przesuszone w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-10-06, 14:02   #1
polly-jean
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

przesuszone w這sy u dojrza貫j pani

Witam. Chcia豉m co doradzi mojej Mamie, kt鏎a ma bardzo suche, zniszczone trwa陰 ondulacj w這sy. Stosuje Gliss Kura i Pantene, ale wci捫 narzeka 瞠 daj za ma這 efekt闚. Z ondulacji raczej nie zrezygnuje, nale篡 do pokolenia, w kt鏎ym to jest standard ale chcia豉bym dla niej dobra jaki odpowiedni szampon, od篡wk tak na codzie i mo瞠 co w formie kuracji. MOg by kosmetyki apteczne lub profesjonalne. Co polecacie opr鏂z Henna Treatment Wax, kt鏎y te wpisa豉m sobie na list opcji?
polly-jean jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-06, 14:10   #2
madonek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 588
Dot.: przesuszone w這sy u dojrza貫j pani

z Goldwella z jedwabiem Kerasilk
madonek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-26, 15:17   #3
oreganka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 559
przesuszone w這sy

hej
Czy macie jakie sposoby na hiper przesuszone w這sy??
Mam bardzo suche w這sy, przede wszystkim jest to spowodowane rozja郾ianiem, no ale c騜 poradzi na odrosty. Mo瞠 macie jakie sprawdzone od篡wki, maski nawil瘸j帷e do przesuszonych w這s闚??
oreganka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-26, 15:55   #4
sweeney
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 706
GG do sweeney
Dot.: przesuszone w這sy

Cytat:
Napisane przez oreganka
hej
Czy macie jakie sposoby na hiper przesuszone w這sy??
Mam bardzo suche w這sy, przede wszystkim jest to spowodowane rozja郾ianiem, no ale c騜 poradzi na odrosty. Mo瞠 macie jakie sprawdzone od篡wki, maski nawil瘸j帷e do przesuszonych w這s闚??
Wyszukiwarka

sweeney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-09, 21:01   #5
Mortycja84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Polecam od篡wke Schwarzkopf Professional Bonacure Nawil瘸j帷a - bez sp逝kiwania lub bardzo silnie regeneruj帷 mask firmy Jochems swietna na "zmaltretowane" w這ski
pozdrawiam
Mortycja84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-09, 21:07   #6
Jeannie_jk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 766
GG do Jeannie_jk

a ja polecam olejki kokosowe do w這s闚 suchych w oriflame.....ja mam z natury suche w這sy i krecone...juz po jednym takim olejku moje wloski zrobily sie lsniace i gladziutkie a do tego o wiele ladniej sie krecily co znaczy ze byly bardziej nawilzone....nie mowie juz o zapachu ktory mnie powala
Jeannie_jk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-09, 21:18   #7
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 789

Ja polecam seri absolut repair z Loreal Professionnel (szczeg鏊nie maska bardzo pomaga )
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-09, 21:26   #8
anaiss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 248

Ja polecam seri Loreal Matrix, w這ski po niej wygl康aja jakby powr鏂i造 do zycia

anaiss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-09, 22:25   #9
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Swojego czasu tez mialam problem z "sianem" na g堯wce( spalone wlosy przez fryzjerke).To by豉 d逝uuuuga droga "leczenia" w這sk闚 i chyba najbardziej mi pomog szampon Loreal Prof. Absolut repair, niestety maske mailam i w moim przypadku szkodzi豉 , nie pomaga豉 :-( Co do masek to polecam SP Welli Pros. Maske Hydro nawilzaj帷, Rigenola, Ampu趾i z aminokwasami i jedwabiem, Dwufazowa odzywke w sprayu nawilzaj帷o Szwarskopfa Prof., z czegos ta鎍zego polecam Gliss Kura tego pomaranczowego no i bez witaminek sie nie obejdzie
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-30, 20:26   #10
dominika bizukowicz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
przesuszone w這sy od 鈔odk闚 piel璕nacyjnych

witam.Bardzo prosz o pomoc!od kilku lat walcz z 堯pie瞠m i 這jotokiem jednocze郾ie.kiedy bezustannie towarzyszy mi 鈍i徠 sk鏎y glowy.jak si mo積a bylo spodziewa 瘸dna z pa dermatologiczek(a bylm u kilku)nie potrafila mi pomuc.Zawsze nic nie widzialy takiego.Metod pr鏏 i b喚d闚 sama dosz豉m do tego dlaczego tak straszliwie sw璠zi mnie sk鏎a g這wy...kupilam szampon w aptecy na 堯pie t逝sty KLORATINE i bardzo mi pom鏬.A problem m鎩 na dzie dzisziejszy jest taki,瞠 od tych r騜nych 鈔odk闚 do piel璕nacji i przeciw nadmiernemu wypadaniu w這s闚 przesuszy造 mi si ca趾owicie wlosy!u篡wa豉m ju doslownie wszystkiwgo.Poczonwszy od od篡wki Wax raz w tygodniu,p騜niej nafta kosmetyczna z 鄴速kiem i cytryn,nie mog u篡wa 瘸dnej od篡wki oferowanej w drogeriach...ostatnio p逝kalm nawet w這sy pokrzyw i troszk by這 lepiej ale ju w zesz造m tygodniu zn闚 moje w這sy sta造 si straszliwie suche i elektryzuj帷e.Generalnie chodzi o to 瞠 w這sy moje s pozbawione wody.schn w ci庵u 25 min.pisz do was cho ju straci軛 nadzieje 瞠 co mo瞠 mi pom鏂.Boj si u篡 nowej od篡wki lub szamponu bo skutek zawsz jest taki sam-suche,elektryzuj帷e si cienkie wlosy!Farbuje tylko szamponami i to naprawd 瘸dko,nie prostujenie u篡wam lakieru ani nic podobnego.gdzie czytalm 瞠 w這sy przesuszaj si pod wp造wem intensywnej ingerencji 鈔odkami piel璕nacyjnymi ale nigdzie nic nie jest napisane jak z tym sie walczy.Czekam cierpliwie na wasz odp.Jestem m這d osob i dbam bardzo o wygl康 i strasznie chcia豉bym pozby si tego problemu.Pozdrawiam.
dominika bizukowicz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-30, 20:37   #11
taka_sobie_ja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 637
Dot.: przesuszone w這sy od 鈔odk闚 piel璕nacyjnych

hej, naprawd nie wiem jak Ci pom鏂
ale tak na ch這pski rozum... skoro czyta豉 瞠 si przesuszaj od nadmiaru piel璕nacji, a wymieni豉 ju tyle kosmetyk闚, to mo瞠 teraz daj im troszk odpoczynku od tego wszystkiego? mo瞠 to pomo瞠 ?
albo do tej maseczki na w這sy dodawaj jeszcze troch oleju - ja tak robi i w這ski po tym s takie... inne
taka_sobie_ja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-30, 20:54   #12
mamamicha趾a
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 471
GG do mamamicha趾a

tez nie wiem jak ci pomoc....
ale na twoim miejscu poprawilabym b貫dy ortograficzne-bo jest ich mn鏀two-i strasznie czyta sie takie co.
Stary 2007-07-01, 12:09   #13
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

w ogole to witamy nowa Wizazanke
po pierwsze pamietaj ze ziola wysuszaja wlosy, jak plukalas pokrzywa to jeszcze bardziej je wysuszylas, chociaz ona ma dziala antywypadajaco, antylupiezowo. po takim zabiegu najlepiej wetrzec odzywke bez splukiwania - w zaleznosci od potrzeb na suche wlosy.
po drugie czy probowalas olejku rycynowego - jak dla mnie on dziala lepiej niz niejedna odzywka, wcieralam go od polowy wlosow, zawijam w koczka, na to folia i tak spie. rano myje szamponem, nakladam odzywke i koncowki sa o wiele lepsze tylko trzeba cierpliwosci - za pierwszym, drugim, trzecim razem nie bedzie takiego efektu jak za -ntym. jest oddzielny watek o olejku - uzyj wyszukiwarki.
po trzecie jesli to nie pomoze to trzeba sciac suche koncowki. nie ma innego sposobu. pozniej zaczac pielegnacje wyzej wymienionymi sposobami na zdrowych wlosach. nie mowie ze masz od razu obciac 10cm, ale na poczatek 3- 4, daj im troche odpoczac, odzyc i zregenerowac sie.
po czwarte, pamietaj ze mozesz uzywac wszelkich tlustych odzywek, masek, jest tego bardzo duzy wybor w drogeriach i aptekach. sprawdz na KWC opinie i wybierz cos dla siebie. Ale - nie nakladaj ich od skory... skoro mialas przeboje z lojotokiem, to nie waz sie tymi odzywkami 10 cm od skory, bo narobisz sobie biedy. Najlepiej po nalozeniu maski na wlosy podgrzewaj ja suszarka, luski wlosa rozchyla sie i preparat wniknie wglab.
po ktores z kolei wybieraj preparaty bez alkoholu, sprawdz sklad przed zakupem. alkohol wysusza dodatkowo wlosy.
to chyba wszystko jak sobie przypomne to napisze wiecej jest duzo watkow o wypadajacych, suchych, zniszczonych wlosach. poczytaj, na pewno cos Ci pomoze
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-01, 12:18   #14
zakrecona_malolata
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka wiadomo嗆
po pierwsze pamietaj ze ziola wysuszaja wlosy, jak plukalas pokrzywa to jeszcze bardziej je wysuszylas, chociaz ona ma dziala antywypadajaco, antylupiezowo. po takim zabiegu najlepiej wetrzec odzywke bez splukiwania - w zaleznosci od potrzeb na suche wlosy.
po drugie czy probowalas olejku rycynowego - jak dla mnie on dziala lepiej niz niejedna odzywka, wcieralam go od polowy wlosow, zawijam w koczka, na to folia i tak spie. rano myje szamponem, nakladam odzywke i koncowki sa o wiele lepsze tylko trzeba cierpliwosci - za pierwszym, drugim, trzecim razem nie bedzie takiego efektu jak za -ntym. jest oddzielny watek o olejku - uzyj wyszukiwarki.
po trzecie jesli to nie pomoze to trzeba sciac suche koncowki. nie ma innego sposobu. pozniej zaczac pielegnacje wyzej wymienionymi sposobami na zdrowych wlosach. nie mowie ze masz od razu obciac 10cm, ale na poczatek 3- 4, daj im troche odpoczac, odzyc i zregenerowac sie.
po czwarte, pamietaj ze mozesz uzywac wszelkich tlustych odzywek, masek, jest tego bardzo duzy wybor w drogeriach i aptekach. sprawdz na KWC opinie i wybierz cos dla siebie. Ale - nie nakladaj ich od skory... skoro mialas przeboje z lojotokiem, to nie waz sie tymi odzywkami 10 cm od skory, bo narobisz sobie biedy. Najlepiej po nalozeniu maski na wlosy podgrzewaj ja suszarka, luski wlosa rozchyla sie i preparat wniknie wglab.
po ktores z kolei wybieraj preparaty bez alkoholu, sprawdz sklad przed zakupem. alkohol wysusza dodatkowo wlosy.
to chyba wszystko jak sobie przypomne to napisze wiecej jest duzo watkow o wypadajacych, suchych, zniszczonych wlosach. poczytaj, na pewno cos Ci pomoze
ja podobnie my郵e, ale je瞠li ona ma bardzo przesuszone w這sy? mam kole瘸nke w klasie i ona ma chyba podobny problem do Ciebie. tak samo ma bardzo przesuszone w這sy, chocia nie u篡wa ani prostownicy, ani 瘸dnych produkt闚 do stylizacji, ostatnio obci窸a si tak na kr鏒ko, bo teraz w modzie s kr鏂iutkie fryzurki, mo瞠 powinna si w豉郾ie tak 軼i望? w這sy si o wiele bardzie zregeneruj. a poza tym s wakacje, wi璚 mo瞠sz troche poszale. a jak nie chcesz 軼ina to mo瞠 spr鏏uj olejku, czyta豉m 瞠 wielu kobitk pomog這 ) pozdrawiam.
zakrecona_malolata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-01, 15:13   #15
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka wiadomo嗆
podpisuj si pod tym wszystkimi ko鎍zynami

co do alkoholu - cetearyl alcohol to nawil瘸cz wystrzegaj si alcohol denat w sk豉dzie, bo to g堯wny wysuszacz

do Dominiki:
nawil瘸j ile si da je郵i maseczki naturalne Ci nie s逝膨 to pozostaje drogeria tylko tak jak pisa豉 Kosmita77 - nie od sk鏎y g這wy... warto te zainteresowa si kosmetykami aptecznymi i profesjonalnymi (jest taki w徠ek na wiza簑 - "Walka o zdrowe i pi瘯ne w這sy" je郵i go przestudiujesz na pewno znajdziesz co od siebie )
no i czy rozmawia豉 o swoich w這sach z jakim fryzjerem? oni cz瘰to maj r騜ne cude鎥a w zanadrzu, zabiegi, sauny etc. no i potrafi doradzi jak piel璕nowa nawet w這sy z problemami

my郵, 瞠 je郵i wygra豉 walk o zdrowie swojej sk鏎y g這wy to poradzisz sobie i z piel璕nacj
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-01, 15:36   #16
rozmarynek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 360

Cytat:
Napisane przez mamamicha趾a Poka wiadomo嗆
ale na twoim miejscu poprawilabym b貫dy ortograficzne-bo jest ich mn鏀two-i strasznie czyta sie takie co.
jestem jak najbardziej za

A co do piel璕nacji... hm.... w zasadzie juz najistotniejsze rzeczy zosta造 napisane...

z w貫snego do鈍iadczenia mog polecic:
-olejek rycynowy (maska na noc, rano umyc szamponem)
-jedwab (na d逝窺z met -nie, ale zdecydowanie poprawia wygl康 w這s闚)
-wax (spr鏏uj... jest duzy w徠ek: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730 )
-w徠ek "walka o zdrowe i piekne w這sy"
-kwc...

i... powodzenia Napisz za jakis czas, co wybra豉, i czy s efekty

Albert Einstein

rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.