Co mam zrobić??? proszę pomóżcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-26, 15:17   #1
Żaneta19
BAN stały

Unhappy

Co mam zrobić??? proszę pomóżcie!!!

Miałam farbowane na czarno włosy ale postanowiłam przefarbować sie na blond i trwa to juz 3 miesiace niestety na fryzjera mnie nie stac wiec wszystko było robione w domu wiem ze to głupota poniszczylam je i teraz zaluje ale do cxzarnego nie ma juz co wracac robiłam rozjasniaczami farbami i nic mi nie wychodzi mialam rude teraz na górze mam juz ladny blad po srodku zółte i na końcach ciemniejesze wygladam fatalnie!!! niewiem co mam zrozbic bym miala rownomiernny kolor lub zeby chociaz pokryło mi moje włosy. PROSZE POMÓZCIE CO MAM ZROBIC Z GORY DZIEKUJE
Żaneta19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:21   #2
faaarba
Przyczajenie

Dot.: Co mam zrobić??? proszę pomóżcie!!!

Pocieszę Cię,że wyglądam teraz dokładnie tak jak Ty.
Już drugi dzień rozjaśniam włosy i dalej wygłądam jak kura. A jutro mam ważne spotkanie i chyba zaraz idę do sklepu po jakiś średni blond. Włosy są do ścięcia.
faaarba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 13:51   #3
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

dziewczyny nie pamiętak dokładnie, ale juz kilka dziewczyn na tym forum borykalo sie z podobnymi problemami - tj. zejsciem z czarnego na blond. Te ktore nie mogly pozwolic sobie (albo nie chcialy) na dekoloryzacje u fryzjera i pozniej nalozenie pozadanego koloru, wiem, ze polecaly rozjasniacze firmy Leo do tego typu zabiegow w domu.
http://www.eurokos.pl/pages/oferta/leo.htm
http://www.allegro.pl/item92896531_w...v_6_9_12_.html

edit - dodaje jeszcz etaki link: http://www.eurex.com.pl/strona.php?id=katalog po kliknieciu na nazwe leo ukaze Wam sie gama produktow z tej firmy wraz z opisem
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 15:56   #4
faaarba
Przyczajenie

Ja już mam kłopot z głowy. Właśnie ufarbowałam swoją "pomarańczę" farbą blond z Garniera. No i mam fajny, jasny, naturalny kolorek na główce. Kupiłam też w aptece intensywny balsam do włosów zniszczonych trwała, modelowaniem lub farbowaniem. W końcu wyglądam jak człowiek, a nie jak kura. Pozdrawiam
faaarba jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości