Krem Do Twarzy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-20, 16:52   #91
chocolattemonster
Raczkowanie

Dot.: Krem do twarzy na lato?

są fajne kremy tonujące (czyli coś a'la bardzo lekki podkład) z Ziaji Nuno. nie wiem czy mają jakiś filtr uv
Stary 2011-06-23, 13:49   #92
Shawna
Wtajemniczenie

Ja używam ten z Under20, chociaż już jestem po 20 stce i jestem zadowolona, ba nawet bardzo. Tani jak barszcz, wydajny i co najwazniejsze- odcień idealny dla mojej białej prawie cery
Stary 2011-06-23, 13:56   #93
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
Ja używam ten z Under20, chociaż już jestem po 20 stce i jestem zadowolona, ba nawet bardzo. Tani jak barszcz, wydajny i co najwazniejsze- odcień idealny dla mojej białej prawie cery
A on ma filtry?
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 09:40   #94
imy
Zadomowienie

Krem do twarzy ze złotymi drobinkami

Witam szukam na lato jakiegoś kremu do twarzy ze złotymi drobinkami, możecie coś polecić?
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą

imy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 19:48   #95
patti017
Raczkowanie

Dot.: Krem do twarzy ze złotymi drobinkami

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45...do-twarzy.html
tylko, ze ja mam chyba nowsza wersje tego kremu bo opakowanie jest bardziej zolte..
mozna go kupic teraz w rossmannie w cenie na do widzenia za jakies 6zl z groszami, takze tanio bo w niektorych drogeriach kosztuje od 15 do 20zl
patti017 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 19:44   #96
Misia123a
Raczkowanie

Krem idealny ..

Witajcie ! Poszukuję idealnego kremu na dzień.. Cera trądzikowa,tłusta, jednak trochę wysuszona zabiegami przeciwtrądzikowymi. Trądziku sporo.. Zaskórniki, wągry i wszystko co możliwe.. Poszukuję kremu na dzień do trądzikowej, tłustej. Mile widziany SPF. Chciałabym żeby dobrze nawilżał, ale nie przetłuszczał. Czy istnieje takie cudo na naszym rynku? A co do ceny.. Niezbyt wygórowana najlepiej..
Misia123a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 22:33   #97
DarkTemptation
Raczkowanie

Dot.: Krem idealny ..

Ja polecam Ci krem na dzień z zielonej serii Iwostinu. Nie jest ekstremalnie drogi (ok. 30 zł) za dość dużą tubkę o genialnej wydajności. Ewentualnie również Iwostin, ale seria Solecrin AntiAcne (pomarańczowa) z filtrem Osobiście stosuję ten drugi ze względu na duży filtr i moja trądzikowa skóra bardzo go lubi Nie zapycha, chroni przed słońcem i jest dość dobry pod makijaż, lecz trzeba trochę odczekać, aby ładnie się wchłonął.

W razie przesuszenia ekstremalnego stosuję Avon, Anew Hydra Youth (jest od 20 roku życia, wnioskuję, że jesteś młodsza, więc chyba nie będzie dobrze, jeśli go zastosujesz) ale u Ciebie może sprawdzić się zwykła maseczka odżywiająca. Ja stosuję tą z Planet Spa (jak jest na promocji ) z masłem Shea.
Wnioskuję, że z kremem na noc nie masz problemów Jeśli jednak chciałabyś zmienić, również polecam Iwostin z zielonej serii Purritin. Lekki, szybko się wchłania i dobrze dyscyplinuje skórę. Mi pozwolił zwalczyć ekstremalny trądzik do tymczasowych niespodzianek w półtora miesiąca
Ach no i oczyszczanie przede wszystkim!! Peeling powinien być jedną z ważniejszych rzeczy na Twojej półce. Użyj go 2-3 razy w tygodniu i nie będzie dużych problemów ze skórą A i tanio można go znaleźć
Życzę Ci powodzenia !!
DarkTemptation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 22:05   #98
Mothernight
Raczkowanie

Ja polecam krem nawilżająco-oczyszczający z serii Pure Nature z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynem Oriflame jak i inne produkty z tej seriiKrem w promocji kosztuje 11.90 więc nie rujnuje kieszeni
Mothernight jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:46   #99
MarjoryAnn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Misia123a Pokaż wiadomość
Chciałabym żeby dobrze nawilżał, ale nie przetłuszczał. Czy istnieje takie cudo na naszym rynku? A co do ceny.. Niezbyt wygórowana najlepiej..
Może nawilżający tradycyjny z Fitomedu? Koszt to ok. 11 zł.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35060

Ja właśnie kończę pierwsze opakowanie. Nie do końca mi odpowiada, ale myślę, że przy cerze tłustej byłby jak znalazł.
MarjoryAnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 12:02   #100
ja_fuksja
Raczkowanie

Swego czasu stosowałam krem Perfekty do cery mieszanjj http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15619 Sprawdzał się całkiem dobrze
Stary 2012-09-28, 21:25   #101
jaxxxie
Raczkowanie

Z mojego doświadczenia mogę z czystym sumieniem polecić:

Kosmetyki DLA - seria Niszcz pryszcz (nie przerażaj się nazwą - kremy są bardzo łagodne, nawilżają i wzmacniają cere). Moje ukochane i nie zmienie ich nigdy! Koszt - za dwa (na dzień i na noc) ok 35zł (na stronie producenta, przesyłka gratis).

Kiedyś stosowałam Humektan - który także ma bardzo prosty skład i dobrze nawilża, a nie podraznia, ani nie zapycha. Koszt ok 12zł.

No i jest jeszcze często polecany Cethapil - stosowałam przez kilka miesięcy i ogólnie ok, ale nie nadawał się pod moj makijaż bo zostawiał minimalnie lepki film na skórze i łatwiej się pozniej zaczynało swiecenie buzi. Koszt ok 35zł.

Wszystkich tych produktów znajdziesz bardziej wyczerpujące recenzje na wizażowym KWC.
Pozdrawiam
Jagoda
Stary 2012-09-28, 21:41   #102
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia mogę z czystym sumieniem polecić:

Kosmetyki DLA - seria Niszcz pryszcz (nie przerażaj się nazwą - kremy są bardzo łagodne, nawilżają i wzmacniają cere). Moje ukochane i nie zmienie ich nigdy! Koszt - za dwa (na dzień i na noc) ok 35zł (na stronie producenta, przesyłka gratis).
Podpisuję się obiema ręcyma Ja płaciłam za przesyłkę 5 zł.
Stary 2012-09-30, 17:03   #103
vidia9
Rozeznanie

Polecam krem Alterry, stosuję miesiąc już, nie zapycha, nawilża, szybko się wchłania, skóra się mniej świeci ( ale mimo wszystko pudruję twarz skrobią ziemniaczaną ), skład jest naturalny i cenowo też dobrze wypada
Mam ten klik
vidia9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 21:44   #104
prettysimple
Zadomowienie

Ja wciąż szukam kremu idealnego... Ale oprócz niekończącej się Orientany to przerzuciłam się teraz na serum 3xrose i serum granat z BU (recenzja w podpisie). Jestem całkiem zadowolona i póki co mi to wystarcza.
Stary 2013-01-10, 23:48   #105
aaggaa0203
Przyczajenie

Krem do twarzy

Witam. Moja cera jest raczej normalna - przynajmniej tak mi sie wydaje , czasem cos na niej wyskoczy, nie brakuje tez na niej czarnych kropek czyli wagrow. Moim problemem jest to ze mam bardzo przesuszona skore po bokach nosa i miedzy brwiami i chociaz stosuje rozne kremy to nic to nie daje.
Drugim problemem jest ogolnie sam krem do twarzy. Od jakiegos czasu nie moge dobrac kremu, ktory ladnie by sie wchlonal. Probowalam roznych kremow, ale po kazdym moja twarz robi sie mokra i krem doslownie splywa mi po twarzy. Pytalam kiedys kosmetyczke o rade i uslyszalam, ze widocznie moja cera nie toleruje jakiegos skladniku kremu, jednak skad mam wiedziec co to za skladnik skoro na etykietce kremu jest ich bardzo duzo. Bardzo prosze o rade, bo mam juz tego dosc. Pozdrawiam.
aaggaa0203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 20:58   #106
titirami
Przyczajenie

Dot.: Krem do twarzy

Ja polecam kremy z AA (ogólnie mają nie uczulać). Sama korzystam z kremu AA dla kobiet 18+, matująco rozświetlającego (to ten http://www.perfectfresh.com/?pa=7216&ex=pa) i dla mnie jest rewelacyjny. Zero uczuleń, a też mam wrażliwą skórę, świetnie nawilża, szybko się wchłania i naprawdę rozświetla
titirami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 12:13   #107
Mariposa58
Raczkowanie

Arrow Dot.: Krem do twarzy

Ja mam cerę tłusto-mieszaną i nie mam raczej problemów z wypryskami. Do oczyszczania z wągrów polecam jak najbardziej peeling drobnoziarnisty Perfecty z minerałami morskimi i krzemionką (jest rewelacyjny!) Nie wysusza skóry, rzeczywiście oczyszcza cerę i nie podrażnia jej. Ja peelingów i masek używam raz na tydzień.. Z kremów używam Ziaji ogórkowej do cery normalnej, tłustej i mieszanej. Bardzo dobrze się wchłania, nawilża i wyrównuje koloryt twarzy. A z masek to Soray`i z glinką do tłustej i mieszanej. Do tego codziennie 3x/dn używam płynu micelarnego Eveline do tłustej i mieszanej. U mnie efekty są bardzo dobre.
Najlepiej, to sprawdź najpierw jaki masz rodzaj cery, np. na str. Nivei: http://www.nivea.pl/ext/pl-PL/akadem...egnacji_twarzy (w ramce wyboru typu, pod koniec jest "zrób test skóry")

Edytowane przez Mariposa58
Czas edycji: 2013-01-14 o 12:15
Mariposa58 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 15:24   #108
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez titirami Pokaż wiadomość
Ja polecam kremy z AA (ogólnie mają nie uczulać). Sama korzystam z kremu AA dla kobiet 18+, matująco rozświetlającego (to ten http://www.perfectfresh.com/?pa=7216&ex=pa) i dla mnie jest rewelacyjny. Zero uczuleń, a też mam wrażliwą skórę, świetnie nawilża, szybko się wchłania i naprawdę rozświetla
A ja kosmetyków AA nie polecam, bo mnie na przykład uczulają! I to bardzo, żadne kremy i żele mi nigdy takiej krzywdy nie zrobiły, jak te tej firmy.
kasztanka3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:02   #109
Isabelllee
Raczkowanie

Krem do twarzy

Dzień dobry. Mam ponad 16 lat i nie wiem jakich kosmetyków do twarzy mogę używać. Chodzi mi o krem, bo kosmetyków do makijażu nie używam. Nie mam większych problemów z cerą, skóra jest bardzo sucha i się kruszy, jest napięta i wydaje się cienka jak papier, mam też zaskórniki. Nie wiem też czym mam myć twarz, na razie używam szarego mydła.
Isabelllee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 18:26   #110
201604250949
Konto usunięte

co do kremu jak bym Ci poradzila sprobowac
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36...#review-750000
( na moją suchą skore sprawdzal sie idealnie)
jak i zelu z tej serii
201604250949 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 20:04   #111
agniecha549
Przyczajenie

Do mycia twarzy do suchej skóry idealnie nadaje się mleczko (nie wysusza tak jak w przypadku szarego mydła), bądź możesz zaopatrzyć się także w kosmetyki dla dzieci, jakieś nawilżające mydełko również się sprawdzi
agniecha549 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 17:03   #112
Isabelllee
Raczkowanie

Dziękuje.
Isabelllee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 18:02   #113
201604250949
Konto usunięte

201604250949 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 07:57   #114
Carmela_
Raczkowanie

Krem idealny

Mam grubą cerę,nic jej praktycznie nie podrażnia.Lekko przetłuszcza mi się na nosie i czole,ale nie jest to uciążliwe.Moim problemem są maleńkie wybrzuszenia pod skórą,takie zaskórniki zamknięte.Nie mam ich dużo,ale pojawiają się w skupiskach po kilku osobników,głównie na moim czole i skroniach.Mam też zaskórniki otwarte na nosie,ale są one blade i siedzą tam już od 5 lat.W wieku 19 lat zaobserwowałam pierwsze zmarszczki,które niestety inni też widzą Są to kurze łapki i delikatne załamania skóry w okolicy oczu,oraz bruzdy nosowo-wargowe.

Generalnie szukam kremu który sprawi że będę śliczna Wiem,że trudno wyeliminować jednym kremem zmarszczki,zaskórniki zamknięte i otwarte oraz do tego nawilżyć skórę.Ale może akurat znacie coś takiego?

Chciałabym,żeby krem dobrze nawilżał,koił,sprawiał że buzia promienieje,że po prostu jest ładniejsza.O równiejszym kolorycie,wygładzona.

Wypróbowałam już wiele kremów,tych tańszych i tych droższych,dwa apteczne.Żaden nie zachwycił mnie na tyle,bym go uznała za cud kosmetologii.Na KWC jakoś ciężko mi znaleźć coś sensownego,bo jestem bardzo wybredna i wiele razy się przejechałam,kupując krem który był wychwalany na KWC,a okazał się przeciętny u mnie.

Górna granica ceny to tak 70 zł.

Powiedzcie,czy jakiś krem(lub serum) sprawiło że na waszych twarzach wydarzył się cud?
Carmela_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 09:44   #115
Puszyslawa
Rozeznanie

Dot.: Krem idealny

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Mam grubą cerę,nic jej praktycznie nie podrażnia.Lekko przetłuszcza mi się na nosie i czole,ale nie jest to uciążliwe.Moim problemem są maleńkie wybrzuszenia pod skórą,takie zaskórniki zamknięte.Nie mam ich dużo,ale pojawiają się w skupiskach po kilku osobników,głównie na moim czole i skroniach.Mam też zaskórniki otwarte na nosie,ale są one blade i siedzą tam już od 5 lat.W wieku 19 lat zaobserwowałam pierwsze zmarszczki,które niestety inni też widzą Są to kurze łapki i delikatne załamania skóry w okolicy oczu,oraz bruzdy nosowo-wargowe.

Generalnie szukam kremu który sprawi że będę śliczna Wiem,że trudno wyeliminować jednym kremem zmarszczki,zaskórniki zamknięte i otwarte oraz do tego nawilżyć skórę.Ale może akurat znacie coś takiego?

Chciałabym,żeby krem dobrze nawilżał,koił,sprawiał że buzia promienieje,że po prostu jest ładniejsza.O równiejszym kolorycie,wygładzona.

Wypróbowałam już wiele kremów,tych tańszych i tych droższych,dwa apteczne.Żaden nie zachwycił mnie na tyle,bym go uznała za cud kosmetologii.Na KWC jakoś ciężko mi znaleźć coś sensownego,bo jestem bardzo wybredna i wiele razy się przejechałam,kupując krem który był wychwalany na KWC,a okazał się przeciętny u mnie.

Górna granica ceny to tak 70 zł.

Powiedzcie,czy jakiś krem(lub serum) sprawiło że na waszych twarzach wydarzył się cud?
Kupiłam w ciemno krem Apis Hydro Balance (wersja bez filtra) i powiem Ci, że zmarszczki mi się wygładziły Lat mam 18,5. Ale oprócz tego używam delikatnych produktów do mycia twarzy, dbam o to, żeby dokładnie zmyć makijaż, po każdym umyciu twarzy przecieram ją tonikiem (a właściwie hydrolatem), następnie nakładam olejek i żel hialuronowy i/lub właśnie ten krem. Ale nawilża naprawdę nieźle. Co do zaskórników - nie zapycha, ale nie wystarczy, żeby je usunąć.
Puszyslawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 20:37   #116
Paulinecka18
Raczkowanie

Dot.: Krem idealny

kochaniutka moim ulubionym kremem stał sie olejek arganowy - wygładza skóre, spłyca zmarszczki, i poradził sobie własnie z zaskórnikami..ogólnie leczy tradzik.. buzia jest po nim idealna zapach piekny nie jest ale do przezycia. buzka
Paulinecka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 02:29   #117
innocentx3
Przyczajenie

Do twarzy jeśli chodzi o krem polecam kolekcję z Ziaji Są delikatne, ładnie pielęgnują twarz oraz ciało i pięknie pachną.
innocentx3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 17:16   #118
201611090905
Konto usunięte

krem do twarzy

Cześć

Jakie naturalne kremy do twarzy polecacie?
Ja do tej pory stosowałam krem firmy KORANA z propolisem,ale teraz szukam czegoś nowego.
Mam cerę tłustą, ze skłonnością do trądziku/nadmiernego łojotoku i niestety bardzo wrażliwą, skłonną do alergii. ( Mam alergię na nagietek - zaczerwienienie + wysypka)
201611090905 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 16:56   #119
anetamska
BAN stały

Dot.: krem do twarzy

Ja nie znam tego kremu, ale osobiście korzystam z xxx. Efekty są niemalże błyskawicznie widoczne, produkty firma ściąga z Anglii więc jakość jest tez z tej najwyższej półki

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-12 o 21:29 Powód: Link.
anetamska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 21:31   #120
floragia
Raczkowanie

Dot.: krem do twarzy

Ja ostatnio kupiłam oeparol essence, jest mocno nawilżający (z olejem z wiesiołka), jak przeglądałam ich ofertę to widziałam, jakiś krem do cery alergicznej.
floragia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kosmetyki naturalne, krem do twarzy, stara cera

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości