Nadmierne Pocenie!! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-05, 14:08   #451
Brynia
Raczkowanie

Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Stoswałam na razie 3 razy ten Antidral.
I jestem taka szczęśliwa!
Byłam we wtorek na wycieczce szkolnej, więc był
to dzień w jednej bluzce- cały czas miałam suche pachy!
Dzisiaj miałam występ i były bardzo stresujące momenty,
a ja cały czas byłam suchutka!

Dziękuję Wam kochane, to dzięki Wam dowiedziałam się o Antidralu.

Mogę 100% polecić.
Brynia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 16:02   #452
Adekxdd
Przyczajenie

Najwyraźniej nie kazdemu pomaga ... x(
Kupiłam go niedawno , zastosowałam w poniedziałek wieczorem efekt wtorkowy dzień jak zawsze " mokry " tak samo we srode ;x
nie wiem co robić , mi wogle nie pomgaga , moze cos robie zle ? [ ale nie sądze ]
Adekxdd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 16:44   #453
Brynia
Raczkowanie

Nie martw się, bo na początku trzeba stosować go codziennie,
a dopiero później zmniejszyć dawkę.
A może masz po prostu większe problemy-jeśli Ci nie
pomoże, to radziłabym iść do lekarza.
Stary 2008-06-09, 22:53   #454
MalaLadyPunk
Raczkowanie

Wiecie co wam powiem dziewczyny?
Posmarowałam antidralem twarz. (!!)
Oczywiście dzień wcześniej zrobiłam próbę na małym fragmencie skóry zasłoniętym grzywką. I nic! zero uczulenia, nawet nie szczypał tak, jak pod pachami. No i posmarowałam raz i tydzień pocenia z głowy
MalaLadyPunk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 12:10   #455
aniser
Zakorzenienie

ooo,a ja wlasnie mialam pytac o antidral lub etiail stosowany na twarz. A dokladnie na czolo...
dziewczyny,w moim przypadku to jest koszmar wystarczy odrobina wysilku fizycznego,chwila tanca na imprezie,czy po protu wyzsza temperatura latem i cale czolo mokre Nosze grzywke,wiec mozecie sobie wyobrazic jak wygadam..do tego jeszcze pojawia sie spowodowana tymze potem i zapchniem porow kaszka na czole/potowki. Chcialabym zastosowac,ktorys z tych preparatow wlasnie na ten obszar i stad moje pytanie: czy wogole mozna? a jesli tak to co zakupic antidral czy etiaxil dla wrazliwcow?
Stary 2008-06-10, 16:34   #456
serpentynka14
Tymczasowo zablokowana

Czy okropne swędzenie to efekt uboczny antidralu ??
Stary 2008-06-12, 21:14   #457
Brynia
Raczkowanie

Tak, oczywiście, że u niektórych skóra swędzi, szczypie i piecze.
Ja jestem już do tego przyzwyczajona, a skóra z czasem się przystosuje.
Tylko pamiętaj, aby w te dni kiedy nie kładziesz Antidralu posmarować
paszki kremem Nivea albo np. Bambino, bo to strasznie wysusza skórę.
Stary 2008-06-12, 23:29   #458
wysoka blondynka
Raczkowanie

Witam,
jestem po 2 nocach z Antidralem, po pierwszej zrobiłam dzień przerwy, jutro znów się posmaruję. I powiem Wam, że jest dobrze - specjalnie niczym się na dzień nie smarowałam i przyznaję, że było sucho i bez absolutnie żadnego zapachu.

Na początku szczypał, ale 2 aplikacja obeszła się bez ofiar w ludziach...

Pozdrawiam!
Stary 2008-06-14, 12:59   #459
aluniaa007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
ooo,a ja wlasnie mialam pytac o antidral lub etiail stosowany na twarz. A dokladnie na czolo...
dziewczyny,w moim przypadku to jest koszmar wystarczy odrobina wysilku fizycznego,chwila tanca na imprezie,czy po protu wyzsza temperatura latem i cale czolo mokre Nosze grzywke,wiec mozecie sobie wyobrazic jak wygadam..do tego jeszcze pojawia sie spowodowana tymze potem i zapchniem porow kaszka na czole/potowki. Chcialabym zastosowac,ktorys z tych preparatow wlasnie na ten obszar i stad moje pytanie: czy wogole mozna? a jesli tak to co zakupic antidral czy etiaxil dla wrazliwcow?
niestety taki urok grzywki nie wiem co mozna na to poradzic,moze sprobuj jeszcze talku?bo mi np.skrobia na czolo pod grzywka nie pomaga
Stary 2008-06-14, 19:15   #460
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
niestety taki urok grzywki nie wiem co mozna na to poradzic,moze sprobuj jeszcze talku?bo mi np.skrobia na czolo pod grzywka nie pomaga
dziekinapewno zrobie jeszcze jedno podejscie do talku-juz kiedys probowalam,efekt byl mizerny,ale moze teraz bedzie lepiej...
a jak nie zadziala to chyba sprobuje z etiaxilem-kupilam wersje do wrazliwej skor i po zastosowaniu pod pachami jest calkiem niezlew sumie delikatnie picze tylko prawa, ale i to do wtrzymania...moze mam skore jak nosorozec i na czole tez nie bedzie szczypac
Stary 2008-07-09, 20:34   #461
carolline18
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez martad1 Pokaż wiadomość
Antidral jest boski!!!!!użyłam go 2 razy i sie nie poce!!!to jest genialne. tylko troszkę sie boje czy nie ma to jakis skutków ubocznych. własciwie jakie składniki sprawiają ze sie nie poci??? ale jestem szczęśliwa!!!!!dziekuje dziewczynki za rady!!!
jest w nim cynk... dlatego tak śmierdzi
carolline18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:18   #462
Adekxdd
Przyczajenie

Antidral kupiłam jakiś czas temu , na początku stosowałam go co dwa dni żeby nie podrażnic pach , efekt był taki sobie ... Pewnego razu posmarowałam sie rano antidralem i potem dezodorantem i było naprawde super byłam sucha pod pachami a dzien był bardzo upalny... Lecz niestety plecy miałam cale mokre :<
Teraz stosuje go codziennie jak gdzieś wychodze i nic nie pomaga ! Juz nie wiem jak mam go używać , błagam pomóżcie ;(
Adekxdd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 12:09   #463
AryaxD
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 15

Serpentynka, tak to efekt uboczny, ale skóa się do tego przyzwyczaja. Ja jak pierwsze 3 razy stosowałam Antidral to przez godzine czulam okropne pieczenie teraz już nic nie czuje.

Ja wieczorem myję pachy, susze suszarką , nakładam antidral, rano zmywam nakładam rexone for teens ( ładnie pachnie ) i już. Tak robię co 3-4 dni( tzn. rexone kładę codziennie ) ( w zależności czy planuje jakąś dyskoteke, wypad gdzieś ważny czy coś w tym stylu, czy nie )

Adekxdd w Dermatologii w temacie o nadmiernym poceniu czytalam, ze to moze być też efekt nadmiernej czynności tarczycy, w Naj/Pani domu ( nie pamietam ) też o tym pisało.Moze warto sobie zrobić badania skoro nawet Antidral nie poaga ? Co prawda możesz spróbowac Etiaxil...
Stary 2008-07-28, 13:47   #464
GOśka T.
Zakorzenienie

ja na poczatku stosowam Antidral codziennie rano po umyciu( na noc nigdy bo jakoś mnie nie pzrekonuje po co smarować na noc skoro rano i tak musze się umyć hmm ). teraz stosuje 2-3 razy w tygodniu bo niestety pojawiły mi sie krosty , a po goleniu to wogóle..no cóż efekt uboczny Anti,mniej się pocę ( bo nie powiem że wcale wszak to niemożliwe zwłaszcza teraz gdy sa upały) i to jest na plus i nie zauważam żadnych plam na bluzkach i zeby tak pozostało

moja koleżanka stosuje raz w tygodniu i nic nie ma: zadnych zaczerwienien, żadnych krost, i innych efektów ubocznych ..
GOśka T. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:05   #465
SamSzef
BAN stały

Odkad uzywam antidralu to w takie upaly, jakie panuja teraz nadmiernie poca mi sie plecki, ale lepsze to niz pot pod pachami i plamy na bluzkach
SamSzef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 21:53   #466
nikita17
Raczkowanie

GG do nikita17

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
ja na poczatku stosowam Antidral codziennie rano po umyciu( na noc nigdy bo jakoś mnie nie pzrekonuje po co smarować na noc skoro rano i tak musze się umyć hmm ). teraz stosuje 2-3 razy w tygodniu bo niestety pojawiły mi sie krosty , a po goleniu to wogóle..no cóż efekt uboczny Anti,mniej się pocę ( bo nie powiem że wcale wszak to niemożliwe zwłaszcza teraz gdy sa upały) i to jest na plus i nie zauważam żadnych plam na bluzkach i zeby tak pozostało

moja koleżanka stosuje raz w tygodniu i nic nie ma: zadnych zaczerwienien, żadnych krost, i innych efektów ubocznych ..
ja wieczorem po umyciu smarowałam pachy Antidralem i rano sie myłam- żadnych plam potu na koszulkach
Stary 2008-10-21, 17:50   #467
IneedU
Raczkowanie

Angry Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Ja normalnie nie moge wtrzymac. Ze mna jest tak... wieczor- myje sie siadam na gg pisze z kims i duzo sie wtedy smieje i juz czuje wilgoc pod pachami !! ;/ Rano- wstaje maluje sie normlanie i wogle, zakladam bluzke i 5 min pozniej juz mokra jestem !! ;((( W szkole chodze tylko w bluzach bo tak sie cholernie poce ;( Ja juz nie wytrzymuje ;(( NIe wiem jaka jest przyczyna... moze podekscytowanie czy co ? nie wieeeem ;((((
IneedU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:34   #468
ejaj
Zadomowienie

GG do ejaj

Cytat:
Napisane przez IneedU Pokaż wiadomość
Ja normalnie nie moge wtrzymac. Ze mna jest tak... wieczor- myje sie siadam na gg pisze z kims i duzo sie wtedy smieje i juz czuje wilgoc pod pachami !! ;/ Rano- wstaje maluje sie normlanie i wogle, zakladam bluzke i 5 min pozniej juz mokra jestem !! ;((( W szkole chodze tylko w bluzach bo tak sie cholernie poce ;( Ja juz nie wytrzymuje ;(( NIe wiem jaka jest przyczyna... moze podekscytowanie czy co ? nie wieeeem ;((((

Chyba hormony, ja tak samu musialam siedziec w bluzach pomimo upałow:/
Ale znalazlam zloty srodek przynajmniej dla mnie. Do tej pory slyszalam tylko o Etiaxilu i Antidralu na pocenie. Pierwszego nie chcialam nawet kupowac, bo za drogi jak dla mnie xd
Antidral mam. Pomaga minimalnie ale zawsze coś, tyle, ze trzeba go stosować rzeczywiscie regularnie przez jakis czas aby pomogl.
Trzecim moim sposobem bylo smarowanie pach wacikiem nasączonym oliwka Hipp, rowniez troszke pomagalo, ale tylko troszke.
Az ktoreges dnia ( sobota bodajże xd) poszlam do natury kupic sobie jakis antyperspirant. Stwierdzilam, ze na zime Antidral mi sie nie przyda bo i tak nie chodze w krotkim rekawku. Kupilam więc Lady Speed Stick Teen Spirit Lady Love ( taki rozowy - nowosc) zachecona zapachem. Uzywam go dopiero 3 dni a jestem zachwycona. Zawsze gdy zakladalam biale bluzki i uzywalam Antidralu po przyjsciu ze szkoly mialam takie zolte plamy na nich. Wiadomo od potu. A po tym antyperspirancie pachy suchutkie jak nigdy dotad. Biale bluzki rowniez a gdy wącham je w miejscach pod pachami czuc tylko tez sliczny zapach z Lady Speed. Kosztuje jakies 9 zl, a naprawde pod moimi pachami dziala cuda Moge go polecic z czystym sumieniem

•.¸♥¸.•

[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:43   #469
luna88
Raczkowanie

Ja od jakiegoś czasu uzywam Antidralu i póki co jest bardzo skuteczny. Najpierw uzywałąm go zamiast zwykłego dezodorantu i nie było żadnego efektu. Potem dopiero w necie przeczytałam że stosuje sie go na noc i proszę, sucho jak nigdy!! Wieczorem smaruje pachy a rano zmywam woda z mydłem i stosuje zwykły dezodorant. Efekt murowany A wcześniej to też po 5min miałam wielkie plamy na bluzce i przez to nie mogłam zakładac tych ciuchów na które miałam ochotę
luna88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 21:11   #470
Dyplomatka
Rozeznanie

Kupiłam Antidral już jakieś dwa tygodnie temu. Niestety, nie ma żadnych efektów. Spróbuję jeszcze dzisiaj na noc, a jutro antyperspirant, tak jak radzi luna88, ale obawiam się, że i to nie przyniesie wielkiej zmiany. Szkoda, bo ok 13 zł poszło się bujać. Może lepiej było trochę dołożyć i kupić sobie Etiaxil?... Jak nic mi nie pomoże to w przeciągu miesiąca zainwestuję, bo mam juz dosyć plam pod pachami (no i niestety nie tylko).
Wystarczy 10 minut wf-u, a ja jestem cała mokra, głównie na twarzy, brzuchu i plecach, no i oczywiście pod pachami. Nie wiem już co robić...
Dyplomatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:24   #471
Wiewi93
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Wiatam !! Strasznie pocą mi się włosy .. A to naprawde denerwujące .. na wf po 5 min grania w np. kosza mam już włosy jakbym je umyła ;/ Tak samo jest na dyskotekach .. pod pachami też strasznie się poce .. Co mam zrobić ?! ;( Pomóżżciee Proszęę !!
Wiewi93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:20   #472
mientos
Przyczajenie

Ja sama mam problem z tym, robiłam badania na tarczyce i nie mam problemu z nadczynnoscią a poce się niemiłosiernie nie pomaga antidral, etiaxil ani nawet chlorek glinu 30% roztwór który jest sprowadzany z niemiec i uważany za najsilniejszy, poparzyl mi tylko porzadnie skóę że nie mogłam ruszać przez tydzień rekami myslalam ze mnnie rozerwie...masakra nie wiem już co robić....picie szałwi też nic nie dało...nawet w zimie się bardzo pocę...z pleców mi spływa pot a nie wspomne co w lecie...
mientos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:01   #473
FeelingGood
Rozeznanie

Ostatnio przeczytałam o leku Abropernol. Stosował ktoś w was może?
Ja mam problem z dłońmi, kiedy się denerwuje
FeelingGood jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 17:06   #474
patrycja1207
Przyczajenie

ja rowniez mam ten uciazliwy problem najpier zaczelam stosowac antidral i po pierwszym uzyciu mi pomogl ale tylko na jeden dzien nastepnego bylo juz znowu mokro pod paszkami,kupilam wiec etixil ktory rowniez nic nie pomogl przez wakacje zrobilam sobie przerwe od tych srodkow i mialam na dzije ze potem zacznie dzialac niestety mylilam sie....stosuje go nadal bo przynajmniej nie ma tego okropnego zapachua ale niestety mokre plamy nadal sa....mam zamiar zaczac pic teraz szalwie i sprobowac kolejnego srodka dricolaru slyszalm ze jest skuteczny i mam nadzieje ze wkoncu pomoze.....
patrycja1207 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:23   #475
beaucoup
Zadomowienie

antidral kupiłam latem, po chyba 2 czy 3 letniej walce z różnymi antyprespirantami. Zepsułam sobie wiekszosc bluzek, bo zostawały na nich okropne plamy z potu i tych antyprespirantów. Nie smierdziałam, ale byłam cała mokra. Kiedy kupiłam antidral, smarowałam sie nim co drugi dzien wieczorem, a po umyciu rano zwykły antyprespirant i nareszcie odsapnęłam wszystko suchutkie, bluzki niezepsute. Teraz stosuje go raz na tydzien, moze na dwa tygodnie, a rano ja zwykle antyprespirant. I jest cudownie;d czemu ja go wcześniej nie znałam?:d szczypie mnie troche ale zaraz po zastosowaniu. Jednak z racji tego, ze uzywam go na noc, szybko zasypiam i nie czuje go. baj, baj mokre pachy
beaucoup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:55   #476
FeelingGood
Rozeznanie

A ta szałwia pomaga? Co ona ogólnie daje?
Pomaga też na dłonie?;/
FeelingGood jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:00   #477
patrycja1207
Przyczajenie

jak czytalam niektorym ona pomaga niektorym nie..... jak sprobuje to napisze czy dziala
patrycja1207 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:58   #478
Osleidis
Rozeznanie

Miałam duży problem z poceniem się pod pachami. Może nie pociłam się dużo, ale niestety po kilku razach noszenia nowiutkiej bluzki była ona odbarwiona i nawet po praniu nieprzyjemnie pachniała, poza tym np. po godzinie od wyjścia z domu czułam mój pot ;/ To było straszne, poza tym miałam uczucie, że wszyscy dookoła to czują. Obawiałam się trochę zastosowania Antidralu, ale w końcu kazałam mamie iść do apteki, zastosowałam i udało się - pachy suchutkie, zero nieprzyjemnego zapachu, żadnych skutków ubocznych, tylko paszki trochę swędziały po posmarowaniu tym specyfikiem. Na razie stosowałam trzy razy - najpierw w niedzielę, potem w poniedziałek, a następnie w środę - i Antidral trzyma do dzisiaj, czyli 5 dni. Naprawdę polecam, Antidral jest świetny, a jeśli Wam nie pomoże za pierwszym razem - spróbujcie jeszcze raz, może za drugim, trzecim razem zadziała! A jak nie, to zostaje jeszcze Etiaxil, który jest mocniejszy ; ))
Osleidis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:13   #479
Leila:)
Rozeznanie

ja uzywam srodka podobnego do antidralu, perspirex- i dziala. Tylko ze i tak poce sie na ciele, fe:/
zauwazylam, ze po wypiciu kawy objawy sie nasilaja, i poce sie ciut bardziej nawet na 2gi dzien.
Czy ktos z Was bral jakies tablety albo cos takiego na to dziadostwo?? szalwia guzik mi daje..
Stary 2009-02-02, 15:15   #480
Leila:)
Rozeznanie

ps i po perspirexie tez swedzi jak diabli...ale warto:p

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości