Nadmierne Pocenie!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-24, 22:08   #181
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez agatka-a
dziewczyny a co z twarzą? ja się nie pocę pod pachami, tylko z czoła mi się leje jak z kranu ((((

Bożeeeeeee pare lat temu dałam bym wszystko zeby mi nie ,,kapało,,spod pach tylko z czoła
Hmmm jesli leje sie jak z kranuz czoła tylko latem czyli teraz to tak juz jest .mi tez sie leje hihi bo jesli sie spod pach nie leje to pot sie musi skads wydobywac
p.s sory ze tak chaotycznie pisze ale cały dzien przed kompem
Hmmmmmmmmm poradżmy Agatce:
1.Wyluzuj sie moze to stres i sama myśl o tym ze sie leje jak z kranu a wogole to czasami mam takie wrazenie jak np jade autobusem to mi sie wydaje ze od tego potu z czoła tusz mi sie rozmazał ale to takie uczucie tak naprawde to tylko pare kropli
2.Okłady z szałwi na czoło ,zapaz szałwie ,zmocz nią szmatke i rob okłady
3.talk tez pomaga wysusza skore w tym wypadku czoło i przedłuzy czas jej suchości
4.No i jak nic nie pomoze to Anidral,-WIECZOREM zwiaz wysoko włosy umyj dokladnie czoło(dobrze byloby gdyby nie bylo włoskow zadnych)i posmaryj sobie połoz sie spac rano umyj i śmigaj z suchym czołem
(:Weroniczka:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 22:14   #182
bess
Zakorzenienie

ja dzis debiutujeposmarowalam sobie tez dlonie gdybym miala taki problem z czolem tez bym posmarowala a cojedno pytanie czy to tak swedzi tylko na poczatku czy za kazdym razem?
bess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 22:29   #183

bess-jesli moge to odp Ci jak było u mnie ...40 % z tych wszystkich dni co uzywałam to mnie niestety swedziało a 60%nie ,ale mogło byc gorzej np :100% zawsze piec.:P Ale mam tak silny charakter ze wytrzymałambym nawet takie katusze .I nie załuje tych wkurzających wieczorów jak ,mnie swedziało-dle takiego efektu jak dzisPozdrawiam.
Stary 2006-07-24, 22:36   #184
bess
Zakorzenienie

tez jakos wytrzymam w sumie juz mi przechodzi ale mam nadzieje ze to sie dzieje tylko bezposrednio po zastosowaniu a nie caly czasbo bylabym nerwowa w dzien chodzac ze swedzacymi pachami szkoda ze tego nie reklamuja w tv zeby luziom pomoc zamiast tych beznadziejnych dezodorantow.
Stary 2006-07-24, 22:45   #185

no szkoda ...bo te wszystkie anty damskie to do kosza:|
nieeee tylko jak uzyjesz wieczorem jak sie juz kładziesz spac to pare minut swedzi ,ja jak juz czuje ze przestało to w tym momencie usypiam ,bo jak czuje ze mnie swedzi to nie usne ale nie jest zle przyzwyczaiłam sie i przez te pare lat weszło mi tak w krew i rutyne uzywanie go tak jak np:mycie zębów czy włosow ,wogole mi to nieprzeszkadza
Stary 2006-07-25, 12:38   #186
Fronka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez (:Weroniczka:)
nieeee tylko jak uzyjesz wieczorem jak sie juz kładziesz spac to pare minut swedzi
Z tym to akurat różnie bywa. Mnie nieraz swędziało także następnego dnia. A bywało też tak że po paru dniach od ostatniego zastosowania zaczynało swędzieć jeszcze gorzej niż tuż po użyciu. Dlatego przestałam używać.
Stary 2006-07-25, 13:08   #187

no to nie powinno tak byc,pewnie zle cos zrobiłas lub uzyłas na podrazniona skore i pozniej dawaly rany o sobie znaac.Mnie nigdy nie swedzi nastepnego/nych dnia
Stary 2006-07-25, 13:30   #188
kami828
Zadomowienie

mnie wogóle nie swędzi ani nie szczypie,tylko za pierwszym razem ale pote już nie
kami828 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:36   #189
kami828
Zadomowienie

Buuuuuuuuuuu przechwaliłam ten Antidral dzisiaj byłam na mieście i mi sie paszki spociły Nie bardzo ale jednak...A wczorsaj wieczorkiem użyłam Antidralu...
kami828 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:39   #190
bess
Zakorzenienie

za to ja bylam nad rzeka,troche sie poopalac no i suchutkie jak nie wiem co ,za to na dlonie troche mniej skutkuje w moim przypadku.ciekawe tylko ze moja mama moze nawet niczego nie uzyc i wcale sie nie poci.ale sprawiedliwosc
Stary 2006-07-25, 20:43   #191
colusia
Raczkowanie

GG do colusia

Dziewczyny, aby zapobiec swędzeniu czy pieczeniu po antidralu lub innym środku można posmarować się wokół pach tłustym kremem (np. bambino). Mi to pomogło bardzo, wcześniej nie mogłam wytrzymać i musiałam zmywać po godzinie
(zdaje się, że ktoś już o tym gdzieś pisał, ale warto przypomnieć)

pozdrawiam
Stary 2006-07-25, 22:21   #192
soley1
Raczkowanie

A ja mam mniej drastyczny patent ale rownie skuteczny ,na noc na umyte pachy herbina z aloholem a rano rexona w sztyfcie. Zaczyna dzialac po dluzszym systematycznym stosowaniu i nie ma mowy o pieczeniu i poceniu.
soley1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 09:18   #193
sylia
Rozeznanie

Kupiłam wczoraj Antidral,użyłam i czekam na efekty! Idę dziś do miasta zobaczymy jak mocno się spocę...Posmarowałam tak jak pisałyście na paszki golone conajmniej 24h wcześniej, piekło i szczypało całą noc :/ I teraz mam podrażnione pachy Na jednej mi jakiś jakby pryszcz wyskoczył,i mam takie czerwone kreski wzdłuż pach :/ Eh mam delikatną skórę Dziś wstałam, zmyłam antidral,ogoliłam paszki i posmarowałam dezodorantem nivea w kulce,bo jest łagodny i mam nadzieję,że załagodzi trochę podrażnienia. Ale się wkurzę,jak mi to nie pomoże :/

sylia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 10:57   #194
sunrise
Rozeznanie

oj muszę się przyznać, że miałam dość duże problemy z nadmiernym poceniem, ale niedawno kupiłam lady speed sticka i jest po prostu najlepszy!! żadnych śladów na ubraniach (używałam nivea deo pure, który reklamował się jako nie zostawiający śladów, a ślady zostawiał wieeeelkie że hej!), nie ma plam nawet, gdy się stresuje polecam!
sunrise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 13:16   #195
sylia
Rozeznanie

yes!!!!!!!! działa <jupi> wyszłam do miasta, przeszłam z jakieś 5km, cała spocona,po czole się lało,całe plecy mokre,stopy, nawet nogi, stanik mam aż mokry a pod pachami sucho myślałam,że antidral nic mi nie da a tu taka miła niespodzianka i podrażnienia już mniejsze

Stary 2006-07-26, 15:31   #196
sylia
Rozeznanie

a dziewczyny mam pytanie tak średnio to co ile dni a raczej nocy używacie antidralu? boję się,że jutro już będę się pocić pod pachami,a wyjeżdżam i będę w autobusie więc nie chciałabym dać plamy ;P

Stary 2006-07-26, 15:45   #197
~~Karolina~~
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sylia
a dziewczyny mam pytanie tak średnio to co ile dni a raczej nocy używacie antidralu? boję się,że jutro już będę się pocić pod pachami,a wyjeżdżam i będę w autobusie więc nie chciałabym dać plamy ;P
to juz musisz sama wiedziec .Jesli masz mocno czerwone pachy to raczej nie,tzn ze srodek jeszcze dziala,hmmm ja napoczatku uzywałam codziennie i pozniej stopniowo mniej ,zalezy czy uzywasz juz go troche czy pierwszy raz.Jesli pierwszy to dzis użyj,ale jesli bedziesz uzywac czesto i zobaczysz ze pachy bola i szczypia itd to zrob przerwe bo i tak antidral jeszcze działa a moze zaszkodzic
~~Karolina~~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 15:49   #198

Cytat:
Napisane przez ~~Karolina~~
to juz musisz sama wiedziec .Jesli masz mocno czerwone pachy to raczej nie,tzn ze srodek jeszcze dziala,hmmm ja napoczatku uzywałam codziennie i pozniej stopniowo mniej ,zalezy czy uzywasz juz go troche czy pierwszy raz.Jesli pierwszy to dzis użyj,ale jesli bedziesz uzywac czesto i zobaczysz ze pachy bola i szczypia itd to zrob przerwe bo i tak antidral jeszcze działa a moze zaszkodzic
zgadzam sie
ja tez na poczatku uzywalaam codziennie a pozniej co kilka dni
Sylvia-powodzenia nie daj plamy
Stary 2006-07-26, 15:56   #199
plameczka
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Ja równiez uzywam Antidralu i bardzo go sobie chwale Nie mam delikatnej skóry wiec nawet po porannym goleniu mogę go wieczorkiem uzywac i tylko troche piecze i swedzi, da sie przezyc Na poczatku stosowalam codziennie (tak okolo miesiaca) a teraz co 2-3 dni (tak jak jest na buteleczce) i jestem happy

plameczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 16:57   #200
sylia
Rozeznanie

wczoraj wieczorem pierwszy raz użyłam, no teraz to już właściwie nie mam podrażnień, użyję go dziś też,bo jakoś tak mnie zaczynają pachy jakby swędzieć, a zawsze jak tak mam to się zaczynam pocić :/ najwyżej się zadrapię w nocy,ale za to będę suchutka jutro :P

Stary 2006-07-26, 19:03   #201
x2x
Przyczajenie

GG do x2x

Cytat:
Napisane przez gohnia
skład Antidralu:
chlorek glinowy 1,0 g
gliceryna 1,0 g
alkohol etylowy 96% 5,0 g
woda oczyszczona 10,0 g

nie znam się na tym absolutnie, ale jeśli mi pomoże to dla mnie bomba
hehe tyle alko ciekawe czy nadaje sie do spozycia ;d
i ty mozesz pomagać innym...

"Nikt nie jest tak doskonały
by mówić o nim że jest
najlepszy!"
S.Gasior
x2x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:15   #202
aluniaa007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sunrise
oj muszę się przyznać, że miałam dość duże problemy z nadmiernym poceniem, ale niedawno kupiłam lady speed sticka i jest po prostu najlepszy!! żadnych śladów na ubraniach (używałam nivea deo pure, który reklamował się jako nie zostawiający śladów, a ślady zostawiał wieeeelkie że hej!), nie ma plam nawet, gdy się stresuje polecam!
a uzywasz w sztyfcie,kulce czy dezodorant?bo ja uzywalam antyperspirant w dezodorancie i w ogole nie pomagal zawiodlam sie bardzo..
Stary 2006-07-26, 20:21   #203

Cytat:
Napisane przez aluniaa007
a uzywasz w sztyfcie,kulce czy dezodorant?bo ja uzywalam antyperspirant w dezodorancie i w ogole nie pomagal zawiodlam sie bardzo..
hmmm to ja kiedys uzywałam w sztyfcie i był zaprzeproszeniem do d***,wzmagał pocenie pachy nie były suche nawet na skunde a jego zapach był gorszy niz moj osobisty.Odradzam
ale duzo moich kolezanek poleca w kulce podobno jest dosc skuteczny ale mi przeszkadzaja bardzo te intensywne zapachy
aluniaa007-czyzby old spice zawodził
Stary 2006-07-26, 20:46   #204
aluniaa007
Wtajemniczenie

Cytat:
hmmm to ja kiedys uzywałam w sztyfcie i był zaprzeproszeniem do d***,wzmagał pocenie pachy nie były suche nawet na skunde a jego zapach był gorszy niz moj osobisty.Odradzam
ale duzo moich kolezanek poleca w kulce podobno jest dosc skuteczny ale mi przeszkadzaja bardzo te intensywne zapachy
aluniaa007-czyzby old spice zawodził
weroniczka nie tak sie pytam z ciekawosci a ty juz kupilas i uzywalas swojego old spice ?
kiedys uzywalam antidralu(treaz zostalo mi cos na dnie buteleczki ) i pomijajac okrepne swedzenie to nastepnego dnia,mialam gdzie niegdzie czerwone plamy,ktore dosyc bolaly i schodzily(uzywalam wowczas na te plamki jakis krem mocno nawilzajacy) po paru dniach.a to za ciekawanie nie wyglada w bluzkach bez rekawow.
Stary 2006-07-26, 22:14   #205
helootka
Raczkowanie

GG do helootka Send a message via Skype™ to helootka

Ja od początku używam co 3 dni i jestem zadowolona. A co do podrażnień to zauważyłam, że jeśli użyję pianki do golenia, są one mniejsze. 3majcie się
Stary 2006-07-26, 22:48   #206
Fronka
Raczkowanie

Cytat:
no to nie powinno tak byc,pewnie zle cos zrobiłas lub uzyłas na podrazniona skore i pozniej dawaly rany o sobie znaac.Mnie nigdy nie swedzi nastepnego/nych dnia
Nie możesz z góry zakładać, że jak na kogoś nie działa albo swędzi to znaczy, że źle użył. Skąd możesz to wiedzieć. Każdy organizm reaguje inaczej. To że u ciebie skutkuje i nie ma przykrych działań ubocznych nie znaczy że u innych też tak musi być. Poczytaj inne wątki o antidralu. Dziewczyny pisały nawet o bolących gólach pod pachami. I co? Też wszystkie źle używały?
Stary 2006-07-27, 02:26   #207
sunrise
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aluniaa007
używam tego w sztyfcie jak dla mnie rewelacja w dodatku kiedyś miałam bardzo wrażliwą skórę pod pachami i dużo kosmetyków mnie uczulało, na szczęście LSS pomógł
sunrise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:40   #208
niunia_16
Przyczajenie

GG do niunia_16 Send a message via Skype™ to niunia_16

hej ! ja rowniez skorzystalam z waszych rad i juz 3 dzien uzywam antidral i jestem zadowolona bardzo ! suche paszki i komfort w koncu nie musze sie pilnowac ;d po 1 razie paszki nawet mnie nie szczypaly, tylko plecy bo je tez smarowalam, ale po drugim razie automatycznie po posmarowaniu wyskoczyly mi krostki, nie wiem czemu ? mialyscie tez taki objaw ??
niunia_16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 18:17   #209
kosmetolog22
Raczkowanie

jeżeli masz taka okazję (zwłaszcza pod wzgledem finansowym) to moze warto by było sie zastanowić nad neurotoksyną botulinową, czyli popularnym botoxem, który stosowany jest w zwalczaniu właśnie nadmiernej potliwości
kosmetolog22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 21:28   #210

Cytat:
Napisane przez kosmetolog22
jeżeli masz taka okazję (zwłaszcza pod wzgledem finansowym) to moze warto by było sie zastanowić nad neurotoksyną botulinową, czyli popularnym botoxem, który stosowany jest w zwalczaniu właśnie nadmiernej potliwości
mam kolezanke ktora cierpiała z powodu n.p a że ma duzo pieniązkow to zrobiła sobie (dawnoo dosyc)własnie tą neurotoksyne botulinową no i co sie okazał....nie było żadnych efektów .Nigdy bym sie na to nieodwazyła,(to moje skromne zdanie )
p.s A może znasz jakiś dobry antyperspirant ,który mozesz polecic
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości