Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-12, 21:34   #781
Lowczyni
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Witch18 po takim kompleksowym działaniu (nie ma nic lepszego niż właśnie połączyć działania z zewnątrz z tymi od środka) na pewno będziesz miała efekty nie tylko na buzi ale też w lepszym samopoczuciu
Stary 2010-01-12, 21:38   #782
madziuunia
Rozeznanie

Dziewczyny dzisiaj byłam u kosmetyczki na wyciskaniu i powiem Wam ze wygladam jak biedronka cala czerwona w kropki i popuchnieta... to nie moj pierwszy raz ale tak to jeszcze nie wygladalam po mam nadzieje ze do jutra rana zejdzie, bo jakos musze wyjsc do pracy :p
madziuunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 08:43   #783
Siwaaa21
Raczkowanie

Dobry dzień
Wczoraj byłam na regulacji brwi z henną, no i popytałam kosmetyczke o kilka rzeczy oraz poprosiłam o ocene stanu mojej cery Pani powiedziała że źle nie jest i mam dobrą elastyczność skóry co się okazało wcale nie mam naczynkowej cery jak to stwierdziła moja pierwsza kosmetyczka na podstawie tego że się czerwienie po nałożeniu czegokolwiek na twarz- wczorajsza Pani powiedziała że to wcale nie naczynkowa, a Wrażliwa! Ustaliłyśmy że wpadne na oczyszczanie manualne, a potem zobaczymy.Pytając o kwasy- Pani powiedziała że kwasami nie miała by co robić na mojej buzi.

Lowczyni mam jeszcze jedno pytanko- kupiłam do picia Pokrzywe i Skrzyp czy to dobry zestaw? czy dołożyć jeszcze cynk?
Siwaaa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 08:54   #784
ckin2u
Zakorzenienie

Ja wybieram sie jutro na kawitacje i regulacje brwi.
Witch18 dla mnie to tez swietny relaks, akurat fajnie sie sklada bo jutro o 8 mam egzamin a o 13 kosmetyczke

mam nadzieje, ze bede zadowolona.

I mam znowu pytanie
Czy kawitacje trzeba robic czesto? Ja zrobilam w pazdzierniku raz, i potem przez jakies 3 tyg mialam naprawde super buzie, a moje kolezanki lataly przez miesiac co tydzien i po pierwszym zabiegu wygladaly ladnie, tak swiezo, po drugim no tez, ale po tym pozniejszych zaczelo im cos wyskakiwac itp, i w rezultacie wygladaly gorzej niz przed calymi zabiegami.

Czy naprawde na to trzeba biegac co tydzien ?
Ja chcialabym chodzic tak co miesiac, bo teraz juz nie bylam dlugo (ostatnia wizyta 21.10) i widze ze ta buzia jest taka.. zanieczyszczona
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 09:38   #785
Lowczyni
Zakorzenienie

Siwaa21 cynk się bierze jeśli ktoś ma cerę trądzikowa, łojotokową, tłustą lub półtłustą. Ma on za zadanie regulować wydzielanie sebum, więc jeśli gdzieś jest go dużo będzie mniej. Ale po miesiącu widać efekty nie wcześniej.

ckin2u oczyszczanie kawitacyjne można robić co tydzień. Ale jeśli komuś jak np tobie cera się niezbyt zanieczyszcza to nie widzę sensu latać co tydzień. Raz na miesiąc wystarczy na pewno Ale starajcie się też w domu regularnie robić peelingi to bardzo pomaga na walkę z zanieczyszczeniem skóry a poza tym wszystko co na nią później położycie głębiej penetruje.
Tak jak mówiłam kawitacja to delikatne oczyszczanie więc efekty u niektórych osób będą widoczne krócej u niektórych dłużej. Co do twoich koleżanek to sądze że skoro je tak wysypuje to radziłabym zrobić manualne gruntowne oczyszczanie.

madziunia skoro wyglądasz jak biedronka to może kosmetyczka przesadziła z używaniem igły? Szybko powinno się wszystko zagoić, zawsze możesz posmarować twarz termentiolem, ładnie podsuszy strupki szybciej się zagoją a że ma on kolor masujący więc mniej będzie ich widać. Ale nie przesadzajcie z używaniem termentiolu bo można całą cerę przesuszyć tak że dosłownie będzie się łuszczyć więc wszystko z umiarem
Stary 2010-01-13, 10:16   #786
witch_18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ja wybieram sie jutro na kawitacje i regulacje brwi.
Witch18 dla mnie to tez swietny relaks, akurat fajnie sie sklada bo jutro o 8 mam egzamin a o 13 kosmetyczke
No to odprężenie będzie idealne Trzymam też kciuki za egzamin I następnym razem może też sobie wezmę od razu regulację brwi,a co

Ja też mam jeszcze dzisiaj trochę czerwonych kropek,ale na szczęście z domu nigdzie wychodzić nie muszę,więc niech sobie to spokojnie samo się goi
Chciałabym jeszcze coś znaleźć na rozszerzone pory.Słyszałam o tym serum,że jest dobre http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-13...in-Renewer.htm ale trochę boję się zaryzykować 150zł jak i nie więcej na nie Lowczyni może Ty możesz coś o nim powiedzieć?
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:12   #787
olayahoo
Raczkowanie

wyciskania,czyli "oczyszczania" twarzy u kosmetyczkinie powinno sie robic w ogole!!!!!z tradzikiem nawet tym lagodnym do dermatologa sie idzie a nie do kosmetyczki,ludzie!!!Kazd e wyciskanie prowadzic moze do infekcji,blizn,nie mowiac o tym ze nie pomaga leczyc przyczyny powstawania krost,gdy to wszystko jest wyciskane,gruczol lojowy sie powieksza,i bedzie gorzej.Opinia kilku dermatologow,miedzy innymi tych z uczelni medycznych
olayahoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:25   #788
allesi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 10

DERMATOLOG TOBIE NIE WYLECZY ZASKÓRNIKÓW! NAWET SAMA BARDZO DOBRA PANI DERMATOLOG zaleciła mi kosmetyczkę.

Nie rozumiem Twojego oburzenia. Też czytałam wiele 'mądrych' artykułów na ten temat, ale jednak wolę zasięgnąć rady specjalisty. Wybacz, ale chyba lekarz dermatolog ma większą wiedzę i doświadczenie niż ty.
allesi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:28   #789
olayahoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
DERMATOLOG TOBIE NIE WYLECZY ZASKÓRNIKÓW! NAWET SAMA BARDZO DOBRA PANI DERMATOLOG zaleciła mi kosmetyczkę.

Nie rozumiem Twojego oburzenia. Też czytałam wiele 'mądrych' artykułów na ten temat, ale jednak wolę zasięgnąć rady specjalisty. Wybacz, ale chyba lekarz dermatolog ma większą wiedzę i doświadczenie niż ty.
chyba jestes nienormalna,wlasnie zaskorniki wyleczyl mnie dermatolog,zaskorniki to tradzik tzw.zaskornikowy(kliknij w google),jak twoja dermatolog nie leczy tego to ci wspolczuje,ze odsyla do kosmetyczki na oczyszczanie,ktorego sie juz nie stosuje w nowoczesnej dermatologii.Ja mam sliczna cere po leczeniu dermatologicznym,ani jednego zaskornika.

Edytowane przez olayahoo
Czas edycji: 2010-01-13 o 18:40
Stary 2010-01-13, 18:55   #790
kosmetolog22
Raczkowanie

Po pierwsze, drogie panie - wiecej szacunku, dla siebie.
A po drugie... do dzisiaj stosuje sie takze oczyszczanie u kosmetyczki. Manualne oczyszczanie jest nadal nie do zastapienia przez zadne urzadzenia, ze wzgledu na sprawnosc osoby wykonujacej, profesjonalizm (taki przynajmniej powinien byc) i dokladnosc.
Nie oczyszczanie zmian, nie "opróżnianie" zawartości gruczołu łojowego w różnych warunkach może doprowadzać do stanów zapalnych. a wówczas tylko leczenie dermatologiczne będzie możliwe.
trądzik pospolity najczęściej w stadium średniozaawansowanym lub zaawansowanym poddaje się leczeniu dermatologicznym.

Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
chyba jestes nienormalna,wlasnie zaskorniki wyleczyl mnie dermatolog,zaskorniki to tradzik tzw.zaskornikowy(kliknij w google),jak twoja dermatolog nie leczy tego to ci wspolczuje,ze odsyla do kosmetyczki na oczyszczanie,ktorego sie juz nie stosuje w nowoczesnej dermatologii.Ja mam sliczna cere po leczeniu dermatologicznym,ani jednego zaskornika.
kosmetolog22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:18   #791
olayahoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kosmetolog22 Pokaż wiadomość
A po drugie... do dzisiaj stosuje sie takze oczyszczanie u kosmetyczki. Manualne oczyszczanie jest nadal nie do zastapienia przez zadne urzadzenia, ze wzgledu na sprawnosc osoby wykonujacej, profesjonalizm (taki przynajmniej powinien byc) i dokladnosc.
Nie oczyszczanie zmian, nie "opróżnianie" zawartości gruczołu łojowego w różnych warunkach może doprowadzać do stanów zapalnych. a wówczas tylko leczenie dermatologiczne będzie możliwe.
Nie zgadzam sie,nie stosuje sie,przynajmniej nie powinno stosowac sie manualnego oczyszczania twarzy,zaskornikowy tradzik zwykle leczy sie miejscowo,a jak piszesz ze stanem zapalnym,to rowniez antybiotyki lub inne leki,w zaleznosci od tradziku,nie wyciskajcie dziewczyny i nie pozwolcie tego robic kosmetyczkom,tylko do dermatologa,mnie wyleczyl
Stary 2010-01-13, 22:33   #792
allesi
Zadomowienie

z takim tekstem to nie do mnie. Jeśli chcesz kogokolwiek obrażać, to wyżyj się na swoich koleżankach. Jestem ciekawa, czy gdybyśmy spotkały się osobiście, też miałabyś takie odzywki. Jeśli nie potrafisz kulturalnie wyrazić swojej opinii, to odpuść sobie.

Owszem, mam maść na zaskórniki, ale ich jest BARDZO ciężko się pozbyć. I musisz wziąć pod uwagę jeszcze ich ilość. Dowiedziałam się, że żadna maść nie wyleczy Ci do końca zaskórników. I z chęcią poznam więc nazwę tego twojego 'cuda'.

Edytowane przez allesi
Czas edycji: 2010-01-13 o 22:41
Stary 2010-01-14, 07:49   #793
Lowczyni
Zakorzenienie

olayahoo tak na początek to jak wyrażasz swoją opinię (oczywiście masz do niej prawo) to zwróć uwagę chociaż na minimalne stosowanie gramatyki. Ciężko czyta się twoją wypowiedź kiedy piszesz bez kropek, tzw "ciurkiem" a zrozumieć jeszcze gorzej.
Ciebie wyleczył dermatolog i chwała mu za to. A do mnie trafiają dziewczyny które nie mogą sobie dać rady po właśnie długim leczeniu u dermatologa. Zazwyczaj udaje się wiele tragicznych "sytuacji"odwrócić.
Są różni lekarze i różne kosmetyczki.

Ale nie zgodzę się z Tobą że porów skóry z zaskórników się nie oczyszcza. Kosmetolog22 zgadzam się z Tobą w 100%. Ja nigdy nie oczyszczam twarzy jeśli ktoś ma ropowiczy trądzik, albo ropne zmiany. Nie raz odsyłam sama do dermatologa i nie tylko z trądzikiem ale z innymi zmianami skórnymi.

Witch18 tak sobie poczytałam troche o tym specyfiku cliniqa i widzę że opinie są różne. Ogólnie firma jest dobra, trochę zaskoczyli mnie tym że podany skład jest tylko po łacinie, no sory ja sie łaciny nie uczyłam (tzn uczyłam ale na fizjoterapii i b. mała ilość godzin) i ciężko mi odszyfrować co ona takiego zawiera w swoim składnie. Jeśli chcesz powalczyć z otwartymi porami to polecam kwasy owocowe, zwłaszcza kwas pirogronowy - zabiegi u kosmetyczki. Albo zacznij na początku używać kremów z kwasami owocowymi, one dobrze zwężają pory, matują buzię, regulują wydzielanie sebum itd. Za mniejsze pieniądze możesz takie kremy nabyć.
Możesz też spróbować kupić na allegro próbkę tego serum za o wiele mniejsze pieniądze i sprawdzić czy wogóle Ci pasuje

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-01-14 o 08:00
Lowczyni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:18   #794
witch_18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Witch18 tak sobie poczytałam troche o tym specyfiku cliniqa i widzę że opinie są różne. Ogólnie firma jest dobra, trochę zaskoczyli mnie tym że podany skład jest tylko po łacinie, no sory ja sie łaciny nie uczyłam (tzn uczyłam ale na fizjoterapii i b. mała ilość godzin) i ciężko mi odszyfrować co ona takiego zawiera w swoim składnie. Jeśli chcesz powalczyć z otwartymi porami to polecam kwasy owocowe, zwłaszcza kwas pirogronowy - zabiegi u kosmetyczki. Albo zacznij na początku używać kremów z kwasami owocowymi, one dobrze zwężają pory, matują buzię, regulują wydzielanie sebum itd. Za mniejsze pieniądze możesz takie kremy nabyć.
Możesz też spróbować kupić na allegro próbkę tego serum za o wiele mniejsze pieniądze i sprawdzić czy wogóle Ci pasuje
Ślicznie dziękuję za podpowiedź - znalazłam na allegro 7ml próbki,także wypróbuję
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:46   #795
ckin2u
Zakorzenienie

Wrocilam od kosmetyczki
Mialam peeling kawitacyjny, jakies maseczki i ampulke na naczynka, swietnie sie czuje, od razu mam ta buzie taka czysciutka

I pani mnie tak slicznie pomalowala, wygladam tak swiezo... i musnela mnie ziemia egipska, cuudo.. podobno mozna tego uzywac zamiast podkladu na cala twarz? Lowczyni masz jakies zdanie na ten temat?
Stary 2010-01-14, 18:08   #796
kosmetolog22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie,nie stosuje sie,przynajmniej nie powinno stosowac sie manualnego oczyszczania twarzy,zaskornikowy tradzik zwykle leczy sie miejscowo,a jak piszesz ze stanem zapalnym,to rowniez antybiotyki lub inne leki,w zaleznosci od tradziku,nie wyciskajcie dziewczyny i nie pozwolcie tego robic kosmetyczkom,tylko do dermatologa,mnie wyleczyl
no widzisz.... jakos ja obracam się typowo w środowisku naukowym i jakos wszyscy dermatolodzy, ktorych znam (z tytulami dr i prof.), kosmetolodzy podzielają moje zdanie... cóż... może my (oni i ja) z doświadczeniem, jednak się mylimy... kto wie....
kosmetolog22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 18:18   #797
olayahoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
z takim tekstem to nie do mnie. Jeśli chcesz kogokolwiek obrażać, to wyżyj się na swoich koleżankach. Jestem ciekawa, czy gdybyśmy spotkały się osobiście, też miałabyś takie odzywki. Jeśli nie potrafisz kulturalnie wyrazić swojej opinii, to odpuść sobie.

Owszem, mam maść na zaskórniki, ale ich jest BARDZO ciężko się pozbyć. I musisz wziąć pod uwagę jeszcze ich ilość. Dowiedziałam się, że żadna maść nie wyleczy Ci do końca zaskórników. I z chęcią poznam więc nazwę tego twojego 'cuda'.
owszem osobiscie tez jestem taka,wale prosto z mostu,i moge ci osobiscie odpowiedziec,lek acnenormin
Stary 2010-01-14, 18:20   #798
potwor ciasteczkowy
Przyczajenie

moja pani dermatolog stwierdziła, że przy moim trądziku (takie tyćkie krosteczki, jak kaszka na jednym(!)policzku i parę zaskórników;cera mieszana), że niezbędne jest oczyszczanie za pomocą igły.Robię je z mniejszymi lub dłuższymi przerwami u mojej kosmetyczki!Bardzo mi pomaga!
potwor ciasteczkowy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 18:31   #799
olayahoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez potwor ciasteczkowy Pokaż wiadomość
moja pani dermatolog stwierdziła, że przy moim trądziku (takie tyćkie krosteczki, jak kaszka na jednym(!)policzku i parę zaskórników;cera mieszana), że niezbędne jest oczyszczanie za pomocą igły.Robię je z mniejszymi lub dłuższymi przerwami u mojej kosmetyczki!Bardzo mi pomaga!

nie mowie o takim oczyszczaniu,ale oo wyciskaniu,nie bede sie z wami klocic,wiadomo ze kosmetyczki swoje, dermatolodzy swoje,poczytajcie sobie duzo artykulow dermatologicznych na temat leczenia tradziku w XXI wieku,nie tylko tych polskich,rowniez zagranicznych,nie bede nikogo namawiac do czegos,robcie co chcecie...to wasza skora
Stary 2010-01-14, 18:39   #800
ckin2u
Zakorzenienie

dziewczyny to nie jest miejsce na takie rzeczy
tzn. kazdemu pasuje co innego i kazdy ma inne zdanie na rozne tematy, nie wrto sie o to klocic bo i tak kazdy ma swoja 'racje'
Stary 2010-01-14, 20:35   #801
Lowczyni
Zakorzenienie

Cytat:
Wrocilam od kosmetyczki
Mialam peeling kawitacyjny, jakies maseczki i ampulke na naczynka, swietnie sie czuje, od razu mam ta buzie taka czysciutka

I pani mnie tak slicznie pomalowala, wygladam tak swiezo... i musnela mnie ziemia egipska, cuudo.. podobno mozna tego uzywac zamiast podkladu na cala twarz? Lowczyni masz jakies zdanie na ten temat?
Sama używam ziemi egipskiej i bardzo ją lubię więc polecam. Można nadać skórze ładny kolor opalenizny od lekkiego muśnięcia słońcem do ciemnego brązu Egiptu

olayahoo informuję że nie życzę sobie od ciebie żadnym prywatnych wiadomości!!!, jeśli chcesz coś pisać pisz na ogólnym oknie.
Stary 2010-01-14, 21:24   #802
allesi
Zadomowienie

Cytat:
dziewczyny to nie jest miejsce na takie rzeczy
tzn. kazdemu pasuje co innego i kazdy ma inne zdanie na rozne tematy, nie wrto sie o to klocic bo i tak kazdy ma swoja 'racje'
zgadzam się z tobą, ale nie toleruje chamstwa. Co innego być szczerym, a co innego złośliwym, chamskim . Dobra, nieważne.

A ten acnenormin to bierzesz doustnie, czy to maść? Bo nie bardzo się orientuje.
Stary 2010-01-14, 22:16   #803
ckin2u
Zakorzenienie

hm ale nakladasz ja na cala twarz??
Kurcze kusi mnie ona bardzo, ale jezeli mialaby sluzyc mi tylko jako puder brazujacy to nie kupie jej raczej
Stary 2010-01-14, 22:23   #804
Lowczyni
Zakorzenienie

ckin2u możesz go nakładać na całą twarz, punktowo, aby wycieniować twarz, lub jako różu. Jest straaaasznie wydajny Ale wybór należy do Ciebie
Stary 2010-01-14, 22:24   #805
ckin2u
Zakorzenienie

Ja wlasnie chcialam na cala twarz, ale szkoda mi kasy zeby sobie od tak sprobowac, moze jak bede nastepnym razem u kosmetyczki to poprosze zeby mi sama ziemie nalozyla zamiast podkladu na cala buzie
ok juz koncze bo gadam nie na temat
Stary 2010-01-15, 14:33   #806
Tweet
Raczkowanie

Tak sobie podczytuję ten wątek od jakiegoś czasu, ale nie znalazłam żadnej informacji o peelingu ziołowym? Podobno daje dobre efekty jeżeli chodzi o przebarwienia potrądzikowe. Ja średnio 2 razu w roku chodzę na manualne oczyszczanie twarzy, ale chciałabym jeszcze pozbyć się lekkiego trądziku z pleców ("pamiątka" po lekach) i właśnie znalazłam ten peeling ziołowy. Czy któraś z Was była na takim zabiegu? A może polecacie coś innego do oczyszczenia pleców i dekoltu? Czy w tym wypadku oczyszczanie manualne też wchodzi w grę?
Tweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 14:58   #807
RoksiSK
Zadomowienie

Peeling ziołowy jest głębszym peelingiem, który również oczyszcza skórę. Miałam na sobie "testowany" firmy Jadwiga podczas szkolenia. Buzię miałam mocno zaczerwienioną, a po kilku dniach skóra mi schodziła. Trzeba pamiętać o ochronie przez najbliższe tygodnie od promieni słonecznych, bo powstaną plamy - wystarczy bloker w aptece kupić. Najlepszy okres na ten zabieg to jesień-zima.
Buzia po głebokim peelingu jest oczyszczona, odświeżona, ma ładny koloryt - ale przez pierwsze dni jest niefajna i najlepiej zrobić taki zabieg przed weekendem a w weekend w domciu posiedzieć.
Jadwiga ma też słabszy, płytszy peeling, ale i efekty też są mniejsze.
Powiem tak z własnego doświadczenia - dla mnie niezły, ale te dodatkowe minusy

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-01-16 o 14:59
RoksiSK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 16:22   #808
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Tak sobie podczytuję ten wątek od jakiegoś czasu, ale nie znalazłam żadnej informacji o peelingu ziołowym? Podobno daje dobre efekty jeżeli chodzi o przebarwienia potrądzikowe. Ja średnio 2 razu w roku chodzę na manualne oczyszczanie twarzy, ale chciałabym jeszcze pozbyć się lekkiego trądziku z pleców ("pamiątka" po lekach) i właśnie znalazłam ten peeling ziołowy. Czy któraś z Was była na takim zabiegu? A może polecacie coś innego do oczyszczenia pleców i dekoltu? Czy w tym wypadku oczyszczanie manualne też wchodzi w grę?
polecam peeling tego typu z Christiny jest on na bazie sproszkowanych alg i korali z morza martwego i daje naprawde rewelacyjne efekty! peeling sie nzw.Rose de Mer, jak znajdziecie gdzies salon w ktorym maja ten peeling to wyprobojcie. Oczywiscie przez jakies 2dni skora odrobinke kluje a pozniej intensywnie sie luszczy, ale pozniej jest jak nowa
aha! KONIECZNYM JEST kupic zestaw z tej samej serii do stosowania w domu. w pudelku sa chyba 4 czy 5 kosmetykow, stosuje sie je jeden po drugim z okreslonym odtepem czasu - inaczej kuracja lecznicza nie ma sensu. sek w tym ze taki zestaw to ok.300zl (ale starcza na baaardzo dlugo). warto wydac te pieniazki i miec piekna cere niz pozniej ladowac mniejsze kwoty w jakies specyfiki ktore nie koniecznie pomoga.

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-01-16 o 16:27 Powód: poprawka
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 18:53   #809
Tweet
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Peeling ziołowy jest głębszym peelingiem, który również oczyszcza skórę. Miałam na sobie "testowany" firmy Jadwiga podczas szkolenia. Buzię miałam mocno zaczerwienioną, a po kilku dniach skóra mi schodziła. Trzeba pamiętać o ochronie przez najbliższe tygodnie od promieni słonecznych, bo powstaną plamy - wystarczy bloker w aptece kupić. Najlepszy okres na ten zabieg to jesień-zima.
Buzia po głebokim peelingu jest oczyszczona, odświeżona, ma ładny koloryt - ale przez pierwsze dni jest niefajna i najlepiej zrobić taki zabieg przed weekendem a w weekend w domciu posiedzieć.
Jadwiga ma też słabszy, płytszy peeling, ale i efekty też są mniejsze.
Powiem tak z własnego doświadczenia - dla mnie niezły, ale te dodatkowe minusy
Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
polecam peeling tego typu z Christiny jest on na bazie sproszkowanych alg i korali z morza martwego i daje naprawde rewelacyjne efekty! peeling sie nzw.Rose de Mer, jak znajdziecie gdzies salon w ktorym maja ten peeling to wyprobojcie. Oczywiscie przez jakies 2dni skora odrobinke kluje a pozniej intensywnie sie luszczy, ale pozniej jest jak nowa
aha! KONIECZNYM JEST kupic zestaw z tej samej serii do stosowania w domu. w pudelku sa chyba 4 czy 5 kosmetykow, stosuje sie je jeden po drugim z okreslonym odtepem czasu - inaczej kuracja lecznicza nie ma sensu. sek w tym ze taki zestaw to ok.300zl (ale starcza na baaardzo dlugo). warto wydac te pieniazki i miec piekna cere niz pozniej ladowac mniejsze kwoty w jakies specyfiki ktore nie koniecznie pomoga.
dziękuję Wam za odpowiedzi ja właśnie czytałam o tym ziołowym polskiej firmy Jadwiga, tylko muszę jeszcze znaleźć u siebie w Szczecinie gabinet który robi takie zabiegi. Na twarzy chyba boje się tego łuszczenia, więc spróbuje narazie na plecach i dekolcie ale mam jeszcze pytanie czy wystarczy ja się zrobi taki peeling np. 2 razy w roku, czy potrzebna jest seria kilku zabiegów?
Tweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:15   #810
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
dziękuję Wam za odpowiedzi ja właśnie czytałam o tym ziołowym polskiej firmy Jadwiga, tylko muszę jeszcze znaleźć u siebie w Szczecinie gabinet który robi takie zabiegi. Na twarzy chyba boje się tego łuszczenia, więc spróbuje narazie na plecach i dekolcie ale mam jeszcze pytanie czy wystarczy ja się zrobi taki peeling np. 2 razy w roku, czy potrzebna jest seria kilku zabiegów?
nie wiem jak jadwiga ale ten z christiny jest na tyle mocny ze przy mlodych cerach stosujemy go co miesiac i moga byc wykonane tylko 3 zabiegi w roku przy cerach dojrzalych stosujemy tylko raz w roku.
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości