No i narobiłam - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-27, 16:08   #31
vanilia_ninja
Rozeznanie

Question Dot.: No i narobiłam

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny bardzo Wam wspolczuje, tez znam ten bol - 2lata temu poszlam do fryzjerki podciac koncowki, a to co ona mi zrobila...ech...pol wlosow mi z glowy zlecialo... pamietam jak codziennie rano nawet mierzylam sobie czy urosly nie ma na to innej (chyba, ze dopiecie wlosow ) rady niz poczekanie az urosna. Pamietam, ze 2-3 razy stoswowalam wtedy odzywke Wax i uzylam rowniez szamponow albo pozniej odzywki Radical. 2 miesiace pozniej wygladalam juz calkiem znosnie, a teraz to niema porownania, znow mam piekne, dlugie i mocne wloski a do fryzjera chodze tylko na kolor od 2 lata zadne nozyczyki nie tknely mojej fryzurki, koncowki i grzywke podcinam sobie sama. Kupilam sobie odpowiednie nozyczki i co jakis cas koncoweczki sama deliktanie tne ostatnio byla zalamana kolezanka u mojej siostry, ktora wlasnie szukala dobrego fryzjera - i pyta sie gdzie ja chodze, bo mam taka ladna fryzurke, a moja siostra w smiech i mowi, ze nigdzie No coz...ja po prostu juz nie ufam fryzjerom w kwestii obciecia wlosow. Mam w Krakowie fryzjerke, ktora pieknie naklada mi kolor, ale ona wie dobrze, ze obciac mi ich nie moze
Kalex,mam do Ciebie pytanie.
Zauważyłaś wzrost włosów szybszy po stosowaniu kosmetyków Radical?Jaki to był kosmetyk,jeśli tak?
vanilia_ninja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości