Uczulenie na pośladkach i brzuszku:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-27, 21:33   #1
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

Uczulenie na pośladkach i brzuszku:(

Witam kochane w związku ze forum dermatologia nie funkcjonuje(czyt. jest zamknięte) zamieszczam ten watek tutaj
A wiec w sumie nie ma powodu do uśmiechu, ponieważ mam problem. Jakies 2 tyg temu zauważyłam że na moich posladkach i brzuszku pojawiło sie uczucienie. I to akurat w tych miejscach, gdzie jest guzik do spodni(na brzuchu) i przy kieszonkach z tyłu takie cos metalowe..( na posladkach..) Za nic nie moge tego wyleczyć...
Powiecie zakładaj inne spodnie, tlyko ze ja mam 5 par i w tym tlyko jedne które nie mają kieszenie z tyłu bez tego metalowego..A wszyskie spodnie mam biodrówki, ponieważ jakis rok temu zaobserwowałam takie cos u siebie na brzuchu ale wyżej więc zaczęłam nosić biodrówki i problem znikł..A teraz nzowu
Powiecie kup nowe- nie mam kasy! A mama mi nie da.. ( tato tym bardziej)
Powiecie zakladaj normlane majtki- zakładam stringów odkad mam to cos moja pupa nie widziała..
Powiecie smaruj maścią- smaruje i dalje nic a wrecz coraz gorzej...

CO jaj ma zorbi.c ja juz głupieje! boje sie że zostaną mi blizny, a nawte nie boej sie a jestem tego pewna . Po osttanim uczucieniu tak było bo ja jestem strasznie.."podatna(?) na blizny.. Moze dlatego ze mam bardzo jasna karnacje? HELP!
Stary 2006-03-27, 21:45   #2
primavera
Zakorzenienie

Dot.: Uczulenie na pośladkach i brzuszku:(

Spróbuj czymś podszyć te "kawałki" spodni z metalem- poskutkuje.

Mnie kiedys podrażniał metalowy guziczek na wewnętrznej stronie spodni (na biodrze)- zakryłam i poskutkowało. (Ja akurat nie podszywałam, tylko miałam w domu flok- to jest taki jakby zamsz służący do wyklejania napisów na ubrniach, przykleja się to na żelazko).
primavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:04   #3
KaRm3lKoWa
Raczkowanie

No ja własnie podkleiłam sobie plastrem Ale on co chwile sie odkleja i przkleja do miejsca gdzie ejst uczuclenia i jest jak doerwe jesce gorzej wiec zrezygnuje z tego.. Poszukam tego floku...

Dzieki za rade
Stary 2006-03-27, 22:30   #4
Fresa
Zakorzenienie

Witaj Karmelkowa ,możesz również guzik i metalowe ozdoby pociągnąć lakierem bezbarwnym do paznokci .Powinno pomóc,tak robie,gdy coś mnie uczula a nie chcę zrezygnować z noszenia tej rzeczy.

Fresa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:50   #5
Anecia_18
Raczkowanie

Jezeli to uczulenie to powinnas brac przez pare dni zyrtec albo odpowiednik jakis na v byl ale nie pamietam chyba virlix to sa tabletki na uczulenia. A ze spodniami mysle tak jak poprzedniczka ze najlepiej lakierem pomalowac i uzupelniac jego braki co jaki czas pzd
Anecia_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości