dopiero 2 razy i zero mokrych pach! Tak sie ciesze, bo ja mialam z tym duzy problem. Balam sie ,ze mi nie pomoze, bo tez takie opinie o antidral mozna tu przeczytac. Dziekuje Tej, ktora antidral odkryla i sie z nami tym podzielila ))
patbar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 17:46   #405
SamSzef
BAN stały

Tez dziekuje tej osobie! Dzis kolejny dzien bez plam! A bylo sloooonce, duszno i wysoka temperatura, a ja jeszcze dzwigalam z dworca swoja torbe wielgachna, a potem szybkim marszem na uczelnie i jest ok!
Stary 2008-05-05, 23:08   #406
dzagi2908
Przyczajenie

GG do dzagi2908
Dot.: Re: pocenie się

tez mialam podobny problem... kupilam antidral i mi pomogl naprawde wartoo.. nie kosztuje za wiele (ja dalam 13zł), a pozwala sie pozbyc "tego" problemu
dzagi2908 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 11:09   #407
SamSzef
BAN stały

Ja jestem naprawde wdzieczna osobie ktora tutaj na forum powiedziala o tym srodku! Bylam wczoraj na imprezie, scisk niesamowity a antidral po raz kolejny dal rade, zero mokrych pach, tylko plecki troche
Stary 2008-05-06, 14:05   #408
201607060918
Konto usunięte

Agemia mam ten sam problem Mam łojotokową cere, przetłuszczające włosy i na dodatek bardzo się poce !!! Jestem już tym wszystkim zmęczona. Brałam tabletki hormonalne i tak naprawde zauważyłam poprawe może w 10% Kocham ciepełko, słońce ale strasznie się męcze latem. Żadne antyprespiranty mi nie pomagaja A może są takie o których nie słyszałam ?!
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 14:52   #409
SamSzef
BAN stały

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Agemia mam ten sam problem Mam łojotokową cere, przetłuszczające włosy i na dodatek bardzo się poce !!! Jestem już tym wszystkim zmęczona. Brałam tabletki hormonalne i tak naprawde zauważyłam poprawe może w 10% Kocham ciepełko, słońce ale strasznie się męcze latem. Żadne antyprespiranty mi nie pomagaja A może są takie o których nie słyszałam ?!
Wyprobuj Antidral(do kupienia w aptece, ok 13zl). Jest tolek ktory nakldasz wieczorem na czyste pachy przed pojsciem spac, rano zmywasz i sosujesz normalnie antypespirant ktorego uzywalas do tej pory. Antidral redukuje pocenie, uzywasz go w razie potrzeb - raz na tydzien , na miesiac,w moim przypadku poskutkowal. Nie polecam uzywania go co wieczor bo moze spowodowac ze powstana ranki pod Twoimi pachami lub strupki, troche szczypie po posmarowaniu, ale uwierz dla suchych pach zrobie wszystko, aha i nie stosuj gona swiezo wydepilowane pachy bo zadrapiesz sie na smierc. Wazne jest aby dobre go zakrecic po uzycie, bo moze przestac byc skuteczny. Dziewczyny tu na forum sobie chwala, ja profilaktycznie bede uzywac go raz na tydzien przed snem, w sobote uzylam po raz pierwszy i od tego momentu co rano uzywam tylko Nivea w kulce i pachy mam suche.
Stary 2008-05-06, 18:23   #410
ogwiazdka
Wtajemniczenie

GG do ogwiazdka

Nie można go stosować po depilacji, ale jak ja użyłam go we wtorek wieczorem a w sobotę po południu ogoliłam pachy, to też szczypało niemiłosiernie

Blog zawieszony

Stary 2008-05-06, 18:25   #411
201607060918
Konto usunięte

Musze spróbować Antidral bo jeszcze go nie używałam. Widze że wszystkim wizażankom odpowiada wiec może i ja będe zadowolona. Kupie, wypróbuje i dam znać!
Stary 2008-05-08, 13:38   #412
GOśka T.
Zakorzenienie

Smile Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Dziewczyny powiedzcie mi dlaczego Antidral sie na noc stosuje??jak sie na noc posmaruje a rano przed wyjsciem podczas kąpieli paszki przemyje czy to nie zetrze antidrala?? dla mnie to naprawdę jest troche bez sensu
GOśka T. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 15:51   #413
201607060918
Konto usunięte

Kupiłam wczoraj Antidral ale musze poczekać jeszcze ze 3 - 4 dni bo we wtorek zgoliłam sobie włosy pod pachami i mam lekko podrażnioną skóre. No właśnie skąd niby wiecie że trzeba smarować dezodorant na noc a potem rano zmyć? Na opakowaniu nic takiego nie pisze.
Stary 2008-05-08, 16:31   #414
EveMW
Rozeznanie

ja mslalam ze Antidral mi nie pomoze, bylo tak ze jednego dnia sie nim posmarowalam drugiego dnia juz sie nie pocilam a trzeciego tylko troszke, na 4 dzien posmarowalam znowu i pocilam sie jak kiedys, odczekalam tydzien i teraz jak smaruje idealnie chroni przed poceniem, problem jest taki ze wczesniej mnie paszki nie swedzialy a teraz strasznie swedza i pieka odrazu po zastosowaniu preparatu

ale jak najbardziej polecam !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 18:50   #415
dopiero sie ucze
Przyczajenie

Czy osoba ktora poci sie tylko w szkole, kosciele itp. a wogole nie poci sie w domu moze miec tarczyce lub inna chorobe? pytam bo nic mi nie pomaga (antidral tylko na poczatku) a moja mama choruje na tarczyce.
dopiero sie ucze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:44   #416
ogwiazdka
Wtajemniczenie

GG do ogwiazdka

Cytat:
Napisane przez dopiero sie ucze Pokaż wiadomość
Czy osoba ktora poci sie tylko w szkole, kosciele itp. a wogole nie poci sie w domu moze miec tarczyce lub inna chorobe? pytam bo nic mi nie pomaga (antidral tylko na poczatku) a moja mama choruje na tarczyce.
najlepiej idź do lekarza i zrób badania. Ostrożności nigdy za wiele, a my możemy tylko spekulować i przypuszczać

Blog zawieszony

Stary 2008-05-08, 22:33   #417
EveMW
Rozeznanie

a wiecie co ja mam podobnie jak siedze caly dzien w domu wogole sie nie poce, gorzej jak ktos do mnie przyjdzie albo ja gdzies wyjde, to tak jakby moja skora reagowala na innych ludzi i mimo ze sie nie stresuje bardzo sie poce przy kims

ale teraz dzieki Antidralowi na szczescie problem zniknal

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 10:34   #418
rudaaniaaniaruda
Przyczajenie

Tak... Antidral przywrócił mi pewność siebie Pociłam się niemiłosiernie! To była masakra...z bluzki przechodziło mi aż na sweter... Po Antidralu w ogóle się nie pocę...

Dziewczyny, jeśli macie problem z poceniem się nie czekajcie tylko biegnijcie do apteki po Antidral!
rudaaniaaniaruda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 16:17   #419
zladziefcynka
Raczkowanie

GG do zladziefcynka

Dziewczynki kochane powiedzcie mi czy macie jakieś sposoby by po użyciu antidralu tak nie swędziało i piekło? Używam go tak jak potrzeba, a mimo wszystko nadal swędzi wrrrr
Może jakimś kremikiem maźnąć by mniej swędziało czy jak? Czasami zasnąc nie moge bo się drapie jak małpa po pachach

"Sometimes I'm selfish fake ...
You're always a true friend."
zladziefcynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 12:28   #420
serpentynka14
Tymczasowo zablokowana

.

Edytowane przez serpentynka14
Czas edycji: 2013-01-25 o 13:29
serpentynka14 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości