Problem z zelkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 00:50   #1
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Question

Problem z zelkami


Juz ponad 4 miesiace posiadam certifikat,odrazu zaczelam pracowac,jestem tez dumna bo nie mam reklamacji i moje klientki sa zafowolone.Pierwszy raz mam problem:kolezanka robila tipsy juz ponad rok u jakiej pani i zaczely jej odpadac!wiec przyszla do mnie,niestety tez jej odpadly,ale ja jestem pewna ze to nie ja cos zle zrobilam,tylko to jej pazurki sa tak zniszczone (frezerka).bo juz przy przyklejaniu tipsa mialam problemy nie zbyt sie chcialy trzymac.i wlasnie tu jest ten problam bo zel sie trzymy tylko tips sie odkleja no a znim odpada zel.mam bardzo dobre zele i klej i odkwaszacz i odtluszczam,zdecydowalam ze nie bede juz kupowala zeli po okazyjnych cenach bo raz tak zrobilam i zle na tym wyszlam.ale czy moze byc jakis inny powod ze te tipsy odpadaja.(paznokiec juz jest zaczerwieniony i bardzo miekki)odradzalam jej nowe tipsy ale jak sie uparla!to niech ma!!!
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 10:22   #2
efooosia
Raczkowanie
 
Avatar efooosia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 109
Dot.: Problem z zelkami

Przepraszam ze tutaj pisze o swoim problemie ale nie chce zakladac nowego watku.. A mam taki problem , ze 3 dni temu poszlam zrobic sobie tipsy zelowe... dzisiaj zauwazylam ze z jednego palca pekl mi tips , i odleciala ta biala warstwa:| a po drugie mialam na tipsach takie serduszka [ktory byly przykryte dwoma warstwami tego przezroczystego zelu] i odleciala mi wieksza czesc tych serduszek...:/ I nie wiem co mam robic...? Jestem strasznie zła , wydaje mi sie że poprostu te żele to jakieś szajstwo;/ Robila mi je znajoma [ale musialam zaplacic] i jakoś niewydaje mi sie ze ona mi bedzie chciala je poprawic [chyba ze znow zaplace]
__________________
***
To smutne że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości!

***
Gdy upadnę - wstanę, otrzepię się i pójdę dalej


efooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 10:29   #3
efooosia
Raczkowanie
 
Avatar efooosia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 109
Dot.: Problem z zelkami

Jeszcze chcialam dodac że ten biały żel zaczął mi poprostu szarzeć;/ i wyglada jakby to było brudne.. jestem załamana..;/
__________________
***
To smutne że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości!

***
Gdy upadnę - wstanę, otrzepię się i pójdę dalej


efooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 11:28   #4
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Problem z zelkami

Robe- jesli płytka jest przepiłowana i w takim stanie jak mówisz to nie ma szans by na takim " papierku" tips się utrzymał. Kuracja wzmacniajaca i odwyk od tipsów są niezbedne

efoosia - koleżanka MUSI Ci to naprawić , zdecydowanie nie powinnas za nic płacic
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:20   #5
efooosia
Raczkowanie
 
Avatar efooosia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 109
Dot.: Problem z zelkami

Powiedziala ze mi go naprawi ale czy to moze byc zły żel..?
__________________
***
To smutne że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości!

***
Gdy upadnę - wstanę, otrzepię się i pójdę dalej


efooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 17:50   #6
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Problem z zelkami

zly zel badz zle robione tipsy...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 18:24   #7
Lusia252
Przyczajenie
 
Avatar Lusia252
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Problem z zelkami

efoosia, mi sie wydaje, ze twoja kolezanka po prostu zle ci te tipsy zalozyla. Nie sadze by zawinil tu zel. Moze zmien stylistke... lepiej zaplacic wiecej a miec ładne i trwale pazurki
pozdrawiam
Lusia252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 18:50   #8
angell
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar angell
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 102
GG do angell
Dot.: Problem z zelkami

Cytat:
Napisane przez Robe
Juz ponad 4 miesiace posiadam certifikat,odrazu zaczelam pracowac,jestem tez dumna bo nie mam reklamacji i moje klientki sa zafowolone.Pierwszy raz mam problem:kolezanka robila tipsy juz ponad rok u jakiej pani i zaczely jej odpadac!wiec przyszla do mnie,niestety tez jej odpadly,ale ja jestem pewna ze to nie ja cos zle zrobilam,tylko to jej pazurki sa tak zniszczone (frezerka).bo juz przy przyklejaniu tipsa mialam problemy nie zbyt sie chcialy trzymac.i wlasnie tu jest ten problam bo zel sie trzymy tylko tips sie odkleja no a znim odpada zel.mam bardzo dobre zele i klej i odkwaszacz i odtluszczam,zdecydowalam ze nie bede juz kupowala zeli po okazyjnych cenach bo raz tak zrobilam i zle na tym wyszlam.ale czy moze byc jakis inny powod ze te tipsy odpadaja.(paznokiec juz jest zaczerwieniony i bardzo miekki)odradzalam jej nowe tipsy ale jak sie uparla!to niech ma!!!
ja tak sie zastanawiam co to jest "odkwaszacz"

btw. co do frezarki to niezle musiala jej spilowac plytke pewnie nie umiejetnie ja tez pracuje frezarka ale jakos nic nikomu sie jeszcze nie stalo.

co do tipsow to juz tak sie zdarzalo czy 1 raz? bo u mnie sie zdarzylo ze kupilam inne tipsy, ktore okazaly sie zle u nikogo sie nie trzymaly

a mozesz napisac gdzie robilas certyfikat i na jakich zelach pracujesz??

jesli paznokiec jest zaczerwieniony to prawdopodobnie zostala za mocno pilowana plytka mozna w tym wypadku zrobic tak:
nalozyc zel na naturalna plytke bez przedluzania i poczekac az urosnie a w skorki wsmarowywac mirre
angell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 23:08   #9
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Dot.: Problem z zelkami

No coz jesli chodzi o odkwaszacz to jest to primer ktory odkwasza i odtluszcza plytke i wyrownuje ph paznokcia,ale myslalam ze to wiadome!!!!Tipsy mam dobre ,bo nikomu bez powodu nie odpadly.Zel tez nikomu nie odpryskuje nawet przyodrastaniu.klej ktorego uzywam jest zemna juz ponad 4 miesiace i tez sie niezdazylo zebym miala z nim problem.Ale jak juz wspomnialam Kolezanka juz ma od jakiegos czasu problem.przyszla do mnie bo mysli ze jej zle robia.ale ja jej zrobilam i tez jej odpadly poprostu tips sie nie chce trzymac i niejest stabilny.po przyklejeniu owszem trzyma ale jak go obrobie i naloze zel itd.to wciaz jest zbyt gietki.i to mnie dziwi bo ja osobiscie mam ten sam zel i tips na wlasnym paznokciu i jes taka sama ilosc warst *3-i jest mocny a u niej poprosto mozesz go bez wysilku zlamac tzn.wygina sie na wszystkie strony.
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 23:15   #10
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Smile Dot.: Problem z zelkami

Co do certifikatu to robilam go przez 5 dni,na 3 modelkach w Szwajcarii w Royal Nails Akademie i na ich produktach pracuje od samego poczatku,sa drogie i dobre w szwajcarii bardzo duzo salonow na nich pracuje. Owszem nie jestem jeszcze profesjonalistka bo 4,5 miesiaca to zamalo ale staram sie byc bardzo dokladna.
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 23:28   #11
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Problem z zelkami

Cytat:
Napisane przez Robe
Co do certifikatu to robilam go przez 5 dni,na 3 modelkach w Szwajcarii w Royal Nails Akademie .
Wow jak to egzotycznie brzmi!!!!!

Patrzac na zdrowy rozum.. cieniutki paznokiec ( czy to przepilowany za sprawa pilnika czy też od uderzenia i wyrwania wraz z naturalna plytką) nie utrzyma długo kawałka plastiku jakim jest tips ( chocby najlepszy i najbardziej elastyczny!!). To tak jakby na kartke papieru nakładać cement i dziwić się, ze wszystko sie wygina i lata na wszystkie strony !!
Wzmocnienie i odzywnienie pazurów jest niezbedne - bo ciagnac dalej 'tipsowanie' zrobi sobie dziewczyna krzywde!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 00:06   #12
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Dot.: Problem z zelkami

[quote=paulakrk]Wow jak to egzotycznie brzmi!!!!!
Wyjasnilam sie egzotycznie,wyjasnic mam cos jesli chodzi o moj certifikat! .Ok ja to juz kumam,chcialam poprostu wyjasnic!Dziewczynie co jest grane!Bo niewie co to odkwaszacz! Kolezanka moja wciaz sie upiera ze ona bez dlugich pazurkow nie przezyje!szukam argumentow,zeby jej to wybic z jej twardej glowki!.
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 09:53   #13
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Problem z zelkami

Robe, cały czas tkwisz przy tym odkwaszaczu, sądze, ze to wina jakiegos błędnego tłumaczenia - przeciez nie robiłas kursu w Polsce, tylko za granica.
Tu w Polsce, nigdy nie spotkałam sie z tym pojęciam- "odkwaszacz", gdyż na naszych paznokciach nie ma żadnego kwasu, jaki trzeba by było usunąć.;-)

A co do zelków, to skoro wszystkim innym Twoim klientkom nic sie nie dzieje, to nie musisz przejowac. Na zniszczonej płytce wszystko trzyma sie duzo gorzej. Koleżance odradź na razie tipsy, niech zrosnie jej cała zniszczona płytka paznokciowa- trwa to ok 3 miesięcy. W tym czasie niech stusuje dobre odzywki, np z mirry, żeby paznokcie sie zregenerowały. Potem może do ciebie wrócic, a Ty zrobisz jej piekne i trwałe tispiski!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:46   #14
angell
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar angell
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 102
GG do angell
Dot.: Problem z zelkami

Cytat:
Napisane przez Albertyna
Robe, cały czas tkwisz przy tym odkwaszaczu, sądze, ze to wina jakiegos błędnego tłumaczenia - przeciez nie robiłas kursu w Polsce, tylko za granica.
Tu w Polsce, nigdy nie spotkałam sie z tym pojęciam- "odkwaszacz", gdyż na naszych paznokciach nie ma żadnego kwasu, jaki trzeba by było usunąć.;-)

dokladnie sie zgadzam z Albertynka i dlatego mnie to tak zdziwilo ale ja przynajmniej bylam mila a Ty hmm troszke nie za bardzo po Twoich slowach poczulam sie jakbym conajmniej spadla z ksiezyca

primer - wytrawia plytke
odtluszczacz - odtluszcza
angell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:51   #15
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Cool Dot.: Problem z zelkami

Nie mialam zamiaru nikogo urazic,ale zastanawia mnie to i bardzo dziwi!ale coz kazdy ma swoje zdanie i ja przy swoim zostane.
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.